Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakars ar svešinieku

 
Sveiki;-)
Vēlējos pajautāt (vairāk meitenēm, bet puiši, ja kāds vēlas, arī var atbildēt:-D) ko jūs domājat par to, ka, piemēram, piekdienas vakaru/nakti pavadi ar kādu svešinieku? Piemēram, klubā satiec kādu un paskūpstaties utt. Pat bez seksa.
Kāda ir bijusi jūsu pieredze šajā visā? Kas ir tālākais lidz kam esat aizgājušas (skūpsti un pagrābstīšanās vai jau kas vairāk)? Ja nav noslēpums ar cik svešiniekiem jums ir bijis sakars? Un vai tie ir bijuši ārzemnieki vai mūsu pašu bāleliņi?:-D
07.12.2018 02:40 | saite
 
neesmu pavadījusi vakaru ar svešinieku un arī nepavaditu. nesaista tāda lieta.
07.12.2018 06:24 | saite
 
pēc Tava principa sanāk, tiklīdz ir sekss tā nav vairs svešinie ks/ce? (t)
07.12.2018 08:31 | saite
 
Es pieļauju, ka citas meitenes parasti iepazīstas - vārds, no kurienes, ko pa dzīvi dara.
07.12.2018 08:37 | saite
 
 
Rick nē. Tas bij domāts, kā tikko satikts cilvēks. Es to saucu par svešinieku, jo nu tu jau viņu nepazīsti, ja nu vienīgi kā sauc(un cik zinu tad lielākā daļa pat nesaka savu īsto vārdu, piemēram, ja satiekas klubā) un cik gadi.
07.12.2018 11:06 | saite
 
Nē, tā nedaru.
07.12.2018 11:07 | saite
 
RedJasper protams kā kura:-D Normāli protams ir kaut nedaudz iepazīties, bet es zinu, ka daudzas noteikti nemaz to nedara. Tapēc gribēju uzzināt kāda ir citiem peredze utt.
07.12.2018 11:08 | saite
 
un cik zinu tad lielākā daļa pat nesaka savu īsto vārdu, piemēram, ja satiekas klubā) un cik gadi.

kāds ir šīs Tevis apzinātās informācijas avots? Praktiska pieredze? Tev sanāk, ka patīk adrenalīns? Cik Tev gadu?
07.12.2018 11:15 | saite
 
Kad man bija gadi 20-23, tad es randiņoju daudz un bija gadījumi, kad arī paliku pēc pirmā randiņa pa nakti. Bet seksa tad nebija man nekad ar šiem tajā pašā dienā satiktajiem cilvēkiem. Kaut kā vienmēr esmu pratusi uzreiz saprast kāda tipa cilvēki ir. Un nekad nekļūdijos, zināju, ka respektēs un, ja negribēšu seksu, tad arī neuzmāksies. Parasti paliku pie viņiem, jo bija interesantas sarunas, kas turpinājās pārcļoties no kafejnīcas uz kafejnīcu līdz viņu mājas virtuvēm. Kur notusējām līdz agram rītam pie pie vīna, absinta, vai kokteiļu glāzēm. Tāda maza nevainīgaa, bohēma.
07.12.2018 11:22 | saite
 
Jāpiebilst vēl, ka es nekad ar viņiem neiepazinos klubos.
07.12.2018 11:24 | saite
 
Es domāju katrs dara, kā viņam patīk, ja ir velēšnās un bauda intiīmai tuvībai ar tikko iepazītu vīrieti, tad kāpēc nē un ja ir intresanti pavadīt kopā laiku.
Personiski manas iepazīsnās klubā arī ir palikušas klubā :-)
07.12.2018 11:43 | saite
 
Rick avots ir manaa acis:-D es neesmu akla un redzu, kas notiek apkārt un aizejot uz klubu to var redzēt vel labāk.
Un kuram tad nepatīk adrenalīns? Nu labi ir cilveki kam tas nepatīk, bet daudz tādu manuprāt nav.
07.12.2018 11:47 | saite
 
Jautājums, kur īsti ir tā robeža svešinieks un nav vairs svešinieks...?
Ar tagadējo draugu sāku čatot netā joka pēc, pēc mēneša sanāca satikties un tajā pašā dienā arī palika pie manis pa nakti, vai viņš skaitijās svešinieks? Varbūt pa pusei :D
Kādreiz dzīvoju ārzemēs un tad sanāca daudz iepazīties ar visādiem cilvēkiem, arī naktī uz ielas, bet neatceros tādus gadījumus ka uzreiz būtu ar kādu bučojusies vai ko tamlīdzīgu...drizāk izveidojās draudziba ne kaut kādi vienas nakts sakari.
07.12.2018 13:11 | saite
 
Pats neko tādu neesmu piedzīvojis, bet spēju iztēloties, cik patīkami tas varētu būt, ar tikko satiktu cilvēku izbaudīt tūlītējas un abpusējas simpātijas un iekāri, to neskaidro cerību, ka varbūt vakara gaitā būs kas vairāk. Tāpēc es šādu prieku neliegtu savai partnerei, ja būtu attiecībās. Man būtu diezgan patīkami klubā neuzkrītoši no malas pavērot, kā viņai ar citu vīrieti (tumšādainu ārzemnieku, vēlams) uzšķiļas dzirkstele, kā starp viņiem rodas erotiska spriedze un cik ļoti viņi abi vēlas iet līdz galam. Es būtu pagodināts, ja mani ar vīrieti iepazīstinātu kā sievas šoferi un ļautu viņus abus aizvest uz mūsu mājām, lai viņi var kopā izbaudīt nakti. Protams, ja vien viņi jau seksuālo spriedzi nebūs atrisinājuši turpat kluba tualetēs..
09.12.2018 14:57 | saite
 
piekdienas vakaru/nakti pavadi ar kādu svešinieku?

Pat bez seksa.

"Pavadīt nakti" un "bez seksa", kā to ir jāsaprot? Vispār jau katrs pats izvēlās ko darīt un ko nedarīt, ja kādam/ai ir ienācis prātā patusēt ar svešinieku vai paseksot uz vienu nakti, tad tā ir konkrēta cilvēka izvēle.
09.12.2018 15:28 | saite
 
par ko īsti ir tēma, par vienas nakts sakariem vai klubu vaļīgo kultūru :D ? pavadīt nakti ar civēku, kam nezini ne vārdu, ne slimību vēsturi jau nav tas pats, kas klubā skūpstīties.
personīgi klubi man ļoti nepatīk, bet pavadīt nakti ar nesen iepazītu vīrieti šķiet pieņemami. neizklausās pareizi, bet gan man, gan vairākām draudzenēm ir sagadījies, ka tas, kas iesākās kā "vienas nakts sakars", kļuvis par ilggadējām attiecībām/laulībām :) tā kā nav ne vainas :D
09.12.2018 20:11 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits