Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Help

 
Sveiki! Nu esmu galīgi izmisusi :-( nezinu ko pat darīt un kas tas ir! Zinu ka būs komentāri kapec neej pie arsta un taa un sita tad saksu ar to ka es biju pie ginekologa, pie onkologa pie ģimenes arsta un uz analīzēm ;-) ir izmesti simtini bet nekādas tiesas atbildes un skaidrojuma tam visam nav! Nu tad taa! 3 mēnesi atpakal man bija neaizsargāts dzimumakts (nevajag arī šeit komentēt es ar draugu esmu kopā vairāk ka 5 gadi) un dzīvojam mēs kopā vis ir apdomats! Nu tad šajā laika posma 3menesi) es saskaros ar daudzām problēmām viena no tam bija ļoti slikta dūša galvas reibonis galvas sāpes nogurums apātija sava veida ( nepievērsu īpaši tam uzmanibu jo strādāju katru dienu un esmu nogurusi) tad sākas sāpes vēdera lejasdaļa vēlkosas un mokošas domāju tuvojas MR saka pustues vēders apetītes zudums! Draudzene ieteica nopirkt testu es tik pasmēja bet joka pēc veicu negatīvs! Tālāk es sazinājos ar savu mājas dakteri jo saku vemt gandrīz no visa riebigums pret pārtiku ko kādreiz edu! Pārgāju uz citu ēdienkarti! Tad man sākas Mr bet tas bija ne tik spēcīgas ļoti vājas salīdzinot ar manam kas bija 7 dienas un stipras tad bija 4 dienas un maz! Pēc mr slikta duša paaugstinājās un pamanīju ka krūtis ļoti sap un izdalās izdalījumi dzeltenīgi saku baidīties! Pierakstījos pie ginekologa aizgāju visu pārbaudīju stavokli neesmu vis kartiba pa sieviešu līnijām aizgāju pie onkologa arī vis kartiba neko sliktu neredz tad biju uz radioloģijas krūtīm vis ok fibreodenoma padzeru zāles bumbulits pazuda bet šķidrums vēl ir un krūtis ir jutīgas! Nogurums vēl ir un vēders ir stipri paaudzies jo esmu ļoti tieva un man vis bija labi 70-60-90 neesmu lielo Krusu īpašniece tagad ir vis savādāk 82-67-94 sapratu ka resnāki pats vēders paaudzies pa veseliem 15 cm ēst es daudz neēdu citrei 2x diena tikai ūdeni dzeru pietiekami! Un analīzes uz HCG nodevu vairāk ka mēnesi atpakal 2x sākuma 5 tad 1! Prolektalins normas robežas 174! Analīzes ideālas! Vienīgais tagad iet uz ultrasonogrāfiju vēderam es tiešām nezinu ko domāt! A un otrajā mēnesi mr bija 3 dienas un maz so menes vēl nav bijusas:'-( varbūt kādam ir bijis kas līdzīgs apnika skriet pie ārstiem ja nebūs risinājums iešu vēlreiz pie ginekologa jo pie viņas biju 3+ mīnus nedēļas pēc dzimumakta!
05.12.2018 17:05 | saite
 
Nesaprotu, kad tu biji pie ginekologa? 3 nedēļas pēc akta vai pēc 2.MR? Varbūt daktere agrīnu grūtniecību nav pamanījusi? Man vienai paziņai testi neuzrādīja grūtniecību, tikai ārsts 9.nedēļā konstatēja apskatē uz krēsla. Visādas anomālijas gadās..
05.12.2018 18:17 | saite
 
Augli USG var sākt redzēt no 5.-6.gr.nedēļai, taču katra grūtniecība ir atšķirīga, tā ka dodies vien pie ginekologa, jo +/- visi simptomi norada uz to, bet vemšana ir izraisījusi nogurumu, galvassāpes un reiboni dehidrācijas rezultātā. Īsti nav skaidrs, ko Tu esi darījusi pie onkologa, un kas Tevi ir motivejis šo specialistu apmeklēt bez vajadzīgiem izmeklējumiem, lai šai vizītei vispār būtu jēga. Ja vien Tu par onkologu neuzskati radiologu, kas aprakstīja Tavu krūšu USG vai mammogrāfiju. Kā arī īsti nav saprotams fakts par fibroadenomu un kaut kādu medikamentu, kas to izšķīdina 3 mēnešu laikā, pirmo reizi ko tadu dzirdu. Autore, simtus nebūs jāizmet, ja tiek pieslēgta arī sava domašana pirmkārt. Kā arī, dodoties pie speciālista, ir precīzi jaizskaidro savas sūdzības, diezin vai, ka ginekologs Tevi apskatot 3.ned.pēc dzimumakta ar šādām sūdzībām izslēdz grūtniecību un nosūta pie onkologa.
05.12.2018 19:13 | saite
 
Tikpat labi tas dzimumakts varēja būt sakritība.. ja krūtis izdala skidrumu un tās izmeklējot, cēloni neatrod ... ir vērts radiologiski izmeklēt galvu... vai nav prolaktinoma (izskaidrotu arī neregulāras mēnešreizes).
06.12.2018 07:23 | saite
 
 
Vel vari pārbaudīt vairogdziedzera hormonus
06.12.2018 07:35 | saite
 
Vairogdziedzeris man vis labi aizmirsu pieminēt! Un par prolaktalinu jau rakstīju ka vis oky! Nodevu analīzes un krusu analīze vis labi vis normas robežas ka vajag! Paldies
06.12.2018 10:36 | saite
 
Pie ginekologa biju 3 nedēļa pēc dzimumakta kas sanāk uzreiz pec mr! Nu laikam ka nekas neatliks ka iet vēlreiz pie ginekologa uz apskati!:-( savādāk tiešām ir satraukums radies !
06.12.2018 10:37 | saite
 
Taka ūdeni lietoju diezgan daudz nedomāju ka pie vainas būtu dehidrācija bet dzīve jau visādi gadās! Tad jautājums no kurienes masa paleinas? Domāju labāka šobrīd doma iet pie arsta atkārtoti un skatīties kas notiek tālāk paldies jums par savam ideja jam! Vēlējos vēl jautāt vai tai pazīstamajai kurai atklāja 9 nedēļa apskate grūtniecību tika nodots HCG!?
06.12.2018 10:40 | saite
 
Arī uz 174 ir iespējamas mini izmēra prolaktinomas. Nav, protams, bieźākā parādība, bet ir vērts aizdomāties, ja citu cēloni neatrod
06.12.2018 12:28 | saite
 
Dodies vien labāk pie ginekologa. Varbūt grūtniecība, varbūt kāda olnīcu kaite vai vēl kas cits. Citādāk ka nesanāk kā šai rakstā: https://jauns.lv/raksts/sievietem/307329-28-gadus-veca-sieviete-ticeja-ka-ir-stavokli-lidz-bridim-kad-vinai-izopereja-26-kg-smagu-cistu
06.12.2018 15:03 | saite
 
Vēlējos vēl jautāt vai tai pazīstamajai kurai atklāja 9 nedēļa apskate grūtniecību tika nodots HCG!?

To gan es tik smalki nezinu, es tik zinu, ka viņa taisīja vairākus dažādus testus, pēc tam sākās smērēšanās un krampji vēdera lejasdaļā, nogurums. Aizgāja pie ginekologa, lai pārbaudītu, vai nav kāds iekaisums, bet izrādījās grūtniecība. Visdrošāk tomēr ir aiziet vēlreiz pie ginekologa.
06.12.2018 15:49 | saite
 
Liels paldies jums visam! Noteikti aiziešu pie ginekologa :-) cerams nekas traks ka linka ko sūtīja
06.12.2018 17:21 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits