Vīrietis un datorspēles

 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Tēmas virsraksts izsaka manu problēmu. Mans draugs visu brīvo laiku spēlē datorspēles- darba dienās 6h, brīvdienās- visu dienu, ja nu vienīgi es neko neesmu saplānojusi. Vīrietim ir 27 gadi. No sākuma nepievērsu uzmanību-katrs atpūšas kā māk, bet tas ir pēc būtības viņa VISS brīvais laiks!
04.12.2018 21:11 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Bet otra lieta- kāda jēga būt kopā ar cilvēku, ar kuru nekā kopīga nav?! Katrs atnāk mājās, aiziet uz savu istabu, nododas savam hobijam, un labākajā gadījumā satiekas ejot gulēt, nodzēšot gaismu istabā? Tas ir tāpat kā satikt kaimiņu kāpņu telpā

+ šim, ļoti liels, ja nav kopsaucēju, tad principā tur nekas nesanāks. Ja jūs dzīvojat divās dažādās realitātēs, problēmas sāksies drīzāk ātri nekā vēlu, tev jau ir sākusies neapmierinātība. Tu vari :
a) tiešām ar viņu mēģiņāt runāt (ja nestrādā skatīt C)
b) ciets šito un vārīties savā sulā
c) mest mieru un visu izbeigt.
It kā jā , tas ir viņa brīvais laiks, bet esot attiecībās tas tā vairs nestrādā, jo ir jārēķinās arī ar otru peronu, jo otrai pesronai arī ir savas vajadzības. Spriežot pēc rakstītā, viņš atraujas no spēlītēm, tikai ja tu kaut ko ierosini, pašiniacitīvas no viņa puses nav.(?) Šis varētu būt ļoooti apnicīgi, ka ir jādiedelē otra uzmanība, vispār no tāda skatu punkta bēdīgi.
Spēlīšu trenkāšana hobijs...geez louise.:-D:-D:-D
05.12.2018 10:57 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.06.2013
Tā ir atkarība un nekā laba tur nebūs. Parasti šie cilvēki ir arī viegli aizkaitināmi vai nomākti, jo jūt neapmierinājumu nespēlējot - līdzīgi kā ar automātiem. Nav jēgas no attiecībām, kur viena puse ir aizstājusi mammu - taisa ēst, maksā komunālos, domā tavā vietā utt. bet pats vēlas tikai to, lai neviens viņu netraucē un sit plausktas, ja draudzene aizbrauc pie mammas uz pāris dienām.
Un tādi cilvēki mainās reti vai mainas vienkārši atkarības ...
05.12.2018 11:00 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Atkarīgs no tā vai viņš pakārto savu dzīvi spēlēm, vai arī spēlē spēles savā brīvajā laikā, kad nav ko citu daŗīt un nekas nav ieplānots.
Es arī varu apsēsties pie PC un nospēlēt spēli 9h tikai ar ēšanas un wc pauzēm :D bet es to daru dienās, kad man nekas cits nav ieplānots, vai arī nav nekādu pienākumu, ir tikai brīvais laiks ko iztērēt. Tā spēļu spēlēšana ir tāda pati kā visu šito vampīra dienasgrāmatu un mazo jauko meļu skatīšanās visu dienu. Visas lietas reālajā dzīvē man nāk pirmās un tikai tad, kad ir brīvs laiks ir spēles. principā, spēļu spēlēšanu saprot tikai tie cilvēki, kas viņas spēlē, visi pārējie parasti saka, ka tas ir veltīgi izmests laiks. Ja tavs draugs ar tevi iet uz kino vai kafejnīcu, kad tu viņam saki - ejam, vai arī jūs ieplānojat, tad viss ir ok, bet ja nē, tad tā var būt atkarība. Ja tu atnāc mājās un viņš un jums nav nekādu plānu, tu tikai savā galvā domā un čīksti, ka gribi lai viņš pievērš uzmanību tev, tad nu sorry, viņš nav gaišreģis, viņam vajag to pateikt.
05.12.2018 11:25 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vienmēr aizdomājos kā tādi atkarīgie uzvedas,ja uzrodas bērns..Bērns gribēs, lai ar viņu paspēlējas, vai arī ,lai paskaidro kādu mājasdarbu..Arī, tad turpinās sēdēt pie portatīva,nelikties ne zinis, labākajā gadījumā iegrūdīs planšeti rokās, lai liek viņu mierā, vai spēs atrauties un veltīt bērnam laiku?
05.12.2018 11:47 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
sniegpulksteniite
Varu daļēji atbildēt- bērna vietā gan mēs paņēmām kaķi. To kaķi viņš pats ļoti gribēja. Rezultātā tas kaķis tika izlikts aiz durvīm otrā istabā, jo traucēja spēlēt, jo līda pie kompja vadiem. Tad beigās bija tā, ka es ar kaķi dzīvojos vienā istabā, viņš otrā istabā spēlēja savas spēles.
05.12.2018 11:57 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ne, es nebutu ar tadu kopa, katrs var pavadit laiku ka grib, bet man tads virietis vispar nebutu vajadzigs, vai nu es ko ieplanoju, vai tikai datora, liekas riktigi truli, kad cilveki saiet kopa, nav vairs tads - es daru ko es gribu, tas tevi neskar. Bet nu tas ir personigi man. Ja kadai patik, ka virietis dien diena dirn pie spelitem, tad viss chotka. Bet man tas neskiet ka attiecibas, kad iziet kopigi uz saviesigo pasakumu, atri nostumjas un ata, lidz nakamajam pasakumam, jo viens sedes preti ekranam
05.12.2018 12:13 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Prims cosmolilit psihoterapeitu banda sāk uzstādīt savas diagnozes par atkarībām, autore varētu atbildēt uz dažiem jautājumiem. Vai viņš spēj atrauties no datora, tad, kad tu viņam kaut ko palūdz izdarīt? Vai viņš kļust neapmierināts, dusmīgs, ja tu viņam kaut ko palūdz, tad, kad viņš sēž pie datora? Vai viņš raujas ātrāk uz mājām, lai spēlētu datoru, tad, kad jums ir kaut kas kopīgs ieplānots ārpus mājas? Vai viņa ienākumi ir pietiekami lieli, ka viņš var atļauties visu laiku spēlēt? Ja ienākumi nav pietiekoši lieli, tad gan būtu labāk, ja viņš šo laiku izmantotu liederīgāk, tas ir, meklētu papildus iespējas kā palielināt ģimenes budžetu, bet ja ienākumi ir tik lieli, ka var atļautos ko vien sirds kāro, tad vispār neredzu šeit problēmu. Es, personīgi, vienmēr esmu uzskatījis un piekritis šim teicienam - "ja tu esi ļoti bagāts, tu vari atļauties nepieaugt".
05.12.2018 12:56 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Nesatiktos ar virieti, kurs neizrada iniciativu kopigiem pasakumiem.. par staigasanu apkart kailai un vienaldzibu vispar nekomentesu :D Ka bija randinosanas perioda? Ari tad tu vienmer vinam piedavaji brivo laiku pavadit kopa?
05.12.2018 13:17 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vai viņa ienākumi ir pietiekami lieli, ka viņš var atļauties visu laiku spēlēt?

Katram cilvēkam izpratne par to, cik lieli ir tie pietiekoši lielie ienākumi, atšķiras. Nu laikam jau viņam pietiek visiem rēķiniem.
.
Protams, nav īsti normāli partneri strostēt par nepareiziem hobijiem un uzstādīt spēļu laika limitus, bet no otras puses, vienā brīdī nepatika pret drauga hobiju var izraisīt to, ka meitene aizies. Un dusmoties, ka meitene viņa hobija dēļ iet prom, jo jūtas nevajadzīga (un mazsvarīgāka par spēlēm) arī nebūs īsti normāli.
05.12.2018 13:23 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Pat sagribējās uzspēlēt, sen nav nekas spēlēt. Thanks par postu.
05.12.2018 13:51 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Katram cilvēkam izpratne par to, cik lieli ir tie pietiekoši lielie ienākumi, atšķiras. Nu laikam jau viņam pietiek visiem rēķiniem.

Taisnība.
Bet ja pietiek tikai rēķinu apmaksai un pārtikai un vienu reizi mēnesi aiziet uz kino un paēst ārpus mājas, tad, manuprāt, tas ir attieksmes jautājums un ambīciju trūkums no vīrieša puses, vismaz pēc manas vērtību skalas. Bet, ja jau abus iesaistītos tas apmierina, tad jau laikam viss ir kārtībā (t)
05.12.2018 13:52 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Absolūti neredzu problēmu. Es arī esmu no tiem, kas dod priekšroku būt mājās. Tāpēc arī attiecībās labāk dodu priekšroku aktīvākam, kas mani ''izvilktu''. Jo vienkārši neesmu no plānotājiem. Bet kamēr respektē plānus kādi ir un socializējas šad tad, kāda šķirba ko dara ar SAVU laiku? Galvenais,ka izbauda.
05.12.2018 13:55 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Un tām mega svarīgajām sarunām jānotiek spēles laikā, ne pirms, ne pēc, bet tieši spēles laikā :-D:-D:-D:-D kādam jāatrod hobijs un jānodarbina sevi, lai nav jāskatās sienā, kaut gan skatīšanās sienā arī varētu būt labs hobijs :-D:-D:-D Kā jau viena te rakstīja, ja pati sešas stundas nodarbotos ar hobiju, tad viss būtu čiki po, bet ja autores puisis, tad nē, noteikti jāsūta uz tālo kāpostu lauku(t):-/
05.12.2018 14:07 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Un tām mega svarīgajām sarunām jānotiek spēles laikā, ne pirms, ne pēc, bet tieši spēles laikā

Starpcitu, esmu novērijis, ka tā ir vienmēr. Sēdi istabā kādu stundu, bezdarbībā, ir klusums, sāk palikt garlaicīgi, tad aziej uz otru istabu un ieslēdzu kādu vido, filmu vai ko citu, un tad tieši TAD uzrodās visādi darbi, kas jaizdara, tēmas, ko obligāti tieši šajā momentā vajag apspriezt, kaut gan pirms tam, to visu nevajadzēja, kad tiešām bija tas brīvais laiks. Laikam sagadīšanās :-D
05.12.2018 14:16 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Un tām mega svarīgajām sarunām jānotiek spēles laikā, ne pirms, ne pēc, bet tieši spēles laikā

Nu zin :-D savādāk kādām 6 stundas jāgaida, lai nepatraucētu misteru geimeru. Tur jau var piedzerties, izgulēties un vēlreiz sākt dzert.
05.12.2018 14:19 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
*kādam
05.12.2018 14:20 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.08.2015
Iedomājies, jūs turpināt dzīvot kopā, katrs pavada savu brīvo laiku kā grib un jūs viss itkā apmierina. Bet tad ģimenē uzrodas bērns. Tu viena ņemsies pa māju, gatavosi ēst, auklēsi bērnu bet bērna tēvs tikai spēlēs spēlītes? Vai šāds vīrietis būs ģimenes atbalsts un labs tēvs? Ja nē, tad kāpēc jātērē laiku šādam "pagaidu variantam"?
05.12.2018 14:20 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
katrs pavada savu brīvo laiku kā grib un jūs viss itkā apmierina. Bet tad ģimenē uzrodas bērns

Šitos komentārus es vienkārši NEvaru saprast, bet ja nu neuzrodas. Kāpēc vnm tiek piesaukti bērni, it kā tā būtu norma, ka viņi "pēkšņi" uzrodas.:-D Vispār, kā var uzrasites bērns , geez louise...bērni lielākoties neuzrodas negaidīti un pēkšņi.
05.12.2018 14:30 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Haha, par dažiem komentāries var iesmiet....nav atkarība, brīvo laiku pavada kā grib, jā citi arī brīvajā laikā dzer tikai, vai spēlē 6h aparātus fēniksā...bet arī tās taču nav atkarības, jo to dara "brīvajā laikā" :)
Es ļoti labi zinu, kā ir kad mīļotajam cilvēkam ir atkarības, alkohola, azartspēļu, datorspēļu, pilns komplekts gandrīz. Plus vēl psiholoģiskas problēmas.
Viss ko varu pateikt, ir vai nu meklē ārstu, vai laidies prom kamēr pati neesi nojūgusies.
05.12.2018 14:30 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Vispār, kā var uzrasites bērns , geez louise...bērni lielākoties neuzrodas negaidīti un pēkšņi.

Tas man atgādina - Netīšām nokrāpu :-D Tas ir kā? gāju pa ielu un paslīdēja kāja un uzkritu uz cita daiktu virsū? :D
05.12.2018 14:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)