Mēģina aizvilt vīru

 
Reitings 10
Reģ: 11.11.2018
Stāsts sekojošs: ar vīru esam kopā 8 gadus, pēdējos 4 precēti. Ir 2 gadus vecs bērns. Pēc bērna, faktiski jau grūtniecības laikā attiecības sāka šķobīties, it kā nekas pārāk dramatisks, bet tomēr jūtami, šajā aspektā esam vainojami abi. Pirms kāda mēneša, pēc strīda, kura iemeslu pat neatceros, man nedaudz aizbrauca jumts un es izdarīju kaut ko sev absolūti netipisku - ielūrēju viņa telefonā. Un atklāju, ka jau kopš vasaras vidus viņam ir sarakste ar mūsu kopējo paziņu. It kā nevainīga. It kā. Sāksim ar to, ka viņi 2x nedēļā satiekas darot kopēju hobiju, kas, starp citu, agrāk bija arī mans hobijs, bet pirms pāris gadiem dažādu iemeslu dēļ pametu un tagad, bērna dēļ nevaru atsākt. Visa hobija grupa regulāri kopā tusē, iedzer. Tā sarakste pamatā sastāv no Čau! Kā jūties pēc tusiņa? sarunām un viņas nekonkrētas žēlošanās par dzīvi, ar laiku pa laikam izmestām frāzēm "man tevis pietrūkst", "tu man esi svarīgs, vienīgais cilvēks ar ko varu parunāt" un kaut kas tamlīdzīgs. Atklāta flirta it kā nav, bet es šo ieskaitītu par kaklā kāršanos. Un man jau nav ne jausmas ko viņi runā, dara klātienē. No vīra puses viss rakstītais it kā iekrīt draudzīguma rāmjos.
Pēc šiem jaunumiem pāris dienas biju šoka/panikas/histērijas stāvoklī, tad izlēmu, ka visprātīgāk būs censties labot mūsu attiecības no iekšienes un šo mēnesi arī esmu centusies darīt visu iespējamo, lai kļūtu par ideālo sievu, šķiet, ka nelielus uzlabojumus redzu. Šī tēma top, jo vakar vakarā ieskatījos viņa telefonā vēlreiz un uzzināju, ka viņa pirms pāris dienām ir rakstījusi cik ļoti grib parunāties un tā kā vīrs netiek uz šodienas hobija pasākumu, viņš pēc darba nobrauca gar viņas darbu. Tīri analizējot laikus var saprast, ka viņu tikšanās bija max 30min, tas gan nemaina faktu, ka man ir tāda sajūta, ka sirds būtu no krūtīm izplēst un elpas trūkst. Varu uzreiz pateikt, ka vīram teikt, ka skatījos viņa telefonā nevaru, tad visa saruna pārvērstos strīdā par manu necieņu pret viņa privātumu. Arī vienkārši par jūtām ar viņu parunāt ir faktiski neiespējami, kas arī ir viena no mūsu sākotnējām problēmām. Ko gribu no šīs diskusijas? Laikam tikai viedokļu apmaiņu, atbildes uz tādiem jautājumiem kā:
* kā novākt to padauzu un efektīvāk noslēpt līķi?
* kā turpināt dzīvot it kā neko nezinātu un nesajaukt prātā?
* varbūt es pārspīlēju? Bet kā, pie velna, lai noskaidro vai starp viņiem kas ir?
* kā veiksmīgi labot attiecības no iekšienes?
11.11.2018 13:33 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Es pārāk cienu sevi un esmu stūrgalvīgs, lai izteiktu ultimātu pārtraukt, bet par savu nepatiku liktu manīt. Aka pateiktu.
11.11.2018 18:28 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Nu tev apbrīnojama pacietība. Es uzreiz būtu skandālu sarīkojusi. Kāpēc vispār vīrs var pēc darba kaut kur piebraukāt, ar saviem hobijiem nodarboties, bet tev no visa jāarsakās, jo jāauklē bērns?
11.11.2018 18:37 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Runājot par telefonu - man atkal liekas pilnīgi stulbi bāzt galvu smiltīs un ievērot ''privātuma politiku'' , ja jūt, ka kaut kas nav ok attiecībās. Jā, ikdienā sporta pēc vien nav ok līst otra telefonā, bet ja reāli intuīcija vai pat konkrētas pazīmes rāda, ka ir sūdi, tad es labāk zinu nevis dzīvoju tālāk un tēloju, ka neko nesaprotu.
Par sievieti - cik saprotu, tā ir jūsu abu kopīga paziņa?
Pirmkārt jau nevienam nepatīk cilvēki, kas visu laiku ir skumji, čīkst un liek sevi upura lomā. Parasti ja krāpj, tad drīzāk ar tādām, ar kurām ir viegli, forši un brīvi nevis ar raudulīgajām nabadzītēm. Nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus. Varbūt vīram jau līdz kaklam tā gaudošana, bet ir pārāk pieklājīgs vai līdzjūtīgs pret to dāmu. Varbūt viņai tiešām kāda liela bēda dzīvē..
Es ieteiktu padarīt māju par tādu foršu miera ligzdiņu, kur sieva skaista un priecīga, pats paēdis, viss ir forši un mājīgi. Pie reizes, ja paziņa ir kopīga, nu uztaisi kādu sanākšanu kopā vecajiem hobijbiedriem pie jums mājās, parādi, kādas jums ar vīru foršas mājas un attiecības, kāda tu pati saposusies un skaista. Varbūt apdomāsies.
Katrās attiecībās ir krīzes momenti, kad gribās ārpus mājām atvilkt elpu, parunāties, bet es uzreiz nestrebtu karstu, nu neizskatās , ka vīrs būtu krāpis. Ceru, ka neesmu kļūdījusies :-)
11.11.2018 18:38 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Neteiktu gan, ka krāpj tikai ar pozitīvajām. Ir cilvēki, kuriem patīk justies kā glābējiem.
Tas hobijs gadījumā nav tautas dejas? Pēc stereotipa, ka visi tusē, dzer un guļ viens ar otru tā izklausās. :D
11.11.2018 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Motivation
Izlikties, ka viss ir lieliski ir sliktākais ko var darīt. Autore jau minēja, ka attiecības ir sašķobījušās, tas ir īstais laiks lai sāktu runāt. Un jārunā ir abiem, jo ko darīt vienam ir bezjēdzīgi, pāri veido divi. Sarunāties patiesi par to, kas sakrājies ikdienas rutīnā, kas ir mainījies, tas nav ne forši, ne patīkami, tāpēc jau liela daļa šķirās, jo nemāk savā starpā sarunāties. Ja paši nemāk tikt galā, tad jāiet uz pāru terapiju. Autores pucēšanās un gatavošana un izklāšanās vīra priekšā kā paklājam neko nedos, redz ka pēc darba tāpat viņš pie viņas nenesās, bet pirms tam piebrauc pie citas.
11.11.2018 18:54 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Man tāda 'izklāšanās vīra priekšā' šķistu pazemojoša sev .. vīram būtu jābaidās mani pazaudēt tikpat ļoti, cik man viņu. Es drīzāk izvērtētu, cik ļoti viņš iesaistās kopīgajās ģimenes lietās un to, vai man tiešām neatrastos laiks /kko vairāk deleģējot citiem/ iesaistīties ja ne vecajā, tad citā hobijā. Autorei - veiksmi visā, tostarp pēdu maskēšanā. Dexter seriāls, savlaik, šķita laba paraugstunda :D
11.11.2018 19:07 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Pie reizes, ja paziņa ir kopīga, nu uztaisi kādu sanākšanu kopā vecajiem hobijbiedriem pie jums mājās, parādi, kādas jums ar vīru foršas mājas un attiecības, kāda tu pati saposusies un skaista. Varbūt apdomāsies.

Jā, jā droši! Lai iekāro Tavu ērto ligzdiņu. Kāpēc sievietēm patīk aizņemti vīrieši? Jo redz, ko tie spēj nodrošināt, iedot savai esošajai. Ja, protams, tas, ko dod, ir tas, ko gribas.
Man tāda 'izklāšanās vīra priekšā' šķistu pazemojoša sev .. vīram būtu jābaidās mani pazaudēt tikpat ļoti, cik man viņu.

+ beeet, izklāties ir sieviešu dabā.
11.11.2018 19:16 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
paranoid
Izlikties viennozīmīgi nevajag un izrunāties ir labākais variants. Es vienkārši šajā situācijā neko šausmīgu nesaskatu. Ne jau vīrs raksta ''tu man pietrūksti'', ne viņš arī atbild kaut ko no sērijas ''tu man arī'' (cik sapratu no autores). Viņš bez minstināšanās bija gatavs ņemt sievu līdz uz kopīgo sanākšanu.
Un uzturēt mājās foršu atmosfēru un rūpēties par sevi es neuzskatu par ''izklāšanos vīra priekšā'', bet gan par normālu ikdienu.
Skandāla rīkošana un aizliegšana vīram pēc darba braukt jebkur citur kā vienīgi uz mājām, noteikti neveicinās harmoniskas attiecības.
Nevajag aizmirst, ka par vīru un sievu nepiedzimst. Cilvēku var īstermiņā piespiest uz kaut ko, aizliegt viņam kaut kādas lietas, taču ilgtermiņā tas nestrādā. Cilvēks ir ar otru, jo pats no brīvas gribas to vēlās, viņam ir labi un patīkami ar otru.
11.11.2018 19:18 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ja man liktos, ka viram kaut kas veidojas ar kadu citu, es nu nooooteikti visadi neizdabatu virietim, ar edienu un visu parejo, man vispar skiet, ka tas vispar neka nepiespiestu virietim parastat mest acis cita virziena(ja ta tas ir), ja tik tiesam ar edienu, pucesanos un smaidisanu varetu izlabot visas situacijas....
Vispar ja, tas ir tautudejas? Cik biezi esmu dzirdejusi, ka ar kadu no dejotajiem nav sanacis sansolis. Nu loooti biezi visadi tur notiek, diez gan ticams variants :-D
11.11.2018 19:31 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Tas hobijs gadījumā nav tautas dejas?

Es arī tieši padomāju, ka gan jau tautas dejas :-D
11.11.2018 20:36 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Nu, ja jau tas ir tāds tuvu paziņu loks, es to izrunātu ar abiem. Ar vīru par to, kas nav tā, kā trūkst viņam attiecībās, kas ir tas, kas tik ļoti velk viņu uz saikni ar citu. Nu un ar to dāmu, kas tie par tekstiem aizņemtam vīrietim, kuram ir ğimene, un ne jau šādam tādam, bet tomēr visi zināmi cilvēki. Un pilnībā uzspļautu tam, ka citiem nepatiktu, ka tas ir nācis gaismā, lai viss notiek atklātām kārtīm. Citādi no visiem trim liekas, ka vienīgi tev tas nav izdevīgi.
Un vēl - par bāzšanu galvu smiltīs... nu ja tu netaisies neko runāt un celt augšā šādas neērtas tēmas, nu tad kamdēļ līst tajā telefonā? Lai tad jau paliek aizdomu līmenī un viņa privāta darīšana. Ja tev šāda situăcija ir problēma, nu tad kā minimums ir jāizrunā, nevis sevi jāspīdzina tā ar klusēšanu.
11.11.2018 20:38 |
 
Reitings 45
Reģ: 28.07.2018
Aizej tu arī uz savu hobija vietu, noķer to padlu un tiešā tekstā pasaki, lai nemaz nedomā līst utt. Nu tas tā pa mierīgo. Es jau, protams, toč to otru atstaigātu tā, ka telefonu rokās nevarētu paņemt un uzrakstīt ne vīram, ne kādam citam. Nu un, ka viņai slikti vai kāda nelaime, lai čīkst kādam citam brīvam vīrietim. Nemāni sevi ar to “draudzību,” pati redzi un jūti, ka draud briesmas. Rīkojies, savādāk attapsies kādu dienu no vīra teksta-Es aizeju pie citas. Un parunā ar savu vīru par bērnu. Kāpēc tev jāsēž mājās, a šis tusē. Kopā taisījāt, kopā jāaudzina un jārūpējas.
11.11.2018 21:30 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Varbūt varat sākt pavadīt brīvo laiku vairāk kopā? Kaut vai tas pats hobijs - varbūt ir iespēja atrast kādu, kas pieskata bērnu, kamēr Tu piebiedrojies vīram tajā hobijā? Ja jūsu abu attiecības nav stabilas, tad jebkas un jebkurš var kļūt par “iemeslu” to izjukšanai. Vienkārši vieglāk ir vainot to trešo - svešo (es tiešām ceru, ka fiziska izrēķināšanās ir tikai tēlains izteiciens/apzināts pārspīlējums). Izklausās, ka vīrs tomēr ir Tev uzticīgs, tāpēc varbūt jūs abi vienkārši esat attālinājušies viens no otra, manuprāt, būtu vērts pacīnīties par jūsu abu attiecībām. Otrs, Tev pašai arī vajag atpūtu un hobiju, ne tikai vīram.
11.11.2018 22:39 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Lemuure
Tu tak esi pilniigi debila |-)
11.11.2018 23:04 |
 
Reitings 45
Reģ: 28.07.2018
DieKleineHexe
Un ko tad tu iesaki darīt, ārstes kundze?:-D Samierināties ar to un sagaidīt, kad tavs vīrs kniebsies tev aiz muguras ar kopējo paziņu? Viņa prasa ieteikumus nevis tavas diagnozes:-D
11.11.2018 23:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Aizej tu arī uz savu hobija vietu, noķer to padlu un tiešā tekstā pasaki, lai nemaz nedomā līst utt. Nu tas tā pa mierīgo. Es jau, protams, toč to otru atstaigātu tā, ka telefonu rokās nevarētu paņemt un uzrakstīt ne vīram, ne kādam citam. Nu un, ka viņai slikti vai kāda nelaim
ar šādu gājienu vīru pazaudētu momentā
11.11.2018 23:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jo nabaga cietuši raudot trūdošām rokām zvanitu vai kā citādi uzmeklētu autores vīru,pasudzetos, raudatu. Aicināti pie sevis un lai nomierināties abi iedzertu viņu un...pamostos kopā! Autore būtu trakā psihopāte
11.11.2018 23:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ko darīt? Sākt atcerēties ka tu neesi sieva tikai un virs ir arī vīrietis. Un vispār ārā no mājas vīru jalaiz ar tukšām olām un pilnu vēderu.:D
11.11.2018 23:34 |
 
Reitings 212
Reģ: 26.06.2015
Es drīzāk ieteiktu pievērsties sev.Tiešām nopirkt skaistu kleitu,sataisīties,satikties ar draudzenēm,izpriecāties,aiziet pie friziera,aiziet uz masāžu.Pacelt savu pašvērtējumu,uzlabot sev garastāvokli.Vīram būs interesantāk būt ar laimīgu sievieti, nekā klausīties ‘draudzenes’ žēlabās.Pārslēdzot uzmanību uz sevi,vīrietis pārslēgs uzmanību uz tevi.
Es šaubos,ka vīram viņa ļoti interesē.Viņiem ir interesantāk iekarot sievieti,bet tās kuras skraida pakaļ parasti ir uz vienu nakti kā viegls medijums,bet noteikti ne priekš romāna. Es nedomāju,ka viņš tevi krāpj. Ja krāptu,tad visādam gadijumam būtu izdzestas ziņas un telefons tiktu slēpts,vai vismaz nomainīta parole.
Būtu arī labi mēģināt atsākt hobiju,it īpaši,ja tas tevi darija laimīgu.
12.11.2018 01:34 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Skriet un dot pa muti otrai gan ir izcils padoms. Vīrietis noteikti novērtēs tādu histērisku kausli un iemīlēsies kā no jauna. :D nē nu cilvēki ar zemu intelektu tā risina problēmas, jā.
12.11.2018 09:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits