Ronalds Alpe aka Rolands aka...

 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
Cerams to žurku piežmiegs. Dāmas,ja kādi šis mēsls ir apkrāpis versities policijā. Man arī sanāca iekrist:'-(
12.11.2018 21:43 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
es vinu abu vietaa parvaktos uz laukiem un labi taalu, vairs neraditos labaak cilveekos, jo skaidrs ir viens, tur nekas labs nebus un saderam, ka sieva vinu atpakal panems. :D
23.11.2018 17:41 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es zinaju vienu virieti, kuram sieva un berns un ik pa laikam vinam bija ari draudzenes, kuram stastija, ka ar sievu izskiries, bet ne oficiali, bet izradijas, ka vina stavokli, vienkarsi vins vinu saukaja par zagi, tuseja utt ar draugiem un tikmer ari ar draudzenitem :-D un jau tad man skita, ka kaa sieva var neko nezinat un vispar paciest tadu, kura principa staiga apkart un vinai dirs, ka zagis, ja aizrada. Bet te, nu vispar, gruti saprast to sievu
23.11.2018 18:03 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Nav glīts, saprastu ja vēl būtu smuks. Internetā lasu par to, ka šim esot arī vēderiņš. :-D:-(
Tādi ikdienišķi dīvānnieki pilna Rīga, kas tur viņā tik īpašs? Skaisti raksta un runā?
Gribās puisi, jaunu un smuku čaļu ar mazākām ambīcijām pietiekoši.
23.11.2018 21:49 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Tādi ikdienišķi dīvānnieki pilna Rīga, kas tur viņā tik īpašs? Skaisti raksta un runā?

Par runāšanu nav ne jausmas, bet rakstības stils atbaidošs (nu, vismaz man zūd jebkāda vēlme atbildēt personām, kuras nelieto garumzīmes, pieturzīmes, mīkstinājuma zīmes un nemāk vienu veselu teikumu kopā salikt). Tā ka šis arī, manuprāt, tikai pierāda to, ka ir sievietes, kurām pietiek, ka tās uzrunā ar "mazinjsh" un šīs jau kūst aiz laimes. Nav jābrīnās, ka tādas šis čalis arī veiksmīgi apvārdojis.
23.11.2018 22:33 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Par runāšanu nav ne jausmas, bet rakstības stils atbaidošs (nu, vismaz man zūd jebkāda vēlme atbildēt personām, kuras nelieto garumzīmes, pieturzīmes, mīkstinājuma zīmes un nemāk vienu veselu teikumu kopā salikt). Tā ka šis arī, manuprāt, tikai pierāda to, ka ir sievietes, kurām pietiek, ka tās uzrunā ar "mazinjsh" un šīs jau kūst aiz laimes. Nav jābrīnās, ka tādas šis čalis arī veiksmīgi apvārdojis.

Gluži manas domas. Tāda tipa teksti kā "mazinsh" un vispār attiecīga stilistika bija modē tad, kad mācījos 6. klasē, un tas bija sen. Bet ir tādi cilvēki, kas dzīvo savā idealizētajā pasaulē, ieslīgstot nesamērīgi augstā pašvērtējumā. Tā, ka vairs nespēj objektīvi novērtēt ne sevi, ne pašu situāciju. No malas tas allaž izskatās diezgan nožēlojami, bet pats cilvēks to neapzinās. Bieži vien uztver to tā, ka kādam vienkārši skauž.
24.11.2018 01:18 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Par runāšanu nav ne jausmas, bet rakstības stils atbaidošs (nu, vismaz man zūd jebkāda vēlme atbildēt personām, kuras nelieto garumzīmes, pieturzīmes, mīkstinājuma zīmes un nemāk vienu veselu teikumu kopā salikt). Tā ka šis arī, manuprāt, tikai pierāda to, ka ir sievietes, kurām pietiek, ka tās uzrunā ar "mazinjsh" un šīs jau kūst aiz laimes. Nav jābrīnās, ka tādas šis čalis arī veiksmīgi apvārdojis.

+++
24.11.2018 08:27 |
 
Reitings 1
Reģ: 22.11.2018
Sanāk iegriezties cosmo vai nu jau laikam lilit,kā lasītājam,sarunās nekad nepiedalos. Bet šoreiz nevaru paklusēt, ģimene man ir tuva,pareizāk sakot ,sievas ģimene un es nespēju lasīt kā šeit tiek rakstītas jēlības un riebeklības par cilvēku,kas vispār ne pie kā nav vainīgs. Viņa tikai mīlēja savu vīru,uzticējās ,audzināja bērnus un mācijās ārstos (kas ir sastapies,zin kāda tā ir slodze) centās visu paspēt ,vispār nesaprotu pa kuru laiku gulēja. Vienmēr,kad prasīju par vīru,teica,strādā raujas,viņam jau arī nav viegli. Vēlu nāk mājās un agri iet prom. Tagad detaļas nekādā gadījumā nevaru stāstīt, cilvēks ir sagrauts,viņas ģimene panikā,jo domā,ka neizturēs un nevar jau 24h nosargāt. Lūdzu domājat ko runājat,jums smiekli komentāros,bet citam cilvēkam traģēdija un nevar jau zināt kā tas beigsies.
24.11.2018 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Ui, kaskade, beidzot kāda bez bramanīgas, atvainojos, pļūtīšanas, pārākuma apziņas pilnas zviegāšanās, garīgas atpalicības piesaukšanas un visa pārējā daiļā spektra no dzīvesgudro puses. Kā tur īsti ir, ko zināja, ko nezināja, cik noprata un sajuta, cik ne, zina tikai pati sieva. Ir vīrieši, kas mājās lutina un bučo sievietes kāju pirkstus, kamēr ārpasaulē kniebjas apkārt bez aiztures.
Tūlīt kāda izšaus leğendāro "publisks forums, visiem tiesības uz savu viedokli" argumentu, kas būtībā ir patiess, bet tā cietsirdība un vīzdegunība, spriežot par tik briesmīgu situāciju...Vāks! Vienkārši vāks!
Es kaut kur visumā sūtu labas domas Montai un bērniņam, kas puncī, jo debesis pār viņu šobrīd ir sagruvušas un nemaz negribu iedomāties, cik salauzta un pazemota viņa šobrīd jūtas. Un zinu, ka manas "labās domas" ir kaķim zem astes, bet ir vienkārši pretīgi, ka sievietes šādā situăcijā atļaujas būt tik primitīvi riebīgas savos izteikumos.
24.11.2018 15:47 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Mani komentari attieciba pret sievu nav domati nedz bravurigi nedz nirgajosi. Tikai skita neticami, ka sieva var nepamanit.... bet nu tur atkal tas stasts, taks cik nelabi ir zaget un parmest un nedrikst ieskatities telefona, jatic utt, nu principa tas sviests, pec kura visas te vadaas, ka jadod pilnigs privatums virietim, ta nu redz dzivojot var sanakt ari sadi
24.11.2018 16:18 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es aizdomaajos par Montas dziivi-tiesaam trageedija.Kam gan vinai tagad nav jaaiet cauri?
Aizdomaajos arii par taa Ronalda vecaakiem!Ts ir sausmiigi ,uzzinot par savu deelu ko taadu!
24.11.2018 16:19 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Pazistu Montas gimeni no agriem bernibas gadiem: vecaki kartigi cilveki. Es sliecos ticet, ka vina neko nezinaja, jo uzticejas un ta ka virietis pec vel vairak publicetas informacijas skiet patalogisks melis, tad meli bija vinu realitate.
Skermi metas domajot, kam vina iet cauri. Un ciena par to, ka vina,atskiriba no visiem parejiem iesaistitajiem, nav metusies komentet nedz socialajos tiklos, nedz dzeltenaja prese. Var tikai velet milzu izturibu tikt sim posmam dzive pari un saskatit gaismu melna tunela gala.
24.11.2018 16:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Pazistu Montas gimeni no agriem bernibas gadiem: vecaki kartigi cilveki. Es sliecos ticet, ka vina neko nezinaja, jo uzticejas un ta ka virietis pec vel vairak publicetas informacijas skiet patalogisks melis, tad meli bija vinu realitate.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D mulkibas...kur calim kas ir tikai NII makleritis tada auda lai sita celotu ? Dzivoy gadie un nelo par viru nezinat ir jabut pilnigi dmai, teloja ka nezin tas ja...
24.11.2018 16:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un ir lasits ka ir nesmukumi ar naudam ari daziem macitajiem...ne velti labi dzivo.
24.11.2018 16:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kermi metas domajot, kam vina iet cauri. Un ciena par to, ka vina,atskiriba no visiem parejiem iesaistitajiem, nav metusies komentet nedz socialajos tiklos,
fb komenteja...;-) dzeltena prese virins visu izstastija Montas vieta...ari to ka bija pametis sievu, un atnaca atpaka tikai tapec ka si stavokli.....
24.11.2018 16:53 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10500
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu, kur tad viņš tik ļoti bija ceļojis, lai secinātu, ka baigais biezulis, naudu izkrāpis?
Beidzot noklausījos audioierakstu un izlasīju vienas meitenes mesidžu, kura raksta, ka tūlīt dzemdēs viņa bērnu. Es nesaprotu, viņš ar visām tām (nezinu, kā lai nosauc) bez prezervatīva? Un viņām arī tas likās tā, ka nekas? Interesanti..
24.11.2018 16:56 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nu kadi baigie celojumi? Paris reizes gada kadas Eiropas pilsetas apmeklet vai vasara uz Kroatiju aizbraukt? Ja, nu tads luksus! :-D
24.11.2018 16:59 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10500
Reģ: 29.01.2009
Vai ne! Es cik skatījos, arī ne ko tādu nemanīju. Bet tas laikam tā Rīdziniecei liekas - ja ceļo, tad biezie.
24.11.2018 17:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es nesaprotu, viņš ar visām tām (nezinu, kā lai nosauc) bez prezervatīva?
vai ne.Un kur prats vecis ja citas izvale bez preza un tad sievu...nav bail?
Bet var atrast info kur tauta stasta ka brali vai masa neatceros ari krapj uz naudu cilvekus. Un laba maciba skukiem nav ko ticet instagram it ka laimigam foto...tu nezini ka realitate ta sieviete dzivo ....Kura gribetu but Montas vieta?
24.11.2018 17:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vai ne! Es cik skatījos, arī ne ko tādu nemanīju. Bet tas laikam tā Rīdziniecei liekas - ja ceļo, tad biezie.
2
es vis[ar to abu foto neskatijos, par celojumiem saka tauta visur un vina apkraptas damites..Melo tatad?:-O:-O:-O:-O
24.11.2018 17:06 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Foto?
Nav smuks.
Internetā raksta, ka esot pat vēderiņš.
Ko sieviete tādā skaistulī :'-( var atrast? Nekāds profesors vai akadēmiķis arī nav.
24.11.2018 17:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits