Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārdomas

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Čau šajā piektdienā!
Man tāds gruzis šodien. Tāds pārdomu laiks. Tik daudzām meitenēm /latviešu blogerēm cik redzu , tad viss dzīvē ir. Nodrošināta dzīve, ceļojumi, štātes skaistas, ēd izsmalcinātus ēdienus, taisa foršus svētkus, šoppingi. Un viņām tas viss ir uz paplātes iedots, pašas ne pirkstiņu nepieliek lai tas viss būtu. Liek sociālajos tīklos to visu un dižojas ar savu dzīvi. Bet citām tas sāp. Sāp tas, ka viņas arī vēlās ko tādu, bet viņām tā nav.
Tā ir vienkārši veiksme, liktenis , karma?
09.11.2018 19:25 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Nu ja nav bagātu vecāku, ja nav prāta/spēka sasniegt kaut ko patstāvīgi, tad atrodi bagātu papuci un visa skaistā instagram dzīve būs tava. To taču tu pratīsi?
09.11.2018 19:33 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Un viņām tas viss ir uz paplātes iedots, pašas ne pirkstiņu nepieliek lai tas viss būtu.
Pēc kā tu to spried? Pēc pāris bildēm? Padomā reāli - kurš tad liks kā viņš rukā ntas stundas darbā? :-D:-D:-D
09.11.2018 20:07 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Jaestades - Es to nejau spriežu, es to zinu. ;-)
09.11.2018 20:10 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Es to nejau spriežu, es to zinu.]
Kā? Tu esi ekstrasenss? Vari iemiesoties otrā cilvēkā? Stāvi visur blakus ar sveci?
09.11.2018 20:12 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pec tām vakariņām četratā, paskatijos to blogeri pārkeri, likās smiekligi kā viņa stāsta par "savu" jauno dzīvokli, ka viņai nepatik dzīvot mājā kas pieder citam ne viņai, tāpēc baigi laimīga par to dzīvokli ko ĪRĒ! Tāds wtf likās :D
09.11.2018 20:14 |
 
Reitings 84
Reģ: 02.05.2018
Un kas tev liedz dzivot skaisti? Tas kas ir interneta istaja dzive nav nemaz tik rozaini. Viena lieta ir bildes, bet TU jau nezini kāda ir to blogeru ista dzive. Daudzas pelna naudu veidojot profilu, reklamejot preces, bet tas ir darbs kas pieprasa veidot kontaktus, nemitigi likt bildes un daudzas citas lietas par ko tev autore nav ne jausmas. Nav ko skaust vai zeloties ka vinam ir man nav. Dari Lai butu arī tev. Izglitiba, labaks darbs un uz prieksu. Tev ir sava dzive un TU to veido, vari panemt kadu par piemeru Lai nospraustu merkus uz ko tiekties, tikai vai būsi laimiga? Nav laimes nauda vai esanai restorana, jā tā visbiezak ir erta dzive un tas arī viss. Par materialam lietam nevajag skaust. Beidz pētīt svesu cilveku bildes bet piecel savu pakalu un aizej no ekrana un sac kaut ko darit savas dzives labad. Citadi iznak kā parasti laukos viena sieviete strada vasara kā traka Lai iekoptu darzu, apkartni, bet kaiminiene ieaugusi natres tikai dzer un zelojas ka vinai nav nekā, ne puku ne burkanu, kaiminienei erta dzive.
09.11.2018 20:20 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
daudzām meitenēm /latviešu blogerēm cik redzu , tad viss dzīvē ir. Nodrošināta dzīve, ceļojumi, štātes skaistas, ēd izsmalcinātus ēdienus, taisa foršus svētkus, šopping

Zaķīt mīļais. Tev laikam pasaule rādās vien rozā krāsās. Nu bet protams, ka liks bildes ar skaisto Kilimandžāro kalnu. Protams, ka ieliks savas vakariņas no Vincenta un protams, ka ieliks savu foršo šopinga tūri, kuru katra var izvērst par labu pasākumu. Ceru, ka esi pienācīgā vecumā, lai saprastu, ka neviens jau neliks instagramā un nevlogos par sliktajām dienām, nevlogos par mēnešreižu pumpām un nevlogos par visiem sliktajiem notikumiem un sliktajām dienām.
Nu nav cilvēka, kuram viss ir tik fluffy fuzzy pa dzīvi. ;-) NAV. Tikai blogeri, vlogeri un youtuberi jau neies to izrādīt.
Uztaisi arī tu instagramu un dalies ar priecīgajiem notikumiem nevis negatīvajiem un noteikti kāds arī sāks domāt, ka tev dzīvē viss super 8-)
09.11.2018 20:22 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Instagramerus jau, šķiet, aicina uz visādiem pasākumiem, tad arī to var atspoguļot bildēs.
Pec tām vakariņām četratā, paskatijos to blogeri pārkeri, likās smiekligi kā viņa stāsta par "savu" jauno dzīvokli, ka viņai nepatik dzīvot mājā kas pieder citam ne viņai, tāpēc baigi laimīga par to dzīvokli ko ĪRĒ! Tāds wtf likās

Neesmu viņas fane, bet vienā ziņā saprotu, ka viņai vienkārši gribējās savu vietu. Nu nav tik jauns cilvēks spējīgs iegādāties īpašumu, tāpēc nav ko šokēties par to, ka īrē. Nezinu viņas situāciju, bet man tajā vecumā bija svarīgi pašai noīrēt savu istabiņu, jo tas bija kaut kas, ko biju sasniegusi saviem spēkiem. :)
09.11.2018 21:01 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tev šeit jau desmitiem reižu ir ieteikuši dzēst instu un iet pie psihoterapeita ārstēt savus kompleksus, bet nē, turpini tik kaukt.
09.11.2018 21:05 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Peekaboo1 - viņai ir tikai 18 gadi, vai tajā vecumā varēji pati atļauties noīrēt un maksāt par dzīvokli? Nevajag tik negatīvi par visu, meitene cenšas un strādā, kāda starpība - kā.
09.11.2018 21:42 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Ne visai gudra viņa, tas jau skaidrs. Jāaug.
09.11.2018 21:49 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Ja man būtu Tavas problēmas ...
pašas ne pirkstiņu nepieliek lai tas viss būtu.

Iespējams vīrieši savu pirkstiņu pieliek un ne ja kāju vai roku pirkstiņu, tāpēc arī tam blogerēm ir nauda blogot cik gribas. :-D Vispār jau tām blogerēm bieži vien ir labs darbs vai savs bizness un blogošana ir kā hobijs. Nevaru iedomāties ka Tevi un vārdu "darbs" vai "bizness" var savienot vienā teikumā, tāpēc paliec vien traka un ar sāpošu sirdi.
09.11.2018 22:04 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Peekaboo, ņemot vērā to, ka Evelīnai Pārkerei ir šogad 18 gadi, bet viņa ir pabeigusi vidusskolu, studē augstskolā, strādā, piedalās fotosesijās uc, dzīvo atsevišķi no vecākiem, man viņa nešķiet smieklīga. Es viņas vecumā ne tuvu nebiju sasniegusi tik daudz.
Domāju, viņa teica, ka viņai apnika dzīvot ar kādu kopā mājās kā, piemēram, ar vecākiem.
09.11.2018 22:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es vairāk smejos par to izteikšanās veidu...ka tas kas pieder vecākiem ir kaut kas svešs, bet random cilvēka dzīvoklis, kur nekas nav tavs būtībā, ir "savs" :D nekas viņai nepieder, tikai brīvība no vecākiem.
Bet nu man tā blogošana, vienalga 15 vai 30 gados, neliekas nekāds lielais dzīves sasniegums....bet mūsdienās tas laikam ir baigi stilīgi un wow :D
09.11.2018 22:39 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Intelekts no viņas diemžēl ''nesit''.
09.11.2018 22:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tik daudzām meitenēm /latviešu blogerēm cik redzu , tad viss dzīvē ir. Nodrošināta dzīve, ceļojumi, štātes skaistas, ēd izsmalcinātus ēdienus, taisa foršus svētkus, šoppingi.

Man pret šīm sajūtām aplīdz MrCarrot Feisbuka aplūkošana. Tur arī viss ļoti glīti un pozitīvi.
09.11.2018 22:52 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Man vienmēr, lasot šos tekstus no sērijas "viņām ir viss, bet mums, tām, kurām nav, sirsniņa sāp" gribas teikt tikai vienu: "Beidz čīkstēt!" Kāda strādā vaiga sviedros, lai varētu atļauties labi dzīvot. Kāda veido pati savu biznesu. Kāda tiek pie laba mantojuma. Vēl kāda atrod turīgu vīrieti. Un tā var turpināt vēl un vēl. Variantu ir daudz. Pati savā dzīvē visu, kas man pieder, esmu sasniegusi saviem spēkiem, taču, ja būtu plika un nabaga, noteikti štukotu ko darīt, lai situāciju mainītu. A sēžot, skatoties uz citu bildēm, apskaužot un čīkstot, ka tev nav nekas no tā, kas ir citām, nekas nemainīsies. Nekas no gaisa nekrīt. Un, pat ja arī krīt, arī pie tā jāpiestrādā. Kaut vai aizvelkot savu pakaļu uz kiosku pēc loterijas biļetes, ar cerību, ka varbūt paveicas.
09.11.2018 23:18 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Amii
Skumji, ka Tevi definē bars, izskatās, ka esi pazaudējusi sevi, vai arī nemaz neesi tā īsti dzīvē bijusi atradusi.
10.11.2018 01:44 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tas ir blogeru darbs :)
Kā filmā “The Joneses” , iesaku noskatīties! Kà cilvēki pàrdod skaisto dzīvi.
10.11.2018 11:50 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
dižojas ar savu dzīvi.

Nu katram savs.
Vieniem ir svarīgi lai citi redz cik labi viņi dzīvo.
Citiem ir sarīgi redzēt kā tie pirmie dzīvo.
Un kamēr šīm abām pusēm tas ir svarīgi tikmēr arī nekas nemainīsies.
Autorei ieteiktu beigt bāzt degunu citu dzīvēs, ja tas tik ļoti sāp ( nesāpināt sevi ) un sākt dzīvot savu dzīvi novērtējot to kas Tev ir.
10.11.2018 12:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits