Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neuzticēšanās.

 
Reitings 2
Reģ: 16.11.2018
Labdien visām forum aktīvajām dalībniecēm :)
Jau ilgāku laiku esmu neaktīva foruma lasītāja. Bet tā kā mani urda problēma, kas saistīta ar attiecībām un īsti padomdevēja nav šajā jautājumā, vēršos pie jums, lai padalaties savos viedokļos.
Esmu sievas godā 4 gadus, pirms neilga laika vīram sanāca riktīgi ieskatīties darba kolēģē (darba pasākumā atzinies, ka domā par viņu). Neiedziļinoties detaļās, es to uzzināju, ilgākā laika posmā mums ar viņu bija pārrunas, iemesls esot bijis kaut kāda neapmierinātība ar mūsu attiecībām, kas beigās viņaprāt esot bijis muļķīgs gājiens no viņa puses, šobrīd sapratis, ka rīkojies bērnišķīgi...fizisks kontakts viņiem nav bijis, bet kolēģei viņš arī patīk. Šobrīd viņi darbā ignorē viens otru, tik cik saveicinās, nejautājiet kā es zinu, vienkārši zinu. Es saprotu, ka mēs katrs/katra varam ieskatīties kādā citā, bet problēma ir tā, ka darba pasākumi jau turpinās, tūlīt būs jaunā gada balles, ziemassvētki..un tur būs arī viņa.Jautājums, kā spēt uzticēties? Kopš šī notikuma nespēju mierīgi domāt par viņa darba tusiņiem un vai atkal nenotiks kas līdzīgs. Vai kāda ir saskārusies ar šādu iekšēju stāvokli? Viens ir, ka konkurente pazūd no acīm, bet otrs, ka ikdienā viņa ir tuvumā vīram.:-|
20.11.2018 21:37 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tā kā tagad nāk Ziemassvētku balles, gan manā darbā, gan manu draugu darbos tās notiek ar pāriem, ja, protams, cilvēks grib ņemt savu otro pusīti līdz. Šaubos, ka ir kāds darbs, kur balle ir strikti darba ņēmējiem bez neviena cita cilvēka. Pajautā, kāpēc viņš tevi negrib ņemt uz ballēm.
20.11.2018 21:46 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
vīrs zin, ka Tu zini? Mana filozofija ir skaidri pateikt otrajai pusei jau attiecību sākumā, ka es cienu savu otru pusi un nekad neko neaizliegšu un nepārmetīšu, nezāģēšu, bet ja Tu pievilsi šo uzticēšanos, tad to neatgūsi vairs nekad un visdrīzāk mani vairs neinteresēs šīs attiecības, tāpēc vnk domā ko dari un ko tiešām vēlies. Līdz ar to otra puse vai nu cienīs mani un ņems līdzi, vai neies uz pasākumu. Vai pēc oficiālās daļas brauks mājās. Vajag par to runāt, nevis grauzt sevi no iekšpuses.
20.11.2018 22:29 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Man nebūtu vēlme būt attiecībās ar kādu, kuru nevaru laist vienu, jo tur būs specifiska persona un es neuzticos tai situācijai. Tas ir nenormāli sarkans karogs.Varbūt man tāds naivs skatījums, bet vienīgais, ko vari darīt ir uzticēties, ka vīrs ne vien paliks lojāls, bet tāds arī vēlas būt. Ir normāli, ja simpatizē citi cilvēki un pat ir kādas fantāzijas. Viss kam ir nozīme ir tas, ko ar to visu dara.
Reāli vienīgi var ļaut lai tas viss kā saka plays out. Darbu jau viņš nemainīs, viņa arī un mūždien pa vidu arī nebūsi, pat ja iesi uz tām ballēm līdzi.
20.11.2018 22:35 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Aizej līdzi uz tām ballēm. Saposies. Esi skaista,jauka, atsaucīga. Esi atbalsts vīram, lai viņš jūt, ka tu esi ar viņu.
Pārdzīvot nav jēgas un noteikti nevajag viņam to pieminēt, lai nebūtu konfliktu. :-)
Neuztraucies, viss notiks tieši tā, kā tam jābūt. 8-)
20.11.2018 23:55 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Nelaid vinu uz darba tusiniem un miers majas :-D
21.11.2018 02:21 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.11.2018
Vieta, kur vins strada ir jauna un pagaidam sie bus 2.Ziemassvetki, kurus darba vieta riko bez otram pusem.
21.11.2018 07:00 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Vieta, kur vins strada ir jauna un pagaidam sie bus 2.Ziemassvetki, kurus darba vieta riko bez otram pusem.

NETICU! Pieaugušo pasaulē tā nedara. Saliedēšanās pasākumi, piekrītu, ir tikai kolēģu kolektīvā, bet ne jau balles :-D ka tik viņš tev nekarina makaronus.
21.11.2018 08:17 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Kā tu uzzināji? Vai vīrs pats pateica?
.
Nepatīkama situācija. Manuprāt, tu vari norādīt vīram, ka tev ir nepatīkami, ka viņš būs iedzēris šajos pasākumos kopā ar savu simpātiju. Un tad klausīties, kas viņam sakāms.
Es būtu vīlusies savā vīrietī, ja viņš man atzītos, ka iekāro citu, un tā vietā, lai veiktu aprēķinus, kā novākt “konkurenti”, es distancētos no sava vīra un viņam būtu jāizcīna mana uzticība.
21.11.2018 08:23 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nu manā darba vietā uz svētkiem (jo īpaši z-svētkiem) rīko ļoti pamatīgas balles viesu namos, ar nakšņošanu un tusēšanu līdz rītausmai, un vienmēr ir skaidri pateikts, ka pasākums paredzēts tikai darbiniekiem, tā kā neapšaubu autores teikto.
Es arī justos nepatīkami. Visticamāk mēģinātu ar viņu par to runāt un skatītos, ko pats saka par radušos situāciju.
21.11.2018 08:38 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Arī zinu darba vietas kur visas balles ir tikai darbiniekiem un arī man tas nešķiet īsti normāli pieaugušo pasaulē...ja vien visi darbinieki nav 20 gadnieki. Cilvēkiem taču ir otrās pusītes, sieva vīrs, ģimene un tāda lieta kā ziemassvētki un jaunaisgads utt man vispār liekas būtu ar ģimeni jāpavada un darba pasākumam nevajadzētu būt milzu ballei ar lielu alkohola daudzumu visas nakts garumā...
Katrā ziņā es vīru uz tādu nelaistu, pirmkārt darbā tā jau tiek pavadīts daudz laika, tad vēl brīvais laiks tiek atņemts ar visādiem "darba" pasākumiem kas pa lielam ir dzerstiņi.
Autores situācijā vispār uzticība būtu zaudēta un grūti atgūstama un to arī darītu zināmu vīrietim un ja viņam ir svarīgi to atgūt tad viņš uz ballēm neietu...
21.11.2018 09:15 |
 
Reitings 38
Reģ: 04.02.2017
dreambig mana darba Ziemassvētku balles arī vienmēr bijušas paredzētas tikai darbiniekiem. Šis gads nebūs izņēmums.
21.11.2018 09:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man arī kaut kā nav saprotamas tādas gada svētku balles viesu namos līdz rītausmai, ar alko, bet bez otrām pusēm, tikai darbiniekiem...:-/ Katrā ziņā, ne es, ne mans vīrs tādas balles neapmeklētu vienatnē (tur pat nekas apspriežams nebūtu). 8-)
Autorei ieteiktu runāt ar vīru, kāpēc viņam gribās iet uz tādu pasākumu vienam.
21.11.2018 09:25 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Nav visi 20 gadnieki. Un balles jau nekad neieliek pašos svētku datumos vai ap tiem, parasti tās notiek vismaz pusotru-divas nedēļas pirms svētkiem.
Pati gan tādus pasākumus visbiežāk neapmeklēju un savā ziņā piekrītu tam, ka sanāk neforši, bet no otras puses - ja darba devējs saviem darbiniekiem apmaksā lielu balli un visus tās izdevumus - ceļu, nakšņošanu, ēdienus, dzērienus, izklaides, dāvanas, un 100+ cilvēku kolektīvā katrs izlemj paņemt līdzi savu partneri, bērnus un ko vēl ne, izmaksas taču dubultojas un trīskāršojas.
21.11.2018 09:27 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
bet no otras puses - ja darba devējs saviem darbiniekiem apmaksā lielu balli un visus tās izdevumus - ceļu, nakšņošanu, ēdienus, dzērienus, izklaides, dāvanas, un 100+ cilvēku kolektīvā katrs izlemj paņemt līdzi savu partneri, bērnus un ko vēl ne, izmaksas taču dubultojas un trīskāršojas.

Protams jā un normālā situācijā ja pasākums ir tik milzīgs vajadzētu būt opcijai +1 un par to plus 1 piemaksā pats cilvēks. Man vismaz tas liekas normāli...
21.11.2018 09:36 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Manuprāt, no šīs paranojas nevar atbrīvoties, bet tās ir pilnīgas muļķības teikt- nelaistu savu vīrieti uz balli!
Priekrītu, ka ir jāuzstāda noteikums "es tev uzticos, neko neaizliegšu,nezāģēšu, bet ja salauzīsi manu uzticību, otras iespējas nebūs"
Man paņēmiens, kā izvairīties no šīs paranojas ir novērst domas, izklaidējot sevi pašu, satikties ar draudzenēm, vai jeb ko citu izdomāt! :-D
21.11.2018 10:58 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Vīrs autorei laikam ir privātīpašums bez tiesībām pieļaut kļūdas. Uzreiz pasaku, ka jebkas, kas velk uz otras pusītes krāpšanu, nav atbalstāms manā skatījumā, bet ja vīra simpātijas/aizraušanās ar kolēği bez citām tālejošām sekām ir liela drāma, kas izaugusi no "kaut kādas neapmierinātības" attiecībās, vai tā nav spēle vienos vārtos? Un ja nespēj uzticēties, tad kamdēļ dzīvot tādās attiecībās? Būs daudz situāciju, kurās būs nepieciešama spēja uzticēties, un diez vai attiecībām palīdzēs kreņķa ķeršana un lūpas uzmešana, lai arī otram par pieļautu kļūdu liktu justies kā nopērtam sunim.
21.11.2018 11:22 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Es arī zinu uzņēmumus, kas visus pasākumus vienmēr rīko tikai darbiniekiem (bez otrajām pusītēm), taču piekrītu viedoklim, ka ir pilnīgi normāli (un pat vajadzīgi) vismaz reizi gadā rīkot pasākumu ar otrajām pusītēm - un parasti tā ir Ziemassvēku/Jaunā gada/Gada noslēguma balle.
Kas attiecas uz tēmu - saprotu autores uztraukumu, man arī nebūtu patīkami apzināties, ka vīram darbā ir sieviete, ar kuru viņiem abpusējas simpātijas. Ko darīt lietas labā? Manuprāt, īsti jau neko tur nevar izdarīt. Atliek vien uzticēties vīram.
21.11.2018 18:38 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Ar zaudētu uzticību ir smagi, tur ir ļoti grūti, ko darīt, varbūt psihoterapija, kas palīdzētu sakārtot galvu.
Mums arī visas balles un pat ceļojumi ir tikai darbiniekiem - ar uzstādījumu, tas ir kolektīva pasākums un kolektīva saliedēšanai. Pirms laika bija 3 dienu brauciens uz Franciju - kolēģus sadalīja istabiņās pa divi :D
Arī Ziemmassvētku balle ir tikai darbiniekiem, jāatzīst, ka Jaungada svinīgajā ballē ar dejām līdz rītausmai gan ir ar iespēju ņemt līdzi otro pusīti piemaksājot.
21.11.2018 20:46 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es gan pilnigi nepiekritu, atliek vien ticet, neko neteikt, lai tik cilpo ballet. Mana gadijuma es sagaiditu, ka mani nem lidzi vai neiet vispar, nekas nenotiktu, ja neietu, nav jau gimenes ziemsv.balle.
Ja jau vins pats saprot cik mulkigi tas viss, tad taka vinam butu jauztrauces nevis tev, kaut ka tad vel mulkigak sanak, ka tev jastreso, ka vins ballesies ar savu simpatiju, nevis vins uztraucas, ka zaudejis tavu uztibu vai tevi pasu. Butu tikai normali, ja vina pats negribetu lieku konflikta situaciju un paraditu, ka labak velas pavadit laiku ar tevi kopa balle vai majas.
21.11.2018 22:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits