Kopdzīve

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Situācija sekojoša..
Kopā vēl nedzīvojam. Puisis teica, ka dzīvosim kopā tad, kad es strādāšu, jo viņš viens diezvai varēs visu apmaksāt.
Un ja pelnīšu piemēram tikai 300, tad arī īsti nesanāks kopdzīve, jo par visu ir jāmaksā un viens viņš nepavilks.
Vai arī jūsu vīrieši ar jums neuzsāktu kopdzīvi, ja jūs nestrādātu? (t)
29.11.2018 21:11 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Kurā darbā pēc augstskolas tu plāno pelnīt tikai 300 eur? Pusslodze?
30.11.2018 08:05 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Nu te nav nekādas jēgas meitenei kaut kādus argumentus izteikt, šī savā galvā jau tāpat izplānojusi ideālo dzīves modeli. Vairāk brīnos par puisi - kamdēļ viņam tāda attiecībās vajadzīga.
30.11.2018 08:16 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Es pati ar savu puisi nevēlētos kopdzīvi, ja es nestrādātu un ar viņa algu nevarētu uzturēt mūs abus.
Tev ļoti prātīgs puisis pagadījies, domā arī par praktisko pusi. Piedod, bet izklausās, ka viņš tevi nav pelnījis. Kā jau meitenes teica, tad meklē sev sponsoru.
30.11.2018 08:31 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tev ir tiesības dzīvot kā vēlies , bet būs jānomaina čalis, pat ja viņš piekritīs tevi īslaicīgi uzturēt , tad tas nebūs mūžīgi un daudz mazāk nekā tev sākumā var šķist.
Ir pietirkami daudz vīriešu , kuri gatavi uzturēt sievieti , bet katram no viņiem būs savi noteikumi , bet nu jebkurās attiecībās ir + un - , problēmas var rasties tad , ja nebūsi pietiekami gudra , lai no veča naudas vairotu savu labklājību , kura arī paliks tev , gadījumā ja nu kas.
30.11.2018 09:30 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Man 25 un nestrādāju. Vismaz ne oficiāli. Sanāca apstākļi, ka jāpalīdz ģimenes biznesā šobrīd, un tad reāli būtībā nestrādāju, bet studēju. Un kaut gan bija vīrietis, kurš reāli gribēja, lai dzīvoju ar viņu, jo var to atļauties, es atteicu. Tā kā netrūkst tādu, kam aizvēstures modulis der. Šobrīd attiecības nevēlos, jo dzīve nenokārtota. Un pēdējais, ko man vajag ir vēl par kopdzīvi uztraukties ar kādu. Nepavisam negribu.
Ja tu gribi, tad jāmeklē cits čalis. Jo negodīgi gaidīt, ka viņš uzturēs, ja viņš ne tikai to nevēlas, bet arī fiziski nemaz nevar. Saprotu viņu.
30.11.2018 09:42 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vai arī jūsu vīrieši ar jums neuzsāktu kopdzīvi, ja jūs nestrādātu

Pieļuju, ka tu varētu būt manā vecumā 25+ , šajā vecumā kaut kā reāli būtu kauns būt bez saviem ienākumiem, tev tā nešķiet?:-D Tas ir tikai diezgan loģiski, ka nav vēlmes sākt kaut ko ar cilvēku, kuram nav vēlmes kaut ko darīt, būt patstāvīgām, ar to es domāju, nevis īslaicīgi bez darba, kamēr atrod citu, bet bez jebkāda mērķa iegūt darbu un būt patstāvīgam.
Kā jau daudzas teica tev ir divi varianti:
1. Atrast darbu un tad būt ar šo konkrēto džeku, jo viņu modelis "vilkt visu vienam", kā redzams, neapmierina.
2. Meklē citu, kādu kas būs ok ar šo modeli.:-D
30.11.2018 10:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Pieļuju, ka tu varētu būt manā vecumā 25+ , šajā vecumā kaut kā reāli būtu kauns būt bez saviem ienākumiem, tev tā nešķiet?

Šajā vecumā jau takā vajadzētu būt emocionāli pašpietiekamai ,lai nebūtu jākaunās par savām velmēm un dzīves modeli.
30.11.2018 10:12 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Šajā vecumā jau takā vajadzētu būt emocionāli pašpietiekamai ,lai nebūtu jākaunās par savām velmēm un dzīves modeli.

Tas bija uzbrauciens man? Baigi žēl.:-D:-D:-D
30.11.2018 10:34 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tas nebija vispār uzbraucies. Drīzāk padoms autorei , neieciklēties ko domā citi ;)
30.11.2018 10:36 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Mans virs dzivotu ar mani , ja es nestradatu, vins vispar ir teicis, ka gribetu ta, lai es varu nekad nestradat, ja negribu, bet nu ne, es ta negribu, pagaidam visa situacija tada nav, tagad gan esmu ar bernu majas, bet pec tam iesu stradat, kad berns bus bernu darza, bet pielauju domu, ka ja viss ar naudu bus labi, tad ari bus periodi, kad nestradaju, bet man vienmer ir savi iekrajumi, nav ta, ka sezu bez savas naudas davanaam, kleitam, un iegribam man vienmer ir nolikta tam nauda.
Bet nu , ja tu velies lai tevi uztur, tad mekle tadu puisi, kurs ari to atbalsta, nevis spied tadam, kuru tas neapmierina, nu ja pat kadreiz piekritīs, neka laba jau tur nebus beigas. Tu vari dzivot ka gribi, bet vajag, lai otra pusite velas to pasu!
30.11.2018 11:03 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Glezna, citu viedoklim te nav pilnīgi nekādas nozīmes. Jums pašiem jāvienojas par savu attiecību un kopdzīves moduli un svarīgi ir tikai tas, lai jūs abus šāds modelis apmierina. Un vienalga, ko par to domā cosmo meičas vai kaimiņu tantes. Šajā gadījumā gan problēma ir laikam tajā, ka Tev un vīrietim nesakrīt viedoklis par kopdzīves modeli. Tad nu jādomā kā to risināt (kompromiss, cits vīrietis vai tml.).
30.11.2018 11:19 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kārtējā troļļu tēma.
Ko tu te mētājies ar kaut kādiem apgalvojumiem, ka citām ir tā un šitā un kā būtu mums..???
Labāk sakarīgi atbildi uz kādu jautājumu, ja neesi trollis. Kādus kursus ta esi izgājusi pa šiem mēnešiem? Kas par viņiem maksāja? Kas tevi tagad uztur??
Tev liekas vīrietim ir pienākums tevi uzturēt un par visu maksāt, jo tu esi sieviete, jo paver kājas šim un kotletes varbūt izcep? Laigan par to arī šaubos...
A kā būtu ja vīrietis gribētu nestrādāt un pie sporta zāles tikai piestaigāt un dzīvot ar tevi kopā? Esi ar mieru strādāt un šo uzturēt ar visām viņa izklaidēm? Tik skaisti vairs neizklausās ne?
Apbrīnojami ka tāds sen tevi nav aizsutījis tālēs zilajās :)
30.11.2018 11:53 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Tavs draugs nav muļķis. Es arī divus negribētu pilnībā uzturēt ar algu 1000 eiro. Iedomājies, no cik daudz lietam tavam draugam būtu jaatsakās uzturot tevi? Un te nav runa par komunālo apmaksāšanu, jo to jau viņš darītu jebkurā gadījuma, nesakatoties uz to vai tu pie viņa dzīvotu vai nē. Tev tak mugurā arī kaut ko vajadzēs vilkt ne tā? visas higiēnas preces, izklaides, ēšana ārpus mājas utt būtībā tie 1k eiro aizietu nemanot. Ne viņš varētu kaut ko iekrāt, neko. Gan jau ka viņš to saprot.
Vēl jau ir variants, ka viņš nojauš, ka no tevis nekāda labā mājsaimniece arī nesanāktu, vismaz spriežot pēc rakstītā, izklausies ļoti slinka. Būtībā ja tu nekādu pienesumu, ne financiālu, ne to, kas ir saistīt ar mājsaimnieču lietām nepienes attiecībās, tad diemžēl jāsaka, ka tavam draugam no tevis vispār nekāda jēga un labums nav. Protams, visādi jau var būt, varbūt tavs draugs tāds vienkārši ir, kurš uzskata, ka sievietei ir obligāti jāstrādā, to jau zināt mēs nevaram.
Vot, ja tavam draugam alga būtu 3k+ un tad viņš teiktu, ka nevēlas tevi uzturēt, tad gan būtu vērts aizdomāties, bet tā nav, tas ir tikai 1k, kas pelnītājam (šinī gadījumā tavam draugam) parāk daudz atņem brīvo līdzkļu uzturot vēl tevi, pēc regulāro maksājumu nomaksas. Tāpēc uzskatu, ka tava lūpas uzmešana šeit ir nevietā.
30.11.2018 12:26 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Uzspļaut uz citu viedokli var vienmēr, ja ir iespēja realizēt savas vēlmes :-D
30.11.2018 13:13 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Kārtējā troļļu tēma.

+++
Vispaar shaadas teemas nopietni uztvert nevajag.
30.11.2018 13:15 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Tad cik saprotu, jūsu puisis arī nedzīvotu ar jums kopā, ja jūs nestrādātu

Es ar tādu puisi nemaz nebūtu kopā, kas man teiktu sēdi mājās un nestrādā. Man ir ļoti svarīgi ģimenei pienest savu daļa budžeta.
Un iedomājies ir tādi cilvēki, kas papēj gan strādāt, gan arī kursus iziet.
Un ja es arī skatītos pēc sava ģimenes modeļa, tad es būtu tā, kas riktīgi rukā, bet vīrietis varētu atļauties slaistīties pa māju un aiziet uz darbu, kad jau pavisam “spiež”.
Takā tas arī nav noteicējs, skaties pēc situācijas un neesi egoiste.
30.11.2018 14:11 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tā vispārīgi runājot..tas arī var būt attieksmes jautājums un tiešie sievietes attieksmes, ja nostādi sevi kā princesi, kurai redzi nav jāstradā jo ir taču sieviete, kura grib tik pa manikīru kursiņiem pastaigāt un beigiu beigās neko nedarīt jo viņa tā ir augusi redz un dirsu jākustina ir tikai vīrietim, tad vīrietis tam var būt kategoriski pret, laigan pie citiem apstākļiem, tam vīrietim nekas arī nebūtu pretī ka sieva nestrādā...
30.11.2018 14:22 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Mans vīrietis man pateica tā, pēc kā es nopratu, ka viņš nevēlas lai esmu mājās sēdētāja - "Nāc dzīvot pie manis, mājas izdevumus un ēšanas izmaksas es ņemšu savā pārziņā, un protams izklaides.." Tātad viss kas attiecas uz manām lietām (higiēnas preces, skaistumkopšana, apģērbs utt.) tas ir manā ziņā, un protams savu vīrieti arī vēlos ik pa laikam ar dāvanām iepriecināt. Te nav variantu, uz darbiņu jāiet. :-D :-) Es nemaz negribētu mājās sēdēt, bērnu mums vēl nav, ko es tur darītu.. (t) :-D
30.11.2018 15:11 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ka tas , teiktu sedi majas? Vins jau nevar piespiest pamest darbu. :-D Mans “vecis”, labprat uznemtos vieniga maksataja un pelnitaja lomu, bet ne ta, ka sieviete sedi majas, jo es ta gribu un punkts :-D piekritu peekaboo, laikam vairak tas attieksmes jautajums, ka pasniedz no abam pusem to “sedesanu majas”, ja vienkarsi dama grib, lai ruka draugs un visu atdod princesei un vina vel sez uz dirsas un neko necensas darit, tapat ja virietis, saka, lai sez majas , bet tad uzvedas ka noteicejs un sievietei jazemojas par katru santimu.
30.11.2018 15:18 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tādi laiki nav bijuši mūsu vēsturē, kad vīrietis uztur sievieti, un viņa tikai bauda dzīvi. Tikai buržuāzijai, bet tas nebija ilgs posms. Parastie ļautiņi - tādi kā mēs - vienmēr ir dalījuši finanses starp abiem dzimumiem.
30.11.2018 15:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits