Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nevaru savākties.

 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Šobrīd esmu tādā dzīves situācijā, ka nezinu vairs kā savākties kopā, taka apmaldījusies :-/
Pēdejo gadu tā vien daru kā katru nedēļu ballējos, kad iedzeru tad arī isti normāli neuzvedos. Vienmēr par daudz alkohols, vīrieši, ļoti reti bet arī ir kautiņi.
ikdienā jūtos ļoti vientuļi, ir dažas draudzenes, mācos, strādaju, bet vienmēr gaidu, kad varēs ballēties,alko u.t.t. Es pati apzinos, ka tas nav normāli, bet piemeram brivdienas, lai nejustos slikti tā vietā eju ballēties.
Ļoti gribu attiecības, kuras nav bijušas sen. Ir uzmanība no vīriešiem, bet nekad nav nekas nopietns. Apzinos tāpēc, ka esmu ballīšu meitene un tādi, kuri mani piesaista diez vai vēlētos ballīšu meiteni.
Pati arī iepazīstos ar tādām meitenēm, kuras interesē ballītes. Vakaros arī neesmu mājās, jo braukājamies kaut kur bezlietderīgi apkārt, meklējam čaļus un tā. Skola man patīk, pat ļoti, bet vispār nemācos un var arī gadīties, ka decembrī sesiju nenokārtošu.
Es nezinu kā, lai pievēršas normālām nodarbēm. Agrāk daudz sportoju, bet tagad palaidos.
Kur, lai iepazīstas ar vīriešiem izņemot klubus? Darbā arī klienti ir vīrieši, taču arī nekas spīdošs. Mācos arī skolā, kurā ir vīŗieši un 10 meitenes, taču pagaidām arī bez panākumiem.
19.11.2018 10:22 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
es arī ballējos teju katru nedēļu. arī alko, draudzenes palielam tādas pašas ballētājas. un mājā sēdēt vakaros, arī nē paldies. taču vienīgā atšķirība, ka puiši man neinteresē, jo ir jau savs. neiebilst ka ballëjos ar draudzenēm, vienīgi mēdz burkšķēt tad, ja viņam pa šoferi jābūt. tas nu tā.
tavā gadījumā izklausās, ka tiešām gribi attiecības. neuzskatu, ka klubos nevar atrast čali nopietnām attiecībām, jo pazīstu vairākas meitenes, kas ir tieši klubos vai vnk tusiņos iepazinušás ar saviem un ir ilgi jau kopā. vienīgi, varbūt japamaina veids, kā tu sevi pasniedz. un varbūt, kad kādu iepazīsi, arī uz ballītēm vairs tik bieži nevilks.
19.11.2018 10:31 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Izdomājiet kādu ideju, ko neviens līdz šim pasaulē nav darījis un nekavējoties sāciet to darīt, lietu vedot uz biznesa pusi. Jūsu dzīve tad radikāli mainīsies.
19.11.2018 10:40 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Jāsaprot, ka ballītes nav visa dzīves jēga.
Sievietes, kuras kaujas nepiesaistīs neviena uzmanību un parasti tādas ilgi atceras kā kausles gan apkalpojošais personāls klubā, gan arī pastāvīgie apmeklētāji.
Klubos var atrast puisi. Zinu sievietes, kuras ir klubos atradušas arī ilgas, nopietnas, laimīgas attiecības, bet jāmāk izvēlēties tādus nopietnākus vīriešus neviss vīrieti, kurš ballē katru nedēļas nogali , iet prom katru reizi ar citu sievieti.
Neļauj klubos sevi čamdīt (krūtis ,dibenu), skūpstīt. Viens, ja Tu ej ,tāpat dejot, ballēt un otrs, ja ļauj regulāri visādiem sevi čamdīt. Jābūt tādai ne tik pieejamai, ne tik lētai.
Nevajag pārdzert jēgu. Nevienam nav patīkami, negribēs īsti neko ar personu ,kura vairs nevar sakarīgi salikt teikumus kopā.
Skolu gan vajag centies un pabeigt. Vajag izglītību ,lai būtu lielākas iespējas dzīvē.
19.11.2018 10:42 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Es vispār gribētu atsākt iet uz gym, savākt sevi kopā un pievērsties tikai skolai, jo jāmācās ir ļoti daudz, taču kā nāk brīvdienas tā tikai domas ir vienā virzienā
19.11.2018 10:45 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pamēģi citas izklaides. Ir tik daudz veidu kā pavadīt laiku - teātri, kino, izstādes, boulings, bilijards, sporta zāle. Vari iet mācīties dejot salsu, bačatu un tur arī būs vīrieši, bet reizē arī jaunus dejas soļus iemācīsies.
19.11.2018 10:47 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Es gribētu iet uz kino, teātri vai kaut ko tml, taču manām draudzenēm nekas tāds neinteresē un viena jau neiešu.
19.11.2018 10:53 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Atrodi jaunas draudzenes. Ar vecajām draudzenēm ej tusēt, kad ir vēlme tusēt un ar jauno uz visu pārējo.
19.11.2018 10:55 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Pēdejo gadu tā vien daru kā katru nedēļu ballējos, kad iedzeru tad arī isti normāli neuzvedos. Vienmēr par daudz alkohols, vīrieši, ļoti reti bet arī ir kautiņi.

Lūk, lai to visu mainītu, jāsāk beigt lietot alkoholu. Ja ne vispār, tad mazākās devās.Jo, tas Tevi vedina, kā jau minēji uz tik daudz problēmām.Tas Tev liek justies labi, bet dziļi sevī saproti, ka tā nav izeja, būt laimīgai.Jo,nekas nemainās...
Apzinos tāpēc, ka esmu ballīšu meitene un tādi, kuri mani piesaista diez vai vēlētos ballīšu meiteni.
Pati arī iepazīstos ar tādām meitenēm, kuras interesē ballītes.

Pēdējais laiks mainīt to stereotipu, ka esi ballīšu meitene.Mainīt cilvēku loku, draudzenes, kuras Tevi ietekmē.
Tu pārāk daudz ieciklējies uz vīriešiem, viņi nekur nepazudīs.Sākumā maini savu dzīvi, ikdienu, kaut mazliet.Atsāc iet uz trenažieriem un viņi Tevi pamanīs ātrāk vai vēlāk, tad jau tālāk viss būs atkarīgs no pašas.Veiksmi. :-)
19.11.2018 11:25 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Pēdejo gadu tā vien daru kā katru nedēļu ballējos, kad iedzeru tad arī isti normāli neuzvedos. Vienmēr par daudz alkohols, vīrieši, ļoti reti bet arī ir kautiņi.

Alkohols, vīrieši un kautiņi? Izklausās briesmīgi..Manuprāt, pēdējais brīdis mainīt savu dzīvesveidu. Atrodi normālas ārpusskolas aktivitātes, piemēram, tā pati sporta zāle, skriešana, joga. Nepabeigsi sesiju decembra beigās? Vēl mēnesis atlicis, sāc mācīties (arī pa brīvdienām)!
19.11.2018 12:20 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Vakaros arī neesmu mājās, jo braukājamies kaut kur bezlietderīgi apkārt, meklējam čaļus un tā.

Tas ir kā? Tā pat kā noklīdušu suni? :-D
19.11.2018 12:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tev steidzami vajag nomainīt vidi. Ir iespēja pārcelties studēt kaut kur citur?
.
Tas ir vieglākais veids kā neiet tusēt nonstopā (draudzenes citā pilsētā, nav ar ko), kā atrast jaunus draugus (kopīgas studijas ir lieliska vieta sadraudzēties), kā arī, tas ir lielisks veids nonākt vidē, kur tev nav uz pieres "ballīšu meitenes" zīmogs.
19.11.2018 13:23 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Šis vairs pat neizklausās "vienkārši savākties", ja saki, ka nogalē par neko citu pat nespēj domāt...
19.11.2018 13:24 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
To laikam sauc par bailēm no vientulības, jo laikam jau ar visu to burzmu autore mēğina nepalikt ar sevi viena. Tiešām mēğini mainīt vidi, kurā dzīvo, pievērsies nodarbēm, kas prasa kāda mērķa sasniegšanu, lai ir uz ko koncentrēties. Tā teikt, pameklē jēgu tam, ko dari, jo tagad vairāk izskatās, ka plūsti straumei līdzi.
19.11.2018 13:53 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
To laikam sauc par bailēm no vientulības

Pie šīs diagnozes jāpiebilst, ka vīrieša atrašana nebūs risinājums. Pat ja sameklēsi "nopietnas attiecības". Cilvēks var justies absolūti vientuļš gan pūļa vidū, gan kopā ar otru pusīti sēžot kā divi balodīši uz dīvāna.
.
Vientulība ir galvā.
19.11.2018 13:59 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
57days +
Turklāt vientuļiem un nelaimīgiem cilvēkiem ir liela iespēja kļūt par alkoholiķiem.
Ieteiktu iet sākt uz sporta zāli un visticamāk tur Tev ir lielāka iespēja atrast jaunus draugus ar kopīgām intresēm ( kaut vai kīno ) ne kā klubā - palielā šmigā.
19.11.2018 14:10 |
 
Reitings 138
Reģ: 10.05.2018
Jā, man visu mūžu ir bijis bail no vientulības, visticamāk tur varēs palīdzēt tikai psihologs
19.11.2018 14:14 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Ar psihologu tev būs par maz, visticamāk. Briesmīga dzīve.
19.11.2018 14:20 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu jāatrod Tev sava sirds lieta kura tevi no sirds iepriecinās un aizraus kaut vai jau pieminētā sporta zāle. Piepildot savu dzīvi ar lietām kuras Tev patīk, pati jutīsies laimīgāka un ne tik vientuļa un arī draugi ar kopīgām intresēm saradīsies + draugs arī uzradīsies.
19.11.2018 14:25 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Tā teikt, ja dzerstīsies pa klubiem un iekulsies kautiņos - nekādu princi baltā zirgā nesatiksi.
19.11.2018 14:30 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nevar teikt, ka draugs neko nemainitu, piemeram, ja normals virietis un vinam pasam draugi ar otram pusitem, tad varetu iet dubultrandinos un pec tam sadraudzeties ar tam meitenem, aiziet uz kino, teatri utt. Varbut tev ir kadas masicas? Vai radinieces lidziga vecuma? Kuram ir citas intereses? Varetu kada radu pasakuma vai tapat uzrakstit un varbut sanak kadu reizi ari satikties.
Nu un ta izmisiga chalju meklesana manuprat butu jaatmet, braukajot un meklejot un staigajot pa klubiniem ka tik chalis, kaut ka nenopietni, ta tiesam normalu diezin vai atradisi
19.11.2018 14:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)