Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Svētdienas galvu lauzis

 
Reitings 2
Reģ: 31.10.2018
Es nesaprotu, vīrietis kuram ir sieva viņu krāpj ar citu sievieti kurai arī ir vīrs, divi precēti satikās un krāpj savus laulātos, prieškam?
Šis jautājums jau man maļas pa galvu vairāk kā mēnesi, kad uzzināju, ka tas ir manā paziņu lokā, iespējams viņiem tie, kas krāpj vēl nav bijis nekas vairāk par skūpstiem un citām tām izrietošajām lietām, bet kāpēc?
Es jutāju vienai no iesaistītajām personām, jo tikai vienu pusi zinu, atbilde bija, ka nezin, tā sanāca, gribot apstāties, bet tik patīkami tajā pašā mirklī, ka zinot, ka kāds cits tevi vēl iekāro, ne tikai laulātais.
Es nevaru paskatīties uz šo pāri vairs, zinot to, jo es nespēju rast atbildi un rīcības skaidrojumu tam.
Zinu, zinu, kāda man tur daļa, bet.... es nesaprotu, Tu esi precējies, laimīga ģimene, protams, kaut kas var noiet greizi reizēm, bet kā Tu atrodi laiku vēl kādam? Labi pieņemsim, laiks nav problēma, bet diez ko viņi abi ar to grib panākt, jo pirms mēneša, kad uzzināju, tad viena no iesaistītajām pusēm teica, ka abi pavada laiku, sarakstās skūpstās, bet nekas vairāk nav.
Es laikam neizpratīšu nekad, bet man tagad ir tāds posms, ka nezinu ko teikt kā darīt satiekot šo laulāto pāri. Ko jūs darītu?
11.11.2018 13:21 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Es vienmēr brīnos par cilvēkiem, kas krāpj savu otro pusi un par to stāsta citiem cilvēkiem.
11.11.2018 13:34 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
Es vienmēr brīnos par cilvēkiem, kas krāpj savu otro pusi un par to stāsta citiem cilvēkiem.

+++
Man ir pilnīgi vienalga vai Kārlītis krāpj Anniņu un tā nav mana darīšana, bet ja Kārlītis grib, lai es Anniņai meloju un turu no viņas noslēpumus, tad viņš jaucas manās un Anniņas attiecībās un var pat necerēt, ka es viņai neko neteikšu.
11.11.2018 14:07 |
 
Reitings 114
Reģ: 30.03.2018
Par ko īsti autore pārdzīvo? Par dubultkrāpšanu, kur tiek pārkāptas pat divas laulības, vai par to, ka viņi krāpj tikai ar skūpstiem, maigumu un uzmanību, bez penetrācijas?
11.11.2018 14:43 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Krāpj tāpēc, ka nesaņem to ko vēlas esošajās attiecībās. Vai tas ir mīļums, mīlestība, sekss, cieņa utt tas katram savs. Gadās, ka to atrod divi aizņemti cilvēki viens otrā. Nejaucos iekšā svešu cilvēku attiecībās.
11.11.2018 14:48 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.07.2018
Es vienmēr brīnos par cilvēkiem, kas krāpj savu otro pusi un par to stāsta citiem cilvēkiem.

savukārt es vienmēr brīnos par cilvēkiem, kurus uztrauc cilvēki, kas krāpj savu otro pusi un par to stāsta citiem cilvēkiem. liecies vien mierā!
11.11.2018 15:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits