Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Liekais svars

 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Čau. :)
Jau kādu laiku kompleksoju par savu lieko svaru. Tas gan ir aktuāls tikkai vienā ķermeņa zonā - man ir uzēsts puncītis. Tāpēc esmu domājusi,kā pati varētu to mazo taukumiņu nodzīt, taču pa cik neesmu nekad bijusi diža sporta cienītàja,pat nezinu ar ko sākt.
Ieteikumi?;-)
23.11.2018 06:13 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ieteikums sākt ar uztura sakartosanu, un tad pieslēdz kardio slodzi
Uztura daudz obv bet maz fat un oh .... Kardio ir nepārtraukta kustība konkrēta kardio pulsa intervāla... Skriet, solot, slēpot, velo...
23.11.2018 08:31 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ja interesē varu sastādīt jau gatavu ēšanas plānu un ja vēlies sekot līdzi progresam[
23.11.2018 08:33 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nav iespējams "nodzīt" taukus tikai no vienas zonas, bet tas viss no ķermeņa kopā mīnusosies.
Jup...jāsāk ar uzuturu+ pieslēdz treniņus kardio un spēka.:-D
23.11.2018 08:46 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Sports dod ļotiaz priekš svara zaudēšanas. Tam or vairāk disciplinējošs efekts. Visvairāk ietekmē tas ko Tu ēd vai neēd. ;-) Jāsāk ēst mazāk un ar sportu pakāpeniski!
23.11.2018 10:05 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Man arī ir vēl kādi, šķiet, 5kg lieki. No 7kg tiku vaļā diezgan tādā interesantā veidā ar Nl produkciju. Bet no 5 nekādi ni un ni. :D
Skriešana būs jāievieš tālāk tagad. Jo svars ir iekustināts.
12.12.2018 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Czech
Apstāja ir visticamāk tādēļ jo tikai tagad sākas īstā tauku nomešana.. un ja lietas nedara pareizi tad ari viss apstājas...
dažus sākotnējos kg nomest parasti ir ātri un salīdzinoši viegli, jo vienkārši esam panākuši tukšāku kunģi un zarnas... un tie arī ir ~līdz 4-6kg.. kā nu kuram
Piemēram personīgi es sākotnējos 5-6kg varu nomest nedēļas laikā
13.12.2018 08:23 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Manuprāt, nekas efektīvāks par sakārtotu uzturu+ fiziskās aktivitātes nav izdomāts.
Protams, var nomest to svaru ātri, bet tas nebūs uz ilgu laiku un arī šaubos, ka apkārtmērus tas diži ietekmēs, drīzāk tikai ciparu uz svariem.
Arī es labprāt nomestu kādus 5kg, bet nav apņemšanās:-D Vienreiz dzīvoju pēc individuāli sastādīta plāna kādus 2 mēnešus(ar minimālām fiziskām aktivitātēm, tik cik vakarā iziet pastaigāties kādus 3km). Ilgāk nespēju...pienāca dzimšanas diena, Jāņi un līdz ar to- salātiņi, šasliki un alus, ēdiens un vēl ēdiens:-D Bet atzīšos, ka arī pēc tā, kad atsāku ēst kā parasti, tie nomestie 3-4kg nemaz tik ātri atpakaļ nenāca un pilnībā nav atnākuši joprojām:-)
Un nevejag domāt, ka veselīgs uzturs ir badošanās un salātlapas. Var ļoti garšīgi un veselīgi paēst pielāgojot jau pierastos ēdienus un atsakoties no majonēzēm un šokolādēm. ;-)
13.12.2018 08:51 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Nenokā nav pilnībā jāatsakās.. bet gan jāzin cik un kad vislabāk to ēst
Mežone
Mūsdienās ir jau tik daudz pieejamu specproduktu ka tevis nosauktā majonēze un šokolāde ir atrodam arī tievētājiem piemēroti ... ir majonēze ar ļoti zemu tauku % un ir spec šokolādes kurās ir ļoti zems tauku un oh-cukuru apjoms sastāvā... ir vēl lērums visādu specproduktu fitnesistiemun tievētājiem.. pirms gadiem 10 bija daudz daudz sliktāka situācija šai jomā
13.12.2018 09:30 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
kabans
Jā, tagad jau visi produkti ir pielāgoti arī tievētājiem, taču arī maksā attiecīgi. Man tās naudas ir žēl:-D Es labāk atsakos no majonēzes vai šokolādes, cepumiņiem utt. man tās lietas nav tik svarīgas, lai es būtu gatava maksāt x2:-D Es labāk ar augļiem panašķojos vai sameistaroju kaut ko pati mājās:-D
13.12.2018 09:37 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Mežone
Kā uz to skatās.. ja visu vērtē tikai preces apjoms pret cenu tad jā .. bet ja visu salīdzini pēc preces sastāva + apjoms pret cenu.. tad pavisam cita bilde..
Redz vairākumā šo maztauku un mazcukuru "specproduktu" ir vairāk olbaltumvielu sastāvā nekā analogam parastam produktam... tieši olbaltumvielas uzturā ir visdārgāka uzturviela.. tas arī ceļ šo cenu..
praktisks piemērs - apēdot piemēram spec jogurtu kurā ir 0% tauki , 2x mazāk cukuri bet 3x vairāk obv nekā parastā jogurtā.. ja ievēro arī obv apjomu ikdiena tu attiecigi vari tai diena est mazak obv produktus - gala, zivis., olas utt.. visi sie obv produkti ir visdargakie no partikas..
Tāka tā augstā cena "specproduktiem" ir ļoti nosacīta ... tāā es ievēroju arī cik ikdienā obv uznemu tad neteiktu ka tie produkti ir dargaki par parastajiem analogiem
13.12.2018 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
bet toties oglhidrati (cukuri tai skaita) un taki uztura ir visletakie..
praktisks aprekins.. paaugstuinata obv jogurts kura ir videji 10g obv ... parasta jogurta ir 3g obv.
1kg paaugstnata obv jogurts maksa ap 3 eur.. parastaisjogurts maksa videji 1,1 eur .. protams cenu atskiriba ja salidzinam tiaki apjomus ir milziga...
bet paskatamies kas ir ja salidzinam sastavu.. 1kg paaugstinata obv jogurta ir 100g obv.. parasta jogurta 30g .. tatad ja pielidzinam cenu pret obv apjomu tad paaugstinata obv jogurta 1g obv cena ir 0.03 eur bet paarsta jogurat 1g obv cena ir 0.037 eur
Ludzu
cenu uz oh vai fat var neerkinat jo pirmkart tie ir loti leti un tievetajiem sis uzturvielas vispaar ir jauznme tapat saamzinata apjoma ko sie specprodukti loti atvieglo
13.12.2018 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Turklat ne visos bet vienai dalai so specproduktu paraleli sastava klat pieliek visadas labas lietas.. piemeram vitaminus vai citas vielas kas palidz stiprinat organismu un virziba uz merki.. tas ari ir mazins bonusins
13.12.2018 11:42 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Parastam cilvēkam, kuram nevajag perfektu figūru ar sešpaku, vai spējai noskriet 3 km bez apstājas, bet vajag vienkārši būt slaidam, lai labi justos ikdienā un spēka pietiktu ikdienas ritmam, veselīga dzīves veida ziņā ir tas grūtākais sekot (un iemācīties sekot) līdzi perfekti sabalansētam uzturam un piedevām vēl 3x nedēļā nodarboties ar sportu. Tiem, kas uz to ir parāvušies, tiem protams tas šķiet vienkārši, jo tā jau ir rutīna. Bet visi nekad nebūs vienādi un liela daļa cilvēku nav ar tādu apņēmību, lai pieturētos pie veselīgas dzīves veida plāna.
Pēc manām domām, cilvēkam pašam sev jāatbild godīgi, kas viņam ir vajadzīgs un cik daudz viņš ir spējīgs lietas labā darīt, lai jau pēc mēneša (nedēļas) visam neatmestu ar roku.
Ja cilvēks godīgi atbild, ka viņu māc šaubas, ka ilgtermiņā varēs sevi disciplinēt pie šāda dzīves veida, tad lai neforsē un izvēlas vismaz vienu lietu, ko pamainīt savā dzīvē - vai nu veselīgs uzturs pie nemainīga ikdienas soļa, vai arī sports un ēšana paliek pa vecam, bet ikdienā atmetot tikai pilnīgās zarazas (katru ēdienu neapslacīt ar majo, pa virsu nedzert saldinātos dzērienus u.c.)
Ar sportu arī nevajag pārforsēt - ja liekas, ka esi tik slinks, ka visticamāk tikai 1x nedēļā aizvilksies savas miesas pakratīt, tad lai tā arī ir. Ja organisms prasīs, vēlāk, novērojot uzlabojumus sportiskā ziņā, organisms pats vēlēsies biežāk sportot.
Vēlāk, kad viena lieta jau būs iegājusies kā ikdienai saprotama lieta, tad arī otra pavilksies. Un gribot labākus rezultātus, pats organisms sāks atteikties no draņķiem.
Nu manas domas tādas vismaz ir. Galvenais neforsēt ar svara mešanu, savādāk lielākā daļa ātri pabeidz savus labos nodomos dēļ pārforsēšanas.
13.12.2018 12:01 |
 
Reitings 177
Reģ: 29.01.2009
Man palīdzēja nomest Monacofit, ja nemaldos 3 mēnešu laikā, no aprīļa līdz jūnijam nometu 9 gandrīz 10kg, arī neesmu sportiste, nepatīk sportot, bet gribēju rezultātu un beidzot arī sasniedzu. Ņēmu to maksas programmu ar visu ēšanu. Ēdieni garšīgi un āri pagatavojami, un nemaz nav dārgāk kā ikdienas ēšana.
13.12.2018 12:15 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
strādā, kaban, strādā. kaut ko var iesists arī, ganoties pa dāmu portāliem?
13.12.2018 19:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ki. No 7kg tiku vaļā diezgan tādā interesantā veidā ar Nl produkciju. Bet no 5 nekādi ni un ni.
:-O:-O:-O
Czech citā tēmā saki ka 12 kg nometi
07.01.2019 01:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits