Mēģina aizvilt vīru

 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Stāsts sekojošs: ar vīru esam kopā 8 gadus, pēdējos 4 precēti. Ir 2 gadus vecs bērns. Pēc bērna, faktiski jau grūtniecības laikā attiecības sāka šķobīties, it kā nekas pārāk dramatisks, bet tomēr jūtami, šajā aspektā esam vainojami abi. Pirms kāda mēneša, pēc strīda, kura iemeslu pat neatceros, man nedaudz aizbrauca jumts un es izdarīju kaut ko sev absolūti netipisku - ielūrēju viņa telefonā. Un atklāju, ka jau kopš vasaras vidus viņam ir sarakste ar mūsu kopējo paziņu. It kā nevainīga. It kā. Sāksim ar to, ka viņi 2x nedēļā satiekas darot kopēju hobiju, kas, starp citu, agrāk bija arī mans hobijs, bet pirms pāris gadiem dažādu iemeslu dēļ pametu un tagad, bērna dēļ nevaru atsākt. Visa hobija grupa regulāri kopā tusē, iedzer. Tā sarakste pamatā sastāv no Čau! Kā jūties pēc tusiņa? sarunām un viņas nekonkrētas žēlošanās par dzīvi, ar laiku pa laikam izmestām frāzēm "man tevis pietrūkst", "tu man esi svarīgs, vienīgais cilvēks ar ko varu parunāt" un kaut kas tamlīdzīgs. Atklāta flirta it kā nav, bet es šo ieskaitītu par kaklā kāršanos. Un man jau nav ne jausmas ko viņi runā, dara klātienē. No vīra puses viss rakstītais it kā iekrīt draudzīguma rāmjos.
Pēc šiem jaunumiem pāris dienas biju šoka/panikas/histērijas stāvoklī, tad izlēmu, ka visprātīgāk būs censties labot mūsu attiecības no iekšienes un šo mēnesi arī esmu centusies darīt visu iespējamo, lai kļūtu par ideālo sievu, šķiet, ka nelielus uzlabojumus redzu. Šī tēma top, jo vakar vakarā ieskatījos viņa telefonā vēlreiz un uzzināju, ka viņa pirms pāris dienām ir rakstījusi cik ļoti grib parunāties un tā kā vīrs netiek uz šodienas hobija pasākumu, viņš pēc darba nobrauca gar viņas darbu. Tīri analizējot laikus var saprast, ka viņu tikšanās bija max 30min, tas gan nemaina faktu, ka man ir tāda sajūta, ka sirds būtu no krūtīm izplēst un elpas trūkst. Varu uzreiz pateikt, ka vīram teikt, ka skatījos viņa telefonā nevaru, tad visa saruna pārvērstos strīdā par manu necieņu pret viņa privātumu. Arī vienkārši par jūtām ar viņu parunāt ir faktiski neiespējami, kas arī ir viena no mūsu sākotnējām problēmām. Ko gribu no šīs diskusijas? Laikam tikai viedokļu apmaiņu, atbildes uz tādiem jautājumiem kā:
* kā novākt to padauzu un efektīvāk noslēpt līķi?
* kā turpināt dzīvot it kā neko nezinātu un nesajaukt prātā?
* varbūt es pārspīlēju? Bet kā, pie velna, lai noskaidro vai starp viņiem kas ir?
* kā veiksmīgi labot attiecības no iekšienes?
11.11.2018 13:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Par cieņas izrādīšanu pret sievieti tomēr manuprāt ir jābūt kādai robežai, viena lieta ja mans draugs piemēram palīdzētu uznest uz 5stavu nezinu kaut jaunu TV, kas ir smagi, vai skrietu pie citas kopīgas paziņas uzklausīt bēdu stāstus!
12.11.2018 15:09 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Mischa nē es to vairāk domāju, lai nedara neko tādu,ko var nožēlot pēc tam, bet kā divi pieaugušie to izrunā, pēc šeit rakstītā saprotu, ka vīrs nav ieinteresēts to pats pateikt, vai nu baidās aizvainot to sievieti vai uzskata ka tas nav nekas traks! . Dūru veicināšana vai rupja lamāšanās var situāciju pasliktināt,jo sieviete var tēlot upuri, no sērijas es jau neko, bet tava sieva!
12.11.2018 15:16 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Paldies par komentāriem. Principā visas pieminētās domas un idejas ir 500 reizes gājušas jau arī caur manām smadzenēm. Bet ar to "izklāšanos" ir tā, ka tieši šāda attieksme un spītība, manuprāt, ir iemesls kādēļ mūsu attiecības nonāca tādā žopā. Abi esam spītīgi maitas, viņš jo sevišķi. Tieši šīs sarakstes atklāšana lika man saprast, ka šis ir tas mirklis, kad jāizvērtē, kas man ir svarīgāks, savas taisnības pierādīšana vai viņš, un es pēc vairāku dienu garām pārdomām sapratu, ka viņš. Ļoti nefeministiski, bet grozies kā gribi, es šo cilvēku ļoti mīlu un pat visideālākais šķirtās ģimenes modelis nespēs mūsu dēlam dot to, ko dotu pilna ģimene, un, ja tas nozīmē, ka man uz kādu laiku ir jānorij savs lepnums, lai tā būtu. Fizisku krāpšanu, gan es nepiedotu, bet šobrīd esmu 99,9% pārliecināta, ka tāda nav bijusi. Tajā sarakstē arī pamatā sarunu uzsācēja ir viņa, kas mani nedaudz mierina un tīti skatoties uz datumiem, varēja redzēt arī, ka kopš es esmu sākusi savu "pretuzbrukumu", saruna ir panīkusi. Kā arī viņš vismaz vienu reizi ir atteicis hobijistu tusiņu, kad viņa vaicāja vai viņš būs kā arī negāja uz pasākumu šājā nedēļas nogalē, it kā dēļ slimības, bet nu nekas tāds viņam nebija, lai neskrietu pie savas dūdiņas, ja viņam tiešām gribētos.
Komentārs par līķi bija tikai emocionāls izvirdums no manas puses, konfrontēt to *** es netaisos.
12.11.2018 15:40 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Vel viena lieta, kas mani mulsina, ka viņš man no laika gala ir stāstījis cik ļoti viņam patīk, ka es ģērbjos sievišķīgi, ka man ir gari mati un formīga figūra. Viņai viss ir tieši pretēji.
12.11.2018 15:53 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Par to, ka vinai viss ir preteji, nu galigi nav raditajs! Es nesaku, ka krapj, bet ka tas neko nenozime, ka vina areji nav tada, ka vinam patik standartaa.
12.11.2018 15:59 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Par to runāšanu ar sievieti es nepiekristu, jo viņu starpā nekas tāds jau nav bijis, viņa to var pavērst tā, ka viņi ir tikai draugi (pat ja tās sievietes vēlmes ar to vien neaprobežojas), līdz ar to tavi uzbraucieni būs nepamatoti, jo tu taču nevari cilvēkiem aizliegt kontaktēties. Pat ja tu pieminēsi tos faktus par to, ka viņa ir rakstījusi tavam vīram, ka viņš viņai pietrūkst, tad joprojām tam nav nekāda īpaša pamata, jo pietrūkt var arī kā draugs. Tāpēc tās histēriķes lomā vari palikt arī tu.
Jā, nepatīkama situācija. Tavā vietā es censtos izrunāties ar vīru un paskaidrot, ka tev tas ir nepatīkami, lai viņš tiešā tekstā pasaka viņai, ka nevēlas dzirdēt nekādus tekstus par pietrūkšanu utt. Un kāpēc vispār vīrs brauc izpalīdzēt viņai? Lai meklē pati savu vīrieti vai jebkuru citu, kas palīdzēs, nevis sauc precētus vīriešus un raksta viņiem žēlabainas ziņas.
Viņai ir draugs vai vīrs?
12.11.2018 16:16 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Viņai ir draugs vai vīrs?

Vīrs noteikti nav. Par draugu nezinu, bet klasiski jau būtu, ja būtu sliktais draugs vai bijušais draugs par kuru žēloties manam vīram. Tajā sarakstē viņa visu laiku ņerkst, bet nekas konkrēts tā arī netiek pateikts.
12.11.2018 16:30 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Bet ne jau viņš viņai pievērš uzmanību, bet viņa pievērš uzmanību viņam. Tāpēc nevajag salīdzināt nekādus fiziskos rādītājus, jo Tavs vīrietis neizvēlējās sievieti, kura kārsies viņam kaklā (ne jau viņš viņu aplido). Visdrīzāk cenšas būt pieklājīgs.
Nu ja redzi, ka Tavam vīrietim nepielec, ka viņa izrāda viņam uzmanību, tad aprunājies ar savu vīru un saki, ka esi dzirdējusi tādas runas un Tev kā viņa sievai ir nepatīkami dzirdēt tādas runas par Tavu vīru. Jautā, kas notiek?
Domāju, ka situācija atrisināsies un nav viss jāmālē tik melnās krāsās. Būs labi!
12.11.2018 16:31 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kā jūs to iedomājieties? "klau Anna, nelien klāt manam Jānim"?! Tā tikai par apsmieklu kļūsi. Jānim pašam būtu jāpasaka Annai, ka viņam mājās ir sieva un bērns, kurus viņš mīl, nevis jāuzdodas par mammu savam vīrietim.

+++
Man pat ir grūti iztēloties apgrieztu situāciju - kā būtu, ja man kantētos klāt kāds paziņa un mans vīrietis aizskrietu ar viņu skaidroties... nu... varen tizli izklausās :D Pati to paziņu atšūtu un ja draugs gribētu palasīt mūsu saraksti, lai lasa, man nav saprotams tas ūber privātums, kas jāsargā no otras pusītes.
Tāpēc arī vienīgais, kas šajā situācijā mani satrauktu, ir nevis uzmanību diedelējošā paziņa, bet gan tas, kā vīrs reaģē uz viņu un vai "noliek viņu pie vietas".
12.11.2018 16:59 |
 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Runājot par ūberprivātumu. Tāda nav - es varu brīvi piekļūt viņa telefonam, paroli zinu, bet lasit cita cilvēka, lai arī vīra sarakstes, nav normāla uzvedība. Tām, kas saka, ka nesaprot šo privātumu, šķistu pilnīgi ok, ja draugs/vīrs vienkārši ņemtu un sāktu pārlasīt sarakstes? Tiešām? Man nav nekā slēpjama, bet es arī būtu neapmierināta jā vīrs tā darītu. Viņam nav jālasa manas privātās sarunas ar draudzenēm, piemēram.
Un, lai gan šajā situācijā, man būtu tiesības celt pretenzijas, es negribu iecirst vel vienu robu mūsu attiecībās. Šobrīd mēģinu atrast neitrālu iemeslu, lai uzsāktu sarunu par tēmu, bet vienīgā reize, kad viņš viņu pēdējā laikā ir pieminējis ir tik garāmejoša nenozīmīga informācija, ka nebija kur pieķerties.
12.11.2018 17:17 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kārtējā lupata kura vecim sarkano paklāju izklās priekšā, ka tik neaiziet :D
Ja nezini kā uzsākt sarunu un tik šausmīgi baidies no vīra reakcijas, tad saki ka to esi dzirdējusi no citiem paziņām, nav svarīgi kādām, lai stāsta kas par lietu un viss.
Jeeez.. sieva kas baidās izrunāties ar vīru, kas tur vispār ilgtermiņā var iznākt (t)
12.11.2018 17:56 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Tām, kas saka, ka nesaprot šo privātumu, šķistu pilnīgi ok, ja draugs/vīrs vienkārši ņemtu un sāktu pārlasīt sarakstes? Tiešām?

Mēs esam iemācījušies visas šaubas un raizes savā starpā izrunāt un pārrunāt, tā kā, ja manam draugam rastos kaut kādas greizas sajūtas, esmu diezgan pārliecināta, ka viņš vispirms nāktu pie manis ar sarunu, nevis līstu manā telefonā. Bet ja viņš tomēr izlemtu palūkoties manā telefonā, nu, lai palūkojas, man tur nekā slēpjama nav. Neceltu skandālu, ja uzzinātu, ka viņš ir kaut ko tur pētījis, drīzāk gribētu vienkārši noskaidrot, kādēļ tā rīkojies.
12.11.2018 18:09 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Nevarētu tā būt, ka tad, kad aizbrauca pie viņas ciemos, tomēr kas intīms notika un tāpēc tagad vairs neiet uz tiem kopīgiem tusiņiem? No sērijas - nepatika intīmais kontakts vai arī pēc tā beidzot attapās, ka tā nav labi darīt.
12.11.2018 18:54 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Am kads sakars tam ka parlasa sarakstes? Es nelienu un nelasu sarakstes ar vina labako draugu, ar kolegiem vai masu. Ir atskiriba redzet ar ko sarakstas viriets no ta, ka parlasit visas saraktes. Ja es telefona ieraudzitu, ka atnak zina no kaut kadas sievietes, es uzreiz painteresetos, ko vina velas, vai kas vina ir, ja tadu nepazitu. Nevis izkartu meeli vertu zinu valja no vinja maasas :-D Tapat, ja man zvana kads, virs var uzjautat kas man zvanija, utt. Un ja man neraditu sarakstes ar jauno, piemeram, kolegiti, atrunatos, ka aj neko tadu, tad es varetu ari pati izlasit, bet nu mes nepiekopjam sarakstes ar pretejo dzimumu, kuras slepjam vai kuram nav pamatojuma.
12.11.2018 19:58 |
 
10 gadi
Reitings 3960
Reģ: 02.01.2011
Notēlo muļķi, pasaki, ka kāds kopējs paziņa ir pienesis tev info par abu situāciju... un tad jau attiecīgi- esi nepatīkami pārsteigta.. la la laaaa... kas tad īsti ir? un vai turpmāk tādu lietu viņu starpā varētu nebūt, jo tev nav pieņemami, ka cilvēki no malas tev to sāk bāzt acīs.. galu galā, vai pašam patiktu, ja tāda info pienāktu par paša sievu?
p.s. ja tas ir deju kolektīvs, tad, manuprāt, citu acu tur ir daudz!
12.11.2018 21:42 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Atsāc nodarboties ar to kopējo hobiju, kuru atmeti, un ar kuru tagad nodarbojas šie divi. Būsi viņiem pa vidu, un tā sieviete vairs nevarēs tik daudz atļauties.
13.11.2018 20:30 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
bonecutie. skaisti, ja tā ir abiem. vai vienam no abiem tā šķiet... runāt melus dažiem ir tik vienkārši. pēc visas skaistās parunāšanās tomēr atklājās sānsoļi un kaut kāda zaņķa apmeklēšana.
par autores tēmu. kārtīgs vīrs nav govs, ko no ganāmpulka var 'atvilt' ar ķieģelīti
13.11.2018 20:48 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Es ar par hobija atsākšanu. :-) Izrādi, cik ļoti mīli vīru, gan divatā, gan kompānijā. Un runā par to, cik ļoti viņu mīli un cik viņš tev ir svarīgs. Bieži vien šīs lietas liekas pašsaprotamas, ka ikdienā aizmirstam pateikt, cik otrs cilvēks mums ir dārgs, līdz ar to otrs var izdomāt, ka, redz, kādai citai, kas par to visu laiku runā, esmu svarīgāks, nekā sievai.
15.11.2018 09:23 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.08.2018
Vajag nevis runāt, bet darīt.
Piemēram, aizbrauc pie viņa uz darbu (bez brīdinājuma), aizvelc uz tualeti un nosūkā.. tas būtu normāli.
17.11.2018 16:00 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Autoram ieteiktu sākumā nemeklēt problēmas, tur kur tās nav. Tas, ka viņš komunicē uzreiz nenozīmē, ka grēko.Savam vīrietim vajag uzticēties, ja visu laiku domāsi, ka staigā apkārt, krāpj, tad Tavas iedomas vēl īstenosies.Scēnas arī nepalīdzēs.Sievietes, vienmēr vadās pēc savām emocijām, ja redz konkurenci, tad par katru varu vēlas iznīcināt.Ieteiktu nesteigties, ar vieglu prātu pasekot līdzi savam vīrietim, kaut ko ieminēties, ka vēlētos vairāk laika ar viņu pavadīt, par hobiju to skaitā un pavērot viņa ķermeņu valodu, kā viņš reaģētu uz to.
19.11.2018 13:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits