Problēma. Kad nav kleitas...

 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Uzņēmumam jubilejas balle janvārī. Tātad, laiks vēl ir, bet....Kādu kleitu pirkt? Kur pirkt? Varbūt varat ieteikt labus veikalus Rīgā vai kādā citā pilsētā? Es pat nezinu, kāda tipa vēlos. Varētu garo vai līdz celim, vēlams bez metrīgiem dekoltē un īpaši atkailinātām mugurām, tomēr tā ir balle un aiz loga jūtama ziema. Negribu baigi apspīlētu, jo darbā kolēģi par to iesmēja, ja kāda uzvilktu tādu. Esmu 172 cm gara, ļoti slaida, jauna sieviete, tāpēc jautāju pēc jūsu padoma. Varbūt varat iztēloties manu koptēlu un palīdzēt ar kleitas izvēli? Aicinu jūs, dāmas, iemest linku ar kleitām vai kādu kleitas bildi, lai varētu atrast savu īsto.
Vīrieši arī droši var padalīties ar savu “Kādu kleitu noteikti nevilkt” pieredzi. Paldies:-)
03.12.2018 11:41 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Es nesaprotu, kāds kaifs nopirkt vienu kleitu / džemperi / utt un staigāt ar to trīs gadus, nepērkot jaunus. Nu tāds diezgan wtf, manuprāt, kā var gribēt diendienā vilkt vienu un to pašu, kā neapnīk un nenoveco tīri morāli.

Nu, tāda gaume. Īpaši ja trendiem neseko un stils klasisks, nekas tur ''morāli'' nenoveco. Un vienmēr izskaties labi, bez nepieciešamības ikdienā domāt par ento jauno drēbju saskaņošanu un ko tik ne.
Es tiešām domāju, ka tās drēbes, kas maksā daudz, domātas tiem cilvēkiem, kas no tādām var atļauties sastādīt visu garderobi, nevis nopirkt vienu un tad valkāt trīs gadus un priecāties par šo sasniegumu.

Runa nav par to, ka man skapī ir tikai 1 džemperis un es to nēsāju 365 dienas gadā, jau trešo gadu no vietas. Tas bija viens piemērs. Kvalitatīvs apģērbs tieši tam arī domāts, lai to varētu nēsāt ilgi, nevis katru gadu visu garderobi mestu ārā un pirktu jaunu.
Taka par ko brīnities par 3 gadīgu džemperi?

Man nav bijis neviens 20-30eur džemperis, kurš būtu novilcis tik ilgi. Daudzus jau pēc 1 mazgāšanas negribas ģērbt. Žaketes ir pavisam cita lieta, man nav nevienas, kuru es uzskatītu par nonēsātu, lai gan visas pirktas jau pirms gadiem 2 vismaz.
05.12.2018 20:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es nesaprotu, kāds kaifs nopirkt vienu kleitu / džemperi / utt un staigāt ar to trīs gadus, nepērkot jaunus. Nu tāds diezgan wtf, manuprāt, kā var gribēt diendienā vilkt vienu un to pašu, kā neapnīk un nenoveco tīri morāli. Es tiešām domāju, ka tās drēbes, kas maksā daudz, domātas tiem cilvēkiem, kas no tādām var atļauties sastādīt visu garderobi, nevis nopirkt vienu un tad valkāt trīs gadus un priecāties par šo sasniegumu. Manuprāt, jādzīvo pēc savām finansiālām iespējām un, ja jānēsā trīs gadus viens dārgs džemperis un tev tāds ir tikai viens vai divi, tad tavas finanses nav pietiekamas, lai to atļautos.
+++++
. Tomēr, ja rocība ir tik liela, lai pirktu ikdienas kleitu pat 250, tad jāprotas un jāpērk svētku kleita par 1000, nejaucot ikdienas tērpu ar svētku tērpu.+++++
05.12.2018 20:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man nav bijis neviens 20-30eur džemperis, kurš būtu novilcis tik ilgi.
a man ir un nākās mest ārā pēc4 gadiem jo besīīī. Bija garie super silti zemas zābaki galīgie lētuči.Tikai uz un no darba valkāt tādus tak zarazas nepakam neplīsa gadus 7..izliku pie misenēm nu besīīī,bet pēc tam tam paam noūkam pirktie pa vidjo cenu 140 eu jau saplīsa pirmajā ziemā
05.12.2018 21:00 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Izsaku līdzjūtību :D
05.12.2018 21:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
????????
05.12.2018 21:04 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Nu es piemēram nopirku džemperi pa 90 eiro, man rokas sāka velties vēl pirms pirmās mazgāšanas. :-D
05.12.2018 21:06 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Nav pat īsti runa, cik var novilkt gadus konkrētā drēbe. Es domāju vairāk par to, ka dažas te uztaisa tādu iespaidu par sevi, ka drēbe no newyorketa ir fuj, pē, bet dārga drēbe no brenda ir JĀ, tai pašā laikā pašas atzīstot (iespējams, neapzināti, jo uz āru gribas veidot kruto iespaidu, bet komentāru saturs nodod, ka tā nav), ka nevar visu savu garderobi veidot tikai no dārgiem brendiem, izsakoties, ka "labāk viens džemperis uz trim gadiem nekā vairāki pa 25eur uz īsāku laiku". Tāda kā pārākuma apziņa pār tām meitenēm, kas izvēlas lētās asos kleitas, balstoties uz to, ka vari nopirkt to kleitu par 250 eur un vilkt diendienā vai miksējot ar lētākām drēbēm.... Nu smieklīgi, manuprāt. Es neko nesaku par tiem cilvēkiem, kam katra garderobes sastāvdaļa ir 250+ un svētku drēbes ir krietni dārgākas - tur ir skaidrs, ka cits dzīves līmenis, bet tur, kur pāris džemperi pa 250, savukārt izsakās nonievājoši par asos drēbēm, tas ir smieklīgi.
05.12.2018 21:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
a par to man līdzjūtība ka atļaujos nēsāt ko lētu ja, es pat humpalās iepērkos ja ko atrodu. ŠAUSMAS...KĀ ZEME MANI NĒSĀ...UN ES VĒL ATĻAUJOS BŪT LAIMĪGA,...nu kāāā tas iespējams:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O(l):-P
05.12.2018 21:08 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Nu manā skatījumā asos un mango tomēr ir līmeni augstāk par newyorkeri. Tajā veikalā pēc 16 gadu vecuma vispār jāiet tikai pēc zeķēm. Un neaizmirsti, ka mūsdienās tomēr ir populārs minimālisma princips, kad daudzi (-as) apzināti izvēlas kapsulas garderobes metodi. Nevis jo nav naudas, bet jo domā par resursu taupīšanu.
05.12.2018 21:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu es piemēram nopirku džemperi pa 90 eiro, man rokas sāka velties vēl pirms pirmās mazgāšanas.

Jā, kopš man šādi ir gadījies ar pāris itkā kvalitatīvā gala itkā vilnas džemperiem, man roka neceļas pirkt dārgus džemperus. Nu labi, nebija "pirms pirmās mazgāšanas", bet gan pēc dažām mazgāšanas reizēm, bet tomēr. Tagad pērku to, kas izskatās pēc ilgdzīvotāja no "lētā gala" un tikko kā sāk izskatīties štruntīgi, metu ārā. Visādi citādi, labprāt valkātu iemīļotu apģērba gabalu 3 un vairāk gadus. Pirms pāris dienām paskaitīju, ka manai mīļākajai šallei ir 12 :)
05.12.2018 21:16 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Saistībā ar tēmu - man liekas, ka Ted Baker ir svinīgas kleitas, kuras es personīgi apskatītu. Vēl patīk ieteikums par lietotām kleitām. Par šuvēju - nu, nez’, ideja laba, bet, manuprāt atrast īsā laikā labu (!) šuvēju, kura piekritīs izpildīt pasūtījumu, un kurai nav garas rindas - tas varētu būt intensīvs darbiņš. Pati reiz nesekmīgi meklēju un esmu redzējusi daudz šūto “oriģinālo” tērpu, kuri man pašai ne visai, lai gan - protams, galvenais jau, lai valkātājai patīk.
P.S. Esmu no tām, kura arī var valkāt apģērba gabalus entos gadus un, ja man patiks modelis un materiāls, es būtu gatava arī piemaksāt vairāk, tas gan vairāk attiecināms uz ikdienas apģērbu. Ticu, ka ir relatīvi lēti zīmoli, kuri ražo ‘ilgdzīvotājus’, bet tos tad jāprot atrast.
05.12.2018 21:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nav pat īsti runa, cik var novilkt gadus konkrētā drēbe. Es domāju vairāk par to, ka dažas te uztaisa tādu iespaidu par sevi, ka drēbe no newyorketa ir fuj, pē, bet dārga drēbe no brenda ir JĀ, tai pašā laikā pašas atzīstot (iespējams, neapzināti, jo uz āru gribas veidot kruto iespaidu, bet komentāru saturs nodod, ka tā nav)
te daudzas ir likušas ko tirgo atverskapi un andelē..saturs tur bija pilnīgi cits;-)
05.12.2018 21:54 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Nez, grūti salīdzināt, piemēram, labu kašmira džemperi ar akrila izstrādājumu, kas atrodams masu veikalos. Pirmo mierīgi varētu valkāt ntos gadus, jo, pirmkārt, džemperis ir silts, kalpo un izskatās labi. Kad saveļās, tad ar mašīnīti nodzen bumbulīšus. Akrila izstrādājums izlurkājās un ir metams ārā pēc 1-2 sezonām. Tāpat, varbūt tā ir man vienīgajai, bet pret mantu, kurā esmu ielikusi vairāk naudiņu, arī rūpējos vairāk.
05.12.2018 22:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
te dažas dāmas ne to dārgāko un pie tam lietoto cosmētiku tirgojušas lietotu!!!!!!!! taču kopš andelē un skapī redzēju KĀDAS lietotas apenes tiek tirgotas vairs ne parko nebrīnos:-D
05.12.2018 22:12 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Masu veikalos ir ne tikai akrils.
.
Atgriežoties pie tēmas, ja es būtu vidēji gara un ļoti slaida, tad es vilktu kaut ko kuplu, uz 50o gadu pusi. Man šķiet, ka sobrīd kaut kas tamlīdzīgs arī veikalos ir gana plašā klāstā.
05.12.2018 22:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vēl patīk ieteikums par lietotām kleitām.
+
šuvējai jā laiks var nepietikt.Vēl taču var iznomāt
05.12.2018 22:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.andelemandele.lv/perles/damam/kleitas/#s:order:date/s:range:all/s:page:8/f:sc:88,86/f:at:24,23 pusi izčekoju apnnika,reti kura jedzīga.. no 1 līdz 9 lapai..vari vēl pamklēt
05.12.2018 23:03 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Dārgākas kolekcijas no dabīgiem materiāliem adījumi ir arī Zara un Mango.
Es Zaru un Mango nevaru salīdzināt ar Newyorker, Zara un Mango ir klasi augstāk drēbes, gan cena, gan kvalitāte, gan fasons. Newyorker ir Terranovas, Sinsay, Bersha, Collonade līmenī, kur tomēr tirgo studentu kabatai drēbes, arī fasoni ļoti vienkārši, kaut kādas atsevišķas preces var nopirkt, bet pamatā laikam nē. Newyorker apakšveļa un agrāk mājasdrēbes bij ok, tagad mājas drēbes izzudušas, tā bij vienigā vieta kur pa lēto varēja nopirkt normālas un glītas pidžammas,mājas šortus utml. Žēl.
06.12.2018 07:43 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Sekoju līdzi tādai modes blogerei Maijai Armaneva, viņa lieliski parāda, ka ļoti labi un gaumīgi, un ja kādai svarigi "dārgi" var saģērbties parastajos veikalos, glita sieviete, laba gaume.
06.12.2018 07:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!