Ronalds Alpe aka Rolands aka...

 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
Cerams to žurku piežmiegs. Dāmas,ja kādi šis mēsls ir apkrāpis versities policijā. Man arī sanāca iekrist:'-(
12.11.2018 21:43 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es nezinu ,vai izneesaatu to pa visu pasauli,vairaak gan liekaas,ka to nedariitu.Zeel taas sievas,beernus-visa dziive sacakareeta.Viss iespeejams,ka viirietis nav arii pilniigi normaals.
Zinu tikai vienu-taadas bildes ,kaadas vina ir ielikusi ,man buutu kauns likt!Taa sarakste arii zema liimena-abiem vienaada!
14.11.2018 22:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
odetta, nesapratu, kāpēc Tev žēl māstera R sievas un bērnu:
1) jo Ronalds/Rolands gadiem nēsājas pa pasauli, apčakarēdams citus?
2) jo Rolanda/Ronalda nedarbi nu zināmi visiem, kam nav slinkums ar tiem iepazīties publiskajā Lenas ierakstā?
3) kāda cita iemesla dēļ?
14.11.2018 22:29 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Taas sievietes,kuras uzkeeraas uz vina ,pasas kaut kur vainiigas!Mazliet tomeer vajag domaat arii ar galvu.
Jaa ,man zeel beernu-visa dziive prieksaa!Tas viss "skanees" veel ilgi.Latvija tik maza.
Sievas man noteikti vairaak zeel,kaa taas Lienes.
14.11.2018 22:34 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
^ it Rolands/Ronalds būtu tas, kas domā ar galvu, ibio.:D:D:D
Māsteram R ir tikai dekoratīvs elements uz pleciem un šams visā šajā stāstā domā vismazāk.:-P:D:D:D
14.11.2018 22:43 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
nerātnā liekas, ka pati esi uzķērusies, tāpēc tā cepies :)
14.11.2018 22:56 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Rick, ak, tad Tavuprāt tikai māstera R upuri drīkst par viņu nejauki izteikties, ko, m?
Pārējiem - muti ciet, vai uz*irst gan ar 'd', gan ar 'p' tiem, kurus Ronalds/Ronalds ir app*sis, vai tā, ko, a?
.
P.S. Savā pirmajā komentārā šeit Tu tā smuki paslepšus uz*irsi Lenai un izteici aizplīvurotu apbrīnu par māstera R afērista-alfonsa prasmēm, manuprāt, nepelnīti, jo nekā apbrīnojama tur nav.
14.11.2018 23:05 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ko, a, m?
Drausmīgs rakstības stils.
14.11.2018 23:12 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
izteici aizplīvurotu apbrīnu par māstera R afērista-alfonsa prasmēm

Tu jau kā vienmēr ņem galvā tikai to, ko vēlies saskatīt. Es jau Tev teicu, ka neatbalstu nekādā ziņā šādu cilvēku. Tas tikai parāda to, cik cilvēki mūsdienās ir sekli, it īpaši sievietes, ieraudzīja vienu bentliju n shit, jahtu utt un tā samīlējās, ka aš apenes jāmaina ik pa minūtei.
.
Tavu savārstības domu stilu grūti izlasīt, bet atgādina, ka ieķērusies plate. Ko a? M? Vēl m? a? nesprati? A? m? ko?
14.11.2018 23:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tā jaunkundze īstenībā ir nožēlojama. Tā cenšas,izradas.liek silikonus bet viss kas no vīriešiem ir tikai kaut kāds duraks uzmetējs. :-D
14.11.2018 23:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un sievu nav žēl..neticu ka daudzu gadu garumā nezināja ka pelna viņas vecis,ka tik slikti vīru pazīst. Pati dzīvo jo TADAM naudām! Bērnu žēl...
14.11.2018 23:25 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ko, a, m?
Drausmīgs rakstības stils.

Gluži manas domas, sāp acis lasot :D
Ja kāds tā dzīvē runātu ar mani, laikam gribētos uzšaut :D
14.11.2018 23:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nē, nu, protams, aktivizējušies Lenas apd*rsēji.:D
Eh, pat trīsreiz nevajag minēt, kāpēc.:-P
.
Rick, atpazīsti? >
Šajā stāstā jau arī džeks no vienas puses baigais malacis (nesaku, ka viņš labu dara, neatblstu), bet šitā sūdu-sevi iepārdot, jābūt talantam. Pieslīpēts līdz perfektai stadijai.
.
Ja runājam par to Ļenas jaunkundzi, tad tur jābūt baigajam ķīmiķim ar noslieci uz dažādām vielām, kas sapumpētas krūtīs, lūpās un kur tur vēl nē.
Un kā atpazīsti tagad?
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Šajā stāstā jau arī Ļena no vienas puses baigais malacis (nesaku, ka viņa simpatizē kā tāda), bet šitādu sūdu nolikt pie vietas, tur jābūt drosmei. Tāda uzdrīkstēšanās ir apbrīnojama.
.
Ja runājam par to Ronaldu/Rolandu, tad tur jābūt baigajam idiotam ar noslieci izjāt un izčakarēt puspasauli un ko tur vēl nē.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kontrukcija tā pati, proti, pirmajā rindkopā uzslava par varoņa numur1 rīcību, a otrajā uzbrauciens varonim numur2.
Varoņus mainīju vietām un sameklēju piemērotākus epitetus, jādomā, ka daudz maz līdzīgus tiem, kurus Tu pats izvēlētos, bet, ja nav gluži tie precīzākie, tad, pieļauju, ka padalīsies ar savu versiju.
14.11.2018 23:51 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
nerātnā
bet šitā sūdu-sevi iepārdot, jābūt talantam

Tu ko nesaprati, a? M?
---
Es izteicu savu viedokli par Lenas jaunkundzi neatkarīgi no šīs situācijas, kas viņai bijušas. Ir skaisti aptetovētas sievietes un gaumīgas, tad ir vulgāras un dumjas. Kura no tām ir Lena, zini vai mini. Varbūt Tavs vārds ir Lena, un Tu esi šī dāma? (mndblown) vismaz niks nerātnā piestāvētu. Kādi vēl jautājumi, ko a? M?
14.11.2018 23:57 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ā, un, protams, ja nav apd*rsējiem citu argumentu, lai atspēkotu savus zaudētāju viedokļus, tupi uz*irš manam rakstības stilam un manai personai. Garlaicīgi un paredzami.
15.11.2018 00:00 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Rick, atkārtošu īpaši Tev - lai iepārdotu s*dus, nav jābūt talantam, pietiek ar to, ka savai situācijai piemēro vienkāršas un vecas kā pasaule krāpniecības shēmas.
15.11.2018 00:05 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ā, un, Rick, ja Tev tik drausmīgi bezgaumīgi liekas Lenas tetovējumi, un tik traģiski kaitina viņas vulgaritāte un dumjība, gan jau viņa uzklausīs Tavu kritiku par sevi savos publiskajos fb ierakstos.
.
Bet kāds viņas bezgaumībai sakars ar Ronalda/Rolanda neģēļa izrīcību? Ej un uz*irs Rolandam par viņa afērista-alfonsa izdarībām fb, ja vien nav bail un ir gana drosmes.
15.11.2018 00:24 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nezinu, varbūt nemāku lasīt, bet tiešām neredzu kurš te būtu komentējis, ka atbalsta Ronalda (?) darbības. Es uz to visu skatos no cita skatupunkta. Protams, ka vīrietis ir krāpnieks, mahinators un shēmotājs. Plusā tam visam vēl patoloģisks melis. Nebrīnītos, ja bonusā vēl nāk kādi personības traucējumi. Vai es atbalstu viņa rīcību? Nē! Bet ir viens "bet"! Ja ir sievietes, kuras tiešām svēti tic tādām Minhauzena pasakām kā stāsti par ārzemju braucieniem un tikšanos ar miljardieriem, draudzību ar Jūliju Krūmiņu, darījumiem saistībā ar Vaikules māju un Arēnas Rīga pirkšanu/pārdošanu, tad man jāsaka, ka šajā gadījumā grūti saprast kurš ir lielāks, atvainojos, idiots - afērists Ronalds vai sievietes, kuras tam visam svēti tic, pie tam sūtīdamas tādam sav naudu, uzticēdamas paroles un pases datus. Tāpat arī spēju saprast ko Rick centās pateikt. Es personīgi zinu ļoti daudz tetovētu sieviešu, jo pati esmu viena no tādām. Kā par brīnumu, man ne reizi internetā nav rakstījuši nepazīstami vīrieši ar centieniem iepazīties seksuālos nolūkos. Problēma nav tetovējumos, bet bildēs, kuras, visas kā viena, ir ar seksuālu zemtekstu. Manuprāt, tas jau sen nav nekāds noslēpums, ka ir liela daļa vīriešu, kuri raksta ziņas un piedāvā seksuāla rakstura attiecības sievietēm, kuras fotogrāfijās ir redzamas atkailinātās, izaicinošās, seksuālās pozās no kurām bez maz vai kliedz aicinājums iepazīties un nodarboties ar seksu. Ja sieviete savās profila bildēs demonstrē teju atkailinātas silikona krūtis, ir apģērbusies vulgāri un atklāti izaicinoši, tad lai nebrīnās, ka pārsvarā saņems vēstules no vīriešiem, kuri piedāvās vienas nakts sakaru, nevis no tādiem, kuri aicinās parunāt par Pikaso mākslu vai dzīvnieku malumedniecību.
Tāds Ronalds, kurš, ja reiz ir rūdīts afērists, noteikti ļoti labi zina kāds sieviešu tips iekritīs viņa lamatās (kā jau te minēja, daudzas sievietes, kuras komentāros minēja sakarus ar viņu, izskatās viena otrai ļoti līdzīgas). Diez vai viņš rakstītu kādai, kuras profilā būtu minēts, ka viņa studējusi Hārvardā, brīvajā laikā lasa enciklopēdijas un ir vinnējusi spēlē "Gribi būt miljonārs?"
Šeit neviens nevienu ne aizstāv, ne ceļ debesīs, bet gan gluži vienkārši izdara šādus tādus secinājumus par to, kāda tipa sievietes konkrētā persona medī. Un, ja reiz viņš joprojām to turpina darīt, tātad klientes, kurām trūkst pa kādai pelēkajai šūniņai, ir gana daudz.
Nesaprotu par ko te tagad tāds tracis sacelts pedējo lapu garumā.
15.11.2018 00:48 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kaya, Rolands/Ronalds un tamlīdzīgi tipiņi īpaši nešķiro, kam raksta, jo drukā teju visām pēc kārtas - maz kas, a ja nu kaut kādas nejaušības pēc it kā kārtīga paskata dāma iekrīt uz nodrillētajiem tekstiem? Tad jau bez maz vai segā jāsatinas un jāsēž kaut kādā ellē ratā kaktā pilnīgā noslēgtībā no pasaules, lai, pasarg dies, nejauši neuzdurtos kādam mērglim.
Tās, kuras kaut kādu iemeslu pēc neiekrīt 'Ronaldu' lamatās, neatbild vai rīkojas citādāk.
Un māstera R upures ir tik līdzīgas tāpēc, ka nejaušības pēc viņām ir gadījušās tās 'podziņas', uz kurām spriež Ronalds/Rolands savos tekstos, kurš šeit ir vislielākais muļķības meistars, ne viņa upuri (ieskaitot viņa sievu, ja kas).
.
Var samazināt kontakta iespējas ar visādiem jampampiņiem (un, jā, Lenas fb profils tādā gadījumā ir antipiemērs), bet vai šobrīd vajag brukt virsū Lenai par viņas dažu reižu neapdomību, ja vislielākās un visvairāk muļķības šeit ir pastrādājis Ronalds/Rolands?
15.11.2018 01:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Un kas tas par idiotisku paradumu slēpties ar savu jau zaudējušo viedokli aiz veča muguras, kurš joprojām to uztur?
Kāpēc piekrist viedoklim, kas aizplīvuroti atbalsta upura nosodīšanu un ko pauž īstās aparatūras kājstarpī īpašnieks, tadejādi spļaujot akā, no kuras, nedod dies, vēl kādreiz dzīve neviļus piespiedīs dzert?
15.11.2018 02:08 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vai tad savu smadzeņu nepietiek, ka vajag ņemt no veča pelēkās vielas, ko?
15.11.2018 03:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!