Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tinder skarbā realitāte

 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
Labdien, kāda jums ir pieredze ar TINDER? Prasu, jo man ļoti neveicas, trīs mēnešu laikā biju uz vairākiem randiņiem un ar kādiem trim puišiem likās, ka varētu sanākt. Vienā biju pat paspējusi iemīlēties. Sākumā viss skaisti, randiņi, ziedi utt. Gultā nelecu, bet pēc kāda laika tikām arī līdz tam. Tad puišu interese uzreiz pazūd,ignorē, pazūd ,kļūst kašķīgi. Zinu ,ka ir arī sakarīgi puiši, bet kā lai pie tiem tiek. Vislaik kaut kādi kretīni trāpās.
08.11.2018 11:04 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Sen atpakaļ piereģistrējos Tinderī, savulaik garlaicības mākta, esmu bijusi arī otrajā pusē un oho. Ir gadījies satikt dažādus foršus vīriešus, taču kaut kas vienmēr pietrūka, lai tiešām kādā no viņiem iemīlētos.
Bet lielākoties es pēc foto piesaistīju tos vīriešus, kuru tipāžs mani galīgi nesaistīja, un otrādi. Bieži rakstīja visādi pusplikus selfijus mīlošie kačoki vai gluži pretēji - smalki, īsa auguma vīrietieši rūtainā kreklā ar ādas vesti un šortos līdz pusstilbam. Tai pat laikā, kas attiecas uz citu iepazīšanos, zinu daudzus veiksmes stāstus. Jāmēģina, kamēr pašai interesanti. Ja jūti, ka tas viss paliek bezjēdzīgi un no tā maz prieka, atmet ar roku un meklē citus iepazīšanās veidus reālajā dzīvē. Acīmredzot tas nav Tavas dzīves stāsts. Es tieši tā iemīlējos savējā. Kamēr staigāju pa interneta randiņiem, vienā dienā sapratu- bet man taču nav ne ar vienu tik forši un interesanti kopā kā ar manu kolēģi, kurš jau pusgadu raidīja "signālus" manā virzienā... :-)
25.12.2018 12:25 |
 
Reitings 15
Reģ: 30.01.2015
Nepatīkama pieredze, esmu bijusi uz 2 tinder randiņiem, kā vienmēr vecais stāsts, sarakstē kungs šarmē ar savu daiļrakstīšanu, bet klātienē nevar savirknēt saliktu teikumu, kur nu par sarunas uzturēšanu. Izskats pat toreiz atbilda ļoti labi attēliem, bet tas arī ar to beidzās, kam ir vajadzīga skaista bilde, ja nav personības. :-D Esmu atmetusi ar roku iepazīstoties aplikācijā,laika izmešana. :-D
25.12.2018 11:06 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Es kaut kad Tinderi intereses pēc piereģistrējos, visi par to tik runāja...., ar to ka neliku savu sejas bildi, bet skaistu no muguras :-D un tādu ko neatpazīst, jo man ir vīrs :-D , daudzi laikoja. Es apskatīju citus un secināju - švaki ar tiem vīriešiem. Ļoooti daudzi nekopti, neizskatīgi, tikpat daudz atkailinājušies ar spoguļselfijiem, kas pieaugušam vīrietim ir atbaidoši(atlasiju no 30 gadiem), ar kaut ko tur pačatoju, sapratu ka vīrietis nekāds, iespējams pat melis.
Tur jāpavadailgi lai atrastu kādu pērli, bet redzu ka ir kam izdodas.
Latvijā kaut kā tie vīrieši par sevi nerūpējās tā...
25.12.2018 08:54 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Jo forumu var lasit tikai registreeti lietotaaji?:-D tu runaa par to, ka viirietis vienaa dienaa izdomaa shkjirties, ka nepaziisti nevienu sievieti, kura pat pinaas ar kretiiniem, labpraatiigi piever acis uz vairaakiem red flags, kameer pati esi spilgts piemeers tam, kaa dzemdeet beernu viirietim, kursh pa naktiim vazaajaas apkaart un nespeej pat informeet, kas ar vinju notiek.. nemaz nerunaajot par to, cik viegli ir painformeet, ja tieshaam sanaak kaut kaads cp un jaapaliek pie “drauga” :-D
24.12.2018 15:49 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Aa un tu kas mēnesi te reģistrējusies, atceries ko 2 gadus atpakaļ esmu rakstijusi? :D
Un ko tu ar to visu gribēji pateikt?
24.12.2018 14:25 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Manupraat, te ir kaada, kura atceraas kaa tavs viirinjsh aiztuseejaas liidz naakoshaas dienas pusdienaam, kameer tu forumaa paardziivoji unnezinaaji, kur mekleet :D bet izraadaas, ka “aizmidzis pie draugiem” un sms uzrakstiit arii nevareeja :-D
24.12.2018 14:13 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Peekaboo nebija taa, kurai beerna teevs pa naktiim vazaajaas apkaart un naakamajaa riitaa nemaz nevar padot zinju, lai vinja nesatraucaas? Manupraat, shis jau ir raadiitaajs.

Nē mans vīrs nekur apkārt nevazājas. Par kādu rādītāju tu te runā vispār? :D
24.12.2018 13:59 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Nē, man ne radu ne draugu lokā nav tādu sieviešu, arī starp paziņām tādas situācijas nav manītas,

Peekaboo nebija taa, kurai beerna teevs pa naktiim vazaajaas apkaart un naakamajaa riitaa nemaz nevar padot zinju, lai vinja nesatraucaas? Manupraat, shis jau ir raadiitaajs. Taapat arii shii lietotaaja regulaari dalaas ar kraapshanas staastiem draugu/pazinju viduu. Es ticu, ka ir labi kraapnieki, bet videejo latvieti nav tik gruuti atkost, ja vien sieviete labpraatiigi nepiever acis
24.12.2018 12:01 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Man Tinder ir gadījies sastapt tikai jaukus vīriešus. Laikam tāpēc, ka pa labi aizmetu labi ja vienu bildi no 100 :-D Man ir baaaigais filtrs un manu uzmanību piesaista maz profili. Visiem pārpucētajiem smukulīšiem ir "nē", visiem torsa bilžu licējiem un spoguļselfijotājiem ir "nē", visiem zem 185 cm ir "nē", nu vēderainos, nekoptos, dīvaiņus ar nāriņas astēm vai mazām leoparda peldbiksiņām es pat nepieminēšu. Atlikums ir tāds, kāds ir. Toties, iepazītie vīrieši nav vilšanās un nav gribējies mukt prom no randiņa.
24.12.2018 11:23 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Un viņi tā arī publicē savu kailo torsu tinderī?

Jā, pusei tur ir torsu bildes arī, daļai pat kā galvenā bilde. Sasmīdināja, kad viens vīrietis sevis profila aprakstā pat izteica atvainošanos, ka viņš nav ievietojis torsa bildi, bet tas tādēļ, ka viņam nemaz nav abs.
24.12.2018 11:00 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Althea

Un viņi tā arī publicē savu kailo torsu tinderī? :-)
Man ar ir tādas bildes, bet nešķiet, ka tas ir pieklājīgi būt kailam. Ir gadījies, ka aizsūtu meitenēm pēc papildu bilžu pieprasījuma un tad viņas ielien kompleksos un domā dažādas atrunas, lai netiktos. Vēlāk ieraugi un saproti, ka masu starpība jau tiešām ir un ja es ar tādu tiktos, tad vēlētos, lai viņa arī daudz maz ietur formu. :-)
To cik daudz resnu vīriešu tinderī nezinu, bet es tomēr priecātos redzēt vairāk vienkāršu meiteņu arī tur. Savādāk tas tinderis bieži ir kā instagram pagarinājums un vairāk ir priekš zīmēšanās cik skaistas bildes maietenes māk nošopēt. :-/
24.12.2018 10:26 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Spānijas Tinderī, vismaz konkrēti lielpilsētā, kurā svaipoju, 90 % vīriešu augumu ir kā konfektes, kuru Tinder bildes pa taisno var likt uz sieviešu auditorijai domātām reklāmām. Tāpat arī perfektas frizūras un skaists apģērbs. Pārējie 10 % ir tikai slaidi vīrieši bez muskuļiem, kuri perfekti neapfrizē bārdu un mati arī nav taisnā līnijā ieveidoti. Un tie 10 % nemuskuļotie, bet slaidie vīrieši ar labu darbu ir pateicīgi, ka kāda vispār atsvaipo atpakaļ un mēģina piesaistīt ar labām manierēm. Latvijas Tinder vidē (nerunāju par vīriešiem, kas ir aizņemti un nav tur reģistrējušies), labi, ja mazai daļai ir skaists, trenēts augums, tādēļ kaut kādi dabiski spalvaini rešņi vai vīrieši ar miglainām bildēm ar cigareti zobos cer uz nezin ko. Žēl, ka Latvijas alus vēderu vīriešu daļai ir samācīts, ka jābūt tikai ''mazliet smukākiem par pērtiķiem'', bet nedod Dievs meitene būs bez manikīra.
23.12.2018 14:01 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu nu, sieviete un vainiga, ka vecis izradijas idiots un pameta gimeni, un ne vienmer ari tas vecis aiziet, sieviete pati aiziet, un kada vispar jega analizet kurs nu tur bija vainigs, jo berns tacu ne pie ka nav vainigs, bernam vajag rupes no abiem vecakiem, un abiem vecakiem ir jauznemas atbildiba. (t)
Berns ir 50:50 kopigs un viss, tas ka sieviete iznesa, tas taka vinju padara par galveno atbildigo ari velak?
23.12.2018 11:44 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Gan jau ka tev pašai arī paziņu vai attālu paziņu lokā ir tādi pāri, kur visi redz kāds lops ir vecis, bet sievietei, ar ko viņš ir kopā ir aizmālētas acis un liekas, ka viņš ir dieva dāvana.

Nē, man ne radu ne draugu lokā nav tādu sieviešu, arī starp paziņām tādas situācijas nav manītas, toties ir viens vecis kurš viena jaukā dienā, jā tieši tik vienkārši, sakrāmēja mantas un aizgāja pie citas pametot sievu ar 3 bērniem, un viss ko viņš par bērniem varēja pateikt, bija "bērniem jāpierod pie grūtībām". Līdz tam bija ideālais tēvs un vīrs un nekādu priekšvēstnešu par to ka vienā dienā tā notiks nebija. Ar gadiem vēl pats visu nožēloja, bet lieki teikt laikam, ka bērniem par tēvu pilnīgi vienalga tagad.
Nu nav tas gadījums 1 no 10000 :)
23.12.2018 11:18 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Tā nav nekāda norma, pārsvarā visi tie, kuri pamet ģimeni, bērnus, uzliek visiem "mīkstu", tos ļoti labi var pamanīt un ātri atkost
Nezinu, kas tas ir - naivums, aprobežots redzeslauks, maza pieredze vai vēl kaut kas, bet... Nu nav iespējams atkost, nav. Nav iespējams ielīst otra domās. Un nav iespējams paredzēt, ko otrs tādā vai citādā situācijā darīs.
aizstāvēs savu veci, pat tad, ja viņu katru vakaru viņš iekausta, staigās pa kreisi
Vispār jau no varmācīgām attiecībām nemaz tik viegli nevar tikt vaļā. Tāpat kā no vīra alkoholiķa. Ir tāds jēdziens līdzatkarība.
Un cik tad tādi ir? 1 uz 10000?
Gandrīz 30 tūkstoši. 8-)
23.12.2018 07:36 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
nu vispaar jau... cik es zinu skjirtas sievietes ar berniem, tiesi sievietes ir tas kuras aiziet....jo kaa jau mees zinaam, no labiem viriem tak sievas neaiziet! secinajums viens un peec pieredzes Latvijaa ir shvaki ar viira materiaalu un atbildibas uznemsanos, driz jau tadu sindromu vares saut Kiviča sindroms, mūžīgi vinjsh iemiilas kaadaa jaunaa chiepinjaa :D
23.12.2018 01:59 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Te arī kādu laiku atpakaļ bija diskusija par Andri kiviču, manuprāt, arī to arī viss ir pateikts.
23.12.2018 01:29 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Zini...tev par pārsteigumu, varu teikt, ka ir ļoti daudz vīrieši kuri pat liekas ļoti normāli un nekas neliecina ka viņi varētu tā izrīkoties, bet tā notiek, arī tie kam ir gana naudas, bērniem nedod neko, arī tādi kas rūpējas par bērniem ļoti labi līdz vienam brīdim...alimentu nemaksātājs uzreiz nenozīmē alkoholiķis neveiksminieks kretīns.
Un kaut kā absurdi domāt ka pilnīgi katru otra cilvēka soli un lēmumu ir iespējams paredzēt...
.
Un cik tad tādi ir? 1 uz 10000? Tā nav nekāda norma, pārsvarā visi tie, kuri pamet ģimeni, bērnus, uzliek visiem "mīkstu", tos ļoti labi var pamanīt un ātri atkost. Turklāt nevajag aizmirst, ka vairums sievietes arī aizstāvēs savu veci, pat tad, ja viņu katru vakaru viņš iekausta, staigās pa kreisi utt, to sauc par izvēlēšanos neredzēt. Gan jau ka tev pašai arī paziņu vai attālu paziņu lokā ir tādi pāri, kur visi redz kāds lops ir vecis, bet sievietei, ar ko viņš ir kopā ir aizmālētas acis un liekas, ka viņš ir dieva dāvana.
23.12.2018 01:22 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nē, doma bija, ka sieviete pati vainīga, ka izvēlējās tādu veci, kurš ne tikai pamet savu bērnus, bet arī par viņiem nekāda veidā neruūpējas, ieskaitot uzturlīdzekļu nemaksāšanu.

Zini...tev par pārsteigumu, varu teikt, ka ir ļoti daudz vīrieši kuri pat liekas ļoti normāli un nekas neliecina ka viņi varētu tā izrīkoties, bet tā notiek, arī tie kam ir gana naudas, bērniem nedod neko, arī tādi kas rūpējas par bērniem ļoti labi līdz vienam brīdim...alimentu nemaksātājs uzreiz nenozīmē alkoholiķis neveiksminieks kretīns.
Un kaut kā absurdi domāt ka pilnīgi katru otra cilvēka soli un lēmumu ir iespējams paredzēt....
23.12.2018 01:09 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Reku vēlviens
Kāda tad atbildība sievietei nokrīt?? Vai tas ka jāpaliek vienai ar bērnu nav gana liela atbildība?

Runa tur bija par palikšanu stāvoklī nevis par kaut kādiem alimentiem.
23.12.2018 01:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits