Fit body studio

 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Sveiki!
Vēlējos uzzināt, vai ir kādas atsauksmes par Fit Body Studio 6 nedēļu izaicinājumiem?
Facebook pilns ar pozitīviem komentāriem. Gribētu pamēģināt, bet no otras puses 55 eiro negribētos arī, tā teikt, lieki izmest vējā.
Komentāri, atsauksmes?!
http://www.fitbody.lv/s35/uztura-izaicinajums/
https://www.facebook.com/fitbodyriga/
30.10.2018 14:43 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Minētās cenas ir neklatienes sadarbibai.. ja piemeram planu veidoju izbraukuma klatienee tad nedaudz adrgak jo tas ir man paildus laiks celaa un ari papildus izdevumi..
30.10.2018 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ja izmanto privatas noadrbības vislaik tad treninprogramma un monitorings nav nepieciesams
30.10.2018 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Protams pie ilgtermiņa sadarbības runājama atlaide
30.10.2018 22:34 |
 
Reitings 2
Reģ: 14.05.2013
Lūdzu, lūdzu, neparakstaties uz šīm muļķībām ar x nedēļu SUPER rezultātiem.
Protams, ka uzņemot 1200 kalorijas svars kritīs, BET visticamāk, šis kaloriju daudzums ir krietni par maz, lai veselīgā veidā nomestu svaru.
Kaloriju deficīts = svara zudums.
Ieteiktu painteresēties par veselīgiem veidiem kā nomest svaru, bet ir jāsaprot, ka tas nebūs ātri.
Pati personīgi varu ieteikt pasekot cilvēkiem instagrammā, kas sniedz pilnvērtīgu informāciju, kad noderēs ilgtermiņā. Šī nav reklāma, bet gan cilvēki, pie kuriem esmu nonākusi tieši buroties cauri, kā kļūt tievākai, labākai, vingrākai utt. Pati sāku ar absurdām diētām līdz prātiņš pienāca saprotot, ka tie nebūs ilgtermiņa varianti.
Manuprāt cilvēki, kam vērts sekot un kas dalās ar noderīgu informāciju (nenoteikta secība)
Instagram:
@nika_fit_
@anna_fitness_croissant
@ilona.ceple
@karlis.eiduks
@aksels_cirulis
@thefashionfitnessfoodie
@cartergood
@petersoonfit
@roxywinstanley
Šie cilvēki dalās ar body positivity, nestāsta muļķības un “maģiskos” trikus, kā nomest svaru un būt formā, bet gan dod realitātes devu.
Ir vēl pāris profili, kurus esmu atradusi sev noderīgus, ja ir interese varu padalīties.
31.10.2018 00:19 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Paldies par viedokļiem!
31.10.2018 08:58 |
 
10 gadi
Reitings 3044
Reģ: 13.11.2011
es instagramā sekoju vienam slaiduma maratonam, kurš ilgst 21 dienu, dalības maksa ir daaaudz mazāka, pirmās dienas, ja pareizi atceros, bija kkādi 12eiro. vari pačekot "taukless", tur arī meitenēm labi rezultāti, iekļautas gan receptes, gan vingrinājumi utt. pati gan neesmu piedalījusies, bet izskatās interesanti. :-)
31.10.2018 10:52 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
es arī būros cauri pati lai nomestu svaru, sāku ar grāmatām, paralēli angļu lapās lasīju par uzturu, uzturvērtībām, ēdienu, jo LV valodā informācija maz un delfi rakstiņos daudz muļķību, arī instagram jau pieminētie daži profili apstiprina tās teorijas ko lasīju pati. Esmu pret drastisku variantu, jo man ir pieredze, esmu nometusi svari un gadiem dzīvoju ar mīlestību pret sportu, baudu pret kvalitatīvu ēdienu.
31.10.2018 10:58 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Esmu pie trenera ņemusi uztura plānu, ar māsu mēģinājusi stokholmas diētu utt utt. Skaidrs ir tas ka tā visa ir naudas kāšana.
Līdz šim nekas tajās ēdienkartēs nav bijis tāds, ko pats nevarētu izdomāt, saprast un sameklēt netā pa velti...
Un nekādus īsti rezultātus tas arī man nedeva. Tagad pati mēnesi sēžu itka uz diētas, neko baigi neplānoju nedēļu uz priekšu, cenšos vnk ēst veselīgi un mazāk daudz, pa vidam arī gadās apēst kaut ko, ko nedrīkstētu un tās retās reizes vispār neko nav nodarijušas, tagad uz svariem redzu tādu skaitli ko tiešām sen nebiju redzējusi un prieks :D
Es arī vel pavingroju gandriz katru dienu.
Bet nu ja nav kur naudu likt, vai tiešām ir tik šausmīgi traģiski, ka bez uzrauga nespēj turēties nekādos rāmjos, tad varbūt arī var izmest to naudu...bet nu tas tomēr ir vairāk darbs ar sevi pašu :)
31.10.2018 11:12 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un tā tomēr man arī liekas bišk slinkuma pakāpe, labak izmest 50€ lai kāds tev visu priekšā noliek, nekā pašam pameklēt info....ja nevari tik daudz nu nav jābrīnas ari par lieko svaru kas slinkojot uzkrāts :D
31.10.2018 11:16 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Peekaboo, jā, tas ir slinkums!! Nu un, mūsdienās daudz pakalpojumu balstās uz slinkumu! Priekš kam pirkt irobotu, tvaika slotu vai veļas žāvētāju? Visu var darīt pats. Ēdienkarte palīdz plānot, kontrolēt, kā arī - ne mazsvarīgi - pagaršot jaunus produktus, ko pats veikalā pat neapskati. Saku vēlreiz - cilvēki ir dažādi un daļai ir noderīga šī kontrole, vajadzība atskaitīties utt. Vai tāpēc esmu sliktāks cilvēks par tevi? Visi, kas nedara kā tu, ir lūzeri?
31.10.2018 11:22 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nevienu par lūzeri nenosaucu, tikai izteicu savu viedokli par slinkumu :D ar ko baigi nebūtu jālepojas ja kas un tādā gadījumā arī nav ko čīkstēt ka 10 gadus esi resns :)
31.10.2018 11:29 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Ja nezin un nav vispār zināšanu par veselīgu uzturu, tad ieteiktu neko neeksperimentēt, bet ēst produktus, kas ir pamatu pamats, nav jāizdomā ritenis no jauna un mēģināt visas šīs "modernās" diētas. Sākumā izslēgt visus našķus, cukuru. Un no produktiem, kuru izvēlēties ēst - pilngraudu auzu pārslas, olu baltumi, griķī, rīsi, saldie kartupeļi, vistas fileja, olīveļļa, vājpiena biezpiens 0.5% un katrai ēdienreizei klāt kaudzi ar dārzeņiem un protams, vismaz 2l ūdens (bez nekādiem piejaukumiem) dienā. Vēl pa starpai nedēļā vismaz 3 reizes kardio. Jā, izklausās diezgan vienveidīgi, bet sākumam tas būs labi, ja nav zināšanu. Internetā ir pieejama ļoti daudz informācija un arī par daudzumiem kādus ēst un kas ēdienreizei vajadzētu būt iekšā. Ja šķiet, ka svars pārāk strauji krīt, tad palielina porciju lielumu un skatās pēc sajūtām. Labāk, lai progress ir lēnāks nekā pāris nedēļās nomet 15kg un pēc tam brīnās, kāpēc viss atnāk atpakaļ ar uzviju.
50 euro par uztura plānu nekad nemaksātu, vēl jo vairāk, ja nedrīkst kritizēt un vēl pat ir iespēja, ka tevi izmetīs no nodarbībām, tas jau, manuprāt, daudz ko pasaka par šo iestādi.
31.10.2018 12:19 |
 
Reitings 44
Reģ: 24.02.2013
Omg:-):-D
Tak skaiti ikdienā mājās kcal un tievē. Easy
Un par to badošanos, katram jau savs. Es, piemēram, tievējot esmu dzīvojusi gan uz 1000kcal dienā, gan 500kcal, gan vispār neēdusi 3diennaktis (tad kko apēd un atka need). Neuzskatu, ka tas ir neveselīgi.
Bet jā, ēd principā ko gribi, labāk gan taukus un olbaltumvielas un vnk skaiti kcal. (l)
31.10.2018 12:28 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
TheLaw - ar tik vienveidīgu ēšanu ātri vien apniks un aizies pa pieskari! No tā arī gribēju izvairīties - no rutīnas savā ēdienkartē!
Peekaboo - kopš pavasara pati nometu 10 kg un šo izaicinājumu izmēģināju, lai būtu iedvesma iet vēl tālāk un pamēģināt kaut ko jaunu. Jau minēju par jauniem produktiem, par kuriem pati nezināju un nebiju ēdusi.
Jums taču neviens nespiež mēģināt un maksāt tos 55eur. Es to neuzskatu par tik lielu naudu, lai nepamēğinātu. Neviens nesola nomest padsmit kg 6 nedēļu laikā. Jo lielāks liekais svars ,jo vairāk sākumā nometīs, protams. Bet tie padsmit kg, ko sievietes nomet, ir vairāk nekā 6 ned.laikā.
31.10.2018 12:29 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Vispār jau progress tievejot tik īsam laikam ka pāris pirmas nedēļas būtu jāvērtē pēc tauku masas svārstībām ķermeni nevis pēc nomestajiem kg vai izmēriem.
Jo sākotnēji var panākt pat vairāku kg kritumu un vēdera nelielu samazinājumu vienkārši uz tuksaku zarnu un kunga rēķina.
Taka vērtēt pirmās nedēļas visu tikai pēc nomestajiem kg ir totali neobjektivi.
Es ar varu 5-7kg nomest kaut pāris dienu laikā... Bet tas nebūs uz tauku rekina
31.10.2018 12:58 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Es ari izgāju programmu, pirmās 2 dienas bija bads, jo biju pieradusi pie smagas, taukainas pārtikas. Pēc tam nebija. Es neizjutu, ka kādu kušinātu par negatīviem komentāriem, a varbūt idzesa tik ātri, ka nemaniju :D Visu laiku tur uzsvēra, ka ja ir bada sajūta, tad jāpalielina porcija uz dārzeņu rēķina,es tā arī darīju. Neatceros cik nometu,bet centimetri kusa, viduklī nosta bija ļoti daudz, kādi 12cm, un beidzot bija redzama prese ( regulāri spēka treniņi gada garumā, bet muskuļi bija zem tauku slāņa). Kopumā iesaku, ja slinkums urbties cauri. Pēc tam principus var ieviest dzīvē un pati mājās iet vēlreiz programmu :)
31.10.2018 22:04 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Iesaku painteresēties ar AF jeb Atkal formā. 12 nedēļu izaicinājums ar daudz un dažādām receptēm. :-)
02.11.2018 10:46 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Neteiktu, ka šī būs baigā sūdzība, tomēr uzskatu, ka man jāpadalās ar savu viedokli, lai citas sievietes pārdomātu savu izvēli iegādājoties šo “izaicinājumu” un rēķinātos, ar ko būs darīšana.
Pieteicos izaicinājumam, jo, lai gan ēdu ļoti veselīgi, svars nekustās. Izaicinājuma aprakstā viss izklausījās lieliski, tikai līdz galam nebija skaidrs, par ko es maksāšu un kādi īsti ir tie noteikumi, kas jāievēro. Principār, sanāk pirkt “kaķi maisā”. Tomēr nolēmu piedalīties, jo gribēju samazināt apkārtmērus, ēdot garšīgi. Pie visa pieminēšu, ka man ir ļoti stresains un sēdošs darbs, kas arī ietekmē svaru. Sports nav mana mīļākā nodarbe, taču mēdzu brīvdienās doties garās pastaigās un apmeklēt baseinu.
Tālāk par izaicinājumu. Izaicinājumu pavadīju kā klusā vērotāja, jo negribēju bildēt ēdienu un atskaitīties. Pirmajā dienā jau noķēru šoku. Biju ļoti izbrīnīta, ka visam papildus nāk krietna fiziskā slodze, kas ofisa planktonam ir vēl lielāks izaicinājums kā diēta. Sākumā biju nolēmusi nomest nedaudz svaru, lai vieglāk kustēties, un tikai tad pievērsties intensīvām fiziskām aktivitātēm. Kāds varbūt nepiekritīs, bet man šķita, ka tā man būs vieglāk, lai nepamestu visu pusratā. Negribēju savu organismu šokēt ar tik daudzām lietām uzreiz. Bet jā, tātad, šajā izaicinājumā tā tas nestrādā – tikai ēst 1200 kcal dienā. Papildus visam katru nedēļu ir X minūšu kardio pastaiga (ar katru nedēļu palielina pastaigas laiku), tad vēl vingrojumu komplekss, kuru nemaz nebija viegli izpildīt (fiziski neattīstītam cilvēkam ar lieko svaru šādu slodzi uzlikt pēkšņi, manuprāt, nav pareizi) un papildus visam 3x nedēļā ir jānodarbojas ar kādu paša izvēlēto sporta veidu.
Okej, it kā jau viss lieliski, bet izaicinājuma reklāmā tika minēts “tievē ēdot garšīgi”, nekur netika minēts, ka vēl būs arī daaaaudz jāsporto, lai kaut kas vispār notiktu. Tāpat arī reklāmā ir minēts “Tu tiksi pievienota slēgtai grupai Internetā, kurā gūsi atbalstu un padomus no citām dalībniecēm un manis, fitnesa treneres Agneses”. Nē, tā nenotiek. Nekādu atbalstu tur saņemt nevar. Neuzdrošinies čīkstēt, jo grupā drīkst dalīties tikai ar pozitīvo. Nesaprotu īsti, kam tad tā grupa domāta – man, kā naivam cilvēkam, bija vēlēšanās saņemt uzmundrinājumu no citām dalībniecēm, kad pašai neveicās, vai uzmundrināt citas, kuras atrodas uz padošanās robežas. Bet nē – visi negatīvie komentāri tiek dzēsti gaismas ātrumā. Ja kāds atļaujas čīkstēt vai NEDOD, DIEVS gribēt padalīties ar receptes modifikāciju – viss tiek dzēsts, komentāri slēgti un tu sēdi un nesaproti – kas tā par attieksmi no pieauguša cilvēka?! Ja tas ir tavs izaicinājums un noteikumi ir tik bērnišķīgi, tad neprasi par to naudu un dzēs, ko gribi. Bet šeit, galu galā cilvēki ir samaksājuši naudu par pakalpojumu un viņiem ir tiesības izteikt viedokli. Es saprastu, ka šādi notiktu, ja izaicinājuma nosacījumi tiktu publicēti pirms pieteikšanās, bet tos var izlasīt tikai pēc apmaksas veikšanas. Tātad – tev nav ne jausmas, par ko vispār maksā naudu (karoč, pati vainīga).
Izaicinājuma grupiņa ir pilna ar jūsmīgām veterānēm, kuras ir nometušas iespaidīgus kilogramus un krietni samazinājušas apkārtmērus. Un ar jauniņajām, kuras tāpat kā veterānes jūsmo par NENORMĀLI garšīgajām receptēm. Nu… es, godīgi sakot, nesaprotu no kā tās jūsmotājas ir pārtikušas pirms “izaicinājuma”, visticamāk no ceptiem kartupeļiem ar majonēzi 3x dienā, pelmeņiem brokastīs un fazer šokolādes pirms gulētiešanas, jo savādāk es nespēju atrast izskaidrojumu, kā viņām var kristies svars. Kopumā izaicinājumā pieņēmos svarā par 3,5kg, pie apkārtmēriem nāca klāt +6cm, pašsajūta bija drausmīga un izaicinājumu es pametu, kad nopietni sāka spiest apakšbikses. Bieži sāpēja galva un konstanti jutos miegaina. 90% receptes man vispār nelikās garšīgas (protams, katram savādākas garšas kārpiņas, šeit nevarētu vainot izaicinājuma autori). Ēst “saldumus” brokastīs man nelikās pieņemami un pārtikt pārsvarā no dārzeņiem un grieķu jogurta arī ne. Es tomēr uzskatu, ka cilvēkiem ir nepieciešami arī graudaugi, taču tādi izaicinājumā bija ļoti maz. Pēc trešās nedēļas man šķita, ka sajukšu prātā, ja vēl būs kaut reizi jāēd cepeškrāsnī cepti dārzeņi vai grieķu jogurts. Visu izaicinājuma laiku staigāju kā atombumba ar laika degli. Vēders visu laiku sāpēja, vēdera izeja šķidra un neparedzama, biju uzpūtusies kā balons, tiklīdz pagriezos, atvainojos, – pirdu, tiklīdz notupos – pirdu, tiklīdz kāds negaidīti pieskārās – pirdu. Normāla dzīve, ne? It sevišķi, ja jāiziet kaut kur ārpus mājas.
Kopumā izaicinājums sanāk reāli dārgs – ja nav naudas, iesaku laist šo garām. Jo produkti ir dārgi (steiki, svaigas ogas, augļi, visādi x saldinātāji u.c. figņas) un šeit nebūs tā kā mēs ikdienā parasti darām – ja kaut kas no iepriekšējās dienas paliek pāri, to izmanto nākamajā vai aiznākamajā dienā. Šeit sanāk vai nu visu saldēt vai mest ārā.
Vienkārši padomājiet – ja jūs ēdat tikai liesu gaļu, dārzeņus, 0,5% beztauku VISU un 3x nedēļā nodarbojaties ar sportu, katru dienu 15 minūtes pildat vingrojumus un katru dienu 30-60min dodaties ātrā pastaigā vai jums nekritīsies svars? Manuprāt, nekāda atomzinātne šeit nav, vienkārši par 60€ tiek pārdots tas, ko visi jau iepriekš ir zinājuši, bet nekad tam nav ticējuši. Kopumā ikdienas ēdienkarte sastādīja 1200kcal. Bada sajūta bija tikai dažas dienas, parējā laikā es nevarēju tās porcijas apēst, bet, lasot, ko citas rakstīja, sapratu, ka esmu viena no ļoooti retajām, kurai bija par daudz ēdiena. Vispār tur mainījās pa dienām – dažas dienas likās, ka baigi gribas ēst un, ka nepietiek, bet lielāko daļu likās, ka nevaru apēst.
Tām, kuras man vēlas pateikt “ja nu esi tik gudra, kādēļ esi resna? ” – paldies, jau gaidīju šo jautājumu – esmu atbrīvojusies jau no 10kg pati, bez šī izaicinājuma. Un beidzot arī atbrīvojos no visa, kas izaicinājuma laikā tika uzēsts. Īsti nenožēloju, ka piedalījos, tas tikai man atvēra acis un lika saprast, ka, pirmkārt, katrs mēs pats savu organismu pazīstam vislabāk, otrkārt - nekad nepirkt “kaķi maisā”. Protams, protams, daudzas man nepiekritīs – bet, nav jau arī jāpiekrīt, mēs katra esam savādāka un, kas der vienai, neder visām.
Agnesei novēlu veiksmi turpmākajā darbībā un pamainīt attieksmi pret cilvēkiem, kuri viņai nodrošina iztiku.
24.02.2019 22:00 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Koshlene, es laikam zinu, kas tu esi :-D Ar skaļu pompu paziņoji, ka pamet izaicinājumu, jo svars tev auga. Svars tev pāri 100kg, ja pareizi atceros. Es tev tikai varu ieteikt pārbaudīt veselību, vielmaiņas hormonus, jo ar "ļoti veselīgi ēdu" diez vai jāsver pāri 100kg. Par daļu tavu pretenziju piekrītu, īpaši par komentāru dzēšanu un komentāru opcijas atspējošanu. Ir sajūta, ka Agnese vairs netiek galā, jo uz visām 400+ dalībniecēm viņa ir viena un nespēj tikt galā. Cik saprotu, citos līdzīgos projektos darbojas komanda, nevis viena persona. Tagad viņa vēl izreklamē izaicinājumu delfos utt., it kā viņa spētu "turēt" lielāku dalībnieku skaitu!! Es arī vairs neturpināšu, bet neizslēdzu iespēju pamēģināt kādu citu līdzīgu projektu, jo principi man tīri labi patīk un uz mani strādā.
Veiksmi, koshlene!
25.02.2019 10:33 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es no savas puses varu ieteit "Atkal formā". Ļoti atsaucīga vadītāja, grupas meitenes arī bija normālas. Mierīgi varēja par visu diskutēt, jaytāt, ieteikt variācijas utt. neviens par čīkstēšanu nestrostēja.
+ ēdieni tiešām bija garšīgi
- diezgan daudz laika jāierēķina gatavošanai, parastam ofisa cilvēkam pagrūti.
Bet kas, manuprāt, ir galvenais šajos izaicinājumos- paņemt to pareizās ēšanas praksi- ko? kad? cik daudz? utt.
25.02.2019 10:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!