Ronalds Alpe aka Rolands aka...

 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
Cerams to žurku piežmiegs. Dāmas,ja kādi šis mēsls ir apkrāpis versities policijā. Man arī sanāca iekrist:'-(
12.11.2018 21:43 |
 
Reitings 258
Reģ: 02.08.2018
Piekrītu, lai uzķertos uz tādiem tekstiem ir jābūt ļoti izmisušai vai naivai. Es no vienas puses saprotu Lenu, pati arī esmu sadomājusies un akli ticējusi, bet man bija 20 nebija vispār nekādas pieredzes, viņa tomēr ir pieaudzis cilvēks un viņai tādi teksti un uzvedība būtu uzreiz jāatkož
13.11.2018 22:16 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Hahha, cik viegli gan anonīmā forumā uzrakstīt komentārus, ka Lena šāda un tāda, bet FB gan nekādi tādi komentāri ar īstajiem profiliem netiek rakstīti :-)
13.11.2018 22:20 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.11.2015
pat neapsvērtu iespēju atbildēt uz vēstuli.

Nu pēc ''kara" jau visi var teikt ,ka es nekad ,nemūžam.:-D:-D:-D
Diemzēl uz krāpniekiem uzķeras arī tie, kuri ir pārliecināti ,ka mani jau nekad un neviens.
13.11.2018 22:38 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Diemzēl uz krāpniekiem uzķeras arī tie, kuri ir pārliecināti ,ka mani jau nekad un neviens.
+1 Vispār man riebjas tie, kuri apzināti izkrāpj naudu no citiem. Prasta zagšana, nekas vairāk. Upura “uzķeršanās” manās acīs nav iemesls, lai to ļaunprātīgi izmantotu. Un, lai gan neesmu Lienes fane, nedomāju, ka viņa vai citas sievietes to ir pelnījušas.
13.11.2018 22:51 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Man arī patika komentārs, ka nevar likt tādas bildes fb un gaidīt, ka atsauksies tas, kurš grib nopietnas attiecības. Viņai publiski taču bildes ar krūšturiem, bez apakšveļas utt. Vai tiešām jābrīnās, ka atsaucas ne tie nopietnākie kandidāti?

Protams foto, kur ir redzami apakšveļas elementi, piesaistīs dažādus frīkus, bet tāpat būs normāli vīrieši, kuriem patiks ne tikai veļa, bet būs gribēšana iepazīties kaut kam nopietnam.
Kurš vecis, kam patīk sieviete, gribēs redzēt, kā viņu drāž cits vecis?!

dreambig šo te pajautā lietotājam cuckold, viņam ļoti patīk redzēt ka kāds "grillē" viņa sirds dāmu viņa acu priekšā. :-P
13.11.2018 23:01 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Vjeta teorēma, es biju iekomentējusi ne visai glaimojoši arī facebook no “īstā profila”, bet burtiski 5min laikā komentārs tika izdzēsts un es - nobloķēta. (Ja vien nav tā, ka viņa ir izdzēsusies no fb pavisam) :-)
13.11.2018 23:11 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nu pēc ''kara" jau visi var teikt ,ka es nekad ,nemūžam.
Diemzēl uz krāpniekiem uzķeras arī tie, kuri ir pārliecināti ,ka mani jau nekad un neviens.

Protams, ka no krāpniekiem nav pasargāts neviens, bet ir atšķirība tajā, kādu krāpnieku tīklos iekrīti. Ir atšķirība starp to, ka kāds, piemēram, nozog tavus personas datus un to, ka pilnīgi nepazīstamai personai labprātīgi rokās ieliec visus savus pin kodus. Un šajā ziņā es tiešām nebaidos teikt "nekad", jo nav manā garā internetā atbildēt svešiem vīriešiem, kur nu vēl dalīties ar savu naudu.
13.11.2018 23:17 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jēga, ja tur Tu ieliki arī to savu “skaudro joku”, tad es arī to būtu dzēsusi.
13.11.2018 23:20 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Kaya
jo nav manā garā internetā atbildēt svešiem vīriešiem, kur nu vēl dalīties ar savu naudu.

fuck, es tieši gribēju jautāt Tavus bankas datus, lai Bentlijam gaisa filtru var nomainīt.
13.11.2018 23:24 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
jēga, a Tu atļautos neglaimojoši iekomentēt tā Ronalda / Rolanda (vai kā viņu tur) fb profilā par viņa afērista-alfonsa izdarībām, ko, m?
Pateikt viņam acīs, ko tiešām domā par viņu, ko, a?
.
Upurim (jebkuram, ne tikai Lenai) daudz ļautiņu savā gļēvulībā gatavi klupt virsū un meklēt viņa vainu, kas tur, ak, kāds pārsteigums, ir vismazākā.
Bet tam, kas upurus meklē un atrod, lai nelietīgi tos izmantotu savu savtīgo interešu labā - nu, cik daudziem pietiek drosmes kaut ko pateikt Rolandam un citiem tādiem, jo tā (zaķa)ļipa taču tik ļoti trīc, ja tuvumā nav uzpleču, kas var aizstāvēt, vai ne, ko?
.
Cepuri nost Lenai - neskatoties uz daudz ko citu ne tik glaimojošu (tas pat vairs manās acīs šai situācijā nav svarīgi), viņai apbrīnojamas drosmes netrūkst.
13.11.2018 23:28 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Rick
fuck, es tieši gribēju jautāt Tavus bankas datus, lai Bentlijam gaisa filtru var nomainīt.

Sorry. :( Bet esi neatlaidīgs! Kas to lai zina, varbūt paveicas atrast kādu, kas ne tikai gaisa filtrus, bet vēl vienu Bentliju nosponsorēs. :D
13.11.2018 23:42 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Nē, es rakstīju pilnīgi adekvātu komentāru kontekstā ar tur jau izveidojušos diskusiju. Tas gluži vienkārši nebija pa spalvai “upurei”. :)
Apskatot dāmas, kuras fb jau bija paspējušas atzīties, ka ir bijušas varoņa uzrunātas, ir tas viens konkrētais selfijfetiša tipāžs, kurš tad arī ir uz seksu orientētu vīriešu pamatauditorija.
Es neaizstāvu vīrieti, bet sievietēm pašām jau nu gan vajadzētu saprast, ka ar biezu slāni selfiju, izaicinošo duckface un puskailu foto publicēšanu viņas pašas primāri neprezentē sevi kā mūža mīlas un sievas materiālu. Skaidrs, ka vīriešiem patīk skaistas sievietes, bet muļķīgi cerēt, ka jēdzīgam vīrietim pietiks tikai ar to, neatkarīgi no viņa finansiālā statusa.
Jā, vīrietis vēlas sievieti, kas ir skaista, bet... skaista + seksuāla atklājas viņam vienam, nevis publiski visam internetam atrāda to, ko būtu jāredz tikai mīļotajam. Ja viņam vienalga un viņš uz tādiem foto uzķeras, tad viņam visdrīzāk nav nekādu nopietnu nolūku. Ja meklē seksu, tad primāri uzrunās to, kuras tēls visvairāk kliedz pēc tā.
Lielos vilcienos sarakstēs redzams, ka viss, kas varēja “apvārdot” ir bildes ar jahtām, jo visā pārējā komunikācijā vīrietis ir atturīgs un vispār neatsaucas uz sievietes emociju pilnajiem tekstiem.
13.11.2018 23:45 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Jā, lai cik ļoti daudziem tas nebesītu, sievietes ģenētika instinktos ir orientēta vairāk uz spēcīgiem un parūpēties spējīgākiem vīriešiem, nekā uz plikas dzejas rakstītājiem zem tekoša jumta, bet tas taču neattaisno pilnīgu saprāta trūkumu. Vairums sieviešu, es ceru, ir gana pašpietiekamas, gudras un ar kritisko domāšanu apveltītas, ka ar šādu neveidotu kontaktu jau saknē. Ja nē, tad varbūt arī vajag šādi atgadīties, lai drusku ir reality hit, kas neļautu atkārtoties tādām situācijām.
13.11.2018 23:49 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
jēga, šeit rakstītajā Tavā garajā penterē ir pamatīga kritika upurim (Lenai), a, vot, anonīmi cosmolilit forumā, ja jau fb atklāties bail, par pašu Rolandu/Ronaldu un viņa rīcību Tev ir tādi labi biezi vārdi, ko teikt?
13.11.2018 23:57 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nezinu, man jau skiet, ka sedet feisbuk un drukat apvainojosus komentarus zem rakstiniem ir pilnigi lieki, nu izlasija vina tos komentarus, sajutas vel sliktak, un ko talak? Ja, man ari neuzruna vinja, vinas bildes un viss parejais, bet man vai sabiedribai neko launu jau vina nenodara, lai es publiski vinu noliktu.
14.11.2018 00:01 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.02.2010
Jolanta, nē Tavs komentārs nav izdzēsts, tas joprojām ir redzams FB. Vienmēr šī pārgudrā spriedelēšana, paceļot sevi augstāk atkal par kārtējo “muļķīti”.
Absolūti nesimpatizē Liene, bet uzskatu, ka viņa šajā gadījumā izdarīja pareizi, visas gribam būt mīlētas. Protams, kurš naivāk, ticīgāk, izmisīgāk, kurš - apdomīgāk un ar prātu... Nedomāju, ka viņa šajā situācijā ir pelnījusi nosodījumu. Mana mamma, inteliģenta sieviete, ar dzīves briedumu un pieredzi, savos 50, aizdeva mīļotajam naudu, gribēja palīdzēt cilvēkam “grūtā situācijā”, notika tas pats- viņš vienkārši pazuda.
14.11.2018 00:05 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ļoti neiedziļinājos stāstā, bet man gribas teikt to pašu, ko vairums - ir aitas, būs cirpēji...
Dzīvē jāvadās pēc principa, ka nauda jāaizdod tikai tiem un tikai tik lielā apmērā, lai pašam nav žēl, ja naudu neatdos. Ja nu tomēr jauna mīļākā/mīļākās žēlabas ir tik lielas par nozagtu maku vai nobloķētu bankas kontu vai ko tik ne vēl un dikti gribas palīdzēt - aidā pie notāra parakstīt un notariāli apstiprināt parādzīmi. Attiecīgi neatdošanas gadījumā būs oficiāls dokuments, ar kuru vērsties policijā.
14.11.2018 10:51 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Nu, Ušakova pati uzrakstīja, ka "Dargie “draugi” ! Lugums karot un chatot sava starpa citu viet’
14.11.2018 11:34 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Norāva tekstu. Vienvardsakot, Ušakova pati rakstīja savā fb, lai čatojam un veidojam viedokļu sadursmes citur, nevis viņas postā, ka posts tikai bridinosiem nolūkiem un neko viņa negrib dzirdēt. Man katrā ziņā nebūtu problēmu komentēt ar savu īsto vārdu, kā arī redzēju vismaz kādus trīs cilvēkus, kas ļoti sakarīgi komentēja viņai neglaimojošu viedokli.
14.11.2018 11:35 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ātri pārgāju pēdējiem komentāriem, nekādu Jolantu neredzēju :D beet varbūt arī palaidu garām.
14.11.2018 11:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits