Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bartolini dziedzeris iekaisis?

 
10 gadi
Reitings 7621
Reģ: 21.03.2014
Palasiju sausmu stastism.pie doka tik 5dien tieku un ari ne savas ginekologes.
Pirms nedelas sataustiju nelielu bumbuliti pie kaunuma luoas. Likas tikai pumpa lielaka.aizmirsu. nu paris dienas taja puse sap cirksnii un palielinati limfmezgli. Bet ta pumpas vieta nedaudz varbut izpampusi un nekads augonis vai kas taml nav manaams. Ir ok gaidit lidz 5dienai? Kas vel sliktak var notikt? Vienigi uztraucos ja limfmezgli palielinati, tad pamatigs iekaisums? Varbut kadi ieteikumi ko no bezrecepsu med.palietot? Tur nekas nesap. Tik cirksnis ar limfmezgliem, bet domaju ka tas dziedzetis iekaisis laikam.
05.11.2018 17:41 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Man tieši pirms mēneša šis parādījās. Tikai es nemaz nepalasīju internetā, bet savā galvā jau izdomāju visus šausmu scenārijus, kas gan tas varētu būt. Aizgāju pie dakteres, viņa vien pasmaidīja, ka manai superpanikai gluži nav iemesla.
Tavā gadījumā nedomāju, ka tas būs uzreiz iekaisums, jo citēšu savu ginekoloģi Iekaisumu tu nepalaidīsi garām-nevarēsi ne pasēdēt, ne pagulēt .
Bet pie daktera obligāti-jo nu gadījumā, ja tas tev ir pirmo reizi, nav teikts, ka diagnoze ir pareiza.
06.11.2018 16:13 |
 
10 gadi
Reitings 7621
Reģ: 21.03.2014
Nu man ari skiet ka pie iekaisuma jabut trakak, man tur tagad knaps bumbulitis jutamz. Bet cirknsi sap joprojam un limfmezgli palielinati. Ceru, ka nebus kas laundabigs. Ko Tev arste teica, kas tas ir?
06.11.2018 18:04 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Man ir tā bartolini cista. Iekaisuma nav. Vienu brīdi bumbulis bija paliels. Ārste teica, ka ja nerodas iekaisums izlemt - hribu es ar viņu sadīvot, vai nē(doties izgriezt). Bet ar to griešanu ar nesteigties. Tā cista varot pazust.
Es mājās atradu berlocīdu, nedēļu padzēru. Tagad man tas bumbulīts pavisam mazs
06.11.2018 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 7621
Reģ: 21.03.2014
Man varbūt arī mini zirna lieluma cista? Nu knapi sataustu tur kko biezaku. Smereju ar Evijas ziedi. Tagad vairak izbrina no kaa saapes cirksnii un limfmezgli sapigi..jo nekadu citu iemeslu neredzu. Nu japaciesas lidz 5dienai
Cerams bus skaidriba
07.11.2018 00:01 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
mājās atradu berlocīdu. nu i palietoju --- wtf kas tas ir...
Evijas ziede.. jā, strong stuff, stiprāka ir tikai Jolantas ziede
07.11.2018 00:18 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
mājās atradu berlocīdu. nu i palietoju --- wtf kas tas ir..

Kādā ziņā? Ja nezini, kas tie ir par medikamentiem, tad pagooglē un izlasi, nevis raksti stulbus komentārus. Es zinu, ko un kamdēļ lietoju.
07.11.2018 11:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits