Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis un datorspēles

 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Tēmas virsraksts izsaka manu problēmu. Mans draugs visu brīvo laiku spēlē datorspēles- darba dienās 6h, brīvdienās- visu dienu, ja nu vienīgi es neko neesmu saplānojusi. Vīrietim ir 27 gadi. No sākuma nepievērsu uzmanību-katrs atpūšas kā māk, bet tas ir pēc būtības viņa VISS brīvais laiks!
04.12.2018 21:11 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un kāda jēga no tāda vīrieša bērna, kura vietā viss ir vienmēr jāsaplāno, jābaksta ar pirkstu un jāpasaka priekšā, ka piemēram trauki jānomazgā vai istaba jāsakārto...?
Bet nu jā, katram savs dzīves modelis, arī daudzām sievietēm liekas pilnīgi normāli ar savu vīrieti auklēties kā ar mazu bērnu un sarkano paklāju šim vēl izklāt priekšā...ja kādu pilnīgi apmierins tāds vīrietis, lai jau dzivo.
07.12.2018 13:00 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
pēc tam autore raksta ka ja viņa ko saplāno tad puisis novēršas no datora. Tātad sanāk ka visu brīvo laiku tas neaizņem. domāju ja vajadzētu viņš arī varētu māju sakārtot.

Izcils citāts. Kā par upgreidotu dārzeni. Ja pabaksta, tad spēj izkustēties. :-D Sapnis, ne vīrietis :-D
07.12.2018 13:09 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Plusini jegai :D
07.12.2018 13:21 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Vīrietis kā bērns. Visu laiku spēlējas un, lai sāktu ko darīt, viņam tas ir jāatgādina.
07.12.2018 13:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es varu 6 un vairāk h skatīties tv :-D:-D:-D:-D
07.12.2018 15:31 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es ari medzu paspelet datorspeles, es nerunaju par aktivitati ka tadu!! Tak chill:-D tas ir tapat ja ierakstitu par zales kurisanu non stop un tad tie kuri pa retam uzkuri saktu cepties un aizstavet, jo taks pa retam uzkurijot cilveks ir normals :-D lai gan runa ir par ko citu! Par ATKARIBU un NONSTOP spelesanu
07.12.2018 23:31 |
 
Reitings 59
Reģ: 22.03.2018
spēlēju datorspēles visu laiku, labs darbs, alga super, izskatos labāk nekā jūsu visu alusvēderi, sieva neko nesaka, bieži uzspēlējam kopā :-D kad nespēlēju, aizeju uz zāli.. jūs te no mušas normālu ziloni sataisat..domāju drīzāk autorei vīrs uzaudzējis alus vēderu un seksa arī gan jau ka nav vairs, vīrs sēž istabas stūrī un blenž ekrānā :-D tak, ja kaut kas nepatīk izrauj viņam to vadu un pasaki, ja vēl spēlēs, tad tu šķirsies.. gadījumā ja no tevis attiecībās nekāda tolka nav, tad visticamāk būs jāšķiras, jo spēlītes viņam liekas interesantākas nekā tu :-D
10.12.2018 13:18 |
 
Reitings 142
Reģ: 25.02.2017
Mans vīrs arī visu brīvo laiku spēlē datorspēles :-D
Dažreiz jau uznāk melnie un sāku pukstēt, ka to vien dara, bet ātri atlaiž :-D
Vismaz labi ir tas, ka ja es saku, ka viss, pietiek vai ir kādi ieplānoti darbi, tad viņš mierīgi izslēdz kompi :-) labi, ka tā, uzskatu, ka vēl ir paveicies :-D:-D
10.12.2018 13:45 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
silikons
spēlēju datorspēles visu laiku

kad nespēlēju, aizeju uz zāli..

pretrunīgs teksts, spēlē visu laiku, bet, kad nespēlē ej uz zāli - sanāk, ka ej kaut kādā virtuālajā realitātē?
.
ja kaut kas nepatīk izrauj viņam to vadu un pasaki, ja vēl spēlēs, tad tu šķirsies.. gadījumā ja no tevis attiecībās nekāda tolka nav, tad visticamāk būs jāšķiras, jo spēlītes viņam liekas interesantākas nekā tu

"ideāls" padoms. Izvirzu TOP 2018 - labākais padoms attiecībām.
.
silikons man jautājums - zālē smadzenes arī var uzkačāt? Otrs jautājums - ko Tu spēlē?
10.12.2018 13:48 |
 
Reitings 20
Reģ: 17.12.2018
Esmu precīzi tādā pašā situācijā.......Draugs strādā maiņās 3/3 un darbadienās sagaidu viņu mājās ap 21, viņš paspēj tik kā paēst un piecos vārdos izstāstīt kā gāja darbā. Tad uzreiz pa taisno uz gultu un spēlītes iekšā līdz tam kamēr jāiet gulēt. Tapat ir brīvdienās - pamostas un jau dzerot rīta kafiju sāk spēlēt ar solījumu, ka viņš tikai drausciņ. Lieki piebilst, ka tā principā paiet visa brīvdiena jeb visas 3 brīvdienas. Tā kā spēlē savstarpēji sarunājas man vēl bieži jāpiedomā vai mikrafons nav ieslēgts un varu teikt visu ko domāju. Kad cenšos aizrādīt tā sakliedz, ka nezini ko domāt. Atiet tikai tad kad tiešām svarīgi kaut ko izdarīt. Principā jūtos tā itkā dzīvotu viena. Kā rakstīji nekas jau nebūtu, ja darītu visu ar mēru. Nu paspēlē kādas h, paskaties filmas, palasi, papļāpā ar draudzeni utt. Bet neko no tā visa nevajag. Esmu reizēm tik dusmīga, ka to jau gribu saukt par slimību
23.12.2018 00:37 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Vispār jau datorspēles tāpat kā alkoholisms, narkomānija, azartspēles, ir atkarība. Un tam nav nekāda sakara ar to, ka sieva garlaicīga vai nekas cits neinteresē. Cilvēks vienkārši nevar bez datorspēlēm, viņam sākas lomkas.
23.12.2018 08:06 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Tiešām nesaprotu to, ka tik daudzas šeit atbalsta tādu brīvā laika pavadīšanas modeli. Nedomāju, ka ir normāli atnākt no darba, apsēsties pie datora un spēlēt datorspēles līdz gulētiešanai, tas pats arī brīvdienās. Ne attiecības ar dzīvu cilvēku, bet ar kaut kādu muzeja eksponātu, uz kuru jāskatās no attāluma, ik pa laikam jānotrauc putekļi, jāpabaro, jāizkustina no mājas, lai neiesūno. Pārspīlēju, bet tāda tā aina izskatās.
Un ir atšķirība, vai lasa grāmatu vai spēlē datorspēles.
Bijušais draugs arī spēlēja datorspēles, praktiski visu brīvo laiku pavadīja to darot, bet vismaz ne tad, kad biju blakus, pats arī plānoja, ko varam darīt kopā. Papukstēju par tām reizēm, kad mēdzu uzrakstīt ap 01:00 naktī un viņš atbild, ka sēž pie datora, bet pārāk nedusmojos, jo nebija tā, ka viņš stundām spēlē. Citādi būtu, ja tas viss aizņemtu lielāko daļu viņa ikdienas.
23.12.2018 12:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits