Vīriešu ārējāis izskats un pievilcība

 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kāpēc daudzām sievietēm ir izteiktas problēmas nodefinēt kādi vīrieši ārēji simpatizē un patīk? Vīriešiem šadu problēmu nav. Praktiski jebkura sieviete nevar skaidri atbildēt uz jautājumu par to, kādi vīrieši patīk un uzreiz pārslēdzās uz vīriešu iekšējo pasauli, parādās spriedelējumi par to, ka cilvēkam jābūt labam(labsirdīgam, ar humora izjūtu, pretimnākošam un t.t.). Un te neiet runa par vīriešiem kačokiem vai bomžiem, bet normāliem džekiem. Kur slēpjas problēma atdalīt vienu no otra?
10.11.2018 00:44 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Tapec ka man patik dazadi viriesi. Ir kaut kadas iezimes, kas patik, viriskigi, plati pleci, lielas rokas utt, gaisi mati, bet tik pat labi varetu preti stavet virietis ar tam iezimem, bet man vienkarsi viss kopa nesimpatizetu. Man nav viens noteikts tips, no a-z ko varetu aprakstit, ka 100% patiks
10.11.2018 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Esmu dabīga tumšmate, un satiekos tikai ar vīriešiem ar tumšiem matiem, līdzīga tipa kā es pati, varbūt ar nedaudz tumšāku ādu, pašai ir gaiša āda! Konkrēti riebjas tipiskais baltiešu un slāvu tips- gaiši mati, zilas acis! Vienmēr esmu diskriminējusu blondīņus, jo man blondi cilvēki kā tādi ļoti nepatīk! Pēc vizuālā arī patīk vairāk arābu, latino, perziešu, armēņu tipa vīrieši! (l)
10.11.2018 13:10 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Nu nav tā, ka jebkura sieviete nevar skaidri atbildēt. Es zinu daudzas un ieskaitu arī pati sevi pie tām, kas var uzskaitīt tās ārējās īpašības, kas simpatizē vīriešos.

+++
Un - ja nebūs man vēlamo īpašību izskatā, tad vīrietis paliks vien iekš friend zone.
10.11.2018 13:15 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Man it kā galvā ir tēls, kurš man patiktu, bet dzīvē vienmēr kaut kā gadās, ka tie, kas man patīk raksturā, galīgi neatbilst mana ideālajam tēlam izskata ziņā. Tāpēc mēģinu to kaut kā izsvītrot no galvas, citādāk grūti pieņemt, ka foršs cilvēks neatbilst kaut kādām izskata prasībām.
10.11.2018 13:21 |
 
Reitings 34
Reģ: 17.10.2018
Nu es puisis būdams arī nevaru nodefinēt kādas meitenes man patīk. Strādājot klientu apkalpošanas sfērā redzu daudz sievietes kuras ir skaistas, bet nejau tur ir viss tas galvenais. Retu reizi gadās tikai satikt tādu, kas '' aizķer'' ar savu runastilu un domāšanu. Tad izskats paliek mazsvarīgāks.
10.11.2018 13:31 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Konkrēti riebjas tipiskais baltiešu un slāvu tips- gaiši mati, zilas acis!

He, he, man tieši pretēji:-D Nepatīk tumsnējie dienvidnieki:-D
BET..kad satiec cilvēku, ar kuru ir pareizā ķīmija, visi apsvērumi goes out the window.
Pievilcība ir tāds visai šaubīgs kritērijs, jo mainās, atkarībā no dažādiem apstākļiem. Ir arī bijis (kā te iepriekš minēja), ka vizuāli tiešām foršs cilvēks izrādās tik kretīnisks raksturā un galvā, ka beigās sāk atgādināt iztrupējušu celmu:-D Btw, ar sievietēm tas ir novērojams izteiktāk.
Nesaprotu, kāpēc vispār būtu jādefinē kaut kādi vēlamie kritēriji - realitātē tas tiešām nedarbojas, turklāt, daudziem tāda domāšana traucē izveidot attiecības, jo galvā sarakstņš, kas ar laiku pārvēršas par putniem..
Pazīstu tikai divus vīriešus, kuriem bija stingri definēts ideālās sievietes tēls. Viens joprojām ir vientuļš, jo neveiksmīgi dzenas pēc iedomāta ideāla (kurš ir tik pretrunīgs, ka neeksistē), bet otrs ir atradis teju vai pretēju meiteni savam ideālam. Nevis tāpēc, ka kāroto nevarēja dabūt, bet tāpēc, ka iemīlēja pavisam ko citu:-)
10.11.2018 13:33 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Man svarīgi, lai vīrietis būtu simpātisks, labu, sportisku augumu, pieklājīgi apģērbts, ar labām manierēm un spēj mani paķert ar savu personību. Vērtēju vīrieti kopumā un, manuprāt, “skaists izskats/skaista seja” nav liela vērtība vīrietim.
Tāpat, man nav viens specifisks tips, ko būtu iemīļojusi, esmu redzējusi gan simpātiskas tumsnējus vīriešus, gan izskatīgus gaišmatainus vīriešus.
10.11.2018 13:45 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Ja es tagad nodefinēšu, kādas sievietes man patīk, tad laikam visas noģībs. :D
10.11.2018 14:09 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
xanax, kāpēc Tev ir tik svarīgi uzzināt, vai Tu atbilsti meitenes (meiteņu) vizuālajiem standartiem?
10.11.2018 14:12 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Jaestades,
Caurmērā es to biju domājusi par adekvātiem cilvēkiem. Kretīnisms nav atkarīgs no maka biezuma. Ir vienlīdz atbaidoši tie, kas uzskata, ka a priori ir labāki tikai tāpēc, ka nauda kabatā, kā arī tie, no kuriem kompleksi smird pa gabalu ar teicieniem no operas "nu, jums, sievietēm, tikai nauda interesē", "visas pērkamas" utt.
10.11.2018 15:03 |
 
Reitings 50
Reģ: 03.02.2010
Vīriešiem tiešām bieži vien, lai būtu kopā, pietiek ar sievietes skaistumu*. Sievietei ar vīrieša skaistumu* diemžēl nepietiks.
*skaistuma definīcija, protams, subjektīva.
10.11.2018 15:14 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Vīriešiem tiešām bieži vien, lai būtu kopā, pietiek ar sievietes skaistumu*.

Pliks sekss nav būšana kopā. Vismaz ne klasiskajā izpratnē.
10.11.2018 15:18 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Delusion,
Ne par pliku seksu vien ir runa. Tur ir arī kaut kāds sava statusa apliecinājums citu acīs, tipa, man ir tāda, kas patīk ja ne visiem, tad lielajam vairumam gan. Vienu zinu, kas pats apprecējis tievu un smalku, bet acis met uz tām, kam miesu vairāk. Sanāk kaut kāda iešana pret saviem instinktiem sabiedriskā viedokļa labad.
10.11.2018 15:31 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Man liekas, ka sievietēm nav tik izteiktas prefrences... Vīriešim tik blondas, tādas un šitādas. Man kaut kā variē. Patīk dažāda tipa vīrieši. Gan kaut matu krāsas ziņā,gan ķermeņa uzbūves. Vienkārši kaut kas pievelk un viss. Un tiešām, personībai liela nozīme.
10.11.2018 15:33 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nu nav tā, ka jebkura sieviete nevar skaidri atbildēt. Es zinu daudzas un ieskaitu arī pati sevi pie tām, kas var uzskaitīt tās ārējās īpašības, kas simpatizē vīriešos.

Piekrītu! Ja godīgi, līdz šim es pat nebiju iedomājusies, ka sievietēm būtu pārāk lielas grūtības nodefinēt kādi vīrieši tām patīk un kādām ārējā izskata pazīmēm katra pievērš uzmanību. Cik gadījies lasīt tepat vecākas diskusijas, liela daļa sieviešu tomēr var nosaukt to, kas vīrietī ārēji piesaista. Vai tieši pretēji - precīzi zina, kas nepatīk un nešķiet pievilcīgs.
Esmu no tām sievietēm, kurām patīk viens konkrēts vīriešu tips, līdz ar to ļoti precīzi māku definēt kāda tipa vīrieši simpatizē visvairāk. Līdz ar to arī acis krīt uz konkrētā tipa vīriešiem - ne tikai dzīvē, bet arī skatoties kādu filmu, piemēram. Manā gadījumā tas ir tumsnējais dienvidnieku tips (melni mati, tumša bārda, tumša āda, tumši brūnas acis). Uz cita tipa vīriešiem pat neskatos, jo vizuāli nepiesaista. Protams, iepazīstoties ar cilvēku seko viss pārējais - vai raksturs ir pieņemams, kāda ir dzīves pozīcija, skatījums uz dzīvi utt., bet, lai tiktu līdz otrajai fāzei, kas ir iepazīšanās, vīrietim ir jāpiesaista vizuāli. Vismaz man tas ir svarīgi. Līdz ar to neko sliktu nedomāju par vīriešiem, kuri tieši tāpat skatās uz sievietēm, vēloties sev blakus tādu sievieti, kuras vizuālais izskats šķiet saistošs.
10.11.2018 16:39 |
 
Reitings 50
Reģ: 06.01.2016
Cik tipiski sievietei :-D.
Vispirms:
manuprāt, “skaists izskats/skaista seja” nav liela vērtība vīrietim.

Un uzreiz pēc tam:
Man svarīgi, lai vīrietis būtu simpātisks, labu, sportisku augumu,

Tas no sērijas - es nevērtēju vīrieti pēc tā cik dārgs ir viņa auto un man ir vienalga kādā krāsā ir viņa bentlijs.
Kas attiecās uz izskata parametriem, tad uzskatu ,ka mūsdienās gan sievietes gan vīrieša ārējais izskats un skaistums ir nozīmīgs parametrs pēc kā vērtēt potenciālos patrnerus un teksti par labu raksturu kā galveno kritēriju ir lielā mērā liekulība.Jā vīrieša raksturs ir svarīgs ,bet vēlāk ,kad veidojas jau kopdzīve.Iepazīstoties uz ielas vai citur sieviete nevar zināt vīrieša raksturu (tāpat kā vīrietis sievietes)un līdz ar to vienīgais kritērijs piekrist iet uz randiņu vai nē, ir vīrieša augums,izskats,balss tembrs.
Piem .viens no ļoti nozīmīgiem kritērijiem ir garš augums vīrietim.Nez cik no kosmo dāmām būtu gatavas veidot attiecības ar raksturā sakarīgu , bet augumā īsu 1.69m( un vēl īsāku) punduri ar nevīrišķigu balsi un maz matiem uz galvas un vidējo LV darba algu.:-D Ir tak te bijušas tādas tēmas,cik atceros,un viennozīmigs spriedums - tādi netiek uzskatīti par vīriešiem .
Kā teic Hauss- visi melo.Es papildinu - visi ir liekuļi.
10.11.2018 16:50 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Tu neuzķēri domu ;-) skaists nav tas pats, kas simpātisks, pirmkārt. Otrkārt, nenoliegšu, ka ar vīrieti, kas man fiziski nesimpatizē it nemaz (pat pēc 2. randiņa), tālāk neko neveidotu. Treškārt, vīrietis, kam skaistums ir vienīgais, ko viņš var piedāvāt, man šķiet skumjš.
10.11.2018 17:43 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Skaidri zinu ,kaadi viiriesi man patiik-nu ,protams ,ka tie buutu tie Alen Delon tipa viiriesi!:-D
Loti skaidri zinaaju kaadi nepatiik,un lai cik diivaini tas neliktos gan pirmaa lauliibaa staajos ar viiriesa tipu,kuru nekad nevareeju iedomaaties kaa savu viiru izskata zinaa,gan arii otraa lauliibaa!
Laikam nostraadaaja vairaak taa energija,kas vieno muus-kopeejas intereses,uz "viena vilna"
cilveeki.
Mans otrais viirs arii smejaas,ka es arii iisti neesmu vina tips, izskata zinaa.Vinam loti patiik sievietes ar skaistiem ,gariem matiem un skaistaam lielaam kruutiim!:-D
10.11.2018 17:54 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
jo vairāk vīrietim ir finanses, ar ko rīkoties, jo pārliecinātāks par sevi paliek,

Es to saucu par gaiļa sindromu. Ja vīrietim nav nekā vairāk kā biezs naudas maks ar ko celt savu neeksistējošo pašapziņu, tad par viņu tas neko labu neliecina, jo tiklīdz maciņš kļūs plānāks, tā vīrietis mainīsies par 180 un vairāk grādiem uz slikto pusi.

Tik bēdīga pieredze?
Man gan ir biežāk gadījies redzēt, kā brīvas finanses cilvēkam atver vairāk durvju un iespēju nodarboties ar lietām, kas viņu interesē, līdz ar to cilvēku pašu piepilda un dara interesantu arī citiem (šajā kontekstā - man). Gailis būs gailis ar naudu vai bez tās. Ko Dievs nav devis, ar dārgu biezpienu neaizpildīt.
Man ir tips un visi sirdsdraugi šajā tipā gluži nejauši arī ierakstās. Tomēr visi ir bijuši tik ļoti dažādi, ka tad, ja vajadzētu no zila gaisa izdomāt un izstāstīt, tad tiešām nevarētu.
Vēl ir tie, uz ko var paskatīties un teikt - ai, kāds skaists vīrietis, tur būs simetrija sejā, spēks un veselība augumā, taču ar to tik un tā ir par maz, lai viņu sauktu par pievilcīgu. ;-)
10.11.2018 18:05 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Pirmkārt, man vizuāli ir patikuši dažādi vīrieši, tāpēc nevaru konkrēti pateikt, kāds ir "mans tips". Otrkārt, uzvedība un raksturs tiešām nostrādā, un var likt iemīlēties tā, ka vizuālais kļūst ne gluži otršķirīgs, drīzāk - saprotu, ka riktīgi piesaista, lai gan sākotnēji varbūt neizcēlās. Tāpat arī ar skaistiem cilvēkiem, kas izrādījušies rupji / ļauni - tas vizuālais atkal manās acīs sāk noplakt.
10.11.2018 18:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits