Tinder skarbā realitāte

 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
Labdien, kāda jums ir pieredze ar TINDER? Prasu, jo man ļoti neveicas, trīs mēnešu laikā biju uz vairākiem randiņiem un ar kādiem trim puišiem likās, ka varētu sanākt. Vienā biju pat paspējusi iemīlēties. Sākumā viss skaisti, randiņi, ziedi utt. Gultā nelecu, bet pēc kāda laika tikām arī līdz tam. Tad puišu interese uzreiz pazūd,ignorē, pazūd ,kļūst kašķīgi. Zinu ,ka ir arī sakarīgi puiši, bet kā lai pie tiem tiek. Vislaik kaut kādi kretīni trāpās.
08.11.2018 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Storebute 360 grādi būs pilnīgs aplis, myb 180 grādi tomēr? Bet nu domai kopumā var piekrist, tu nekad nezini kas otram galvā.:-D
22.12.2018 22:12 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Pasadena, ja bērnu uztaisa pirmajā nedēļa vai mēnesī no satikšanās brīža, un nemaz neiepaziīst partneri, tad jā, tavs augstākminētais komentārs pat varētu šķist asprātīgs ;-)
22.12.2018 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vispār šī te diskusija atgādina viena mana paziņas stāstu, reāli džeks apzināti kāp uz to pašu grābekli un vēlāk bimbā man , redzi , visas meičas esot baigi sliktās.:-D Bet viņš vnk izvēlas vienu KONKRĒTU tipu.:-D
22.12.2018 22:17 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
TheLaw, mums ir ļoti atšķirīga humora izjūta. Un ne tikai. Bet - izklaidējies!
22.12.2018 22:22 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Vispār šī te diskusija atgādina viena mana paziņas stāstu, reāli džeks apzināti kāp uz to pašu grābekli un vēlāk bimbā man , redzi , visas meičas esot baigi sliktās. Bet viņš vnk izvēlas vienu KONKRĒTU tipu.

Bet tā jau tas dzīvē arī notiek. :-D
Runājot par attiecībām, tad uzsaktu, ka nekas tāpat nenotiek, nu nav, tā ka vecis vienā dienā vnk pieceļas un izdomā aiziet, ja runa ir par ilgstošām attiecībām. Tajās attiecībās problēma pastāv jau sen un es varu galvu likt ķīlā, ka pazīmes par to ir sen jau liecinājušas, ka tā notiks, tikai ir cilvēk, kuri viņas izvēlas neredzēt un paliek ar muļķa cerību, ka gan jau kaut kas pats no sevis uzlabosies.
22.12.2018 22:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vispār šī te diskusija atgādina viena mana paziņas stāstu, reāli džeks apzināti kāp uz to pašu grābekli un vēlāk bimbā man..

Vispār ļoti liela daļa problēmu ikdienā daudziem rodas tieši tā iemesla dēļ, ka paši sev uzliek kaut kādu "bloku/rāmjus" un vnk turpina iet pa apli vai, citiem vārdiem, kāpt uz viena un tā paša grābekļa. Un spītīgi turpina to darīt un čīkstēt citiem, ka, vot, neveicas, ir nolādēts, visi slikti, valsts vainīga u.t.t.
22.12.2018 22:23 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
ja bērnu uztaisa pirmajā nedēļa vai mēnesī no satikšanās brīža, un nemaz neiepaziīst partneri
Principā, lai iepazītu otru ir jāpaiet diviem gadiem, bet arī pēc tiem diviem gadiem cilvēks otru tā līdz galam tāpat nepazīst. Arī pēc desmit gadiem, un arī pēc 20 gadiem utt. Tātad nav nozīmes vai bērns tiek uztaisīt pirmajā pazīšanās nedēļā, otrajā vai vispār pēc 10 gadiem, jo Nekad nevar zināt kā otrs rīkosies konkrētā situācijā.
P. S. Tikai lai kāds neiedomājas, ka tagad var taisīt bērnu pēc nedēļas pazīšanās. :-D
22.12.2018 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Runājot par attiecībām, tad uzsaktu, ka nekas tāpat nenotiek, nu nav, tā ka vecis vienā dienā vnk pieceļas un izdomā aiziet, ja runa ir par ilgstošām attiecībām. 

Tā ir cilvēka daba:-D ir kategorija , kas ir meistari disciplīnā "negribēt redzēt kaut ko, negribēt risināt, runāt"
22.12.2018 22:29 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Principā, lai iepazītu otru ir jāpaiet diviem gadiem, bet arī pēc tiem diviem gadiem cilvēks otru tā līdz galam tāpat nepazīst. Arī pēc desmit gadiem, un arī pēc 20 gadiem utt. Tātad nav nozīmes vai bērns tiek uztaisīt pirmajā pazīšanās nedēļā, otrajā vai vispār pēc 10 gadiem, jo Nekad nevar zināt kā otrs rīkosies konkrētā situācijā.
P. S. Tikai lai kāds neiedomājas, ka tagad var taisīt bērnu pēc nedēļas pazīšanās.

Kurš teica, ka nevar taisīt? Lai tak taisa, bet pēc tam tikai lai nekauc, ka viss ir slikti.
Un vispār jā, uzsaktu, vienam otru ir kārtīgi jaiepazīst un vismaz gads ir jāpadzīvo kopā, lai domātu par ģimenes pieaugumu. Tad varbūt arī tie bēdu stāstī arī būtu mazāk.
22.12.2018 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Nekad nevar zināt kā otrs rīkosies konkrētā situācijā.

Tieeeeši tā:-D Otra galvā neielīdīsi.
22.12.2018 22:31 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Tā ir cilvēka daba ir kategorija , kas ir meistari disciplīnā "negribēt redzēt kaut ko, negribēt risināt, runāt"

Kušš tā nerunā, atnāks dusmīgās tantes un tevi sarās un teiks ka upuris nav vainīgs :-P
22.12.2018 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
TheLaw, upuris NEvienmēr ir vainīgs, ( es par to joprojām) katra situācija ir dažādu apstākļu rezultāts. Viss nav tikai melns un balts, lielākoties viss ir pelēks.
22.12.2018 22:37 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Manuprāt, alimentu nemaksāšanā "upuris" ir bērns.
Nekad nevar zināt kā otrs rīkosies konkrētā situācijā.
Kā nevar? Ja esi sieviete, vajadzēja varēt.
22.12.2018 22:44 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Viss nav tikai melns un balts, lielākoties viss ir pelēks
Un reizēm arī zils, zaļš, dzeltens un mēdz būt arī varavīkšņains. :-D
22.12.2018 22:57 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Kā nevar? Ja esi sieviete, vajadzēja varēt.

Nu bet kurš tad izvēlējas ar šo vīrieti taisīt bērnu? Protams, ka neviena galvā ielīst nevar un vienmēr jebkurā tāda veida situācijā pastāv risks. Bet teikt, ka atbildība, kaut vai niecīgākā, noveļas no pamastā pleciem un, ka pamestais paliek šādā situācijā arī ir muļķīgi.
Es, portams, arī nezinu kā nu katrs uzvedās, uz ko skatās esot attiecības utt, bet es, porsonīgi, ļoti ātri pamanu tos "red flag", un nemānu sevi un saprotu, ka ar šo konkrēto cilvēku nekas labs nākotnē nebus un arī ātri pazūdu.
Varbūt arī es uz šo visu saktos ar savu dzīves filozofiju - Situācijas kurās esmu nonācis, kuras ir atkarīgas, no manām dzīves izvēlēm, kuras es pats esmu radījis ar saviem lēmumiem, es atbildību uzņemos uz sevi.
22.12.2018 23:00 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Nu bet kurš tad izvēlējas ar šo vīrieti taisīt bērnu? ]
Patiesībā skumja statistika, jo jau šeit ir viens alimentu potenciālais nemaksātājs.
22.12.2018 23:08 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Patiesībā skumja statistika, jo jau šeit ir viens alimentu potenciālais nemaksātājs.

Es šāda veida situācijā nemaz neiekļūtu, lai man tas butu jādara. Un es nevienu reizi neesmu teicis, ka tie, kas nemaksā alimentus rīkojas pareizi. Runa te ir par atbildības uzņemšanos nevis ko, kas un kā maksā. Tie, kuri nemaksā alimentus, lai tas paliek viņu ziņā.
22.12.2018 23:14 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Es šāda veida situācijā nemaz neiekļūtu[
Tu nevari zināt, kas, kā un kurā brīdī notiks, tāpēc nemētājies ar vārdiem.
Runa te ir par atbildības uzņemšanos nevis ko, kas un kā maksā.
Vispār jau alimentu maksāšana (lasi uztaisītā bērna uzturēšana) arī ir atbildības uzņemšanās.
22.12.2018 23:22 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nu bet kurš tad izvēlējas ar šo vīrieti taisīt bērnu?
:-D Bet tieši tā! Es jau neko pretēju neapgalvoju. Sievietei vajadzēja paredzēt kas un kā notiks un neizvēlēties šo vīrieti! PunkC. Iedomājas vēl kaukt un pieprasīt alimentus bērnam (e). Tāds "nevar ielīst otra galvā" - darbojas tikai tad, ja esi vīrietis. Nu nevarēja vïrietis paredzēt, kas tā par sievieti, ar kuru izvēlējās veidot attiecības, kur nu vēl zināt kā rodas bērni un likumdošanu attiecībā uz šo jautājumu. Tāpēc jau ieskicēju iepriekš StoreiButei, ka ir aplami domāt, ka "bērns rodas no diviem".
Bet teikt, ka atbildība, kaut vai niecīgākā, noveļas no pamastā pleciem un, ka pamestais paliek šādā situācijā arī ir muļķīgi.
Kur kas tāds tiek apgalvots?
22.12.2018 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Es šāda veida situācijā nemaz neiekļūtu, lai man tas butu jādara.

Cermas ka tā arī būs, jo atkal atceries, tu nekad nezini, kas notiek otra galvā.:-P
Nu bet kurš tad izvēlējas ar šo vīrieti taisīt bērnu

Viapār strīdīgs jautājums.:-D Cik tālu sniedzas šī izvēle. Jā, izvēlas ar ko pārgulēt, ok, izvēle, izsargāties vai nē, jā arī izvēle,bet pastāv salīdzinoši mazs procents, bet pastāv, kā kontrcepcijas kļūda, vai tā ir izvēle....mmm....diez vai.:-D okei, uzzina ka ir iegrābiens, te atkal ir jautājums par to cik lielā mērā ir izvēle, te es neminēšu , nevienu tur standart iežēlinātāju atrunu, jo tās vienkārši ir MUĻĶĪBAS. Nākamā izvēle ir aborts vai nav aborts, ja tas ir atklājies konkrētajā laika sprīdī, kurā vēl var veikt abortu. Bet te var aiziet mega demagoģijā.:-D un Principā šajā konkrētajā situācija es daļēji , bet DAĻĒJI, piekrīti TheLaw, jo mēs katrs sastopamies ar SAVU izvēļu CENU.
22.12.2018 23:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits