Stāsti par krāpšanu.

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Par cik te ik pa brīdim uzrodas tēmas par krāpšanu, tad nu man sagribējās uzcept tēmu :-D:-)
Tātad padalamies tieši ar stāstiem, vai nu, kas pašām dzīvē ir gadījies vai arī draudzenei, kaiminjienei, pazinjai, kad tika nokrāptas. Kā Jūs to uzzinājāt un ko darījāt?
Sākšu Es... Kaut kad sen biju uzsākusi veidot attiecības ar puisi, kas nu tik ljoti centās, lai man vinjs iepatiktos un, lai mums kaut kas izveidotos, bet tanī pat laikā uzsvēra, ka nopietnas attiecības pagaidām nevēlas un, ka vinjam vajagot laiku. Nu, tad laikam ejot arī sapratu kāds man frukts pagadījies un ar ljoti lielu interesi turpināju ar vinju tikties, lai redzētu, kas notiks tālāk. Vienā brīdī, kad man apnika vinja -Es vēl neesmu gatavs(bet tikties ar mani grib), pateicu vinjam uzredzēšanos. Pilsēta maza un dabūju pa to laiku dzirdēt, kā vinjs jau citas meitenes apskāvienos mīcījies. Pietika ar trim nedēljām, kad jau vinjs atkal bija klāt, bet uz to momentu man pavērsās iespēja braukt uz Rīgu un vinjs dievodamies cik ljoti Es vinjam patīku un cik ljoti vinjam mani vajag, aiztesās man līdzi. Padzīvojām kopā mēnesi, kur vinjs katras brīvdienas brauca uz savu pilsētu atpakalj, jo vinja vecākiem esot kaut kas jāpalīdz mājas darbos. Ar to un vēl pāris lietām pietika, lai rastos aizdomas. Kad tieši uz Z-svētkiem abiem taisosoties braukt Es pamanīju, kad vinjs rokā turēja telefonu tās pašas meitenes vārdu ar ko vinjs bija njēmies. Neko neteicu, bet jau pa celjam braucot sāku saprast, kas notiek. To vakaru nepavadījām kopā, jo vinjs gribot ar vecākiem. Pienākot nākamajai dienai, es atradu to meiteni I-netā, uzrakstīju, lai atsūta savu numuru. Vinja atsūtīja, es pazvanīju un, Tad man smuki visu izstāstīja. Kā šie esot katras brīvdienas gulējuši, ko darījuši un, ka ka vinja par mani zinot, bet pēc vinja vārdiem, ka vinjs tikai īrējot pie manis istabu..ahhahha. Pateicu paldies, ka viss skaidrs, novēlēju, lai jau viss izdodas( tik šī beigās piebilda, ka vinjai arī neesot vajadzīgs). Pazvanīju savam mīlniekam, pateicu visu ko domāju un, ka gaidu, lai visas parpalas tiktu izvāktas.
Un iedomājaties ko vinjs man beigās pateica- “Z-svētki esot piedošanas laiks!”
Nu ko, pēc tam vairs neesam tikušies, tik uzrakstīja, lai vinjam piedodod un, lai man viss izdodas. Tā arī nesapratu priekš kam tas cirks bija vajadzīgs :-D
03.12.2018 16:34 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tavas izplūdušās morāles normas un nejaukais garastāvoklis nozīmēs to, ka pastāv liels risks, ka kādu dienu vari iesaistītās personas tā vienkārši uzmest?

Nē, šajā ziņā es esmu ļoti atbildīga , jo izvērtēju cilvēkus sev blakus , it īpaši lai mēs vispār tiktu līdz punktam , kur es varu kādu uzmest. Lai kādu uzmestu ir jābūt kaut kādai norunai par kaut ko , kuru es varētu pārkāpt un to izdarīt ir ļoti grūti.
Tas , es uzskatu , ka var būt seks esot attiecībās ar citu vai , ka pīpēt ganju ir forši vai man nav jālaiž sēdēt grūtniece transportā, ja tā vieta tam nav paredzēta - automātiski nepadara mani par uzmetēju. Man nepatīk lieki čakari , ja ko apsolu izdaru , savādāk tie ļoti sāks man prātu pist un man to nevajag
04.12.2018 17:24 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
orālajā
:D:D:Da moš tas bija autocorrect?:-P
:D:D:D:D:D:D
04.12.2018 17:24 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vai arī, kā Klintonam, kad viss nāca gaismā, viņš uzskatīja ka orālajā kabinetā visu darīja Monika, viņš tikai stāvēja. Pat bikses neattaisīja pats.
Tāpēc neko amorālu viņš neesot darījis.

Ne viņš pirmais ne pēdējais , kam sekretāre atsūkāja :-D , štruntīgi ir tas , ka mēs par to zinam :-D:-D
04.12.2018 17:26 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neraatnaa-es par to tik daudz esmu domaajusi .Tagad ,kad dziive ir iegaajusi taadaas loti harmoniskaas sliedees,esmu aizdomaajusies par to pagaatni.
Taas ir tikai manas domas,un tas saistaas tikai ar mani,es nesaku ,ka taa ir visiem utt.
Domaaju,ka es biju paaraak aiznemta ar visiem saviem darbiem,beerniem utt!Es reizeem aizmirsu,ka man ir viirs...Viss pagaaja taada skriesanaa.Loti maz pieveersu uzmaniibu savam aareejam izskatam,noteikti nemaaceeju uzklausiit savu viiru utt.Un pats galvenais-mazaak un mazaak veeleejos miileeties,kas ir loti svariigi...
04.12.2018 17:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet latvietes biezi ir pielaidigakas un piedodosakas. Jo palokt bez vira naudas in vienai tacu bus sabiedribas acis krahs. Svarigi lai ir tas vecis blakus
Tapec piedod un izvelas nezinat
04.12.2018 17:34 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man jau liekas, ka te tiek jauktas divas lietas, pats krapsanas fakts, un tas ka to uztver. Pargulesana ar citu, pilnigi noteikt IR krapsana, ja to slepj, cits stasts ir, ja nejutas vanigis vai negribetu to uzzinat sevis delj. Ja cilveks pargulot to pastastitu savai otrai pusitei, tad tad ari to neuzskatitu par krapsanu, ja redz vajadzibu slept, tad jau uzskata gan. Ja tas abiem butu normali, tad sen butu atlauts attiecibas un vispar neka netiktu slepts, ta teikt, ja gribi guli ar kadu, vari man nestastit, bet ja darisi, ta nebus krapsana. Nevis nav krapsana tik talu kamer neuzzin
04.12.2018 17:38 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
wee, iesaistīt attiecībās trešās, ceturtās utt personas ar visu pušu akceptu NAV krāpšana.
Krāpšana IR tad, ja kaut viens tajās iesaistīts ar spaidiem, viltu, aiz maldināšanas, aiz noklusēšanas utt par attiecību īsto raksturu.
.
odetta, a Tavam vīram nebija mēle mutē, lai pateiktu 'Mīļā, mūsu attiecības iet pa pieskari, jo jūtos pamests novārtā, jo Tu skrej darbos, velti laiku bērniem, aizmirsti parūpēties par savu skaistumu, sekss arī par maz man palicis... Mīļā, ko varu darīt lietas labā, lai Tu man un mūsu attiecībām pievērstu vairāk uzmanības?'
Kur ir Tava vaina tajā, ka viņš Tev ļāva vilkt sadzīves vezumu mazliet par daudz? Kur ir Tava vaina tajā, ka viņš izvēlējās atbildību par attiecību uzlabošanu novelt tikai uz Tevi?
04.12.2018 17:41 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es nezinaaju ,un man bija viegli dziivot,jo savaa praataa ar visu jonosanu ,es biju prieciiga!
Gruuti pateikt,kaa justos,ja kaads man to buutu pateicis...
04.12.2018 17:41 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neraatnaa-taapec arii viss tas beidzaas ,kaa beidzaas.Tajaa pasaa laikaa es saku-visforsaakais teetis pasaulee!(l)
04.12.2018 17:43 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Bet latvietes biezi ir pielaidigakas un piedodosakas. Jo palokt bez vira naudas in vienai tacu bus sabiedribas acis krahs. Svarigi lai ir tas vecis blakus
Tapec piedod un izvelas nezinat

Un to saka vecene, kura te citas par pieguleetaajaam sauc un kaunina par viirieshu neesamiibu! :D :D pati bez bikshainaa neizdziivotu :D riidziniece, tu pati nesaprati, ka sevi par muljkji pataisi? :D
04.12.2018 17:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Krāpšana IR tad, ja kaut viens tajās iesaistīts ar spaidiem, viltu, aiz maldināšanas, aiz noklusēšanas utt par attiecību īsto raksturu.

Es nešaubos par to , ka TU tā uzskati , bet es tā nedomāju un abiem viedokļiem ir tiesības pastāvēt
04.12.2018 17:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
megijametra t tak esi lose:-P:-P:-P
04.12.2018 17:56 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
odetta, a kas Tavam vīram liedza vispirms izšķirties un tikai tad nodoties gultas priekiem ar citu?
Kur Tava vaina tajā, ka viņš tajā brīdī nerīkojas izlēmīgi, ar cieņpilnu attieksmi pret Tevi, bērniem, citām sievietēm, bet klusi un zemiski nodarīja savu darāmo un noklusēja to?
.
wee, a kā tad Tu domā? Kur ir Tavs viedoklis par krāpšanu?
Runāšana riņķī apkārt nav viedoklis, tā ir izvairīšanās no viedokļa izteikšanas.
04.12.2018 18:11 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neraatnaa -mees nevaram ieliist otra aadaa,nevaram izmainiit to otru ,ja pats neveelaas.Mes pat iisti nevaram runaat otra vietaa...Varam mainiit tikai pasas sevi,ja veelamies!Es izmainiju savu nostaaju.
04.12.2018 18:43 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es jau tev teicu man nav konkrētas definīcijas, kapēc vispār , kaut kas ir jāliek ,kaut kādos rāmjos?
P.s vot iet pie prostitūtām ir krāpšana , es nesaprotu vīriešus kuri pat bābu nevar nocopēt. Par varbūt ne krāpšana, bet tāda pretīga un lēta rīcība.
04.12.2018 18:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
autorei ja interesē iesaku palasīt dadz rakstus par Parādnieku gimeni,miļākām un etc.
04.12.2018 18:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mes pat iisti nevaram runaat otra vietaa...Varam mainiit tikai pasas sevi,ja veelamies!Es izmainiju savu nostaaju.

Gluži manas domas , uzrakstitas ļoti pieklājīgā formā, kas ir tas ko saku , ka pilnīgi viss ir attieksmes jautājums.
04.12.2018 18:47 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
odetta, ok, nevaram izmainīt otru. Nu, nevajag jau arī.
Bet kāpēc justies vainīgai par otra rīcību, šai gadījumā, par to, ka, Tev nezinot, salaida ar citu?
04.12.2018 19:09 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neraatnaa-ja es nebuutu taada kaa biju,tad viss buutu iegriezies dziivee citaadi.
04.12.2018 19:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits