Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāpīgs auss pīrsings

 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Čau dāmas! ;)
Pirms pus mēneša saņēmos izdurt otro caurumu ausī. Protams pie speciālista. Iešāva auskaru un viss forši.
Bet sākot no vakardienas, caurumiņš tāds kā iekaisis. Ļoti viegli apsārtis aizmugurējā daļā,priekšā viss ok. Un tā it kā sulojas. Taču arī tikkai aizmugurē. Auzkaru meistare kad dūra pieteica neņemt ārā veselu mēnesi. To arī nedaru. Tik pagrozu ik pa laikam.
Noņēmu tik ķepiņu,notīrīju ar viskiju (šņabis nebija pa rokai) , nodezinficēju arī pašu ķepiņu un atliku atpakaļ.
Dāmas,sakiet - situācija normāla? Mani vienkārši uztrauc fakts,ka pēc pus mēneša kas tāds :-/
05.12.2018 02:17 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Kad es pirmoreiz mūžā tiku pie auskariem, arī bija tas pats - sāpes, apsārtums, sulošanās. Toreiz auskarus izņēmu un aizaudzēju caurumus. Pēc kāda laika gāju šaut atkal, bet uzreiz pēc tam tos izņēmu ārā un pārliku uz zelta auskariem. Viss bija labi un ausīs caurumi ir vēl šodien. Tagad gan nēsāju visu ko, jo ausis pieņem pat visparastāko bižutēriju, taču toreiz, iespējams, tikko svaigiem caurumiņiem nepatika auskari, kurus man iešāva (jāpiebilst, ka ar pīrsingu nabā bija tas pats un arī sākumā varēju likt tikai zeltu). Varbūt Tev ir tas pats un vienkārši vajag pārlikt cita materiāla auskaru.
05.12.2018 02:32 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es nevaru neesaat ausiis pilniigi neko.Vieniigi klipsus un arii taadus ,kas loti "miiliigi "saspiez to auss lipinu.Esmu meeginaajusi likt gan zeltu,gan sudrabu ,dazaadas proves utt.Laikam kaada nepanesiiba,bet atceros,ka vecos laikos pat piepampa limfmezgli pie ausiim(kakla rajonaa)-tikko izneemu ,viss bija kaartiibaa.Taisni zeel,jo loti patiik auskari.
Varbuu tev arii ir kaada alergija uz metaaliem?
05.12.2018 03:28 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Vēl ir iespējams, ka pie šādiem laikapstākļiem, tika sapūsts.
Man otrie caurumi arī ilgi dzija, auskari bija tie paši stainless Steel, Kas pirmo reizi. Dūru ziemas mēnešos un kosmetologs brīdināja, ka pirmos mēnešus ļoti jāsaudzē, lai ausis nesalst vai nesapūš. Kad iestājās siltais laiks, tad arī ātrāk sāka dzīt.
Arī man mazliet sulojās un sāpēja, kad tīrot ņēmu ārā, redzēju, ka arī pēc 2 mēnešiem vēl caurumiņš nav apvilcies, sadzijis . Tāpēc tīriju, grozīju, turēju ausis siltumā un auskarus nomainīju uz citu metālu tikai pēc pus gada vai vairāk.
05.12.2018 05:09 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Otrs caurums man arī ilgi dzija. Pirmo mēnesi bija labi un tad otrajā mēnesī izdomāju ka var aiziet uz baseinu un tad sāka sulot mazliet. Vienkārši varbūt esi saberzusi velkot cepuri vai uztraucies par to ausi un tāpēc bieži aiztiec un sanes baktērijas uz auss, aukstums arī varētu būt pie vainas. Ietiku nopirkt aptiekā spirta salvetes vai tos pūšamos dezinfekcijas līdzekļus (bet tos kas aptiekās nevis drogas vai rimi) un katru dienu vakarā aptīrīt. Es tā darīju un pēc divām nedēļām viss bija labi. Nu ja tev tā auss uzpampst liela un sarkana tad gan jāņem ārā auskars.
05.12.2018 08:39 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man ur daudz caurhmu un dažādās vietās ;-) man viss dzīst ilgi otrais un trešais caurums ausī dzija kādu pus gadu vai tuvu tam , naba bija vairāk nekā pus gads. Šķiet vienīgais , kas sadzija +/- ātri bija mēle :-D
05.12.2018 09:25 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Kādreiz neieteica tīrīt ar kliņģerītes tinktūru? Visilgāk man dzija caurums auss skrimslī
05.12.2018 09:31 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Katru vakaru pirms gulētiešanas apstrādā ar ūdeņraža pārskābi un tad uzziedē Levomekola ziedi, maksā kapeikas. Nesen biju pa jaunam izdurusi caurumiņu, kas bija aizaudzis, viss ātri un viegli sadzīja pateicoties šim kosmetoloģes ieteikumam :)
05.12.2018 09:37 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Man pašai ir daudz caurumu ausīs, ja tieši par ausu ļipiņām runa, tad man vienai ausij ļipiņā 5, pati par ļipiņas caurumu dzīšanu vispār jau sen vairs neuztraucos, parasti tas ir diez gan vienkārši (ja salīdzina ar skrimšļiem) un jebkuru pīrsingu vislabāk tīrīt ir ar sālsūdeni. Bet vispār pēc iespējas mazāk vajag to caurumu aiztikt ar rokām- ņemt nost aizmuguri utt, arī dezinficēt ar spirtu/ ūdeņraža pārskābi nav pareizi, tas sausina to ādu un paildzina dzīšanu. Tas, ka ir kaut kādi izdalījumi, ir normāli, ja tās nav strutas. Iespējams caurumam bijis kaut kāds kairinājums, galvenais tīrīt un neaiztikt pārāk daudz.
05.12.2018 10:29 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Kā jau iepriekš teica, mazāk jābaksta un viss būs ok. Man arī ilgi dzija, jo visu laku čubināju, aiztiku, mati ķērās, džemperi velkot nost, pastāvīgi aizķēru utt. Sāku vienkārši akurātāk uzvesties, ik pa laikam ar kumelītēm notīrīju un sadzija ļoti labi, bez problēmām.
Ķepiņu neņem nost un netīri ar spirtveidīgiem šķidrumiem. Iedomājies, kā tu katru reizi sakairini ausi, kad to auskara ļipiņu ņem nost un liec atpakaļ virsū.
05.12.2018 11:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits