Stāsti par krāpšanu.

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Par cik te ik pa brīdim uzrodas tēmas par krāpšanu, tad nu man sagribējās uzcept tēmu :-D:-)
Tātad padalamies tieši ar stāstiem, vai nu, kas pašām dzīvē ir gadījies vai arī draudzenei, kaiminjienei, pazinjai, kad tika nokrāptas. Kā Jūs to uzzinājāt un ko darījāt?
Sākšu Es... Kaut kad sen biju uzsākusi veidot attiecības ar puisi, kas nu tik ljoti centās, lai man vinjs iepatiktos un, lai mums kaut kas izveidotos, bet tanī pat laikā uzsvēra, ka nopietnas attiecības pagaidām nevēlas un, ka vinjam vajagot laiku. Nu, tad laikam ejot arī sapratu kāds man frukts pagadījies un ar ljoti lielu interesi turpināju ar vinju tikties, lai redzētu, kas notiks tālāk. Vienā brīdī, kad man apnika vinja -Es vēl neesmu gatavs(bet tikties ar mani grib), pateicu vinjam uzredzēšanos. Pilsēta maza un dabūju pa to laiku dzirdēt, kā vinjs jau citas meitenes apskāvienos mīcījies. Pietika ar trim nedēljām, kad jau vinjs atkal bija klāt, bet uz to momentu man pavērsās iespēja braukt uz Rīgu un vinjs dievodamies cik ljoti Es vinjam patīku un cik ljoti vinjam mani vajag, aiztesās man līdzi. Padzīvojām kopā mēnesi, kur vinjs katras brīvdienas brauca uz savu pilsētu atpakalj, jo vinja vecākiem esot kaut kas jāpalīdz mājas darbos. Ar to un vēl pāris lietām pietika, lai rastos aizdomas. Kad tieši uz Z-svētkiem abiem taisosoties braukt Es pamanīju, kad vinjs rokā turēja telefonu tās pašas meitenes vārdu ar ko vinjs bija njēmies. Neko neteicu, bet jau pa celjam braucot sāku saprast, kas notiek. To vakaru nepavadījām kopā, jo vinjs gribot ar vecākiem. Pienākot nākamajai dienai, es atradu to meiteni I-netā, uzrakstīju, lai atsūta savu numuru. Vinja atsūtīja, es pazvanīju un, Tad man smuki visu izstāstīja. Kā šie esot katras brīvdienas gulējuši, ko darījuši un, ka ka vinja par mani zinot, bet pēc vinja vārdiem, ka vinjs tikai īrējot pie manis istabu..ahhahha. Pateicu paldies, ka viss skaidrs, novēlēju, lai jau viss izdodas( tik šī beigās piebilda, ka vinjai arī neesot vajadzīgs). Pazvanīju savam mīlniekam, pateicu visu ko domāju un, ka gaidu, lai visas parpalas tiktu izvāktas.
Un iedomājaties ko vinjs man beigās pateica- “Z-svētki esot piedošanas laiks!”
Nu ko, pēc tam vairs neesam tikušies, tik uzrakstīja, lai vinjam piedodod un, lai man viss izdodas. Tā arī nesapratu priekš kam tas cirks bija vajadzīgs :-D
03.12.2018 16:34 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Neviens nav vainīgs. It's a life!
04.12.2018 21:00 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Es par to, vai ticu fiziski monogāmām attiecībām mūža garumā šaubos. Emocionāli - jā. Kkādā ziņā uzskati stipri līdzīgi ar wee šajā jautājumā. Zināt gan, neko, negribētu..ja nu vienīgi pie / pēc attiecību izbeigšanas.
Pašai pieredzes ar krāpšanu nav, bet zinu gadījumu, kur vīram bija divas ģimenes. Viena te, otra ārvalstīs, un abās auga bērni.
05.12.2018 00:17 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pati krāpšanu neesmu piedzīvojusi cik nu zinu. Bet apkārt liekas tas notiek visu laiku. No zināmiem pāriem, kas gadiem kopā, lielākajai daļai ir bijusi krāpšana. Tāpat visu laiku apkārt redzu kā darās tie vīrieši un sievietes, ka ticība cilvēcei zūd. Nevienam vispār nerūp, ka otrs ir jau attiecībās, laulībā, tāpat pašam krāpējam liekas pie dirsas pat par saviem bērniem, laigan no malas liekas normāli cilvēki...pēdējais gadījums ko zinu, nesen precējusies meitene, ir bērniņš, kam pat gads vēl nav, kamēr vīrs ārzemēs, bērnu kkur atstāj un laiž tusēt un ņemties ar ex. Soc tīklos gan izrādās ka laimīga ģimenīte, bet pati apkārt dažiem stāsta ka šķirsies. Nu pilnīgs sviests, un smieklīgākais, ka tas pats ex jau neskrien šai pakaļ, kā iespējams šī domā, bet ar draugiem vēl padalās savos piedzīvojumos un aprunā viņu, saucot par mauku, nojūgušos un ko tik vēl ne. Man grūti saprast, kāpēc precēties un bērnu taisīt, ja neesi pārliecināts ka gribi ar to cilvēku mūžu pavadīt, tāpat man nesaprast kā var tik viegli savam bērnam ģimeni izjaukt, dēļ kaut kāda drāziena ar veci kurš aiz muguras tāpat aprunā un viss ko izjūt ir žēlums....
Anyway.. nu bēdīgi ar to pasauli.
05.12.2018 13:25 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
No zināmiem pāriem, kas gadiem kopā, lielākajai daļai ir bijusi krāpšana. Tāpat visu laiku apkārt redzu kā darās tie vīrieši un sievietes, ka ticība cilvēcei zūd.

+ tas ir tik skumji. Pati zinu tikai dažus pārus kuros kāds nebūtu krāpis otru cilvēku. Man krāpšana šķiet pretīga, un ceru, ka man nekad galvā nesaies uz īso lai es spētu kaut ko tādu nodarīt savam mīļotajam. (t)
05.12.2018 14:00 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Man vispār reizēm raudāt gribas, man vienkārši NAV uzticības vīriešiem, sievietes krāpj arī,bet tas, ko esmu redzējusi džekos.. ārprāts. Diemžēl tā ir mūsdienu pasaule šobrīd. Apkārt daudz kārdinājumu un attiecības bez krāpšanas pastāv diezgan reti, it sevišķi dienvidu valstīs, Latvijā vēl ceru,ka nav tik traki.
pati esmu bijusi tā,ar ko krāpj,bet tas bija vienkārši sekss, es zināju, ka attiecības ar to vīrieti negribu, un ģimeni ārā nejaucu, viņam draudzene un bērns. Viņš man tā arī godīgi pateica - man vienkārši gribas seksu ar kādu citu, kaut gan mīlu sava bērna māti. Un es vainīga jutos tikai tik tālu, cik sapratu, ka ja krāps ne ar mani,tad ar nākamo. Nebiju noteikti pirmā ar ko krāpa, un neesmu arī pēdējā.
05.12.2018 15:24 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Nez kā tur ir ar to ticību vīriešiem .. man tas, ka citi krāpj, neliek šaubīties par savu partneri. Laikam jau naivi, bet ja reiz esmu nolēmusi būt attiecībās, tad uzticos tam cilvēkam .. kamēr mani, protams, nepiečakarē :D
Lai arī 'brīva' statusā mani neuztrauc potenciālā partnera 'aizņemtība', jo neizjūtu morālu atbildību pret citu otrajām pusītēm, ar jau citās attiecībās iesaistītiem cilvēkiem nav sanācis saieties. Nu cik zinu vismaz :D Reiz kādā bāriņā izveidojās foršs kontakts ar čali (tolaik biju brīva) un bija mums tāda doma vrbt citreiz satikties, bet .. protams, ka ir bet. Pēc pāris stundu sarunas viņš izteicās, ka nez vai būtu prātīgi apmainīties kontaktiem, lai arī pats uz to uzprasījās, jo viņu mājās gaida draudzene - grūtniece. Nu, tajā mirklī manas domas par viņu krasi mainījās. Nav jau gluži visi vienādi - es ar viņu netiktos, un lai arī viņš vrbt nav uzticības kalngals un ar kādu citu kko sabīdījis kādā mirklī, tajā reizē vismaz 'aptuveni' ieminējās par to, ka īsti gatavs krāpt savu partneri nav.. Vrbt vnk juta, ka ar mani nebūs tik vienkārši :D
06.12.2018 16:57 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es tā padomāju, ka tuvāko paziņu lokā nezinu tādus pārus, kuri viens otram nebūtu uzticīgi. Varbūt esmu slikta vērotāja, bet nevaru iedomāties, kā to tā uzzina (ja vien neuzskrien burtiski virsū) - puslīdz prātīgi cilvēki, manuprāt, ar tādu informāciju nemaz nedalās.
06.12.2018 17:19 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
+ Annie.
Manā draugu lokā arī nav manīti krāpēji. Nu varbūt tādi pastāv, bet neviens nav ar tādu informāciju dalījies.
06.12.2018 17:46 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Tur jau taa lieta,ka neviens jau nebazuunee pa visu pasauli,un taa varbuut arii labaak...Tas viirietis,vai sieviete nav ielikti "melnajaa sarakstaa":-D
06.12.2018 17:49 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Draugu lokā arī esmu redzējusi daudz krāpšanu.
Man šobrīd ir attāluma attiecības, un es vispār esmu ļoti greizsirdīga. Parakstos zem šīs definīcijas:
Man krāpšana skaitās jau no sarakstēm. Protams ne no draudzīgām, bet tādam kur ir flirts, intīmas sarunas, saukšana uz randiņiem un ar to izrietošajām sekām.

Bet nu mēs abi uzticamies un esam kategoriski pret tādām lietām, vēl runājam, ka regulāri no paziņām uzzinām par kārtējo krāpšanu, ka liekas, ka mēs kāds rets izņēmums esam :D
06.12.2018 17:56 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Essena-es arii domaaju ,ka taas "nevainiigaas" sarunas,sarakstes ir jau speeciigs solis uz to naakoso...Viirietis,vai sieviete jau meklee tomeer ko jaunu,nebijusu,romantisku citur...
06.12.2018 18:03 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu nav jau obligāti tas jaiet un apkārt jāstāsta, to tāpat jau var redzēt, tusiņos, ballītēs, visādos saietos, pasēdēšanas, kā tie cilvēki uzvedas...sitas viens otram klāt, flirtē, mīcas, bučojas un tā tālāk... laigan visi zin ka tam cilvēkam mājas gaida draudzene, draugs vai vēl labāk, ar visiem bērniem. Starp kolēģiem kur plus mīnus diezgan liels kolektīvs, tas ir bieži redzēts, tāpat paziņu draugu kompānijās utt, tie paši krāpēji nemaz to tā neslēpj, nebaidas ka kāds pazīstamais redzēs, vai ko padomās...tāpat ari paši cilvēki ir atzinušies ka ir to darijuši, vai bijuši krāpti...
06.12.2018 18:22 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Nu nav jau obligāti tas jaiet un apkārt jāstāsta, to tāpat jau var redzēt, tusiņos, ballītēs, visādos saietos, pasēdēšanas

To es tā kā saprotu :-D bet personīgi nav bijusi tāda pieredze, kad kāds kko flirtetu/mīcītos ar kādu citu, esot attiecībās.
06.12.2018 19:15 |
 
Reitings 20
Reģ: 26.08.2014
Varu padalīties ar savu stāstu,kur krāpšana bija no abām pusēm.
Kad pirmo reizi pašķīros no sava drauga, kas bija 2 mēnešu ilgs no contact Periods, satikos ar citu puisi, nu mums izveidojās tāds romāniņš, kas ilgi neturpinājās, jo katrs esam no savas valsts, visam beidzoties pēc laika uzradās bijušais, parrunājām visu patīkamā gaisotnē, izrunājām problēmas, kas mums bija, sagajām atpakaļ kopā, devām vēl vienu iespēju.. Viņš redzēja mani kopā ar to pusi ar kuru izveidojās īslaicīgs romāns, kad mēs kopā nebijām. nemitīgi prasīja man vai man kaut kas bija, vai nebija, sākumā teicu nē, pēc vairākām reizēm, sapratu, ka labi, pateikšu, ka man bija. Es gan nekādā gadījumā neuzskatu, ka tā bija kaut kāda veida krāpšana, mēs kopā tad taču nebijām (t)
Tad sākās viņam '' depresija '', nespēja noticēt, ka es pārgulēju ar citu, teica, ka gribot nomirt utt. Gari neiespringstot, jūtos jocīgi, centos jebkādā veidā nākt viņam pretī, runāt, atbalstīt, bet viņu tas kaut kā ietekmēja. Pēc 3 mēnešiem uzzināju, ka viņš krāpj mani ar citu, pie kam viņa ir stāvoklī...!!! No viņa.
Kad uzdevu jautājumu, cik ilgi jau viņš mani krāpj, teica, ka pēc tā, kad uzzināja, ka esot viņu '' krapusi'', viņš izdarīja to pašu un iekrituši... Diemžēl gaismā nāca patiesība un viņa palika stāvoklī mēnesi pirms es pateicu, ka esmu pargulejusi ar citu, momentā, kad tikko smagajām kopā.jēga melot? iespējams, lai uztaisītu mani par vainīgu..
Rezultātā, izmetu miskastē visas viņa piederošās lietas, kas atradās manā dzīvoklī un aizgāju prom no viņa... Viņš man draudēja, pazemoja, salīdzināja mani zemāk par zemi, pēc laika rakstīja mīlas vēstules, ka nespējot aizmirst, mīlot mani utt. Visu ignorēju... Ir pagājuši 3 mēneši, bet naids pret viņu ir milzīgs. Nespēju sev piedot par to, ka sagaju atpakaļ un cik stulba pati biju... Sanāca gari, bet tajā pašā laikā īsi, jo visa šī situācija ir tizla, priekš kam to cirku vajadzēja... Vēl tagad atceros to dienu, kad uzzināju, šoks, nebiju gulējusi vairākas dienas... Pašreiz cenšos tikt pāri, mācīties no kļūdām, mīlēt sevi un sākt jaunu nodaļu savā dzīvē. Jau vien tas, ka izvēlējos toksisku cilvēku, liecināja, ka man bija problēmas, iespējams ar pašcieņu :-)
06.12.2018 23:10 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Krāpšana IR tad, ja kaut viens tajās iesaistīts ar spaidiem, viltu, aiz maldināšanas, aiz noklusēšanas utt par attiecību īsto raksturu.

hahahahahahahahahhahhha:-D:-D:-D:-D
lielāku sūdu sen neesmu lasījusi, ko tu jauc iekšā Krimināllikuma 177.pantu :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ieliek kādus atslēgas vārdus un tad lielās - "Es neesmu psiha, bet zinoša! Pieņemiet to!"
Agrāk man likās, ka saki reizēm ko tiešam labu un piekritu tavam viedoklim šad tad, bet nu šajā diskusijā tā ir tupa piesiešanās wee.
BUUUUUUUUU, GARĀAAAAAAAM!
07.12.2018 08:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits