Tinder skarbā realitāte

 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
Labdien, kāda jums ir pieredze ar TINDER? Prasu, jo man ļoti neveicas, trīs mēnešu laikā biju uz vairākiem randiņiem un ar kādiem trim puišiem likās, ka varētu sanākt. Vienā biju pat paspējusi iemīlēties. Sākumā viss skaisti, randiņi, ziedi utt. Gultā nelecu, bet pēc kāda laika tikām arī līdz tam. Tad puišu interese uzreiz pazūd,ignorē, pazūd ,kļūst kašķīgi. Zinu ,ka ir arī sakarīgi puiši, bet kā lai pie tiem tiek. Vislaik kaut kādi kretīni trāpās.
08.11.2018 11:04 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Skarbā Tinder realitāte pāris dienas atpakaļ bija lasāms Lena Lena profilā Facebook vietnē :-D:-D:-D par ļauno Raffaelu.
13.11.2018 08:15 |
 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
es uz to Rafaelu vai kā tolaik sevi sauca Ronaldu arī biju iekritusi
13.11.2018 09:58 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Anta3 arī devi pases kopiju un bankas datus? :)
13.11.2018 11:14 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10479
Reģ: 29.01.2009
Lena Lena (t) Cerēja veci apšūt, bet sanāca citādi. Tik ģimeniska, tik ģimeniska, bet pašas bērnu vīrs (šķirtais?) audzina.
13.11.2018 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Zīle
Katram ir sava izpratne par lietām, tāpēc spriest, kas pareizi/nepareizo neņemos, tikai to, kas pieņemams man.
Vēl detaļa, ko vairāki draugi (vīrieši) teikuši - kamēr nav attiecības, bet tā randiņošana (beznosacījumu), tad attiecīgi viņiem nav ierobežojumi uz komunikāciju ar citām sievietēm. Man nav saistoši aizrandiņot 5 tikšanās reizē, kas easy būtu 2 pazīšanās nedēļa, līdz gultai, saprotot, ka vīrietis šādi vēl ar nez cik randiņo, čato. Bet kamēr cilvēks brīvs, viņš tak to var darīt. Pārsvarā jau sievietes ātri nez ko sadomājas un nu jau viņš viņas vienīgais. Vīrietim tā nav, čatošana un randiņi ir cilvēkiepazīšanas process, kas ļauj saprast, vai ir kas abiem kopīgs, lai pāraugtu tālāk nopietnākās attiecībās. Ja kādai ir ok likties gultā, apzinoties, ka iespējams viņa nav vienīgā, tad mani tas maz uztrauc, bet arī par attiecīgu finišu pārsteigta neesmu.
Par komentu, ka nevelk garumā un tiekas, lai uzreiz saprastu - ir vai nav, smaids pa visu seju. Neviena vien pirmā tikšanās ir bijusi ar sajūtu love forever, bet pēc laika, normāli iepazīstot, saprotu, ka nav mans. Iespējams, man nav intuīcija vai vienkārši sakritība
13.11.2018 12:52 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Šis arī nav slikti, jo tikmēr var turpināt tikties arī ar pārējiem. Kad aplaužas ar tiem, tad re, īstais ir gaidījis.
:-D:-D:-D
21.12.2018 09:39 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Jāsaka- ko meklē, to atrodi.
Esmu Tur bijis. Bet neesmu aktīvi deitojis. Esmu iepazinies tur ar 3 ļoti foršām meitenēm un ar vienu tagad ir attiecības. Viss ir lieliski. Ir meitenes ar ko čato ik pa pāris min, ir meitenes ar kurām uzraksti 1-2x dienā, bet nu tad garu tekstu. Ar citām bija čata formā komunikācija ar citām vairāk vēstuļu formā. Tas arī atkarīgs kādas abiem dienas gaitas. Saturīgāka kominikācija sanāk ar garamā, retajām vēstulēm pat vairāk. Pirmā satikšanās man parasti bija vienkāršā atmosfērā, lai abi saprastu kas ir kas un tad jau ja vēlme, seko nākamās tikšanās kur jau šķetina to visu dziļām. Kopumā var atrast otras puses, vismaz mana tipa meitenes, kas nav cacas, tur ir daudz foršas :)
21.12.2018 10:24 |
 
Reitings 59
Reģ: 22.03.2018
džeki tinderā nemeklē draudzenes vai līgavas.. tur tiek meklēts ātrs sex. Ja ilgi lauzies, tad zini, ka paralēli tev vēl ir 3-4 karstas blondīnes, kas gatavas pašas braukt pie džeka.
Ja džeks tinderā meklē nopietnas attiecības vai līgavu, tad viņam ir lielas novirzes :-D
21.12.2018 10:37 |
 
Reitings 16771
Reģ: 27.11.2018
Man šķiet internets ir normāla 21.gs sastavdaļa mūsu senčiem nebija tada iespēja komunicēt ar cilvēku no jebkuras vietas vai pasaules malas un iepazīties dažu minūšu laikā. Pie tam var izdarīt secinājumus par cilveku- viņa rakstības stils, komunikacija utt vel pirms esi saticis viņu realitatē, ta sprotams, var būt maldīgi, bet ar loģiskajām spriešnas spējam var daudz ko izsecinat. Pieredze katram veidojas- no sevis pasniegšnas, cilvēku ziveles, ko turpinat kontaktu un arī elementaras veiksmes. Protams, ka interneta vidē ir daudz fraku, bet ari pietiekams daudzums adekvatu, normālu vīriešu.
21.12.2018 11:15 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Es aizvakar darba pasaakumaa noshokeejos par darba koleegji.
Mees visi bijaam baaraa un mans koleegjis saaka vakteet vienu meiteni ( Nebija no muusu kompaanijas) Taa vietaa lai vienkaarshi ietu klaat un uzsaaktu sarunu vinjsh iegaaja applikacija Happn, taa ir liidziiga Tinder , tikai uzraada cilveekus nevis radiusaa bet gan tos ar kuriem tu tieshi esi skjeersojis celjus, atrodas vienaa telpaa utt.
Saaka skrulleet un mekleet to meiteni lai vareetu vinjai uzrakstiit. :-O
Muusdienaas vispaar tiek dariits viss iespeejamais lai cilveekiem padariitu eertaaku dziivi un izvairiitos no tieshas komunikaacijas ar citiem. :-D Taxi var pasuutit bez zvaniishanas, taapat ar take away - visu var pasuutit internetaa .
21.12.2018 11:35 |
 
Reitings 16771
Reģ: 27.11.2018
Bet ja viņam nav drosme peinākt klat meitenei, tad bez tās apalikācijas viņam vispar būtu 0 cerības, tādi cilveki, ka snemāk/baidās/negrib komunicet ir bijuši visos laikmetos. Un tas ir ļoti labi, ka var daudz ko izdarīt ar one click, man nav problēmu zvanīt, bet tas tiešam ir ērti
21.12.2018 11:38 |
 
Reitings 16771
Reģ: 27.11.2018
Tu vinam ari pateici seja, ka noskejies vai tikai anonima cosmo foruma tagad to raksti? :D Ak sis musdienu launais internets, pilnigi jasokejas :D
21.12.2018 11:40 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Ameliia
Man arii patiik tas ,ka visu var izdariit ar vienu klikshkji, par to es nemaz nesuudzos. ;-)
Runaajot par darba koleegji , Jaa es vinjam teicu lai beidz maazhoties ar applikaacijaam un pieiet tam cilveekam klaat.
21.12.2018 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 13.11.2011
Es ar draugu iepazinos Tinder! 4 mēnešu tikai sarakstījāmies un tad beidzot satikāmies un tā esam kopā gandrīz gadu. Draudzene satikās ar otro puisi ar kuru sarakstijas, tagad ir vairak ka 2 gadus kopā, saderinājušies un gaida mazuli. (l)
21.12.2018 12:20 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Es vakar biju koncertā un priekšā sēdēja čalis, tipisks Žigōlō pēc skata, un visu koncertu čatoja ar 3 beibēm, kur visām sūtija vienas un tās pašas bildes :D
21.12.2018 12:44 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Par Tinder nevaru neko pozitīvu pateikt.
1. tas app ir ar daudz tehniskām problēmām.
Ir gadījies, ka vakarā man sūtītas vēstules saņemu tik no rīta.
Ir bijis, ka app pilnībā jāpārisnalē.
Tāpat iegādātais mēneša abonoments izbeidzās pēc 2 nedēļām, jo viss tinder uztaisīja reset un man nācās veidot jaunu profilu. :-O
2. Meitenes ko tur redzu.
Daudzas ir ļoti skaistas, kuras es neņemu kā nopietnas pretendentes un bieži tie ir feik profili.
Ja ir match, tad tas nenozīmē, ka meitene pat spēj atbildēt. Reiz es joka pēc pāris dienas nopūlējos, lai vismaz atbildētu. un pēcāk jau to meiteni manīju otrapuse.lv
Tur slēpjas meitenes ar nopietnām garīgām problēmām un lieliem mīnusiem.
Garas kā dārza šlangas, ar 1 vai vairākiem bērniem, meitenes, kas meklē labāku puisi par esošo, garigas kroples, kas vēlas celt pašapziņu un tērēt vīriešu laiku, bet nes iegt neko pretī. Tādas meitenes no kurām visi izvairas dzīvē.
Kopumā varu teikt, ka neesmu bijis uz nevienu randiņu, brīžiem pat grūti dabūt facebookā
21.12.2018 17:41 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Kopumā varu teikt, ka neesmu bijis uz nevienu randiņu, brīžiem pat grūti dabūt facebookā
Domāju, ka arī ne uz vienu randiņu tā arī netiksi. Ej klosterī, ak, svētais!
21.12.2018 17:52 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Svēts es neesmu un nevienu čatojot nekritizēju un matchus netaisu ar nevēlamām, bet tendence ir acīmredzama, ka tur uzturas vai nu ļoti dārgas prostitūtas vai izbrāķētas vecmeitas, kuras varbut arī labi izskatās, bet dēļ bērniem vērtējamas vismaz par 3 ballēm zemāk 10baļļu skalā.
Var arī saprast, ka meitenēm ir daudz uzmanības apliecinājumu, taču ne no manis, jo arī profila info tās neaizpilda. Šad tad rakstoties noskaidrojas, ka meitene ir bijusi svētāka par mani un nekad nav smēķējusi vai dzērusi un izaugusi liela kā godzilla
21.12.2018 18:34 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
vērtējamas vismaz par 3 ballēm zemāk 10baļļu skalā.
Un uz cik tu pats sevi novērtētu?
i
zaugusi liela kā godzilla]
Tātad tu sevi salīdzinātu ar ko - Rumpelrūķi, Lāčplēsi, Vinniju Pūku vai....?
21.12.2018 18:39 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Esmu simpatisks 7, bet bildēs uz 8. Man ir savs 2 istabu dzivoklis Rīgā, auto, darbs, esmu inteliģents. 34 gadi, bet trennējos un esmu atlētiskas miesas būves, izskatos uz 28 (tā teica cilvēki no malas).
Nesmēķēju un dzeru pamaz. Esmu vidēja auguma 178. ir man draudzenes bijušas uz 18 un 19 gadi, bet kopumā randiņošanas kultūra ir gājusi uz leju un meiteņu prasības uz augšu. Tik nevajadzīgi čatot grib. :-/
21.12.2018 19:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!