Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Breketes otro reizi 20+ gados (neredzamas)

 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Sveikas! Vai kādai ir bijusi pieredze liekot breketes otru reizi? 10 gadus atpakaļ, 16 gadu vecumā man uzlika breketes. Pēc tam kārtīgi nēsāju plātīti un visu darīju kā norādīts. 2 gadus atpakaļ ceļoju un studēju... nezinu vai no stresa, bet pēkšņi zobi sāka bīdīties atpakaļ! Platīte līdzi nebija. Nu esmu Latvijā, stabils darbs, bet saprotu, ka zobi ir gandrīz pavisam atpakaļ sākuma pozīcijā + ir šķirba priekšā kas agrāk nebija, jo pirms breketēm izrāva veselu zobu “lai būtu vietas”. Par laimi man sākotnēji jau zobi bija diezgan OK, ne galīgi šķībi, bet sprauga gan traucē...
Vai kādai bijis līdzīgi? Saprotu, ka laikam vienīgā izeja ir atkal likt breketes. Ņemot vērā savu karjeru, es noteikti neesmu gatava likt metāla breketes. Jau domāju, ka būs jāliek lingvālās (2,000+ eur) bet skatos, ka par mazāk kā 1,000eur ir visādas “estētiskās” - varbūt jums ir pieredze? Kuras vismazāk redz?
Paldies jau iepriekš, meitenes :)
03.12.2018 15:41 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Sveika. Man ir estētiskās kas skaitās ne tik redzamās, brt nu tur tā pat ir metāla stīpa kura ir redzama, vie ūģi no tāluma tev neviens nepateiks , ka ir breketesm bet tuvumā uzreiz tas būs redzams. Vienīgās ir lingvālās kuras noteiktu neredzēs.
Savas keramiskās liku vienam žoklim pa 640
01.02.2019 13:23 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nu ir lai redz, zobi man ir okei, bet grimase diezgan nežēlīga un smaidu reti, nav traucējis.
Nepatīk mans izskats, es sūtu na*** tieši cerībā par to, ka gribēs iekraut.
01.02.2019 13:32 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Es savos gandriiz 30 gados liku Invisalign caurspiidiigas "kapes", vai arii nu kaa lai taas nosauc. Ljoti labi man zobus sabiidiija, iesaku. Ir, protams, daargi, bet bija taa veerts :-)
01.02.2019 13:34 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Man bija safīra breketes, viņas ir caurspīdīgas, labi saplūst ar zobu toni. + to stieplīti arī var likt baltu, par to gan bija jāpiemaksā. Un, lai zobi vēlāk neaizietu neceļos, pēc brekešu noņemšanas, aizmugurē ielīmē stieplīti, tas ir īpaši vērtīgi, ja zobi tikuši izrauti un ir liekas brīvas vietas.
01.02.2019 14:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits