Tinder skarbā realitāte

 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
Labdien, kāda jums ir pieredze ar TINDER? Prasu, jo man ļoti neveicas, trīs mēnešu laikā biju uz vairākiem randiņiem un ar kādiem trim puišiem likās, ka varētu sanākt. Vienā biju pat paspējusi iemīlēties. Sākumā viss skaisti, randiņi, ziedi utt. Gultā nelecu, bet pēc kāda laika tikām arī līdz tam. Tad puišu interese uzreiz pazūd,ignorē, pazūd ,kļūst kašķīgi. Zinu ,ka ir arī sakarīgi puiši, bet kā lai pie tiem tiek. Vislaik kaut kādi kretīni trāpās.
08.11.2018 11:04 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
@elllle
Randiņa periodā parādīt sievietei ko esi gatavs darīt lai veidotu ko patstāvīgu ir nīkulīgi? Šķiet,ka neesi uztvēris manu ideju. Nevienu brīdi nerakstīju kaut ko par izdabāšanu. Interesanti,ka lasa kaut ko starp rindiņām...
22.12.2018 02:26 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
StoreBute

Neesmu apgalvojis, ka IQ ir inteliģence. Un Emocionālā inteliģence ir ne tikai emocijas. EI ir inteliģences un emociju, empātijas apvienojums. Vīriešiem, tas ir zemāks dēļ testosterona, taču, kad tiem šī hormona ir mazāk tad var kāpināt arī EI un izprast visas nelaimes čupiņas labāk.
22.12.2018 08:31 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Neesmu apgalvojis, ka IQ ir inteliģence.
Tomēr kaut ko palasīji starp rindiņām. Varbūt.
Bet vispār turpini laikot tinderbildes, baidīt sievietes ar savu inteliģenci un apvainoties uz godzillām.
Mans savas taisnības pierādīšanas fails šodien atpūšas un ir slinkums ar tevi turpināt diskutēt par šo jautājumu. Miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts.
22.12.2018 09:31 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
haha. pieveicu. :-D
22.12.2018 09:43 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
haha. pieveicu.
Uzsit sev uz pleca un nobirdini asaru. Esi kļuvis par čempionu. Disciplīna pievarēta. :-D
22.12.2018 09:47 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Vismaz uz Zsvētkuem Bute rīvēsies mazāk. :-D
22.12.2018 09:49 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Vismaz uz Zsvētkuem Bute rīvēsies mazā
Līdz Ziemassvētkiem vēl ir pietiekoši daudz laika, lai atjaunotu savu iekšējo kašķu kuli un uzsāktu jaunu maratonu.
22.12.2018 09:58 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Ellle
Esmu arī esmu viena no tām, kas vairs nedzīvo LV, un draugs man arī ir no citas valsts! Teikšu pilnīgi godīgi- vīrieši LV ir ļoti izlutināti un paši par sevi neglīti blondpelēki nūģi. Katru dienu saku paldies, ka atšuvu tādus kā tu dzīvodama Latvijā.
Un runājot par vientuļajām māmiņām- nav tādu vientuļio māmiņu bez vientuļajiem tēviņiem ar piekabēm. Vīrieši ar bērniem ir tā teikt "damaged goods", kas sievietei bez bērniem nav vajadzīgi!
22.12.2018 19:21 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Nightberrii

Ja esi latviete, tad jau esi tāda pati pelēkā kā visi. Citi ir arī brūnpelēki... :-P
Es gan nezinu par ko Tev pateikties, ka nespēji dzīvot savā valstī un tagad tomēr nāc savas valsts forumā paklačoties. Mazliet skumja Tev dzīve sanāk. Ar saviem tuvajiem ar netiecies ne tik bieži kā gribētos, bēres un kāzas paiet bez Tevis...kādu aizved uz slimnīcu bez Tevis...
Latvijas vīrieši ir dažādi, ja Tu zini visus, tad Tev ir liels caurums. :-P
Par izlutinātību nezinu, tomēr dzīvoju viens un ar visu tieku galā. Meitenes man arī ir - grozās ap orbītu, taču bez darba un ar maziem gadiem nekas nopietns tur nesanāk. :-)
Žēļ, ka vēl neatklāji sava vīra nacionalitāti, droši, ka varētu pasmīkņāt cik daudz no vīrišķajām kvalitātēm tiem, parasti, piemīt.
22.12.2018 20:28 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
bez vientuļajiem tēviņiem ar piekabēm]
Pie tam spriežot pēc garā uzturlīdzekļu parādnieku saraksta nav spējīgi nodrošināt savus jau esošos, kur nu vēl nākamos bērnus. Pie tam, ja par esošajiem neliekas ne zinis, tad arī par nākamajiem diez vai gādās. :-D
22.12.2018 20:34 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
vīrieši LV ir ļoti izlutināti un paši par sevi neglīti blondpelēki nūģi. Katru dienu saku paldies, ka atšuvu tādus kā tu dzīvodama Latvijā.
Nightberri, ir, ir arī LV forši vīrieši, kuri nepauž tādus tekstus kā Ellle :-).
22.12.2018 21:27 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Jā, ir vīrieši, kas pieglauduši ausis un izkāruši mēles ņem jebkuru. Ir kas meklē variantus. ;-)
22.12.2018 21:32 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Ir kas meklē variantus.
Ir vēl viena kategorija - paši sevī iemīlējušies veči, kam neviena - ne jauna, ne veca, ne īsa, ne gara, ne ar bērniem, ne bez bērniem, nav pa prātam - viņi meklē ideālo un izbrāķē jebkuru savā ceļā sastapto daiļavu.
Bet beigās viņi tāpat ir spiesti vai nu ņemt pirmo pretimnācēju, jo jau ir tajā vecumā, kad vairs neviena negrib viņus, vai arī tā arī paliek vieni līdz mūža galam.
22.12.2018 21:41 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Esmu arī esmu viena no tām, kas vairs nedzīvo LV, un draugs man arī ir no citas valsts! Teikšu pilnīgi godīgi- vīrieši LV ir ļoti izlutināti un paši par sevi neglīti blondpelēki nūģi.

Protams, vienmēr ir viegli nolikt savas valsts vīriešus un pateikt, ka tie visi ir baigie neglīteņi un nūģi, tomēr atļaušos tev atgādināt, ka satiekoties ar ārzemnieku vai aprecot to, tas diez vai ir kaut kāds kvalitātes rādītājs. Tas, ka tevi par sievu vai draudzeni negribēja kāds no LV normālajiem vīriešiem, tur jau nu gan vaina nebūs Latvijas vīriešos un varbūt vaina ir jāmeklē citur. Tas ir sen zināms fakts, ka liela daļa sieviešu, kuras šeit Latvijā, nu sauksim tās par "nevisai", ārzemēs skaitās baigās skaistules un ir uz izķeršanu, man ir vairāki piemēri paziņu un bijušo klasesbiedreņu vidū. Protams, vienmēr jau būs izņēmumi un tu droši vien piederi pie tiem ;-)
Un runājot par vientuļajām māmiņām- nav tādu vientuļio māmiņu bez vientuļajiem tēviņiem ar piekabēm. Vīrieši ar bērniem ir tā teikt "damaged goods", kas sievietei bez bērniem nav vajadzīgi!

Šim gan piekrītu, tas iet uz abām pusēm un neredzu nevienu pamatotu un loģisku iemeslu kāpēc gan lai kāds satiktos ar kādu, kuram ir piekabe. Vienīgais, kas nāk prātā ir samierināšanās, jo saprot, ka neko citu, labāku atrast nevar/nevarēs.
Pie tam spriežot pēc garā uzturlīdzekļu parādnieku saraksta nav spējīgi nodrošināt savus jau esošos, kur nu vēl nākamos bērnus.

Un kurš tad, tavuprāt, pie tā ir vainīgs? Nelietīgie vīrieši, kuri nevar/negrib maksāt alimentus, vai tās, kuras pleš kājas un ļauj sevi padarīt "grūtu" nabagiem?
22.12.2018 21:44 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jā, ir vīrieši, kas pieglauduši ausis un izkāruši mēles ņem jebkuru. Ir kas meklē variantus.
Nu, ja Tev šī doma palīdz dzīvot patīkamāk - turpini tā domāt.
22.12.2018 21:46 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
kuras pleš kājas un ļauj sevi padarīt "grūtu" nabagiem?]
Nabagi tur ir varbūt labi ja kādi 10%, pārējie vnk NEGRIB nodrošināt.
Bet vispār bērns rodas no diviem, negribi bērnus - nekāp virsū. :-P
22.12.2018 21:48 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Bet vispār bērns rodas no diviem, negribi bērnus - nekāp virsū.

Tieši tā, redzi, kur tu pati savu abgalojumu apgāzi. Tikai kaut kā tavā komentārā atbildības slogs no sieviešu pleciem nokrīt. Tik pat labi varētu teikt, negribi bērnus vai zini ka šis konkrētais vīrietis būs tāds nelietis - neplet kājas. Bet tas jau nav nekas jauns, tur kur tas nav izdevīgi tur ir - esmu dura, neko nezinu, nav mana vaina :-D
22.12.2018 22:00 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
zini ka šis konkrētais vīrietis būs tāds nelietis - neplet kājas
Un diez kā tad to iepriekš nosaka? Mmm? Redz, ir pāri, kas nodzīvo padsmit gadus kopā un pēkšņi kāds vai kāda no viņiem, satiek lielo mīlu/iestājas 40gadnieka krīze/saprot, ka otrs nav īstais utt. un še tev - šķiras un dala mantu. Un pēkšņi vienmēr labais/labā mainās par 360 grādiem un huj - neinteresē vairs bērni un hops par alimentiem neliekas ne zinis. Un tādi ir gan sievietes, gan vīrieši. Nu nav iespējams pazīt cilvēku 100%.
22.12.2018 22:07 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Bet vispār bērns rodas no diviem, negribi bērnus - nekāp virsū.

StoreBute, Tu atrodies Lilit forumā - šeit "bērns rodas no diviem" nedarbojas :-D. Sievietei ir ne tikai 100% atbildība atkost partneri jau pirmajā randiņā, vēlams, neesot Golddigerei, uzzināt bankas konta stāvokli, karjeras perspektīvas, pilnu veselības/neveselības vēsturi (vēlams arī vīrieša ģimenes locekļu), vēlams iegūt datus psiholoģiskajai analīzei un paredzēt vīrieša uzvedību vismaz gadus 50 uz priekšu. Nespēj? Iedomājies vienkārši baudīt vīrieša sabiedrību un randiņu?Nu, sorrrriiii, pati vainīga, pie pilnīgi visa, kas jebkad jūsu abu attiecībās notiks. Arī, ja 10 gadus vēlāk vīrs izdomās pamest ģimeni un nospļauties par to. To vajadzēja paredzēt jau tajā pirmajā randiņā.
22.12.2018 22:07 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
šeit "bērns rodas no diviem" nedarbojas
Diemžēl tas nav tikai šī foruma ietvaros, jo tad nebūtu to tūkstošu parādnieku sarakstā. :-D
22.12.2018 22:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits