Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cistīts

 
Kādai ir bijis hroniskais cistīts? Kā no tā tikt vaļā? Man 2 gadus jau ir. Dzeru furamag ik pa laikam, bet nekas nelīdz. Atkārtojas ik pēc +\- 2 mēnešiem. Biju pie ginekologa Rīgā, nosūtīja uz Gulbja laboratoriju. Aizbraucu, viss ok. Atkal skrēju pie ĢĀ, nosūtīja nieres pārbaudīt, viss labi. Varbūt kādai ir bijis un varētu zināt, no kā tas ir? Šodien saņēmu atbildes par urīna analīzēm. Leikocīti. Zāles neizrakstīja, tik teica, lai dzeru tējas un dzērveņu kapsulas. To visu esmu atdzērusies, nepalīdz. Prasīju nosūtījumu pie urologa, šī pateica, ka pašai sevi jāsargā, jāģērbjas silti utt. Es to visu daru un pat to tēju un kapsulu dzeršanas laikā, man mana kaite iemetās(t)
13.11.2018 22:29 | saite
 
ja 'ārsts' iesaka dzērveņu (nopietni???) kapsulas, ir jāmaina ārsts.
13.11.2018 22:43 | saite
 
Tās dzērveņu kapsulas ir kaķim zem astes.
Profilaksei var dzert dzērveņu sulu, bet sula nelīdzēs, ja ir sācies jau kārtējais saasinājums.
Ir tāda fitolizīna pasta - ellīgi negaršīga un smirdīga, bet kaut kas tur ir, kas palīdz visu zarazu ārā izskalot.
Īsti nesapratu - vai tu biji vai nebiji pie urologa?
13.11.2018 23:07 | saite
 
Sulas un sīrupus esmu dzērusi, tas neko nemaina. Fitolizīna pasta man izsauca asiņošanu un sāp vairāk. Pie urologa neesmu bijusi, nedod man nosūtījumu, tik saka, ka silti jāģērbjas. Vasarā pat jūnijā un augustā iemetās 30+ grādos. Tam vispār ir kāds sakars ar aukstumu? :-/
13.11.2018 23:13 | saite
 
 
Esi taisījusi analīzes uz ureaplazmu un mikoplazmu? Man bija identiska situācija, kas tev, izrādās dzīvojās mikroorganisms ureplazma (lielai daļai var būt pat bez simptomiem), nav dzīvībai tas nekas bīstams, bet izraisa cistītu ļoti ātri. Izgāju 10 dienu Antibiotiku kursu + tās pašas dzērveņu kapsulas profilaksei, ir labāk tagad.
13.11.2018 23:23 | saite
 
Sulas un sīrupus esmu dzērusi]
Jādzer tīru sulu bez cukura (neder nekādas veikala tetrapakas, sīrups vispār bezjēdzīgs), vislabāk pašai izspiest no meža (lielogu neder) dzērvenēm.
Fitolizīna pasta man izsauca asiņošanu un sāp vairāk
Tātad ir kaut kas, kas tev iekšā kairina urīnpūsli, urīnvadus un nieres. Ir jātaisa izmeklējums (ja usg neko neuzrāda, tad ir arī citi detalizētāki izmeklējumi). Pie urologa var iet arī bez nosūtījuma.
Par silto ģērbšanos pilnīgas muļķības.
13.11.2018 23:29 | saite
 
Anndele
Neesmu tādas taisījusi, pat nav piedāvāts. Kas uz viņām nosūta? ĢĀ vai urologs? Un tagad tev tās mokas vairs neatkārtojas? Es vienkārši tās sāpes nevaru vairs izturēt. Nevienam neko tādu nenovēlu.
Jaestades
Jā, es zinu, ka var iet bez nosūtījuma, bet, kad ieminējos ārstei, teica, ka nav vajadzības un lai dzeru tējas, sulas. Par dabīgajām dzērvenēm runājot, arī teica, ka nav vērts, jo kapsulās esošās ir speciāli audzētas kaitēm. Nespēju noticēt, ka pie viņas iet apmēram 2000 cilvēku.
13.11.2018 23:51 | saite
 
Par dabīgajām dzērvenēm runājot, arī teica, ka nav vērts, jo kapsulās esošās ir speciāli audzētas kaitēm.
Viņai maksā par to kapsulu izplatīšanu, vai?
Speciāli audzētas kaitēm? Es nevaru - :-D:-D:-D
Tev dzerot fitolizīnu sākas asiņošana - tas nav normāli un tā nav jābūt. Ir 100 un viena vaina pie kuras var būt asiņošana, bet lai to noskaidrotu, ir jātaisa izmeklējums.
Izmeklejumus var izrakstīt arī urologs. Iesaku pie viņa arī doties. Un nomainīt šito ārsti.
13.11.2018 23:57 | saite
 
1. Jānodod analīzes, kurās nosaka konkrēto baktēriju tipu
2. Jāizdzer antibiotiku kursu, kurš ir vērsts pret to konkrēto baktēriju
Voila!
14.11.2018 00:02 | saite
 
Atcerējos, tās analīzes saucās urīna uzsējums
14.11.2018 00:04 | saite
 
Es jau arī par tām kapsulām neko neteicu, tikai stulbi nosmaidīju. Sen jau viņai borēju, ka man nepalīdz ne fitolizīns, ne kapsulas, nekas, tikai furamag noņem sāpes, kamēr pāriet līdz nākošai reizei. Ziemassvētkos pagāšgad iedzēru karstvīnu, jūtu-opā draudzene klāt...uzreiz fitolizīnu sataisīju un aizgāju uz tualeti. Protams, bez asinīm neiztikt. Aizgāju ar drudzi un asinīm gulēt, cik nu varēju to izdarīt un raudāju kā maza meitene.
14.11.2018 00:09 | saite
 
Donata
Uzsējumu nodevu Gulbja laboratorijā. Man piezvanīja un pateica, ka viss labi. Nesaprot, par ko sūdzos..
14.11.2018 00:13 | saite
 
Tad tiešām ej pati pie urologa. Kaut kur jau tai problēmai ir jābūt...
14.11.2018 00:17 | saite
 
Es šajā gadījumā ietu pie urologa bez nosūtījuma, jo divus gadus mocīties un nespēt atrast cēloni (pareizāk nemaz nemeklēt) nav normāli. Un jo ilgāk gaidīsi, jo grūtāk ārstējams būs.
14.11.2018 00:26 | saite
 
Šis ir tas gadījums, kad nosūtījums pie urologa ir laba doma. Vai asiņošanas epizode bijusi vienu reizi? Mēdz būt iekaisumi, kuri izpaužas ar asiņošanu.. tomēr, ja netiec galā ar problēmu, asiņošanas atkārtojas - vajadzētu urologam veikt cistoskopiju, kā arī veikt radioloģisku izmeklējumu. Galu galā jāizslēdz citi iemesli.
Hronisku cistītu gadījumā nereti nozīmē antibiotiku terapiju - nelielās devās medikaments ilgstošu laika periodu.
Par dabīgajām dzērvenēm runājot, arī teica, ka nav vērts, jo kapsulās esošās ir speciāli audzētas kaitēm.
lol, ĢĀ vajadzētu atsvaidzināt zināšanas un palasīt nedaudz pētījumus.. :D Tieši lielākā jēga ir svaigajām dzērvenēm.
Secinājums - viesošanās pie urologa, jauns ĢĀ? Arī urīna analīzes jānodod atkārtotas (rīta urīns, vidējā strūkla utt)
14.11.2018 07:41 | saite
 
Cik var cept augšā jaunas tēmas par šo. Esmu katru komentējusi tikai tāpēc, ka jūtu līdzi meitenēm kam viņš ir. Pati mocījos ar viņu vairākus gadus, arī atkārtojās ik pēc mēneša diviem. Es jau nezināju ko darīt. Beigās mana ginekoloģe VC4, ieteica pierakstīties pie urologa. Es tajā pašā VC4 pierakstījos pie urologa un atnācu uz vizīti. Izstāstīju, kas par lietu. Viņš man uzrakstīja ārstēšanās plānu ar vairākiem posmiem. ja nemaldos ar to pašu Furamag. Tikai bija jālieto ar pārtraukumiem vairākas reizes + es vēl tiku vaļā no sava nejēdzīgā drauga idiota, kura dēļ biju uz nerviem. Tāpēc iesaku paskatīties dziļāk vai tas viss nav uz nervu pamata. Darbs? Ģimene? Attiecības?
14.11.2018 08:29 | saite
 
Piebildīšu, ka pēc izstrādātā plāna īstenošanas un stulbā drauga pamešanas, tas tfu tfu tfu nav atkārtojies nu jau gadu 3-4 :-D(l)
14.11.2018 08:32 | saite
 
Esi taisījusi analīzes uz ureaplazmu un mikoplazmu? Man bija identiska situācija, kas tev, izrādās dzīvojās mikroorganisms ureplazma (lielai daļai var būt pat bez simptomiem), nav dzīvībai tas nekas bīstams, bet izraisa cistītu ļoti ātri. Izgāju 10 dienu Antibiotiku kursu + tās pašas dzērveņu kapsulas profilaksei, ir labāk tagad.

Man bija identiski. Analīzes noņēma pati ginekoloģe, un tiešām izrādījās, ka ureaplazma.
14.11.2018 09:37 | saite
 
Analīzes uz ureapazmu un mikoplazmu veic caur urīna analīzēm EGL, palūdz ĢĀ nosūtījumu. Uz stresa pamata, aukstuma, vājākas imunitātes šī baktērija ierosina cistītus, noteikti pačeko šo, ja ir iespēja. Vienīgi, būs pašai jāmaksā kādi 10Eur
14.11.2018 10:14 | saite
 
Arī ginekologs var ar uzsējumu uztaisīt analīzi, bet, ja nav plānota vizīte, EGL un urīna analīze ir vienkāršākais pasākums. Rezultāti ir kādu 5 dienu laikā.
14.11.2018 10:16 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits