Ronalds Alpe aka Rolands aka...

 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
Cerams to žurku piežmiegs. Dāmas,ja kādi šis mēsls ir apkrāpis versities policijā. Man arī sanāca iekrist:'-(
12.11.2018 21:43 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Veci cilvēki ir kā mazi bērni, nu būsim reāli...vecums dara savu, lenāka, traucētāka domāšana, slimības un vecuma kaites utt. Mazi bērni, garīgi slimi cilvēki. Šīs ir tās grupas kuras sevi nespēj aizsargat, tadā mērā kā standarta normāls pieaugušais, vai nespēj vispār.
17.11.2018 00:10 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
A kas tā par debilu demagoģiju nolikt upurus un viņu atbalstītājus, lai arī kādiem līdzekļiem tas veikts, ja vien nepārkāpj likumu?
17.11.2018 00:12 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Dārta, mani arī daudzi viedokļi kaitina šajā forumā un vispārīgi, bet reāli - šeit visi (vai vismaz lielākā daļa, mani ieskaitot) pastāv par savu viedokli, ja tas viņiem ir aktuālāks, un kaut kādā mērā ir kritizējuši citus. Un par pamācīšanu - šis forums neeksistētu, ja viens otru nemīlētu pamācīt.
17.11.2018 00:14 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Pasadena, ja kādu apkrāpj, vecu, jaunu, slimu, veselu, stulbu, gudru - jāgriežas policijā. Visiem ir tiesības uz vienādu likumu.
Liene neaizgāja uz policiju, bet izdomāja publiski mazgāt netīro veļu. Tas, kas ir publisks, par to var izteikties arī citi. Ņemot vērā, ka Liene ir sabiedrības dāma, tas ir uzmanību piesaistošāk nekā parasta cilvēka posts un tas nonāk tvnetā un citur. Līdz ar to es izsaku savas domas par to, ko raksta izklaides mediji. Es neesmu dienestā, lai spriestu, kādu sodu kādam likt, es apspriežu izklaides ziņu.
17.11.2018 00:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vai piemēslot diskusijas ar tiešiem/netiešiem uzbraucieniem upuriem skaitās stilīgāk un godājamāk, Dārta?
17.11.2018 00:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
A kas tur slikts, ka Lena publiski izlika savas un Rolanda sarakstes?
Turklāt vēl piedevām R šādi uzdarbojies, kā rādās, 10(?) gadus.
Ronalds drīkst apkrāpt cilvēkus gadiem, a Lena nedrīkst vienu viņa afēru, kurā tikusi iesaistīta, publiskot?
17.11.2018 00:18 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Nerātnā, varbūt tomēr varam vienoties, ka sāksim ar tevi, ko, a? Kaut kā neforši sanāk, ka visas strelkas pārved uz citiem, bet sevi atstāj nomaļus kā vērotāju, ko, m? Bet tu esi varmākas atbalstītāja! Tu pati esi varmāka, jo netiešā veidā atbalsti varmāku! Saproti, ko, a?
17.11.2018 00:18 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Man absolūti vienalga, ko viņa drīkst un ko nedrīkst publiskot. Viņa publisko - sabiedrība apspriež. Viss, negribi, lai tevi apspriež? Nepublisko. Tieši tik vienkārši. Saproti, ko, a?
17.11.2018 00:19 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu šauj mani nost, bet tādas lenas un līdzīgi apkrāptās man nebūs žēl nekad. Esmu briesmīgs cilvēks, krāpnieku atbalstītājs un kas tik vēl ne boo hoo. :D
Cilvēkiem ir smadzenes, tad nu kaut kad arī būtu laiks viņas likt lietā...
17.11.2018 00:20 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Peekaboo1, un kas būs tajā brīdī, kad atradīsies kāds, kas Tevi, it kā pie pilna saprāta esošu, apčakarēs?
17.11.2018 00:27 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tas, kas ir publisks, par to var izteikties arī citi.
Piekrītu, bet izteikties var visi. Un arī tie kuri izsakās, tai skaitā Tu, Nerātnā, es un co, var dzirdēt sev veltītu kritiku. Tā var turpināt līdz bezgalībai.
17.11.2018 00:29 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Dārta, a varbūt sāksim ar Ronaldu/Rolandu?
17.11.2018 00:29 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Nebiju pamanījis, ka kāds būtu teicis, ka apkrāpt kādu, (lai arī kāds viņš/viņa būtu) ir ok, te tak vispār par to nav runa, bet gan pa konkrēto gadījumu. Ja tu svešam ciilvēkam sūti savu pases kopiju un konta informāciju, tad tas viss, kas ir izvērties ir tikai likumsakarīgi, es personīgi, pret šādiem cilvēkiem žēlumu neizjūtu. Es laikam dzīvoju citā realitātē, bet man tas škiet pašsaprotami, ka svešiem cilvēkiem neko tādu sūtīt nedrīkst, tāpēc es tiešām nesaprotu kādām samazgām jābūt galvā, lai pie pilna prāta pieaudzis cilvēks kaut ko tādu darītu. To varētu salīdzināt ar, ja piemēram, es labrātīgi ieliktu roku verdošā ūdenī un pēc tam bļautu, ka roka ir apdegusi. Tak visiem ir skaidrs, ka Rolands ir krapnieks un viņam ir jāsēž cietumā, ko tur vēl spriezt? Es vienmēr esmu uzskatījis, ka katram pašam ir jārūpējas par sevi un jānostāda sevi tādā situācijā, kas samazina risku, lai ar tevi notiktu kaut kas slikts, vienalga, vai tā ir krāpniecība, vai kaut kas cits. Varbūt šis gadījums Ļenas kundzei būs kaut ko iemācijis, kaut gan stipri šaubos, jo ja pat nezin elementāras lietas, ko var un ko nevar darīt, tad jāgaida nākamais "princis" ar bentliju, uz ko Ļenas kundze pavilksies pat acis nepamirkšķinot un pēc tam atkal bļaus un publiskos savu stulbumu, un gan jau arī tad uzradīsies kāds/kāda taisnības cīnītājs/cīnītāja, kurš/kura viņu pažēlos un noglaudīs galvu, tādējādi arī neko beigās neiemācot un riņķa dancis turpināsies. Kā saka, ja nav govij piena, tad nav
17.11.2018 01:22 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nebiju pamanījis, ka kāds būtu teicis, ka apkrāpt kādu, (lai arī kāds viņš/viņa būtu) ir ok, te tak vispār par to nav runa, bet gan pa konkrēto gadījumu. Ja tu svešam ciilvēkam sūti savu pases kopiju un konta informāciju, tad tas viss, kas ir izvērties ir tikai likumsakarīgi, es personīgi, pret šādiem cilvēkiem žēlumu neizjūtu. Es laikam dzīvoju citā realitātē, bet man tas škiet pašsaprotami, ka svešiem cilvēkiem neko tādu sūtīt nedrīkst, tāpēc es tiešām nesaprotu kādām samazgām jābūt galvā, lai pie pilna prāta pieaudzis cilvēks kaut ko tādu darītu. To varētu salīdzināt ar, ja piemēram, es labrātīgi ieliktu roku verdošā ūdenī un pēc tam bļautu, ka roka ir apdegusi. Tak visiem ir skaidrs, ka Rolands ir krapnieks un viņam ir jāsēž cietumā, ko tur vēl spriezt? Es vienmēr esmu uzskatījis, ka katram pašam ir jārūpējas par sevi un jānostāda sevi tādā situācijā, kas samazina risku, lai ar tevi notiktu kaut kas slikts, vienalga, vai tā ir krāpniecība, vai kaut kas cits. Varbūt šis gadījums Ļenas kundzei būs kaut ko iemācijis, kaut gan stipri šaubos, jo ja pat nezin elementāras lietas, ko var un ko nevar darīt, tad jāgaida nākamais "princis" ar bentliju, uz ko Ļenas kundze pavilksies pat acis nepamirkšķinot un pēc tam atkal bļaus un publiskos savu stulbumu, un gan jau arī tad uzradīsies kāds/kāda taisnības cīnītājs/cīnītāja, kurš/kura viņu pažēlos un noglaudīs galvu, tādējādi arī neko beigās neiemācot un riņķa dancis turpināsies. Kā saka, ja nav govij piena, tad nav
^ nu, vot, a māsters R ļoti pašsaprotami parūpējās par sevi, kaut nav pie pilna prāta arī būdams pieaudzis cilvēks, jo viņam ir tādas samazgas galvā, ka nekādu žēlumu pret citiem neizjuta un izkrāpa naudu, tai pašā laikā samazināja riskus, ka varētu tikt pieķerts, jo draudēja un visādi citādi skaloja smadzenes saviem upuriem.
Varbūt māsteram R šis gadījums būs kaut ko iemācījis un viņš turpmāk vēl prasmīgāk apiesies ar saviem upuriem, lai samazinātu risku tikt publiski izliktam un kauninātam fb, bet, ja nu tā tomēr gadīsies, māsteru R pažēlos un galvu noglaudīs kāda/kāds, kam nepatiks, piem., apkrāpto tetovējumi.
17.11.2018 01:52 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Ienāku forumā, lasu šo diskusiju... nu sorry, apnicīgi lasīt Ko, M, A, vai kā tur bija, lecīgos savārstījumus. Nesaproti, ka forums nav tava personīgā dienasgrāmata, jo interesantu diskusiju veido tās dalībnieku viedokļu daudzveidība un dažādība? Tiešām apnīk Cosmo būt tieši šī iemesla dēļ!!!
17.11.2018 04:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Upura apvainošanas, kaunināšanas un iebaidīšanas metodes tik tiešām ir daudzveidīgas un dažādas - vajag tik ķerties klāt un ļaut vaļu fantāzijai, pat visabsurdākajai, un viss notiek pats no sevis.
.
Pāridarītāja nosodīšanā gan nav dižas iespējas īpaši izcelties - pelēkajai ļaužu masai ātri tas kļūst apnicīgi, garlaicīgi un vienveidīgi.
.
Tāpēc - lai tiek saudzēti, auklēti un cienīti varmākas, kas dāvā publikai patīkami ļauno prieku un izklaidi noskatīties citu bēdās, raizēs un nedienās, lai rodas arvien jauni un jauni upuri, kuru apvainošanai, kaunināšanai un iebaidīšanai pietiek ar trīs pelēkajām šūniņām piecās rindās iekš tā Helovīnu tukšpaurainā dekora uz pleciem.
17.11.2018 06:26 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ar maizi un izpriecām būs pietiekami, vai ne?
17.11.2018 06:27 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Vispār Liene raksta, ka karma is bitch, beet viņai derētu aizdomāties, vai tik tā nav viņas karma, nav tā kas atnāk atpakaļ šādā veidā pie viņas. Nu IR viņa vulgāra kā zābaks un valoda kā vecam jūrniekam, kas vien prasās apčakrēt, un, redz, easy arī tika aptīta ap pirkstu.
Esnesaprotu, ir vēl joprojā sievietes, kuras ir TIK viegli apčakrēt, un tie nosauktie vārdi, ar kuriem vīrietis stādījās priekšā ir tik neticai un pat smieklīgi. Plus visu parasti pārbauda soc. tīklos. Un šitāds bagātnieks nebūs FB vai IG? :-D Tās ir pirmās vieta, kur izčeko jaunos cilvēkus.
17.11.2018 08:42 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Peekaboo1, un kas būs tajā brīdī, kad atradīsies kāds, kas Tevi, it kā pie pilna saprāta esošu, apčakarēs?

Katrā ziņā neafišetu to soc tīklos un negaidītu ka mani žēlo un mierina. Vainotu pati sevi, būtu mācība un viss, spilvenā gan jau ar neraudātu.
Un ko tu gaidiji uzdodot šo jautājumu?? Ka atbilde būs ka es raudāšu un no sabiedribas atbalstu gaidīšu? :D
HAHA.
17.11.2018 10:36 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Jā, viena persona rada vēlmi neko nelasīt un nepiedalīties diskusijās. Ja vēl nav priekšā, tad uzradīsies un viss būs pagalam.
17.11.2018 11:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits