Vīrietis un datorspēles

 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Tēmas virsraksts izsaka manu problēmu. Mans draugs visu brīvo laiku spēlē datorspēles- darba dienās 6h, brīvdienās- visu dienu, ja nu vienīgi es neko neesmu saplānojusi. Vīrietim ir 27 gadi. No sākuma nepievērsu uzmanību-katrs atpūšas kā māk, bet tas ir pēc būtības viņa VISS brīvais laiks!
04.12.2018 21:11 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
NightSky, labi, lai tā būtu. :D Tu jau noteikti zini labāk. ;) Man tikai šķiet smieklīgi, ka jau kopš izseniem laikiem cosmo meitenes pie mazākām problēmām attiecībās aicina šķirties un meklēt jaunu partneri. Attiecības nav zeķu maiņa! Mums katram ir savi mīnusi. Un laimīga ģimene var būt jebkāda standarta attiecībās. Es, piemēram, nevarētu iedomāties attiecības ar cilvēku, kurš visu laiku skatās jēlas TV filmas un seriālus, visu dienu sēž facebook, ikdienā smēķē vai lieto alkoholu, iet atpūsties bez manis un visu savu brīvo laiku pavada sporta zālē, bet ne jau tāpēc aicināšu citus no tādām otrajām pusītēm šķirties. Gan jau vilks nav tik melns kā viņu mēģina pataisīt, ja jau meitene, pirmām kārtām, ir izvēlējusies ar šo puisi būt kopā.
06.12.2018 20:33 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Lai kurā pusē meitenes te būtu nostājušās, principā jau problēma ir TEV. Viņam viss ir labi (vai arī nav teicis, ka būtu savādāk). Un tev ir jāsaprot, cik tieši liela problēma tā priekš tevis ir. Vēl ieteiktu saprast, ka, pat, ja tu uzstādīsi ultimātu - beidz spēlēt vai šķiramies - un viņš piekritīs, tas nenozīmē, ka viņš tajā laikā tā vietā lasīs Nīči, jogos kopā ar tevi vai vāks ārstniecības zālītes. Jo tie nav VIŅA hobiji. Un, kā tas jau ir zināms, ja tu nevari paciest (nevis vienkārši nepatīk) otra draugi un/vai hobiji, tev tā īsti nepatīk arī viņa personība. Labākais, ko šādā gadījumā var panākt, ir vienkārši spēļu laika samazināšana, to veltot kopdzīvei un sadzīvei, jo kaut kādai interesei par jūsu attiecībām un seksu ar tevi viņam būtu jābūt, lai vispār būtu jēga būt attiecībās.
06.12.2018 20:53 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es neaicinu skirties pie jebkuras problemas. Visu var runat un risinat. Bet atkariba ir pavisam kas cits. Nekad dzive nevienai meitenei neieteiksu palikt kopa ar atkaribnieku un censties vinu izvilkt ara. Nekad. Tas nekad nenotiks. Un ja meitene te raksta , vinai tas neapmierina. Nav runa par standarta attiecibam, bet tupet katru dienu , bez apstajas pie datorspelem ir sausmigi. Un butu jaapdoma vai cilveks tiesam to atmetis, speles retak, vai ari bus visu dzivi jaludzas, lai velta laiku kam citam. Briesmigi, ka kads uzskata, ka tas ir sikums. Tapat ka citi pec darba dzer visiti, lai nomierinatu nervinus un brivdiena spielejas, visu laiku lieto alko un doma ka viss ok, jo taks funcione un atlicina laiku kam citam. Nevienam ielaista atkariba nav laba, virietim PASAM jagrib ko mainit, jo vinu viss apmierina. Vina sez pec darba un spele.
07.12.2018 00:30 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Nelasīju katru komentāru, tāpēc varbūt uzdošu jautājumu, kas jau bijis - kad jūs sākāt tikties, viņš arī spēlēja? Ja jā, tad ar kādām tiesībām tu tagad varētu pieprasīt, lai viņš pārstāj? Ja tu nodarbotos ar sportu visu savu dzīvi un tavs partneris to zinādams ieskatījās tevī, bet pēc tam kļuvis neapmierināts un saka, lai beidz piekopt šo hobiju, tad tev tas patiktu?
Es nesaredzu šeit problēmu, jo datorspēles uzskatu par tādu pašu "hobiju" kā sēdēšanu cosmo (te vispār daļai, piemēram, nerea ar savu ilgo gadu pieredzi iekš cosmo vajadzētu paklusēt par ņirbēšanu gar acīm), seriālu skatīšanos utt. Mazāk vērtīgs nekā, piemēram, sports bet arī hobijs.
07.12.2018 07:46 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Viņš var atrauties un kaut 10minūtes veltīt Tev sarunu

Man besī, ja es skatos seriālu vai lasu grāmatu un man pa vidu traucē, jo tas izjauc visu noskaņu un koncentrēšanos. Kāpēc lai tas nebesītu spēlējot datorspēles?
07.12.2018 07:48 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Peekaboo1 un ko pati tagad sacepies? :D jā, lasītprasme dažām klibo, ja nepamanīji, neskaitāmos komentāros datorspēļu spēlēšana tiek pielīdzināta tam, ka cilvēkam vispār dzīvē nekas cits neinteresē, viņš vnk degradējas, ir infantils un reizēm līdz pašnāvībai domā. Un ne jau tikai diendienā spēlējot, bet gan vispārīgi kā nodarbe, hobijs.
07.12.2018 08:42 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Ko viņš vispār spēlē kādu spēli? Kādu Online vai viens pats storry fps spēles? Te tik daudz komentāru, ka lielākajai daļai pirms nosodīt pašiem vajadzētu pamēģināt paspēlēt :)
07.12.2018 09:00 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Bonecutie Piekrītu.
Nesaprotu kāpēc uzreiz jāizsaka tādi apvainojumi it kā tie cilvēki kas spēlē būtu zombiji bez smadzenēm. Tik pat labi ja cilvēks skatās kaut kādu tur šovi vakariņas četratā ar var pateikt ka viņš ir atkarībnieks, jo viņš dara ko tādu kas ar viņa reālo dzīvi ir nesaistīts. Datorspēles nav tikai tupa skatīšanās ekrānā un spaidīt pogas. Ir arī tādas spēles ko ar saviem lēmumiem veido stāstu un spēles gaida mainās no tā. Bet nu labi laikam jau te pilns ar datorspēļu nīdējiem kas pašas spēlē candy crush un tikmēr apvaino citus ka savā brīvajā laikā cilvēks sēž pie datora.
07.12.2018 09:01 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Interesanti, ka meitenes te salīdzina datorspēlēšanu ar seriālu skatīšanos. Vai tiešām ir kāds cilvēks, kas skatās seriālus 6h dienā? Tas ir- pārnāk mājās, momentā ieslēdz tv un tā līdz gulētiešanai? Un brīvdienās nonstopā seriāli. Un tā gadiem. Tiešām tā kāda dara?! Ja tā darītu mans draugs, arī ar to es nebūtu mierā.
07.12.2018 10:12 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Datorspēļu spēlēšana nenozīmē uzreiz to, ka spēlē 6h no vietas katru dienu.
Es nezinu, kā tur ar autori, jo visus komentārus nelasīju, bet es komentēju vispārīgi, ka vārdu datorspēles nav jāliek ar vienlīdzības zīmi ļaunums.
07.12.2018 10:23 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Dzhila, domāju, ka ir gan tādi. Protams, kaut kur pa vidu paēd un nomazgājas.
.
Pati esmu spēlējusi MMORPG, un tad tiešām nav tā, ka jebkurā brīdī vari nopauzēt uz 10 min., lai parunātos par attiecībām. Īpaši, ja spēlē ar kādu grupā un tieši tajā brīdī pildat kvestu vai nogalināt kādu monstru.
Toreiz gan draugs arī spēlēja, un mēs nedzīvojām kopā. Tā mēs pavadījām savus vakarus. Tad sākās cita dzīve, aizņemtāka ikdiena un vakari, un spēles pašas atkrita. Tas bija pirms kādiem 9-10 gadiem jau. Tagad pa retam kaut ko uzspēlēju, kad uz ilgāku laiku palieku mājās viena.
.
Un ar visu šo pagātni es saku, ka saprotu vīriešus, kuri spēlē pa vakariem, bet pati sev tādu vairs neizvēlētos.
07.12.2018 10:26 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Te tik daudz komentāru, ka lielākajai daļai pirms nosodīt pašiem vajadzētu pamēģināt paspēlēt

Nu esmu gana daudz spēlējusi...boohooo!! Un ko tagad?? Man viedoklis tādēļ būtu jāmaina par labu atkarībniekiem?
Šad tad uzspēlēt, lai atslēgtos no ikdienas utt, okei esmu pati tā darijusi, BET 6h katru dienu?? Ja vien viņš tiešām ar to nepelna naudu, tad tā tiešām ir bēdīga aina, cilvēks neko citu vispār nedara ja draudzene viņu nestumda, tādi geimeri man liekas sarosas tikai tad, kad ir single un viņiem vajag kādu pie sāniem, būs kas māju apvāc, uztaisa ēst, sex ar būs kad sagribēsies, bet reālas attiecības viņiem nav vajadzīgas, kad draudzene ir pie sāniem, viss var atkal atslābt un iegrimt savā "hobijā" no rīta līdz vakaram.
07.12.2018 10:33 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Profesore
Ar jautājumu, vai tiešām kāda tā dara, bija domāts, vai kāda skatās seriālus tik ilgi un tādā daudzumā.
Par to, ka spēlē datorspēles nonstopā- tas man ir skaidrs, ka tā dara, biju attiecībās ar tādu.
Dartall
te jau cepiens ir vairāk par to, ka spēles paņem VISU viņa brīvo laiku (kā rakstīja autore). Ar uzsvaru uz "visu".
07.12.2018 10:35 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Peekaboo1
Nu esmu gana daudz spēlējusi...boohooo!! Un ko tagad?? Man viedoklis tādēļ būtu jāmaina par labu atkarībniekiem?

vai šis forums sastāv tikai no Tevis? (t) tā kā take a chill pill.
.
Kur es teicu, ka Tev jāmaina savs viedoklis? Nevienā brīdī nebija tāds mērķis.
.
6H par daudz, vismaz man būtu par daudz, ne jau katru vakaru, dīvains darbs, ja var savietot... Pa kuru laiku māju iztīrīt, paēst un atpūsties?
07.12.2018 10:37 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un daža te nelasa visus komentārus, laikam pašu autores pieteikumu ar nav izlasijusi, kur viss skaidri rakstīts.
Mans draugs visu brīvo laiku spēlē datorspēles- darba dienās 6h, brīvdienās- visu dienu,

Cilvēkam bez darba un spēlēm vispār nekā nav dzīvē, bet tas jau pilnīgi normāli :D
07.12.2018 10:39 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ir cilvēki, kas tiešām pēc darba iet sportot pa 3h vai dejo, vai raksta zinātniskos rakstus / tos lasa, iet uz teātri utt. Bet vairumam Latvijas cilvēku, jo īpaši vidusšķirai, kurai nav naudas katru nedēļu iet uz teātri, ikdiena sastāv no darbs - mājas pienākumi - fb, cosmo, whatsapp - gulta un tā pa riņķi. Ar ko šāds ritms ir labāks par datorspēļu dzīves ritmu? Gribu vērst uzmanību uz to, ka daudzi, lai arī nespēlē datorspēles, tomēr pavada savu laiku pilnīgi nelietderīgi un lieki.
07.12.2018 10:50 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.11.2018
Pa kuru laiku māju iztīrīt, paēst un atpūsties?

Netīra, ēd sievietes uztasīto neatejot no datora, neko citu nedara kā vien spēlē.
Man kojās blakus istabā dzīvoja džeks, kas spēlēja kaut ko online. Nemazgājās, nestrādāja, uz lekcijām negāja. Vienreiz dienā aizvilkās uz veikalu pēc paikas. Atverot istabas durvis - viss bloks pēc tam smirdēja. Knapi par cilvēku tādu radījumu var nosaukt!
07.12.2018 10:50 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Peekaboo1 un pēc tam autore raksta ka ja viņa ko saplāno tad puisis novēršas no datora. Tātad sanāk ka visu brīvo laiku tas neaizņem. domāju ja vajadzētu viņš arī varētu māju sakārtot.
Dzhila un jā zinu tādu pāri kur vīrietis kā atnāk mājās tā ieslēdz TV paņem ēst un skatās visu pēc kārtas ko rāda. Viņam par neko citu nav kā runāt kā tikai krievu humora šovi un kaut kādi seriāli. Cilvēkiem kurus es zinu un kuri spēlē datorspēles var parunāt arī par citām lietām izņemot to. Lai gan kas nu kuram svarīgs, citām sievietēm svarīgi parunāt par nagiem, kleitām un par '' Lauku sētu'', man par funny memes un datortehniku.
Autore jau arī nav kārtīgi izstāstījusi kādas tad ir īsti tās attiecības un vai viņiem ir kas kopējs, kā organizē mājas dzīvi utt. Tāpēc grūti spriest, bet Jūs jau izdarāt minējumus ka viņš ir atkarīgais utt.
07.12.2018 10:55 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
NeMe Autores gadījumā viņš iet uz darbu un māju arī sakārto, ja pajautā. tā ka tur ir vaina ka viņš ir antisociāls vai vienkārši negrib nekur iet.
07.12.2018 11:00 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
mauwi
Es nepiesienu atkarību, man pat ir vienalga, kā to formulē, ir vai nav atkarība, svarīgs ir rezultāts- autore nav apmierināta, ka viss brīvais laiks tiek pavadīts pie datora. Nu, ja vīrietis VISU brīvo laiku pavadītu neatraujoties no TV seriāliem, un nekas cits neinteresētu, tas būtu tikpat postoši kā datorspēles. Man ar tik seklu cilvēku nebūtu pa ceļam.
Izdara/ iziet pastaigāt, ja palūdz- izklausās pēc 6gadīga bērna.
07.12.2018 11:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits