Stāsti par krāpšanu.

 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Par cik te ik pa brīdim uzrodas tēmas par krāpšanu, tad nu man sagribējās uzcept tēmu :-D:-)
Tātad padalamies tieši ar stāstiem, vai nu, kas pašām dzīvē ir gadījies vai arī draudzenei, kaiminjienei, pazinjai, kad tika nokrāptas. Kā Jūs to uzzinājāt un ko darījāt?
Sākšu Es... Kaut kad sen biju uzsākusi veidot attiecības ar puisi, kas nu tik ljoti centās, lai man vinjs iepatiktos un, lai mums kaut kas izveidotos, bet tanī pat laikā uzsvēra, ka nopietnas attiecības pagaidām nevēlas un, ka vinjam vajagot laiku. Nu, tad laikam ejot arī sapratu kāds man frukts pagadījies un ar ljoti lielu interesi turpināju ar vinju tikties, lai redzētu, kas notiks tālāk. Vienā brīdī, kad man apnika vinja -Es vēl neesmu gatavs(bet tikties ar mani grib), pateicu vinjam uzredzēšanos. Pilsēta maza un dabūju pa to laiku dzirdēt, kā vinjs jau citas meitenes apskāvienos mīcījies. Pietika ar trim nedēljām, kad jau vinjs atkal bija klāt, bet uz to momentu man pavērsās iespēja braukt uz Rīgu un vinjs dievodamies cik ljoti Es vinjam patīku un cik ljoti vinjam mani vajag, aiztesās man līdzi. Padzīvojām kopā mēnesi, kur vinjs katras brīvdienas brauca uz savu pilsētu atpakalj, jo vinja vecākiem esot kaut kas jāpalīdz mājas darbos. Ar to un vēl pāris lietām pietika, lai rastos aizdomas. Kad tieši uz Z-svētkiem abiem taisosoties braukt Es pamanīju, kad vinjs rokā turēja telefonu tās pašas meitenes vārdu ar ko vinjs bija njēmies. Neko neteicu, bet jau pa celjam braucot sāku saprast, kas notiek. To vakaru nepavadījām kopā, jo vinjs gribot ar vecākiem. Pienākot nākamajai dienai, es atradu to meiteni I-netā, uzrakstīju, lai atsūta savu numuru. Vinja atsūtīja, es pazvanīju un, Tad man smuki visu izstāstīja. Kā šie esot katras brīvdienas gulējuši, ko darījuši un, ka ka vinja par mani zinot, bet pēc vinja vārdiem, ka vinjs tikai īrējot pie manis istabu..ahhahha. Pateicu paldies, ka viss skaidrs, novēlēju, lai jau viss izdodas( tik šī beigās piebilda, ka vinjai arī neesot vajadzīgs). Pazvanīju savam mīlniekam, pateicu visu ko domāju un, ka gaidu, lai visas parpalas tiktu izvāktas.
Un iedomājaties ko vinjs man beigās pateica- “Z-svētki esot piedošanas laiks!”
Nu ko, pēc tam vairs neesam tikušies, tik uzrakstīja, lai vinjam piedodod un, lai man viss izdodas. Tā arī nesapratu priekš kam tas cirks bija vajadzīgs :-D
03.12.2018 16:34 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Man personīgi, krāpšana sākotos no seksuāla fiziska kontakta, tas ir, sākot no skūpstīšanās un tā uz priekšu.

Ja meitene uzzina ka viņas puisis ir bučojies ar citu čali vai puisis uzzina ka draudzene ir bučojusies ar citu meiteni, tad kā šo te variantu klasificēt?
03.12.2018 23:15 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Ja meitene uzzina ka viņas puisis ir bučojies ar citu čali vai puisis uzzina ka draudzene ir bučojusies ar citu meiteni, tad kā šo te variantu klasificēt?

No sievieša skatu punkta es nemācēšu spriezt. Bet man nebūtu iebildumi, ja meitene bučotos ar citu meiteni. Esmu bijis attiecībās, kur sieviete bija biseksuāla, un es viņai teicu, ka viņa var droši darīt ar sievietēm ko vien vēlas, es nezinu, bet man tas vispār nekādas emocijas neizraisija, es pat nezinu kāpēc, dažreiz par to aizdomājos. Varbūt tāpēc, ka es nejūtu citu sievieti kā konkurentu šinī jautājumā? es tiešām nemāku pateikt. Heh tie bija laiki, varēja arī klātienē dažreiz paskatīties un ne tikai... :-D Tagad ja būtu tāda situācija, nezinu ko darītu un vai būtu mierā ar to, neesmu vairs ar nevienu biseksuālu sievieti bijis kopš tās reizes.
03.12.2018 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ja meitene uzzina ka viņas puisis ir bučojies ar citu čali vai puisis uzzina ka draudzene ir bučojusies ar citu meiteni, tad kā šo te variantu klasificēt?

Šo es arī klasificētu kā manevru pa kreisi. Jo ja tu satiecies ar biseksuālu personu, tad ir jārēķinās, ka 2x lielākas iespējas.
03.12.2018 23:35 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
wee, mani arī interesē, jo Tu tā arī neesi pateikusi, kas Tev krāpšanas faktā kā tādā šķiet smieklīgs.
Un, nē, ne jau to, kāpēc tēmas autorei vai jebkuram citam par to, Tavuprāt, būtu jāsmejas, bet kāpēc tieši Tev šļūkšana pa kreisi kā tāda šķiet smieklīga.

Es autores sitiāciju pa lielam nemaz neuztveru nopietni , tāpat ,kā savus izgājienus ap 20mit. Man ir slinkums rakstīt tik daudz , bet nu īsumā esmu bijusi līdzīgās situācijās no abām pusēm. Visādi dzīvē gadās un ir daudz nopietnākas lietas ,kuras ir uzmanības un pārdzīvojumu vērtas. Tas viss ir attieksmes jautājums , tāpat kā visa dzīve. Man pat ir bijušas attiecības ar meiteni , kur sausi skatoties mēs izšķīrāmies ,jo katrai parādījās čalis un arī tur es neuzskatīju ka tā ir krāpšana. Seks un mīkestība ir 2 dažādas lietas. Manā skatījumā var gulēt ar vienu ,bet mīlēt citu , var būt attiecībās gadiem ilgi un bez mīlestības , var būt stabilās attiecībās un mīkēt līdz "nāve mūs šķirs", bet seksa nav vai arī tas ir sūdīgs. Variantu ir 100 un es manās skatījumā nav tāda viena īstā un pareizā attiecību modeļa.
Man nav skaidras robežas ko es uzskatu par krāpšanu , tas ir atkarīgs no konkrētas situācijas , iesaistītajiem cilvēkiem.
03.12.2018 23:40 |
 
Reitings 5
Reģ: 08.09.2018
traka tēma. skumja tēma. Man tik ļoti vispār bail kādam uzticēties, varētu kliegt. Un parasti krāpēji ir ļoti viltīgi, un bieži vien nemaz par daudziem gadījumiem sievietes nemaz neuzzin.
Bija viens variants, kas man meloja un teica, ka atradis papildus darbu vakaros un pat sūtīja bildes no turienes, tās bija bildes no seniem laikiem no kaut kurienes, vai arī meloja, ka noguris un savās mājās visu pēcpusdienu diendusā guļ. un es arī ticēju :-D (jā, es smejos!!!!!nepiekasīties lūdzu) un pēc tam uzzināju, dažas dienas ar otro, dažas ar mani. Bija pats sākums visam mums, stāstija, cik es ļoti daudz nozīmēju, un cik ļoti grib, lai mums sanāktu viss, bla bla, nu standarts karoč. un par otro uzzināju no citiem, un par to viņš mani nolamāja, ka es zemiski esmu viņu spiegojusi aiz muguras. nu tur skaidrs viss bija, bye!
Sen sen atpakaļ tiku krāpta attiecībās, kur dzīvojām kopā, bet tas tik ļoti sen, ka vairs nerūp galīgi. un viņi vēljoprojām ir kopā. Tas gan ir savādāks variants, tā mēdz notikt, ka nespēlējas, vienkārši atrod to lielo mīlu, bet vienkārši pagadās, ka tajā laikā esi seklās attiecībās ar cilvēku, kas nav lielā mīla. Tagad ļoti priecājos, ka tā notika. Es to vispār ļoti jutu, taisiju scēnas, bet meloja un teica, ka nē, viņam viņa besij, liekas pretīga, nepatīk, pieklājības pēc smejas par jokiem utt. sarkst vienkārši tāpat, jo tā sanāk. par šito gan man nenāk smiekli, pilnīgs waste of my life tas laiks, labāk tas viss nebūtu bijis. tāda dziļa nožēla, ka vispār sapinos jau sākumā.
Vēl ir stāstiņi no citiem, caur puišiem uzzināti, caur viņiem no viņu draugiem. shēmas, vairāki telefoni, visādas versijas, ar ko aizbildināties, daudz dzirdēts, te nav vietas uzrakstīt, bet ir viens stāsts, kas mani ir traumējis uz mūžu. Bija manam bijušajam draugam draugs, ļoti kopts, sakačājies, vienmēr rūpējas par sevi, liels pieprasījums un draudzene mājās. viņš ar vainas apziņu gan stāstīja manam, ka veinu vakaru tikko no svaiga pisiena ieradies mājās, un draudzene sagaidījusi naughty noskaņojumā, un atsūkājusi tikko novālētu vāli. un nekad par to nav uzzinājusi. smaka, nu mazums- sasmacis pa visu dienu.
Es esmu single un es arī baidos, ka tāda palikšu. man ir problēmas ar vīriešiem tiešām, ticību viņiem, jo es nevaru virieti sev lakus vienkārši tāpat, attiecībām, seksam. Man vajag dziļas jēgpilnas attiecības ar uzticiibu. Un ja tādas atrod, kur garantija, ka nav viens no dirsējiem, kas notēlos visu. traki. tā ir traģēdija, manas dzīves traģēdija-mana vīriešu uztvere. (t)
03.12.2018 23:58 |
 
Reitings 114
Reģ: 30.03.2018
ir viens stāsts, kas mani ir traumējis uz mūžu. Bija manam bijušajam draugam draugs, ļoti kopts, sakačājies, vienmēr rūpējas par sevi, liels pieprasījums un draudzene mājās. viņš ar vainas apziņu gan stāstīja manam, ka veinu vakaru tikko no svaiga pisiena ieradies mājās, un draudzene sagaidījusi naughty noskaņojumā, un atsūkājusi tikko novālētu vāli. un nekad par to nav uzzinājusi. smaka, nu mazums- sasmacis pa visu dienu.

Ak mans dievs! Bet tici vai nē, ir arī cilvēki, kam sagaidīt savu neuzticīgo partneri pārnākam mājās un tad no partnera izvālētajiem, piesmērētajiem dzimumorgāniem kārtīgi izlaizīt sasmakušās, sāļās pisiena paliekas ir vispatīkamākais un baudpilnākais sekss, kāds vien varētu būt. (s)
04.12.2018 01:00 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Saucamais boyfriends paralēli sāka čatot , satikties ar citu meiču, es jutu ka nav kaut kas tā, prasīju skaidri visu vai ar kādu nesarakstas bet teica, ka viss kartībā,man nav taisnība , mīl tikai mani utt , bet beigās apmēram 2 mēneši pēc manām aizdomām, vienkārši caur sms uzraksta,ka atradis citu. Arī tad pateica ka pa brīvdienām pie šīs piebraukājis.Savukārt,man teica ka ar draugiem sēž.Tagad esmu pateicīga ka tā notika,jo puisis izrādijās īsts nelietis, biju ar rozā brillēm,likās ka tas ir ideāls čalis! Dzīve visu saliek pa īstajām vietām, viņš tagad ir ar to meiteni vēl kopā, bet man pirms kāda laika rakstīja,ka pret mani vēl ir jūtas, un pret savu draudzeni ir mazāka atdeve nekā viņai pret viņu. Šo gadījumu smagi pārdzīvoju,nedomāju ka esmu pelnījusi tādu nodevību,man vajadzēja gadu lai atkoptos pēc šī visa, jo tiešām likās ka mēs saderam,bija daudz kopīgu uzskatu,hobiju,raksturi utt. Taču tagad man ir jau pāris gadus burvīgkais draugs,kuru ļoti mīlu un viss kārtībā (l) :-)
04.12.2018 01:16 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Lai gan ar šādāl lietām neviens īpaši nelielās, kasu kas ir saklausīt. Pāris amizntākās scēnas, kas ir dzirdētas
Kamēr viena puse nolūzusi pēc jautra pasākuma guļ, otra, tanī pašā telpā nododas seksa priekiem ar citu. Lai gan no rīta viss tā kā bija OK, vainīgās puses partneris vēlāk to nostučīja.
Vasara. pikniks pie ezera, tumsa, ugunskurs, jautrība. Pasākuma laikā divi aizņemtie paspēj, vienā no teltīm, pa kluso nočikāties. Abām otrajām pusēm tas tā arī palika noslēpumā.
Kopumā reti par kuru var teikt ka viņš vai viņa ir tīrs un balts. Protams ka tādi cilvēki ir, bet dzīves laikā daudziem kaut kas gadās. Tikai kā katrs to pieņem un uzskata
04.12.2018 08:56 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Kad vēl mācijos vidusskolā , sagāju ar savu klases biedru kopā. Tad nu pienāca viņa draugam dz.d uz kuru gan nevēlējos iet, jo tusiņi tajā laikā nemaz nepiesaistija, tad nu teicu lai droši brauc bez manīm. Otrā rītā kāds no ballētāju viesiem bija ielicis bildes kur tad nu ievēroju fonā , ka mans draugs ir apskāvis vienu meiteni, pārliecināta nebiju, ka nokrāpis vai kā, tad nu paķēru vienkārši uz muļķa, teicu, ka visu zinu , lai atzīstas taču , neesmu muļke. (lai gan nezināju) un tad nu jā, viņš atzinās, līdz pat šodienai domā , ka viņu kāds "nostučija", vienīģais labums , ka ilgi kopā nebijām un nebija tas tik sāpīgi.
04.12.2018 09:45 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Pēc 4 gadus ilgām attiecībām, jutu, ka attiecības pēdējā laikā nav īsti ok, viņš tāds neiecietīgs kļuvis. Izrunājāmies, atzinās, ka pats nezina, ko īsti grib, vajag laiku padomāt, šaubās par savām jūtām. Prasīju, vai ir cita, teica, ka ne. Tā tas vilkās pāris nedēļas. Pēc kāda laika pats atzinās, ka ir cita meitene, bijusi Ziemassvētku balle, pārgulējuši. Viņam viņa patīkot. Protams, ka tas mani sāpināja ļoti, visu to laiku, kamēr viņš "šaubījās par savām jūtām pret mani", viņš kontaktējās ar to meiteni, tā teikt mēģināja sēdēt uz 2 krēsliem vienlaicīgi, ja nu gadījumā viņa viņam atsaka. To meiteni satiku (tad es vēl neko nezināju), kad abi ar draugu gājām uz kino. Jau tad pamanīju, ka abi izskatās ļoti samulsuši. Nu neko, prasīju, kā viņi viens otru pazīst. Šis tik atteica, ka esot mācījušies vienā skolā. Es vēl noteicu, ka simpātiska meitene. Tā meitene bija attiecības un zināja, par manu eksistenci.
Izšķīrāmies. Viņi abi kopā aizbrauca ceļojumā ar mašīnu, par kuru kopīgi bijām ņēmuši kredītu. Vēl kādus 2gadus turpināju maksāt to sasodīto kredītu, kad ieminējos, ka man jāmaksā kredīts par mašīnu, kuru es vairs nelietoju, šis teica, ka attiecību laikā es taču to mašīnu lietoju, un benzīnu lēja viņš, tā bijusi tāda kā īre, un viņam nav man nekas jāatmaksā.
Ar to meiteni viņš kopā nav, viņa viņu pameta. Ieguvu mācību uz mūžu- nekad neņemt kredītu, ja iegūtā lieta nav uz tava vārda, vai tas nav atrunāts juridiski, ja notiek šķiršanās. Lai arī otrā puse liekas visgodīgākais cilvēks pasaulē, vai esat kopā pietiekošu ilgu laiku, ka liekas to cilvēku pazīsti pa īstam, ka viņš nekad neko tādu nenodarītu. Dzīvē notiek visādi, un 100% paļauties var tikai uz sevi.
04.12.2018 09:59 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
wee, ok, attieksmes jautājums.
Kāda konkrēti ir Tava attieksme pret krāpšanas faktu kā tādu?
Kāda ir Tava attieksme pret cilvēku, kurš krāpj, proti, dzīvesbiedram nezinot, iesaistās ārpusattiecību sakaros, ko otrs, iespējams, neakceptētu, ja to zinātu?
Kāda ir Tava attieksme pret apkrāpto, proti, to, kurš ticis vazāts aiz deguna un maldināts par sava dzīvesbiedra uzticību?
04.12.2018 16:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Well diskutabs jautājums, vispirms ir jādefinē , kas ir krāpšana?!
Kāda ir Tava attieksme pret cilvēku, kurš krāpj, proti, dzīvesbiedram nezinot, iesaistās ārpusattiecību sakaros, ko otrs, iespējams, neakceptētu, ja to zinātu

Ne mana cūka , ne druva.
Ja mēs to attiecinātu uz mani , ir daudz faktoru, bet principā, ja mani tas nekā neietekmē ( es te nedomāju kaut kādas zarazas vai vēl sazin ko tādu ) , tad uzpriekšu. Piemēram , kā tajā blakus diskusijā ,par sakaru ceļojumā , es vispār nelīstu telefonā un neko nemeklētu.
Neuzskatu , kad kaut kā noklusēšana ir otra maldināšana. Nepaprasīsi neuzzināsi un nekad nevajag uzdot jautājumus ,ja neesi gatava dzirdēt atbildi. Pie šī arī pieturos.
Rezumējot ,mana attieksme nekādā gadījumā nav nosodoša, drīzāk neintrāli, pozitīva ( neesmu pārliecināta , ka pozitīvs ir pareizs vārds) ja to māk izdarīt ,tā ,ka gailis pakaļ nedziedās - lūdzu.
Pretīgi ir vilkt kādu uz mājām un likties vienā gultā ,kuru dali ar citu. Negodīgi ir dzīvot divās ģimenēs ,kur abās ir bērni ( nejaukt ar kaut kādu vai kādiem gadījuma sakariem)
04.12.2018 16:29 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Man krāpšana skaitās jau no sarakstēm. Protams ne no draudzīgām, bet tādam kur ir flirts, intīmas sarunas, saukšana uz randiņiem un ar to izrietošajām sekām.
Bija man 12 klasē puisis, kas visu laiku rakstīja savām bijušajām . Sarakstes bija tādas kur saka ka pietrūkst tās meitenes, kur saka ka viņa ir labāka par mani un ka vajag satikties lai izstāstītu savas jūtas. Tā viņš rakstīja kādām trijām. Ilgi kopā nebijām pēc tam kad izlasīju tās sarakstes viņu pametu. No sākuma centās lūgt piedošanu un teikt ka tas ir tikai joks lai čakarētu meitenes, bet nu ar tādu kopā negribēju būt.
Tad vēl viens gadījums kur mani izmantoja lai krāptu savu līgavu, bet tas beidzās 1 mēneša laika kad uzzināju ka viņš ir saderinājies. Pasūtīju trīs mājas tālāk lai gan solījās ka pametīs to savu saderināto.:-D Kā pēc mēneša ilgas tikšanās ko tādu ver teikt?:-D
04.12.2018 16:36 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu redz cik cilvēku tik viedokļu
Man krāpšana skaitās jau no sarakstēm. Protams ne no draudzīgām, bet tādam kur ir flirts, intīmas sarunas, 

Neredzu vispār krāpšanas faktu.
04.12.2018 16:42 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
wee, krāpšanas definīcija:
Savas otras puses maldināšana par savu uzticību.
Krāpšana nav tad, ja otra puse trešo, ceturto utt personu iesaistīšanu attiecībās akceptē no brīvas gribas un brīva prāta, bez sirdssāpēm un nožēlas, klusas vai skaļas, acīs pateiktas vai kādai trešajai personai uzticētas, visviens.
Noklusēšana par saviem sānsoļiem ir otra maldināšana, jo sevišķi tad, ja saprot, ka otrs tiks sāpināts. Sāpināts par noklusēšanu, sāpināts par sānsoli.
Melot otram par savu uzticību, savas izdarības noslēpjot tā, ka ne gailis pakaļ nedzied, ir krāpšana.
.
Kāda ir Tava krāpšanas definīciha, wee.
04.12.2018 16:49 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es nezinu nevienu cilveeku ,kurs sistu plaukstas un priecatos,ka ir kraapts,bet dziive ir dziive un taadi gadijumi ir.Viens uznem to smagaak,cits vieglaak.Man liekaas,ka muusu dienaas veel vairaak kraapj kaa agrak.Pati esmu izgaajusi tam cauri.Esmu te jau mineejusi,man patiik ,ka nezinu,vai uzzinu daudz velaak,kaa bija manaa situaacijaa-biju jau ASV.
Esmu visu sen piedevusi.Ar tagadeejo praatu-pieredzi ,es domaaju,ka tie "cieteeji " kaut kur ir pasi vainiigi visaa-tajaa skaitaa es pati arii.
04.12.2018 16:53 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Kāda ir Tava krāpšanas definīciha, wee.

Nevaru definēt, viss ir atkarīgs no apstākļiem, iesaistītajiem cilvēkiem un mana tā brīža garastāvokļa. Bet varu droši apgalvot , ka viņa nav tāda ,kā tavējā. Man ir ļoti izplūsi uztvere un morāles normas no vispār pieņemtā , vairākuma standartiem . Esmu ļoti elastīga , ātri pielāgojos situācijai un pirms uzdot jautājumus vai kā savādāk iesaistīties uzdodu sev 2 jautājumus 1) vai un kam man to vajag ? 2) kas un kā no tā mainīsies MANĀ dzīvē?
Tas ir attiecināms uz visām dzīves situācijām...
04.12.2018 16:59 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Krāpšans definīcija ?
Var būt arī sirds simbols aiz teksta.
Vai arī, kā Klintonam, kad viss nāca gaismā, viņš uzskatīja ka orālajā kabinetā visu darīja Monika, viņš tikai stāvēja. Pat bikses neattaisīja pats.
Tāpēc neko amorālu viņš neesot darījis.
04.12.2018 17:08 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Godfather-tas bija labs!!!!!:-D
04.12.2018 17:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
odetta, kur tad, Tavuprāt, Tu būtu vainīga pie tā, ka Tev nezinot, bez Tavas piekrišanas, tābrīža dzīvesbiedrs iesaistīja attiecībās vēl vienu personu?
Noprotu, uzzināji vēlāk, ar laiku, bet tas nemaina to, ka rīkojās zemiski, aiz Tavas muguras, izmantojot Tavu uzticību. Kur tādā gadījumā būtu Tava vaina?
.
wee, vai Tavas izplūdušās morāles normas, princips rīkoties atkarībā no sava garastāvokļa, nozīmē to, ka ar Tevi labāk neiesaistīties nekāda tipa attiecībās (ģimenes, draugu, kolēģu, paziņu, utt), jo, nedod dies, Tavas izplūdušās morāles normas un nejaukais garastāvoklis nozīmēs to, ka pastāv liels risks, ka kādu dienu vari iesaistītās personas tā vienkārši uzmest?
.
oRālajā kabinetā visu darīja Monika, viņš tikai stāvēja. Pat bikses neattaisīja pats.
:D:D:Dcik burvīgi trāpīga pārrakstīšanās.:D Jeb tas bija speciāli?:D:D:D
04.12.2018 17:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits