Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tumšās lūpukrāsas - apakštonis?

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man ir aizķēries viens jautājums priekš tiem, kas saprot no krāsu mākslas kaut ko.
Lieta tāda, ka mans sezonālais tips ir deep winter un vēlos iegādāties tumšo toņu lūpukrāsas. ( brick red, dark purple) bet..
Ir jāizvēlās tonis ar zilu apakštoni, jo tas nerada zobiem nevēlamu efektu izskatīties dzelteniem kā pretēji to dara tumšie toņi ar dzeltenu apakštoni.
Tā kā pa krāsām un mākslu esmu uz "jūs" tad varbūt šeit ir kāda zinoša, kura man varētu pastāstīt kā krāsām noteikt apakštoņus. :-)
09.12.2018 18:25 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Man jau šķiet, ka apakštoni saskatīt tiešām var tikai mākslinieki. Es uz toņiem vairāk skatos kā "auksts" vai "silts". Tavā gadījumā Tev būtu nepieciešams aukstais tonis. Te arī bildēs piemērs katram (varbūt es kļūdos, bet pirmais man šķiet aukstais, otrais - siltais tonis).

09.12.2018 20:18 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Zinu, kā sarkanajai lūpukrāsai noteikt apakštoni - izsmērējot to uz rokas, tā izskatās rozā.
Tumšajām lūpukrāsām jāskatās uz toni, brick red, manuprāt, jau norāda uz to, ka tur nav zilā pigmenta. Purple toņiem jābūt diezgan daudz zilā, citādi purple nevar uztaisīt.
09.12.2018 20:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits