Instagram vs real

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Esmu daudzu popularu mammu un citu meiteņu sekotāja instagram, tā kā neesmu īpaši biežs viesis Rīgas centrā, pārvietojos ar auto, faktiski redzu darbs-dārziņš-mājas :-D, aizejot uz lielveikalu vai kaut kur citur kur sabiedrība rosās, ieraugu cilvēkus kuriem sekoju instagram, un konstatēju faktu - cilvēks nenormāli atšķiras no ekrānbildēm :-D, acīmredzot daudz kosmētikas, filtri, pareizās pozas utml. Aizdomājos par to kāpēc vajag sevi tik ļoti pataisīt mākslīgu. Es personīgi pat nelieku bildes nekur, jo man šķiet ka telefona priekšējā kamera padara tadu smukāku, gludāku, nu tādu kāds neesi, un tad jautājums vai gribu maldināt citus vai nē, nemaz nerunāsim ja uzliek vēl filtrus utml. Beigās jau esi pilnīgi cits cilvēks.
01.12.2018 06:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ivankas bildes - izskatīga sieviete. Viscaur klasiska, lietišķa un ieturēta, kā jau biznesa un politikas lēdija. Droši vien citādi šajā vidē nemaz nevar++ dažām der pamācīties
01.12.2018 18:50 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Homo ir loti aprobezots savas sajutas. Redze principa ir vieniga sajuta, kas piemit jebkura vecuma homo. Ciparu fotografijai vispar nav neka kopiga ar realitati. Ta spej radit tikai un vienigi nepatikamas sajutas. Klasiska fotografija zosim un nabagiem nav paredzeta:)
01.12.2018 19:03 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Rīdziniece, tev gaumes nav un nekad nav bijis.
Atkritumiem gaumes nevar būt.
01.12.2018 19:22 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Autore izklausās pēc stalkeres. Bet tagad jau tāds laikmets. Ir narcisi, un ir viņu stalkeri. Un tādi atkritēji kā es, kas skaitās absolūti nemoderni un tātad nemaz neeksistē.
02.12.2018 16:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits