Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis un datorspēles

 
Sveikas!
Tēmas virsraksts izsaka manu problēmu. Mans draugs visu brīvo laiku spēlē datorspēles- darba dienās 6h, brīvdienās- visu dienu, ja nu vienīgi es neko neesmu saplānojusi. Vīrietim ir 27 gadi. No sākuma nepievērsu uzmanību-katrs atpūšas kā māk, bet tas ir pēc būtības viņa VISS brīvais laiks!
04.12.2018 21:11 | saite
 
Visu laiku viņa uzvedībai lieku +/-. Es jūtu, ka šim cilvēkam nekas neinteresē
04.12.2018 21:13 | saite
 
Kāpēc esi kopā ar viņu?
04.12.2018 21:17 | saite
 
Pa kuru laiku tad jūs iepazināties?
04.12.2018 21:25 | saite
 
 
Fameonfire, šo jautājumu pēdējā laikā cilāju ļoti bieži.
Wee, iepazināmies internetā :-D
04.12.2018 21:30 | saite
 
Nekad nebūtu kopā ar atkarībnieku.
04.12.2018 21:33 | saite
 
No vienas puses, ja jau respektē Tavus plānus, ja esi ko saplānojusi, tad jau nav tik traki. Traki būtu, ja dotorspēles izvēlētos tā vietā, lai pildītu kaut ko svarīgāku. Nu, ja datorspēles kļūtu par prioritāti.
Iespējams cilvēks vienkārši nezin kā aizpildīt brīvo laiku, tad nu ķeras pie ierastā, to ko pieradis darīt katru dienu. Tā arī tā atkarība izveidojās.
04.12.2018 21:56 | saite
 
Blonde on-Man ir viena draudzene, kurai džeks arī apsēsts ar datoru. Viņa teica, ka nostājusies viņam priekšā kaila, bet šis paskatījies un vienīgā reakcija bija vienaldzīgs vārds:”Vēlāk.”
Tas no vienas puses nav smieklīgi, tā ir reāla problēma. Kad prasīju, kāpēc viņa vēl ir attiecībās ar tādu puisi, teica, ka reizēm iedod naudu un ne tikai naudu. Es nesaprotu jēgu.
04.12.2018 22:13 | saite
 
Tev pašai neliekas, ka tu no mušas uzpūt ziloni? Tapēc jau tas ir viņa brīvais laiks, kurā viņš var darīt ko vien sirds kāro. Vai arī tu uzsakti, ka viņam savas brīvais laiks ir jāpavada tā kā tu to vēlies? Turklāt neizklausās, ka viņš tev liktu "mīkstu" virsū, ja jau saki, ka tas notiek tad, kad neesat neko ieplānojuši. Gan jau ka viņš arī kādu no tavām aizraušanām vai kā tu pavadi savu brīvo laiku uzskata par nejēdzību. Problēma būtu ja viņš nestrādātu, dzīvotu uz tava reiķina, neko nepalīdzētu un tevi vispār ignorētu, bet no tās informācijas, kuru tu esi sniegusi, es personīgi neko traģisku vēl neredzu.
04.12.2018 22:15 | saite
 
Blonde on Blonde
Ko vērtīgu tu dari savā brīvajā laikā?
04.12.2018 22:41 | saite
 
Kaut arī draugam ir lieli ieņēmumi un būtībā viss tiek apmaksāts mazliet pateicoties tieši datorspēlēm un viņš nespēlē IQ mazinošas trulas šaušanas, vienmēr uzmetu šķību aci, ja redzu, ka spēlē ilgāk par 10 minūtēm dienā un viņš pārstāj. Ja puisis pelna maz un tā vietā, lai sevi pilnveidotu lielāku ieņēmumu gūšanai iznieko savu desmitiem stundu nedēļā spēlējot, sorry. Kāds draudzenei no tā labums? Nekāds, ja pat uzmanības nav.
04.12.2018 22:47 | saite
 
Arī man agrāk šķita, ko man draugs var tur tik ilgi darīt, bet esmu sapratusi, ka tā ir viņa profesija pie datora(IT speciālists)
Dažreiz mans uzspēlē-pārsvarā vakarā, kad mācos vai no rītiem, kad vēl guļu. :-D
Ja ir tā, uzjautā viņam. Izrunājies.:-)
04.12.2018 22:54 | saite
 
Agrāk šķita vēl nu ļoti stulbi, bet savus gadus 10 spēlējot, piedaloties turnīros utt., ir papildus ienākumi. Neteiktu, ka tie ir slikti.
Viņš ar to nepelna? (t)
04.12.2018 22:56 | saite
 
Tur jau jāvienojas savstarpēji, nevis jāpublicē viss publiski, ka draugs spēlē dator spēles. No vienas puses, ja, jau visus darbus, paveicis, naudu pelna. Tad, kāpēc galvu neatpūtināt.Bet, ja traucē, savstarpējām attiecībām, darbs nav, nekur ārpus mājas neejat.Tad, tur jau cita lieta.
Te, katram būs savs viedoklis.Ar tik skopu informāciju, kādu Tu uzrakstīji, grūti spriest.Cik traģiski, Jums tā situācija izvērtusies.
Pareizi saki, ja nu vienīgi es neko neesmu saplānojusi.Tur jau arī tā problēma, biežāk nepieciešams aizpildīt savu brīvo laiku.Bet, tā loģiski, katrs atpūšas kā māk....
04.12.2018 23:01 | saite
 
Iespējams ka čalis ir strimeris un viņam ir savs YouTube kanāls. Kaut gan stipri šaubos ka viņš ir strimeris, domāju ka viņam ir banāla atkarība.
Es jūtu, ka šim cilvēkam nekas neinteresē

Tipiska atkarībnieka uzvedība, nekas neinteresē, neko negrib darīt, tikai ļauties savas atkarības apskāvienos. Te jau ārsts ir vajadzīgs, nevis foruma padomi.
04.12.2018 23:05 | saite
 
TheLaw komentāram +++
Pagaidām es arī neredzu neko sliktu. Slikti būtu tad, ja pilnīgi viss, kas dzīvē interesētu, būtu spēlītes pie datora. T.i. netiktu veltīta pilnīgi nekāda uzmanība otrai pusītei, notiktu dzīvošana uz otra rēķina un nestrādāšana, nepiedalīšanās nekādās ārpusmājas aktivitātēs, nulle interese par apkārtējo pasauli un cilvēkiem utt.., bet pagaidām no Tava teksta var saprast tikai to, ka viņš tā pavada savu brīvo laiku, kas, pēc būtības, arī ir laiks, kad cilvēks var darīt to, kas viņam pašam vislabāk patīk. Kādam tā būs tamborēšana, kādam - spēlītes pie datora. Un? Es arī savu brīvo laiku labāk pavadu pie datora, jo, gluži vienkārši, neesmu nekāds baigais aktivitāšu fans un, ja pretī tiks likti piedāvājumi nodarboties ar dažādām aktivitātēm vai atrasties ļaužu burzmās, es simtreiz, nemaz nedomājot, izvēlēšos datoru un sēdēšanu mājās. Tā ka, kamēr nav zināms kāds vispār ir Tavs draugs, kādas ir viņa intereses (bez datora spēlēm), kāds dienas režīms, kur strādā utt., te nevar 100% apgalvot, ka viņam būtu kādas problēmas, jo uz doto brīdi, pēc šī situācijas apraksta, es personīgi tādas neredzu.
04.12.2018 23:06 | saite
 
Es pieļauju, ka problēma nav tikai tajā, ka draugs spēlē, bet gan tajā, ka viņš spēlē tikai un neko pat nemēģina saplānot?
04.12.2018 23:07 | saite
 
Es būtu aizmukusi 2 nedēļu laikā no tāda tipa.. Un domāju, ka - viņš nemaz nepamanītu :-D;-)(l)
04.12.2018 23:13 | saite
 
Tur jau arī tā problēma, biežāk nepieciešams aizpildīt savu brīvo laiku

Tu jau zini kā dažreiz mēdz gadīties, ja man nav hobiju un ir garlaicīgi, tad otram tādi arī nedrīkt būt. Lai būtu godīgi 8-)
04.12.2018 23:18 | saite
 
Paldies par viedokļiem. Esmu simtiem reižu šo problēmu pārskatījusi. Savā ziņā es pat ļoti piekrītu Law viedoklim- katram ir sava brīvā griba, kā pavadīt savu brīvo laiku. Būtībā man nekas nebūtu pretī,ja viņš dienā 3h paspēlētu tās spēlītes. Esmu jau pieradusi. Zinu, ka viņam manas grāmatas arī neinteresē. Mēs katrs esam dažādi, bet tā lielākā bēda ir tā, ka viņš atnākot no darba uzreiz sēžas pie datora un beidz spēlēt tikai tad, kad jāiet gulēt. KATRU DIENU!
04.12.2018 23:45 | saite
 
Autore precīzi uzrakstīja - viņas problēma.
Pie tik skopas informācijas grūti ko spriest / ieteikt. Tomēr 6h dienā šķiet gana daudz, ja tiešām nav youtube/twitch streamer'is vai kkādā veidā ar to neveido karjeru/attīstību.
Un tomēr pat tas 'manās' acīs neattaisnotu ceturtdaļdiennakts izniekošanu spēlēm, ja vien tās stundas neiekļaujas 'darba laikā'. Stream'ot ir forši, bet maize jāpelna kur citur un ja no ieguldītajām pūlēm jēga maza, piedevām vēl viss brīvais laiks tam aiziet .. paldies, bet nē. Ja spēles var sabalansēt ar ikdienu, kaut to pašu mājas soli - āber' lūdzu. Visus geimerus par atkarīgajiem nudien saukt neņemtos :)
04.12.2018 23:46 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits