Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

“Toksiski” cilvēki

 
Reitings 267
Reģ: 05.02.2018
Vai jūs ar tādiem esat saskārušās/šies? Vai arī ja ģimenē ir tādi, kā viņus vieglak ir ignorēt? Un kas viņi ir pēc jūsu domām?
01.11.2018 14:36 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Diemžēl esmu saskārusies. Pārtraucu vai uzturu minimālu kontaktu - neielaižos draudzīgās sarunās, bet runāju tikai par lietu.
.
Ko tu biji domājusi ar šo?
Un kas viņi ir pēc jūsu domām?
01.11.2018 14:41 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Vai jūs ar tādiem esat saskārušās/šies?

Diemžēl esmu saskārusies. Es parasti uzturu tikai minimāli kontaktu, ja man ar viņiem kaut kā jāsadzīvo (piemēram, darbā). Ja ģimenē, tad ir citādāk. Laikam jau jāmēģina pret to izturēties samērā vēsi, neņemt pie sirds.
01.11.2018 14:49 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Jā, man ir bijusi toksisku attiecību pieredze gan ģimenē, gan ar vīrieti... Nu, teiksim tā, žēl, ka no tiem cilvēkiem nevar piedzīt terapijas un medicīnas izdevumus, kas rodas, lai sagremotu pārdzīvoto. Kas viņi ir? Kā kurš - egoisti, par sevi nepārliecinātie, kompleksainie, mazas emocionālās kapacitātes cilvēki. Manā gadījumā, viens bija izteikt manipulatīvs sociopāts (mans vīrietis), ko nemanīju sākumā, otrs vienkārši... nez, slikts cilvēks. Mācos piedot, bet nekad neaizmirsīšu, tas skaidrs... Nervi ir stiprāki, bet, godīgi sakot, izčakarēti.
01.11.2018 14:57 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Jā ir bijusi saskarsme. Nekad tam cilvēkam neuzticos un neko nestāstu. Izvairos no visiem kontaktiem. Kas viņi ir? Varbūt sociopāti?:-D Tagad šis termins sabiedrībā ļoti populārs.
01.11.2018 15:18 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Tagad šis termins sabiedrībā ļoti populārs.

Nevis populārs, bet salīdzinoši jauns. Kādreiz cilvēkiem vispār dzīve/attiecības veidojās savādāk, bija citi apstākļi. Sociopātu esot aptuveni 4% no mūsdienu sabiedrības daļas. Jau tīri skaitliski tas ir vairāk kā pirms 20, 50 utt. gadiem, bet jāatzīst, ka arī to piemēro lielai daļai cilvēku, kas neatbilst šim raksturojumam un sirgst ar citām "kaitēm".
01.11.2018 15:29 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Esmu sastapusi, arī ģimenē viens tāds ir. Nu neko darīt, kontaktējos tikai tad, ja absolūti nepieciešams, citādi neliekos par tādu cilvēku ne zinis. Esmu saņēmusi pārmetumus šajā sakarā, ka tas taču ģimenes loceklis, nu kā var tā vispār nekontaktēties ar radinieku, bet nu nedomāju, ka man būtu jāļauj cilvēkam indēt man dzīvi tikai tāpēc, ka esam radinieki.
01.11.2018 15:54 |
 
Reitings 267
Reģ: 05.02.2018
Mischa atvainojos, nepareizi uzrakstīju :-D ar to biju vairāk domājusi, ko šie cilvēki visvairāk dar, lai jūs uzskatītu ka viņi pieder pie šīs grupas :-)
01.11.2018 16:09 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Toksisku cilvēku nav.
Ir toksiskas attiecības.
01.11.2018 16:49 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Toksisku cilvēku nav.
Ir toksiskas attiecības.

Ir gan. Zinu cilvēku, ar kuru gandrīz nevienam apkārtesošajam nav viegli.
01.11.2018 16:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Toksisku cilvēku nav.
Ir toksiskas attiecības.

Nemuldi atkal te daudz lieku.
01.11.2018 16:58 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Lai jau uguns nāk uz mani, bet nerātnā, tu nejūties toksiska? Vai kad agrāk troļļus par tādiem sauci, aizmirsi? :D Tad jau tavas attiecības ar viņiem ir toksiskas, tātad, ja viņš nav pats par sevi toksisks, bet tev traucē, tad toksiskums ir tevī. Tas tā jautrībai un prāta mežģim tev. ;-)
01.11.2018 16:59 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Zinu cilvēku, ar kuru gandrīz nevienam apkārtesošajam nav viegli.
tad jau varēsi atbildēt uz autores jautājumu:
Un kas viņi ir pēc jūsu domām?
kura precizējums:
ko šie cilvēki visvairāk dar, lai jūs uzskatītu ka viņi pieder pie šīs grupas
01.11.2018 17:02 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es arii vairaak domaaju ,ka attieciibas ir "toksiskas" ar kaadu cilveeku.Cilveeki nesader kopaa,viens otru "musii nost"!Tas cilveeks pats par sevi varbuut nemaz nav slikts,bet vienkaarsi grib kaadu-loti biezi konkreetu cilveeku ,spiidzinaat!
Es ieteiktu no sii cilveeka tureeties pa gabalu!
01.11.2018 17:13 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Pārsliņa šis termins ir populārs un arī jauns. Tas dēļ Shane video par Jake Paul. Un dēļ šī video tiek veidoti daudz jauni video, kas veido kontriverisālas sarunas par to kas ir un kurš ir sociopāts. Manuprāt medicīnas terminu grāmatās jau sen tiek runāts par dažādām psiholoģiskām novirzēm, kas izpaužas kā sociopātija. Bet nu labi tas nav galvenais.
Nerātnā ir toksiski cilvēki un tu laikam esi viens no tiem. :-D Patīk citiem čakarēt smadzenes.
01.11.2018 17:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Patīk citiem čakarēt smadzenes.
nav iespējams čakarēt to, kā nav.:-P
01.11.2018 17:24 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu es gan domaju, ka ir toksiski cilveki, ne tikai attiecibas, es teiktu gan/gan. Zinu vienu sievieti, kura it ka normals cilveks, bet tikko vinai kaut kas neiepatikas, vina dara visu iespejamo, lai otram ieriebtu un liktu justies slikti un vel mekle sev atbalstitajus nomelnojot sev nevelamo personu, un ta vina dara VISU laiku, taka man skiet, ka vina ir toksisks cilveks, jo ar vinu visi censas pa labam, mila miera labad. Ir ari, protams, kad vienkarsi attieibas ir toksiskas, tiesi vienam ar otru... un ja, man apkart tadi ir, ka nu ar kuru, ar vienu vispar nekontaktejos, ar vel diviem minimali, tiri tada pieklajibas limeni.
01.11.2018 17:28 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
nerātnā, manis pieminētais cilvēks ir ģimenes loceklis, ap kuru “danco” visi pārējie. Tas ir cilvēks, kuram ir normāli dzīves apstākļi, bet visu laiku žēlojas, cik smagi viņai iet. Viņai vienmēr ir kāda jauna problēma. Patiesībā viņai nav problēmu, bet tā ir taktika, lai visu laiku viņu žēlotu, jo, kad pārējie vienu problēmu atrisina vai piedāvā risinājumu, vienmēr uzrodas kāda cita lieta, par ko žēloties. Neskatoties uz to, ka visi kā paklājiņi izklājas viņas priekšā, viņa stāsta, ka “viņa jau ir pieradusi visam iet cauri viena” un vēl visādus tekstus, kuri citos iedzen vainas sajūtu, jo kā gan mēs tik ļauni, atstājot “nelaimē” tuvinieku. Ar saviem manipulatīvajiem tekstiem šis cilvēks ir panācis, ka visi visu laiku viņai izdabā kā princesei. Ja ģimenē kādam parādās patiešām smagas problēmas, viņa savu stāstu padarīs vēl dramatiskāku, lai visa uzmanība atgrieztos atkal pie viņas. Ja ar viņu sāk runāt konkrēti par to, ka šāda uzvedība nav pieņemama, tad ir asaras un manipulatīvi teksti, kas spēlē uz jūtām, sakot, ka, protams, visi jau viņu uztver par sliktu cilvēku, un varbūt viņai vajag vispār pazust utml. Ja viņu ignorē un nepievērš šo īpašo uzmanību, regulāri jautājot, vai viss ir kārtībā, tad viņa apvainojas un citiem stāsta, ka tas un tas neliekas par mani ne zinis. Svētkos šis cilvēks vienmēr dusmīgs sēdēs malā, jo nav uzmanības centrā. Tam visam klāt vēl ir emocionāla vardarbība pret dažiem cilvēkiem, un vēl visādas nianses, kuras es diemžēl nevaru izteikt vārdos, bet jūtu kā kamolu savā vēderā, kad esmu kopā ar šo cilvēku – ir tāda pretīga vainas apziņa, diskomforts un sajūta, ka esi kā uz nažiem, un ka ar šo cilvēku jāapietas kā ar jēlu olu.
Kas viņa ir? Es nezinu psihiatriskus terminus, bet nāk prātā vārds manipulatīvs narcisists.
01.11.2018 17:44 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Pārsliņ, arī es piedzīvoju attiecības ar manipulatīvu sociopātu. Tādas lietas sapratīs tikai tas, kurš tam ir gājis cauri. Man neviens tuvinieks nepalīdzēja, jo nav iespējams izstāstīt, kas tas ir. Es atkopos apmēram divus gadus, lietoju arī antidepresantus. Es būtībā jutos mirusi pēc šī cilvēka un līmēju sevi atpakaļ pa gabaliņam. Šī bija drausmīgākā pieredze manā dzīvē.
01.11.2018 17:50 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
(otrajā komentārā es runāju par citu cilvēku, nevis to, ko pieminēju pirmajā)
01.11.2018 17:51 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Pret toksiskām lietām palīdz bieza āda.
Toksiskie parasti uzbāžas tiem kuri ir emocionāli viegli ievainojami. Ja paradīsi mugurkaulu un aukstu vienaldzību, tas atsijāsies pats no sevis.
01.11.2018 17:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits