Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Glāstīties pie stūres

 
https://www.facebook.com/csddlatvia/videos/728616687525413/
Nu, kā jums jaunā kampaņa?
Nu jau ir arī jaunieviestā sistēma, kas ķerstīs braucošos telefonu lietotājus. Lai cik ļoti nebūtu pret to, ka kāds ielūr manā personiskajā telpā, šo gan es atbalstu. Pie stūres lietoju maksimums waze un čatotājiem goda vārds, gribas novēlēt bukti sānos. Pārāk jau nu daudz reižu uz ceļa nācies no tādiem un īpaši - tādām izvairīties.
Un kādas pašām attiecības ar glāstāmajām ierīcēm braukšanas laikā?
06.12.2018 19:21 | saite
 
Un kādas pašām attiecības ar glāstāmajām ierīcēm braukšanas laikā?

Lietoju tikai tik daudz, cik uzlieku karti. Nekādas tel sarunas, sms, čatošanās
06.12.2018 19:34 | saite
 
Zinas tante-es jau domaaju ,ka diskusija buus par miileesanos pie stuures-mums te vien bija ieskreejis kokaa:-D
Nu es nespeeju braukt un runaat pa telefonu,pat ja ir tajaa iipasajaa statiivaa,nepatiik ja kaads seez arii blakus.Taapeec laikam esmu mazo sorta masiinu cieniitaaja:-D
06.12.2018 19:41 | saite
 
Es gan neesmu autovadītāja, bet kampaņu atbalstu. Braucot visa uzmanība jāvelta ceļam.
06.12.2018 19:43 | saite
 
 
Mums vienu laiku bija likums,ka nevareeja runaat ,ja brauc-ar cellphonu,bet nu tagad nezinu,ja statiivaa,bet faktiski taapat,ja runaa kaads ,kas blakus ,tad loti traucee.Es iedomaajos veel taas 5-6 joslas mums!Es kluseeju tad visas 5 stundas,kad viirs brauc uz kalniem.:-D
06.12.2018 19:49 | saite
 
Es vispār nesaprotu cilvēkus, kuri nekad nepiesprādzējas un pie stūres dara visu ko - ēd, runā pa telefonu, čatojas, pīpē kaut ko tādu, no kā nāk dūmi kā no lokomotīves, klausās nenormāli skaļu mūziku ar spec. tumbām, neievēro ātruma ierobežojumus, "atriebjas" u.tml. Tas viss traucē normāli koncentrēties uz ceļu un apdraud drošību - kā savu, tā citu. Kāpēc tik slikta braukšanas kultūra un autovadītāju pofigizms Latvijā - es nezinu... Acīmredzot stipri par mazu ir noteikie sodi un pārāk bieži tādus atlaiž pēc tam, kad tiek iedots kukulis...
06.12.2018 19:53 | saite
 
Neons-vai ne?
06.12.2018 19:54 | saite
 
Akciju atbalstu, reklāma arī patīk, vienīgi tā dziesmiņa varēja būt... atraktīvāka, lipīgāka? Izklausās kā no leļļu teātra.
.
Pati nemūžam neiedomātos glāstīt telefonu, braucot pie stūres. Un jā, man nav žēl neviena, kuru par šādu pārkāpumu sodīs.
06.12.2018 20:02 | saite
 
Cepums cikvēkam par sižetu,izdevies.:-D
Es esot pie stūres izmantoju telefonu diezgan daudz , tam man paredzēta austiņa, jā, waze vai google maps arī, to visu es saprotu, pati daru, bet vot selfiju taisīšanu braucošā mašīna toč nesaprotu.
Es vispār nesaprotu cilvēkus, kuri nekad nepiesprādzējas un pie stūres dara visu ko - ēd, runā pa telefonu, čatojas, pīpē kaut ko tādu, no kā nāk dūmi kā no lokomotīves, klausās nenormāli skaļu mūziku ar spec. tumbām, neievēro ātruma ierobežojumus, "atriebjas" u.tml. 

Kā ēšana tev pie stūres traucē? Vai skaļāka mūzika...nuuu...kāaa?(t):-D Ja viens mašīna arī pīpēšana vispār neietekmē, jo nav ko ietekmēt.(t)
"Atriebjas" nu ne jau bez iemesla.:-D
06.12.2018 20:02 | saite
 
telefonu pie stūres izmantoju ļoti minimāli, ja kāds zvana tad tikai cik pacelt un arī nejau pļāpāt bet pateikt, ka atzvaniishu, ka jau braucu, tūliņ būšu utml. bet mūziku gan klausos ļoti skaļi un man tas uzmanību no ceļa nenoveersh, un arī ar blakussedetaju runaajos. un pīpēju braucot, bet ne pa pilsētu.
06.12.2018 20:17 | saite
 
Telefonu lietoju tikai statīvā ar navigāciju. Nesaprotu, kā vēl varētu selfijus taisīt vai rakstīt sms. Vienīgais, ko grēkoju pie stūres, es mēdzu apēst kādu maizīti vai saldējumu un padzeros no sporta pudeles.
06.12.2018 20:25 | saite
 
Sastrēgumos sēžu telefonā regulāri, jo nu kaut kas man ar to laiku ir jāiesāk. Esmu domājusi par kaut kādiem podkāstiem un tedtalkiem, ko uzlikt klausīties, bet neesmu pieķērusies atlasīšanai. Vispār man mašīna ir mana miera osta, kur iekšā es daru, ko gribu - skatos, klausos, dziedu, pīpēju, dzeru kafiju, ēdu. Protams, nedaru to braucot, tikai bīdoties/stāvot sastrēgumā. Esmu uzmanīgs un diezgan veikls braucējs, tāpēc manas koncentrēšanās spējas blakusdarbības sastrēgumu laikā neietekmē.
06.12.2018 20:25 | saite
 
Nesen uz Vanšu tilta redzēju, kā tētis(pie stūres) smērēja sviestmaizi mazajai meitai blakus krēslā :-D
06.12.2018 21:34 | saite
 
Kampaņas video nepatīk, ļoti kaitinošs, pat nespēju līdz galam noskatīties. Personīgi man liekas infantils, bet, iespējams, ka mērķauditoriju uzrunās.
Telefona lietošana pie stūres neatbalstu, tai pat laikā tā ir subjektīvi vērtējama, daudzi rakstot sms spēj reaģēt labāk kā daži, kas visu uzmanību velta ceļam.
Es apbrīnoju, kas cilvēkiem visu laiku tik ļoti ir darāms telefonā, ka nevar iztikt bez tā stundu? Ok, ir situācijas, kad zvans vajadzīgs, tomēr 99% var pagaidīt.
06.12.2018 21:49 | saite
 
Sastrēgumā visu laiku glāstu un uz zvaniem atbildu gandrīz vienmēr + uz sms arī.
Kampaņa interesanti uztaisīta, bet mani neuzrunā necik
06.12.2018 23:30 | saite
 
Pat viss veiklākajiem un labākajiem braucējiem gadās kāda avārija. Tāpēc darīt pie stūres blakus lietas, pēc manām domām ir muļķīgi. Nekad nevar paredzēt kad kāds strauji bremzēs un tu tieši tajā laikā dzersi kafiju, vai ēdīsi maizīti pie stūres un neredzēsi. Savam draugam nekad neļauju darīt neko citu kā tikai skatīties uz ceļu, jo lai gan viņš ir ar pieredzi dažādu transporta līdzekļu vadīšana. Vienreiz viņš mašīnā grozot karstuma iestatījumus novērsās uz vienu sekundi un gandrīz iebrauca priekšā strauji bremzējošā auto.
Atbalstu kampaņu, jo paskatoties šoferīšu paradumus tad gandrīz katrs ceturtais pie stūres baksta telefonu.
07.12.2018 08:42 | saite
 
Es maizīti varu trāpīt mutē bez skatīšanās. Nedaru lietas, kas man liek novērst skatienu no ceļa. Navigācijā arī pārsvarā klausos norādes.
07.12.2018 08:50 | saite
 
Lai jau , bija taču kādreiz arī kašķis un sodi par runāšanu pa telefonu :) kampaņa beigsies un viss ieies vecajās sliedēs;-)
07.12.2018 09:27 | saite
 
Ir sanācis gan ēst, gan runāt stundas garumā, gan vēl citas lietas darīt. Gudri tas nav, bet katastrofa arī ne.
Ja sanāk braukt vairākas stundas, tad uzmanība tā kā tā atslābst.
No braukšanas koncentrēšanās var novērst arī parasta aizdomāšanās par kaut ko. Nevarēs garu ceļa gabalu domāti tikai par braukšanu.
Domas aiziet citur un tas kritiskās situācijas ir tas pats kas runāt pa telefonu.
07.12.2018 09:28 | saite
 
Ja es piecas stundas brauktu pie stūres un man blakus sēdošais visu to laiku klusētu, es sāktu migt ciet no garlaicības. Blakussēdētāja pienākums ir izklaidēt šoferi :-P
Kampaņu atbalstu, pati "glāstu" telefonu tikai tad, kad mašīna ir pilnībā apstājusies, citādi arī lēnā sastrēgumā var ietesties priekšā braucošajā uz viens divi.
07.12.2018 10:24 | saite
 
citādi arī lēnā sastrēgumā var ietesties priekšā braucošajā uz viens divi

+
Draudzenei tā nesen bija. Mašīnu rinda kustējās ļoti lēni uz priekšu un viņa sāka ar vienu aci čekot, kas tur par paziņojumiem telefonā, pieļaujot, ka piekšējā mašīna arī lēnu ripos uz priekšu. Bet rinda apstājas, un viņa paspēja nobremzēt pēdējā brīdī, kad līdz priekšējai mašīnai jau bija palicis 1 cm. Priekš kam to vajag?
07.12.2018 10:29 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits