Mēģina aizvilt vīru

 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Stāsts sekojošs: ar vīru esam kopā 8 gadus, pēdējos 4 precēti. Ir 2 gadus vecs bērns. Pēc bērna, faktiski jau grūtniecības laikā attiecības sāka šķobīties, it kā nekas pārāk dramatisks, bet tomēr jūtami, šajā aspektā esam vainojami abi. Pirms kāda mēneša, pēc strīda, kura iemeslu pat neatceros, man nedaudz aizbrauca jumts un es izdarīju kaut ko sev absolūti netipisku - ielūrēju viņa telefonā. Un atklāju, ka jau kopš vasaras vidus viņam ir sarakste ar mūsu kopējo paziņu. It kā nevainīga. It kā. Sāksim ar to, ka viņi 2x nedēļā satiekas darot kopēju hobiju, kas, starp citu, agrāk bija arī mans hobijs, bet pirms pāris gadiem dažādu iemeslu dēļ pametu un tagad, bērna dēļ nevaru atsākt. Visa hobija grupa regulāri kopā tusē, iedzer. Tā sarakste pamatā sastāv no Čau! Kā jūties pēc tusiņa? sarunām un viņas nekonkrētas žēlošanās par dzīvi, ar laiku pa laikam izmestām frāzēm "man tevis pietrūkst", "tu man esi svarīgs, vienīgais cilvēks ar ko varu parunāt" un kaut kas tamlīdzīgs. Atklāta flirta it kā nav, bet es šo ieskaitītu par kaklā kāršanos. Un man jau nav ne jausmas ko viņi runā, dara klātienē. No vīra puses viss rakstītais it kā iekrīt draudzīguma rāmjos.
Pēc šiem jaunumiem pāris dienas biju šoka/panikas/histērijas stāvoklī, tad izlēmu, ka visprātīgāk būs censties labot mūsu attiecības no iekšienes un šo mēnesi arī esmu centusies darīt visu iespējamo, lai kļūtu par ideālo sievu, šķiet, ka nelielus uzlabojumus redzu. Šī tēma top, jo vakar vakarā ieskatījos viņa telefonā vēlreiz un uzzināju, ka viņa pirms pāris dienām ir rakstījusi cik ļoti grib parunāties un tā kā vīrs netiek uz šodienas hobija pasākumu, viņš pēc darba nobrauca gar viņas darbu. Tīri analizējot laikus var saprast, ka viņu tikšanās bija max 30min, tas gan nemaina faktu, ka man ir tāda sajūta, ka sirds būtu no krūtīm izplēst un elpas trūkst. Varu uzreiz pateikt, ka vīram teikt, ka skatījos viņa telefonā nevaru, tad visa saruna pārvērstos strīdā par manu necieņu pret viņa privātumu. Arī vienkārši par jūtām ar viņu parunāt ir faktiski neiespējami, kas arī ir viena no mūsu sākotnējām problēmām. Ko gribu no šīs diskusijas? Laikam tikai viedokļu apmaiņu, atbildes uz tādiem jautājumiem kā:
* kā novākt to padauzu un efektīvāk noslēpt līķi?
* kā turpināt dzīvot it kā neko nezinātu un nesajaukt prātā?
* varbūt es pārspīlēju? Bet kā, pie velna, lai noskaidro vai starp viņiem kas ir?
* kā veiksmīgi labot attiecības no iekšienes?
11.11.2018 13:33 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Esmu bijusi līdzīgā situācijā. Protams, tas bija tikai draugs un bērnu mums nebija, bet kopīga paziņa sāka šim rakstīt un vilināt tikties, aizbildinoties kaut ar dīvāna pārstumšanas grūtībām. Speciāli tiešām sarakstes neskatījos, vienreiz FB viņam bija palicis vienkārši vaļā, kad piegāju pie datora. Zinu, ka esot tajā pozīcijā grūti, bet vienīgais ko es darīju - centos būt tāda kā esmu, kādu viņš iepazina. Kā saka - muļķi neturu, bet gudrs neaizies. Nekad viņam par to nepārmetu un nemaz nejautāju, bet zinu,ka starp viņiem nekas nenotika. Lai gan neesam vairs kopā, ir jauki atcerēties, ka viņš pats par sevi bija uzticīgs, kad sētas ielene kārās kaklā.
12.11.2018 09:24 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Visu attiecību pamatā ir uzticēšanās.
Vai nu ru uzticies vai neuzticies. Ja Tu neuzticies savam vīram tad jāšķirās - nevar tak visu dzīvi stresā pavadīt - ko viņš tagad dara un ar ko.
Tā teikt pašai ar saviem putniem jātiek galā.
12.11.2018 10:18 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Kas attiecas uz hobiju. pievienojies vīram vai atrodat citu kopīgu hobiju un vairāk lauka pavadāt kopā.
12.11.2018 10:22 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
bet kopīga paziņa sāka šim rakstīt un vilināt tikties, aizbildinoties kaut ar dīvāna pārstumšanas grūtībām

Vienreiz arī man bija kas līdzīgs, tā gan bija veca drauga paziņa un es viņu nepazinu, bet viņa pamanija ka viņš dzīvo taja pašā pilsetā kur viņa un sāka šim rakstit...tad sekoja uzaicinājums tēju kaut kur padzert, draugs atteica, tad atkal kaut ko rakstija un prasija nummuru, viņai kaut kas esot jāpajautā, tad šī zvana un prasa vai viņš nāks viņai palīdzēt tapetes izlīmēt, pie reizes vīnu iedzert :D protams atteica, pēdējoreiz mēģināja aicinot uz sālsmaizi...
Bet nu draugs to man neslēpa un kopīgi iesmējām par meitenes centieniem :D
12.11.2018 10:38 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Godīgi sakot, es laikam arī nesēdētu svētā angļu mierā uzzinot šādu faktu. Sist gan jau nevienu nesistu un skaidroties ar sievieti nelīstu, tomēr liktu manīt vīram, ka šis fakts ir zināms un ka esmu modra.
Nav obligāti atklāt (ja jau tas ir kaut kāds super noziegums pat uz otra telefonu paskatīties) kur uzzināta info, bet pavaicātu kā abi tā satuvinājušies un kur šai draudzībai ir "saknes".
12.11.2018 11:10 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Mani darītu bažīgu tas, ka vīrietis nestāsta par šādu draudzeni. Jo tad gan jāsāk aizdomāties, kāpēc tas tiek noklusēts, kas starp viņiem ir vai vel var izveidoties.
12.11.2018 11:13 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Izklausās, ka vīrs Tevi nekrāpj un ir Tev uzticīgs. Nestāsta, jo negrib scēnu vai histēriju vai liekus pārpratumus. Es pati esmu bijusi apgrieztā situācijā, kad man ir rakstīts. Esmu pārliecinājusies par abiem variantiem - slikti bija, ja neteicu, bet slikti bija arī, kad pastāstīju par situāciju. Domājot, ka novērtēs manu atklātību, ka man te viens raksta, bet beigās ieberzos. :-D
Ko es ar to gribu teikt - uzticies vīram. Sieviete, kura karās kaklā tiks pieklājīgi atraidīta uz paša vīrieša iniciatīvas (bez Tavas palīdzības). Ja vēlies justies par situāciju drošāk, tad vari ieminēties vīram par situāciju (rēķinies, viņš noteikti jautās, kā Tu to zini), bet jautā tīri sadzīviski šo jautājumu. Neizrādi aizdomas vai to, ka neuzticies vīram, jo vissāpīgākais šajā situācijā ir apzināties, ka otrs Tev neuzticas.
12.11.2018 11:57 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Sieviete, kura karās kaklā tiks pieklājīgi atraidīta uz paša vīrieša iniciatīvas (bez Tavas palīdzības)

Nu līdz šim viņš taču nav viņu atraidijis, vēl labāk, skrien viņu mierināt uz darbu un turpina draudzēties, sievai vispār par to neieminoties. Tad cik tālu tai bābai jāiet? Kad sāks šim bikšu priekšu pogāt vaļā, tad vecis beidzot atšūs? :D
12.11.2018 12:34 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es nezinu, kas visiem ir ar to parspileto privatumu un bailem, ka otrs sadusmosies. Man jau skiet, ka SAVAI otrai pusitei vajadzetu varet pastastit par to, kas rada bazas. Ipasi, ja vel saistits ar treso personu. Man ir bijis, ka virs paliek greizsirdigs, kad man raksta, bet es to uzreiz pasaku, un uzreiz paradu nostaju, ka man nav intereses, lai redz, ka es neslepju, man tiesi pat ta vel miligi skiet, ka satraucas par mani :-P Bet nu katram citadi, mums nav pienemts skriet mierinat kadu no preteja dzimuma otram nesakot un vel ta, divata, jo otrs uzsvilpa!
12.11.2018 12:44 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Es vispār teikšu tā, ka daudziem izglītotiem vīriešiem manieres attiecībā pret sievietēm ir daudz reiz taktiskākas, galantākas nekā sievietēm. Lai vai kādas nebūtu situācijas vai pašas sievietes. Gribētos ticēt, ka arī šis ir tas gadījums. Bet, nu, piesardzību nevajag atmest. Es tāpat pēc kaut kāda laika pārbaudītu lietu virzību, ja zinātu par šādu situāciju.
12.11.2018 12:44 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Man jau šķiet, ka neviens saprātīgs cilvēks, vai viņš būtu sieviete vai vīrietis, neveltīs savu laiku citam cilvēkam, ja tas nav saistīts ar darbu, pienākumiem utt. Kamoon, ja kāds kādu grib atšūt, tad atšuj un jo īpaši vīriešiem ar to nav problēmu - vienkārši pazust pat, piemēram, neilgās attiecībās esot, cik nav lasīts cosmo par tādiem. Drīzāk tad sievietēm var ieslēgties žēlums, bailes sāpināt otru utt.
Viena lieta ir, ja viņš būtu pieklājīgs attiecībā uz cilvēku sava darba vai hobija laikā, bet šīs sarakstes, tusiņi un braukšana pēc darba runāt notiek brīvajā laikā, kad viņš ir brīvs no pienākuma būt pieklājīgam pret šo sievieti.
12.11.2018 12:49 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
*neveltīs savu laiku caur negribu
12.11.2018 12:50 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Mans virietis vispar ciena sievietes ka tadas, vienmer tads ir bijis, panem smagos maisus, nekad neapsauka citas utt... bet tiesi tapec, vins ari pret mani ir loti taktisks un taka esmu vina sieviete, loti labi visam liek manit, ka vins neskries vinas vakaros kaut kur vest, mierinat vai visadi citadi izdarities, tai pat laika neesot rupjs. (Ja nav vajadzibas). Man skiet, ka pieklajibai ir savas robezas un tas vairak ir ka attaisnojums vinju ricibai
12.11.2018 12:50 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es to nedomāju tā, ka viņam nav jābūt pieklājīgam un izmantojot rupjus vārdus jāsūta, bet tā, ka, ja viņš gribētu, viņš pārstātu komunicēt savā brīvajā laikā un veltītu šo laiku savai sievai. Viņš negrib.
12.11.2018 12:51 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Tas par pieklajibu bija domats man? Ja jaa, tad es to rakstiju neredzot ieprieksejo komentaru :-D Tas vairak domats, ka pieklajiba neliek veltit laiku citai sievietei, drizak tiek izmantota ka attaisnojums savam divainajam darbibam:-D
12.11.2018 12:57 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Nē, es vienkārši papildināju, jo padomāju, ka mani var pārprast.
12.11.2018 13:00 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
* kā novākt to padauzu un efektīvāk noslēpt līķi?

:-D:-D Te jau nosoda attiecību kārtošanu sieviešu starpā, bet zinu gadījumu, kur tas nostrādāja.. tā sieviete atkāpās. Tomēr es laikam šādu risinājumu pati neizvēlētos. Nevar zināt, kā noreaģēs tā sieviete - var iespītēties un padarīt visu vēl komplicētāku.
* kā turpināt dzīvot it kā neko nezinātu un nesajaukt prātā?

Jukt prātā nevajag, bet izrunāties ar vīru gan vari. Ja nevēlies atzīties par telefona izpēti.. pasaki vnk, ka Tev to kāds cilvēks pateicis un Tu apsolīji neatklāt kurš. Saki, ka nevēlies īsti tam ticēt, bet būtu priecīga, ja vīrs būtu piesardzīgāks un neielaistos daudz ar to sievieti.
12.11.2018 13:28 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Šāda problēma vispār nebūtu, ja tavs vīrietis šo būtu sen jau atšujis, tas ka viņš to nedara un nav vēl izdarīījis, tas, manuprāt, jau daudz ko norāda un nemaz tik nevainīgi tur viss neizskatās. Varbūt esmu jocīgs, bet man tiešām nav saprotams, kāpēc pieaugušam vīrietim, kuram ir ģimene vai arī kurš ir nopietinās attiecībās vajadzētu sievieti par daudzenīti/draugu, pie tam vēl ar kuru regulāri sarakstās un pavada kopā laiku darot kaut kādus hobijus. Es prsonīgi šādām draudzībām neticu. Ja tavam vīrietim šī sieviete neinteresētu, tad sen jau būtu viņai visu pateicis, un tam nav nekāda sakara ar pieklājību, neesi tak naiva. Man ir ļoti grūti iedomāties vīrieti, kuram patīk klausīties sieviešu problēmās un viņas risināt, it īpši, ja viņam šī sieviete nemaz neinteresē. Es vēl saprastu, ka darba kolēģe piezvana un runā par lietu, bet ne jau ar tādiem tekstiem, ko viņa raksta. Es tagad iedomājos ka manam tēvam uzrastos draudzene, ar kuru viņš visu laiku sarakstītoss un, piemēram, ietu kopā skriet, tas liktos vienkārši WTF.
Protams, šī sieviete arī nav ne mazāk vainīga, ņemot vērā to, ka viņa par tevi zin un arī par bērnu, bet tomēr, šinī gadījumā es "akmeņus mestu" vīrieša lauciņā. Viņš tiešām ir tik mīksts, ka nevar viņai pateikt skarbāk lai liek mieru vai arī vienkārši neatbildēt? Vairāk jau izskatās, ka viņam šie uzmanības apliecinājumi tīti labi iet pie sirds.
12.11.2018 13:43 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pasākums ir kopīgs, tātad ne tikai tā sieviete ir kopējā paziņa,bet gan jau ir arī citi paziņas kopīgi? Domāju,lai tev nav jāsaka ka esi telefonu skatījusi , pasaki ka no dažiem cilvēkiem esi tādas runas padzirdējusi ka viena kopīga paziņa par daudz lien klāt! Vai aizej un atklāti izrunajies ar to sievieti, mierīgi, bet lai saprot, ka šāda veida uzmanība tavam vīrietim Tev nav pieņemama!
12.11.2018 15:02 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Vai aizej un atklāti izrunajies ar to sievieti, mierīgi, bet lai saprot, ka šāda veida uzmanība tavam vīrietim Tev nav pieņemama!

Kā jūs to iedomājieties? "klau Anna, nelien klāt manam Jānim"?! Tā tikai par apsmieklu kļūsi. Jānim pašam būtu jāpasaka Annai, ka viņam mājās ir sieva un bērns, kurus viņš mīl, nevis jāuzdodas par mammu savam vīrietim.
.
Ja es tagad attinu lenti atpakaļ, man arī ir bijusi līdzīga situācija. Tikai vīrietis to no manis neslēpa, viņš uzskatīja, ka viņi ir labi draugi...līdz brīdim, kad sieviete viņu atklāti aicināja savā gultā komandējuma laikā :-D
12.11.2018 15:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits