Kopdzīve

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Situācija sekojoša..
Kopā vēl nedzīvojam. Puisis teica, ka dzīvosim kopā tad, kad es strādāšu, jo viņš viens diezvai varēs visu apmaksāt.
Un ja pelnīšu piemēram tikai 300, tad arī īsti nesanāks kopdzīve, jo par visu ir jāmaksā un viens viņš nepavilks.
Vai arī jūsu vīrieši ar jums neuzsāktu kopdzīvi, ja jūs nestrādātu? (t)
29.11.2018 21:11 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Augstskola sen jau kā pabeigta.

Neizklausās.
29.11.2018 23:06 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Bet tu tak saproti, ka neviens tev neko nav parādā?
Tad sanāk, ka Tu pieprasi draugam, lai tevi uztur un tad dusmojies jo viņš negrib? :-O
Es vispār arī esmu par to,ka vīrietis ir mamuta nesējs un man nekad nav prasīts maksāt par jebko kas saistīts ar kopdzīves rēķiniem, BET es nevaru iedomāties, kā tas ir nestrādāt un ka vispār nav savas naudas. Visu, kas saistīts ar manām vajadzībām (kleitas, izaugsmes kursi, frizieri,manikīri utt), es apmaksāju pārsvarā pati,ja nu vienīgi vīrietis pats piedāvājās ko skaistu uzdāvināt. Uzskatu,ka sievietei arī jābūt saviem iekrājumiem, lai vajadzības gadījumā uz sitiena var iziet pa durvīm bez minstināšanās. Ja sieviete ir atkarīga no vīrieša,viņa tam kļūst NEINTERESANTA. Nu priekš kam viņam pūlēties,ja tāpat zin, ka tev nav kur iet bez viņa naudas. Savs drošības spilvens tomēr arī veido pašapziņu.
Katrā ziņā sieviete, kas strādā un mīl savu darbu noteikti būs interesantāka par to, kas dīc,lai viņu uztur. Vīrietim pašam jāgrib dot savai sievietei un rūpēties par viņu. Bet jo vairāk dīc un pieprasa, jo mazāk gribās kaut ko dot tam cilvēkam. Tā ir elementāra dinamika.
Sāc koncentrēties uz sevi un pieņem to, ka citi pret tevi izturās tā, kā tu pati pret sevi izturies ;-)
29.11.2018 23:17 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.11.2018
Glezna
Tavuprāt tavam džekam ir jāuztur tāds dzīvesveids? Nav jau jāmeklē pilna laika darbs, ir arī maiņu un pusslodzes darbi. Būs gan darbs, gan laiks, un nauda, lai var par kursiem samaksāt.
29.11.2018 23:19 |
 
Reitings 18
Reģ: 30.07.2018
Pirms deviņiem mēnešiem arī nestrādāji. Nu neizskatās, ka vari atļauties neko nedarīt un parazitēt. Puisim gan ir zelta pacietība. Pēc kārtīga spēriena pa dirsu, tādai liekēdei kā tu, pamātu ar lakatiņu.
29.11.2018 23:20 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Šaubos, vai rakstot šo tēmu ik pēc pāris mēnešiem te, tavs draugs mainīs savu viedokli par kopā dzīvošanu. Piekrītu pārējām meitenēm, ka te ir tikai divi risinājumi - vai nu atrodi darbu un sāciet dzīvot kopā, vai turpini drukāt tēmas forumā un dzīvot pie vecākiem. Ja saki, ka augstskola sen pabeigta, tad cik tev gadu? 24-26? Man šādā vecumā būtu kauns sēdēt uz kakla vecākiem. Fuij! (tādā vecumā to varētu atļauties tikai, ja ir nopietnas veselības problēmas) Kad satiec savus draugus, nav kauns teikt, ka sēdi vecākiem uz kakla, tas izklausās pēc totālas lūzeres. Puiša vietā arī negribētu dabūt princesi uz kakla.
29.11.2018 23:22 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
1000 eur Rīgā nemaz nav tik daudz. Puisim priekš sevis ir normāla alga. Diviem tā būtu knapināšanās, par kursiem varētu aizmirst, domātu ko ēst drīzāk. Tikai loģiski, ka puisis to nevēlas.
Atrodi darbu, kas pašai patiks un kur būs iespēja arī iet uz kādiem kursiem. Tagad visur vajag darbiniekus. Par ko esi izmācījusies?
29.11.2018 23:32 |
 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Manā ģimenē vienmēr ir bijis, ka vīrietis ir tas mamuta nesējs un ģimenes uzturētājs. Un sieviete var izvēlēties pati, vai strādāt vai nestrādāt. :-/
29.11.2018 23:32 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.11.2018
Izklausās, ka tavas smadzenes ir aizpūderējušas draudzenes un izskatās arī, ka ģimene. Tad sēdi un gaidi princi, kas tev princesei pienesīs mamutu, lai vari pa kursiņiem staigāt :-|
29.11.2018 23:38 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Ja gribas turpināt ģimenes tradīciju, tad jāmeklē cits puisis, nav cita varianta.
29.11.2018 23:40 |
 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Tad cik saprotu, jūsu puisis arī nedzīvotu ar jums kopā, ja jūs nestrādātu? :-O
29.11.2018 23:42 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Vispār jau padomju laikos visām sievietēm bija jāstrādā un ja nestrādāja, tad par apzinātu izvairīšanos no darba par bija sodāmība. Un vēl pirms tam arī nebija tie vieglākie laiki, kad sievietes varēja mājās sēdēt un neko nedarīt. Kaut kā tā ''tradīcija'' baltiem diegiem šūta :-D
Es Tev ietiektu tomēr apdomāties un nebojāt pašai sev dzīvi. Zinu meiteni,kas 27 gados nekad nav strādājusi, arī meklēja mamuta nesēju. Dabūja. Čalis pelna ļoti daudz. Un tikpat daudz dzer un vēl paceļ roku pret viņu. Neciena un acīs saka, ka viņa neko nejēdz darīt un ir liekēde. Iet viņai nav kur, pieredze nekāda, pie vecākiem kauns atgriezties + maķītī ar neies strādāt,jo pie labas dzīves pieradusi. Es,protams, ceru ka tev nekad tā nenotiks, bet nevajag sev bedri rakt. Nekad nevar zināt kā dzīve izvērtīsies (t)
29.11.2018 23:52 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Vīrietim pašam jāgrib dot savai sievietei un rūpēties par viņu.

ĀMEN!
.
Manā ģimenē vienmēr ir bijis, ka vīrietis ir tas mamuta nesējs un ģimenes uzturētājs. Un sieviete var izvēlēties pati, vai strādāt vai nestrādāt.

Ā, nu tad man tagad skaidrs, kāpēc pieaugušu sievieti vēl vecāki uztur. Kā jau teicu, problēmai risinājums ir tikai viens - meklē sev sponsoru! Tikai jāsaka, ka, diemžēl, neizklausies pēc tās, kura būtu tā ģimenes pavarda uzturētāja.
30.11.2018 00:01 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Un tev pašai patiktu, ja tu smagi strādātu, bet atnāc mājās un draugs punci kasa un saka :,, Hey mīļā, man šodien bija kursi un iemācījos brokuļus sautēt,, :-D:-D:-D
Ar ko vīrs zemāks par sievu? Jeb tu sevi liec augstāk nekā viņu. Stulbi sanāk. :-/
30.11.2018 00:16 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Kā atbilde uz šo -
Tad cik saprotu, jūsu puisis arī nedzīvotu ar jums kopā, ja jūs nestrādātu?
- tad manējais dzīvotu un arī viņš ir pieradis, ka valstī no kuras ir viņš - sievas ļoooti bieži ir 'mājsaimnieces', bet viss, ko viņš var dabūt par tādu ideju, ka es jeb kad būšu mājsaimniece ir pa ausīm, ka tādas muļķības runā. :-D
Bet godīgi sakot man liekas, ka nestrādāšana ir pašas nolikšana zemāk, nevis puiša. Es jūtos lepna par sevi, ka es iegūstu labu izglītību, ka es tiecos uz saviem mērķiem un ir augstas prasības pašai pret sevi un saprotu, ka varu nodrošināt sevi, esmu neatkarīga un kā saka strong, independant woman 8-)
30.11.2018 00:40 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man tagad ir remontā telefons un es kaut kā neiedomājos, ka vajadzēja smart id “atsiet” no tā telefona un piesiet tam, ar kuru tagad dzīvojos. Ar kodu karti ir dienas limits. Es traki tizli jūtos, kad jāprasa vīram: pērku bērna drēbes, samaksāsi? Gribu pasūtīt mēteli un nezinu kāda krāsa derēs labāk, tāpēc sūtīšu 2 un kopā summa paliela, samaksāsi? Melnajā piektdienā daudz kur bija akcijas un atkal - samaksāsi? Ne reizi viņš nav devis pat mājienu, ka viņam nepatīk esoša situācija, bet tā nepatīk man! Es nejūtos labi, ja man katru reizi jāprasa, lai viņš apmaksā manu pirkumu. Un, arī, kā jau meitenes te minēja, ja nu sastrīdēsieties? Tu pati pat maizi un biļeti līdz vecāku pilsētai nevarēsi nopirkt? Protams, ka šādas attiecības var funkcionēt, ja abi jūtas komfortabli, bet tad ar 1000€ ir krietni pa maz.
30.11.2018 01:04 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
nee, nu gadijumi ir dazadi, ja virietim nav naudinas visam, tad sievietei ir jastrada, bet, ja virietis spej apmaksat visu un seviete ir gatava vinam atmaksat ar tiru maju, pusdienam un visu ko vel citu, kaadel ne?
30.11.2018 01:10 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Diskutēt par to, vai šāds modelis ir vai nav ok, ir nedaudz bezjēdzīgi. Ja sen jau pabeigusi augstskolu, bet sēž uz vecāku kakla un viņiem prasīt naudu nav kauns, tad arī draugam prasīt gan jau nekautrēsies. Tā pat arī nedzīvo ar domu, ka kādu dienu izšķirsies un viņa paliks bez ne kā uz ielas. Grib tādu modeli, lai jau. Ne jau tā te ir problēma. Problēma ir tā, ka attiecībās ir divi un vienam no viņiem šāds modelis nav pieņemams.
Tad nu, varianti ir tikai divi. 1. Samierinies, ka šis draugs nauzturēs un nāksies vien meklēt darbu. vai 2. Meklē kādu, kurš uzturēs.
30.11.2018 01:20 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Lai labāk meklē sev prostitūtu, tad nebūs jādomā par papildus izmaksām! Kas tas par vīrieti, kurš savu draudzeni nav spējīgs uztutēt?!
30.11.2018 01:41 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Cik tad kursi ir izieti, piemēram, šo pēdējo 9 mēnešu laikā un ar kādu ievirzi?
30.11.2018 07:58 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Kurš tos kursus apmaksās? Vecāki? Vīrietis? Kādas vēl ir tavas prasības pret uzturētāju? Pietiek ar zupas šķīvi vai vajag restorānu? Jumtu virs galvas vai arī noteiktu summu uz kartes? Pašai ir "pūrs" vai esi plika kā baznīcas žurka? Vismaz turīgs tētis ir?
Atrodi sev kādu vecāku vīrieti, kamēr esi vēl nosacīti jauna. Sava vecuma lohu būs grūti sameklēt.
30.11.2018 08:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits