Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stāsti par krāpšanu.

 
Par cik te ik pa brīdim uzrodas tēmas par krāpšanu, tad nu man sagribējās uzcept tēmu :-D:-)
Tātad padalamies tieši ar stāstiem, vai nu, kas pašām dzīvē ir gadījies vai arī draudzenei, kaiminjienei, pazinjai, kad tika nokrāptas. Kā Jūs to uzzinājāt un ko darījāt?
Sākšu Es... Kaut kad sen biju uzsākusi veidot attiecības ar puisi, kas nu tik ljoti centās, lai man vinjs iepatiktos un, lai mums kaut kas izveidotos, bet tanī pat laikā uzsvēra, ka nopietnas attiecības pagaidām nevēlas un, ka vinjam vajagot laiku. Nu, tad laikam ejot arī sapratu kāds man frukts pagadījies un ar ljoti lielu interesi turpināju ar vinju tikties, lai redzētu, kas notiks tālāk. Vienā brīdī, kad man apnika vinja -Es vēl neesmu gatavs(bet tikties ar mani grib), pateicu vinjam uzredzēšanos. Pilsēta maza un dabūju pa to laiku dzirdēt, kā vinjs jau citas meitenes apskāvienos mīcījies. Pietika ar trim nedēljām, kad jau vinjs atkal bija klāt, bet uz to momentu man pavērsās iespēja braukt uz Rīgu un vinjs dievodamies cik ljoti Es vinjam patīku un cik ljoti vinjam mani vajag, aiztesās man līdzi. Padzīvojām kopā mēnesi, kur vinjs katras brīvdienas brauca uz savu pilsētu atpakalj, jo vinja vecākiem esot kaut kas jāpalīdz mājas darbos. Ar to un vēl pāris lietām pietika, lai rastos aizdomas. Kad tieši uz Z-svētkiem abiem taisosoties braukt Es pamanīju, kad vinjs rokā turēja telefonu tās pašas meitenes vārdu ar ko vinjs bija njēmies. Neko neteicu, bet jau pa celjam braucot sāku saprast, kas notiek. To vakaru nepavadījām kopā, jo vinjs gribot ar vecākiem. Pienākot nākamajai dienai, es atradu to meiteni I-netā, uzrakstīju, lai atsūta savu numuru. Vinja atsūtīja, es pazvanīju un, Tad man smuki visu izstāstīja. Kā šie esot katras brīvdienas gulējuši, ko darījuši un, ka ka vinja par mani zinot, bet pēc vinja vārdiem, ka vinjs tikai īrējot pie manis istabu..ahhahha. Pateicu paldies, ka viss skaidrs, novēlēju, lai jau viss izdodas( tik šī beigās piebilda, ka vinjai arī neesot vajadzīgs). Pazvanīju savam mīlniekam, pateicu visu ko domāju un, ka gaidu, lai visas parpalas tiktu izvāktas.
Un iedomājaties ko vinjs man beigās pateica- “Z-svētki esot piedošanas laiks!”
Nu ko, pēc tam vairs neesam tikušies, tik uzrakstīja, lai vinjam piedodod un, lai man viss izdodas. Tā arī nesapratu priekš kam tas cirks bija vajadzīgs :-D
03.12.2018 16:34 | saite
 
Aizmirsu piebilst, ka arī to iepriekšējo vakaru pirms vinjai zvanīju, arī bija palicis nakšnjot :-D
03.12.2018 16:38 | saite
 
Stāsts... muļķīgs, ja godīgi. Neredzu iemeslu šitam ":-D" histēriski līksmajam smaidiņam.
03.12.2018 16:45 | saite
 
Es arī nesaprotu par ko te smieties.
03.12.2018 16:47 | saite
 
 
Kas par bērnišķību.
03.12.2018 16:52 | saite
 
Smiekli kā aizsargreakcija?
03.12.2018 16:53 | saite
 
Izveidoju tikai izklaides pēc, lai būtu ko palasīt, šī smaidinja uzsvēršana arī tika ielikta, lai to parādītu.
03.12.2018 16:53 | saite
 
Varbūt kāda man var izskaidrot, kāpēc tas Jums izraisa negatīvas emocijas un liek šo manu gadījumu iz dzīves nosaukt par bērniškīgu vai mulkjīgu? Vai arī Tas tiek attiecināts dēlj izmantotā smaidinja?
03.12.2018 16:56 | saite
 
Tu radi iespaidu, ka par visu šo situāciju balsī smejies, kaut patiesībā diezvai tā ir (ja ir, ok, dīvaini).
03.12.2018 17:07 | saite
 
Jā sēžu un pilnā balsī smejos tā, ka visas sienas trīc un kaiminji ar slotām sit pa sienām :-D
Es nezinu man laikam pārāk labs garastāvoklis un secinājums ir tikai viens, ka nemāku I-neta vidē “pareizi” pasniegt.
03.12.2018 17:15 | saite
 
kāpēc tas Jums izraisa negatīvas emocijas un liek šo manu gadījumu iz dzīves nosaukt par bērniškīgu vai mulkjīgu?

Es nosaucu par muļķīgu, paskaidrošu kāpēc.
.
Tavs teksts rada iespaidu (varbūt maldīgu, bet es tā uztvēru), ka tev jau no paša sākuma bija diezgan skaidrs, ar kādu čali tu satiecies. Bet nē, vajadzēja tev viņu pēc "mīcīšanās citas meitenes apskāvienos" vilkt sev līdzi uz Rīgu un mesties dzīvot kopā. Kaut kā šķiet, ka stāsta noslēgums izrādījās gluži likumsakarīgs.
.
Un tad vēl tava spārnotā frāze: "sapratu kāds man frukts pagadījies un ar ljoti lielu interesi turpināju ar vinju tikties, lai redzētu, kas notiks tālāk." Uzsvēršu vēlreiz: "ļoti lielu interesi". Liela interese uzzināt, kādā tad tieši veidā čalis tevi attiecību laikā varēs krāpt atkal un atkal. Piedod, bet man tiešām šķiet muļķīgi.
03.12.2018 17:18 | saite
 
Es laikam lasīt neprotu, bet man liekas tēma bija par par to, lai padalītos ar krāpšanas stāstiem, no savas, vai kāda cita cilvēku pieredzes, nevis par to, lai vērtētu, ko un kā kāds ir pareizi/nepareizi darījis nu cik nu katram tas stāsts ir muļķīgs. Zosis kas zosis.
03.12.2018 17:27 | saite
 
Puisis laikam gultā bija labs.
03.12.2018 17:30 | saite
 
TheLaw, bez tevis laikam mēs nezinātu ko drīkst un ko nedrīkst te rakstīt.
03.12.2018 17:53 | saite
 
Kāpēc negatīvus dzīves notikumus vajadzētu pārsijāt ar pozitīvisma cukurpūderi?
.
Ko dod tas, ja kaut ko nepatīkamu izliekas nemanām vai pataisa maznozīmīgu/nenozīmīgu, bez iekšējā konflikta atrisinājuma iestumj to zemapziņā ar dežursmaidiņu (vai dežursmiekliņu) uz lūpām un nocietina sirdi?
.
bigsister padalījās ar savu stāstu, bet nav neviena varā pieprasīt, lai vēl kāds obligāti padalās ar savējo.
03.12.2018 18:06 | saite
 
Man vienīgajai liekas tāpat kā autorei, ka par tādām lietām pēc laika var tikai pasmieties? Es arī smejos par tādām stulbām lietām no pagātnes un atceros vienu reizi, ka tad, kad man pateica, ka tas puisis, no kura izšķīros, gulēja tur konkrētā dienā ar citu, tikai smējos, cik melīgs var būt cilvēks :-D
03.12.2018 18:30 | saite
 
Krāpšana un cilvēku maldināšana man nekad nav asociējusies ar neko smieklīgu, tāpēc nesaskatu tajā neko amizantu.
Piekritīšu šim:
Kāpēc negatīvus dzīves notikumus vajadzētu pārsijāt ar pozitīvisma cukurpūderi?
Es to saskatu tieši kā aizsargreakciju, kas neliek man smieties līdzi.
03.12.2018 18:53 | saite
 
Par tēmu runājot, varu padalīties ar pretīgāko versiju kāda var būt krāpšanai (manā skatījumā). Uzzināju pēc tam, kad abi draudzīgi vienojāmies, ka vienkārši nav romantiska mīlestība vienam pret otru. Pagāja divas nedēļas aptuveni un tad uzzināju, ka būtībā pusi no mūsu attiecību laika laida ar citu un ar to pašķīrās neilgi pirms ar mani. Domāju, re cik jauki....Bija skaistas attiecības, kas arī labi beidzās, beigās gandrīz viss tas laiks bija meli. Ja godīgi, labprātāk pieķertu tieši gultā nekā piedzīvot to,kas ar mani notika. Gadi iet, bet vēl reizēm ar riebumu par viņu atceros.
03.12.2018 19:03 | saite
 
Man vienīgajai liekas tāpat kā autorei, ka par tādām lietām pēc laika var tikai pasmieties? Es arī smejos par tādām stulbām lietām no pagātnes

++
03.12.2018 19:29 | saite
 
Vot šitais ir jāmāk.:-D Kaut kāda viegla piesiešanās autorei par neko.:-D
Reāli saprotu autori, pēc laika , par to tiešām pat nāk smiekli, vismaz man, iespjemams ar mani kaut kas nav ok, iespējams.:-D
Pa tēmu, kaut kad dikti vēk underage fāzē 16 smth, viens džekiņš nu tā sita kanti, nu tik saldi, tagad atceros, ja godīgi smiekli nāk.:-D Okei, sākām tikties nekas ūber nopietns, tāda tīņu draudzēšanās. Vienā labā reizē , kādas divas nedēļas pēc , tusiņā ar draugiem uzzināju, ka izrādās esmu viņa hit listā kopā vēl ar 3 meitenēm, un visām piebrauc vienlaicīgi.:-D
03.12.2018 19:30 | saite
 
Man gan tas viss šķita smieklīgi:-D:-D:-D
03.12.2018 19:41 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits