Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trūkst romantikas vai jūtas?

 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
Sveikas! Kā lai saprot, vai puisis vnk nav romantiķis, va viņam ir mazinājušās jūtas? 2 gadu garumā viņš ir bijis vienmēr neatkarīgs, savā ziņā egoistisks, taču šķita, ka raksta mīļākas ziņas, biežāk samīļo...lai gan tādi kā mīļvārdiņi vai rozes bez iemesla nav bijušas nekad.
Tomēr tagad šķiet, ka sms palikušas arvien strupākas, mazāk samīļo, nekad nepasaka, ka pietrūkstu vai tamlīzīgi.
Sorry par kārtējo žēlabu tēmu...laikam rudenī depresija pastiprinās:-|
08.11.2018 13:51 |
 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
Tas ir noticis pēdējā mēneša laikā. Kad pajautāju viņam, kas ir noticis, kāpēc viņš citādāks, viņš tik saka viss ir labi. Bet tā neizskatās! Nesaprotu kpc viņš neko nesaka, tik atcwrt ka ir ok:'-(
08.11.2018 13:58 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Cik noprotu, ka nedzīvojat kopā? Tā kā 2 gadu laikā nevajadzētu jau sākt kopdzīvi?
Kas notiks, ja samazināsi savu mīļumu? Strīds? Saruna no viņa puses?
.
Romantismam šeit nav nekāda sakara.
08.11.2018 14:11 |
 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
Pagaidām jau dzīvojam 3 mēnešus kopā.
Ir tā, ka es viņu apberu ar mīļvārdiem, visu laiku gatavoju ēst, samīļoju, uzturu dzīvokli perfektu, bet vienā brīdī es sāku nogurt, ka no viņa nāk vēsums, kūtrums, emocionāla atturība.
Viņš mani nenovērtē, to es jūtu. Trūkst kaut vai tā pati novērtēšana ar apskāvienu, trūkst siltuma.
Tas nav noticis pēkšņi, tāds lielā mērā bijis vnm, bet tagad jūtu, ka pastiprinājies. Arī es kādu nedēļu esmu mazliet atturīgāka, esmu pat aizbraukusi prom (bez strīdiem), bet viņš bez manis dzīvo tik pat labi, ja ne pat labāk, nemaz nesaka, ka ilgojas. Es pajautāju: "nemaz nepietrūkstu?" Viņš uzskata, ka ja to ir pateicis pirms mēneša "patīk ka esi blakus", ar to arī pietiek un to vairs nav jāatgādina.:'-(
08.11.2018 14:24 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Sākām par jūtu trūkumu, bet pārgājām uz to, ka Tevi nenovērtē. Interesanti.
Reizēm cilvēku saderība atklājas pēc to kopdzīves. Neko citu kā runāt, runāt un vēlreiz runāt jau nevar ieteikt. Cilvēkam mīļumu ar varu neuzspiedīsi, vai nu tas nāk dabiski, vai arī tas dabiski ar dažādiem faktoriem izgaist.
.
Atkarīgs no vīrieša tipa. Cits vīrietis uzskata, ka mīlestību var izrādīt maksājot/rūpējoties par jumtu virs galvas, cits atkal dāvina ziedus un dāvanas, cits glāsta ar saviem vārdiem.
.
Ja jau bija tāds agrāk, tad nu nekas labs visticamāk turpmāk nebūs. Ko tad Tu vari iesākt? Braukt augumā viņam par to, lai viņš vēl vairāk noslēdzas? Neteikt neko un galā vārīties savā sulā, jukt prātā?
.
Citi cilvēki ir pasažieri savā dzīvē, citi piloti. Kas esi Tu, vai kas vēlies būt Tu?
08.11.2018 14:31 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Beidzot esi viņam apnikusi. Es jau domāju cik ilgi viens vīrietis var paciest šitādu nelaimes čupu, čīkstuli kura neko vispār nespēj dzīvē kā tik kotleti izcept un putekļus notīrīt....
Un ko tu gaidiji??
08.11.2018 14:47 |
 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
gaidiji?
iemācies pareizrakstību..(ja vien tā nav garumzīmes nestrādājoša poga)
kura neko vispār nespēj dzīvē kā tik kotleti izcept un putekļus notīrīt....
Fu, cik tu riebīga. (t)Labi, atzīstu, ka pati neizstāstīju citās diskusijās, bet starp citu man ir gan patiesi aizraujoši hobiji, un gadījuma haltūras, taču ar šiem ienākumiem nevaru uzturēt sevi pilnībā, bet atļauties savas ekstras pa reizei varu. Tā kā..šoreiz Tev nebūs ko teikt vairs.
Neuzskatu, ka būtu pelnījusi šādu attieksmi. Bet no otras puses - kā tad lai pamana, vai viņš mīl vai nē? Kā lai zina, ka tie nav vien tarakāni
08.11.2018 14:58 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Es off biš no tēmas, bet Fuj (!!!), cik pretīgi var būt cilvēki, kas izgāž savu negatīvismu pret cilvēku kuram tā jau ir grūti..
Var redzēt, ka cilvēkam 0 empātijas un nav ne jausmas kā jūtas cilvēki, kuriem ir depresija vai viņš jūtas vientuļš, nenovērtēts.
Lavanda, ja vēlies, kādreiz uzraksti, es saprotu, kā jūties, ja nu vajag atbalstu.
08.11.2018 14:58 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Nav tā, ka pati izdomāji šo problēmu? :-D Pēc aprakstītā saprotu, ka viņš nekad nav bijis romantisks. Ir cilvēkis, kas vienu reizi dzīvē pasaka, ka mīl un īpaši neatkārtojas(t) Grūti jau tā spriest pēc aprakstītā, bet ja nevari izrunāties un jūties nemīlēta, tad kāda jēga dzīvot kopā..
08.11.2018 15:10 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Es tavā vietā čali noliktu acu priekšā un konkrēti pajautātu, kāpēc tu pret mani izturies tā un šitā, ka nespēj vairs izturēt tādu attieksmi un gribi zināt, kas pie velna notiek! (e)
08.11.2018 15:38 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Es tavā vietā čali noliktu acu priekšā un konkrēti pajautātu

Laasmina, priecājies, ka neesi viņas vietā. Paskatot viņas tēmas iepriekš, neviens negrībētu būt viņas vietā. Tur tak dzīve traģēdija. Tad tas, tad šitas.....visur problēmas - bērnišķīgas, bet nu viņas attīstības līmenim, ļoti būtiskas problēmas.
08.11.2018 15:43 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
iemācies pareizrakstību..(ja vien tā nav garumzīmes nestrādājoša poga)
Teica cilvēks, kas teikumu sāk ar mazo burtu. :-P
Var redzēt, ka cilvēkam 0 empātijas un nav ne jausmas kā jūtas cilvēki, kuriem ir depresija vai viņš jūtas vientuļš, nenovērtēts.]
Ja viņai būtu depresija, tad viņa te nesēdētu un neceptu vienu tēmu pēc otras. Nomākts garastāvoklis nav depresija.
08.11.2018 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 967
Reģ: 05.02.2011
Pirmā lieta, kas jādara, manuprāt, ir kārtīgi jāizrunājas, pastāsti viņam kā jūties. Ko mēs jau nezinām kas viņam galvā. Varbūt viņš tiešām ir tāda veida cilvēks, kuram nav nepieciešamas mīļuma izpausmes utt un kuram ir labi tāpat. Pēc tā jau varēsi spriest kā tālāk rīkoties. Vai varbūt arī pamēģini kādu laiku ap viņu neucināties. Skaties, varbūt kas mainīsies. Varbūt viņš to pamanīs. Ja nē, tad jāmēģina pieņemt viņš tāds kāds ir vai arī jādodas katram savs ceļš. Bet noteikti nekad nesamierinies ar to ka esi nelaimīga attiecībās.
08.11.2018 16:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Oj oj cik es riebīga :D
Ja katru nedēļu jācep tēma augšā par savām stulbajām dzīves nedienām, tad tur sen pie ārsta jāiet meklēt palīdzību, šitai lavandai sen jau.....
08.11.2018 17:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)