Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fit body studio

 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Sveiki!
Vēlējos uzzināt, vai ir kādas atsauksmes par Fit Body Studio 6 nedēļu izaicinājumiem?
Facebook pilns ar pozitīviem komentāriem. Gribētu pamēģināt, bet no otras puses 55 eiro negribētos arī, tā teikt, lieki izmest vējā.
Komentāri, atsauksmes?!
http://www.fitbody.lv/s35/uztura-izaicinajums/
https://www.facebook.com/fitbodyriga/
30.10.2018 14:43 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Es izgāju! Zaudēju gandrīz 6 kg , daudz cm. Ir katra centa vērts! Atsauksmes gan ir pārspīlētas. Man bija bada sajūta diezgan bieži. 1200kcal tomēr ir maz, lai arī ēdiens ir daudzveidīgs un ir visas produktu grupas. OH ļoti maz. Daudz dārzeņu. Daudz alternatīvo produktu - riekstu pieni, tofu siers, daudz zivju un gaļas. Garšīgas brokastu receptes pavisam noteikti! Atslēga ir laicīgā plānošanā/iepirkšanā/pagatavošanā. Ja jāiet kaut kur vai jābrauc, vēlams ņemt savu ēdienu kastītēs līdzi. Es tā darīju. Jā, stulbi varbūt izklausās, bet katra novirze no ēdienkartes izsit no ierindas un mazina disciplīnu.
Piedalīšos atkārtoti tajā, kas tūlīt sāksies.
30.10.2018 14:57 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Un tur valda tāda nedaudz despotiska gaisotne - nedrīkst teikt/komentēt negatīvas lietas (piemēram, ka negaršoja kāds ēdiens vai ka bijusi badīga diena), var izmest no grupas, pilnīgi nopietni. Drīkst tikai pozitīvi un iedvesmojoši izteikties :-D Atgādina drusku bērnudārzu, bet nu es turu muti ciet un pieciešu, jo ēdienkarte patīk un tur rāmjos.
30.10.2018 15:02 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Tas nu gan ir dīvaini, ka drīkst tikai teikt pozitīvas lietas...
Tagad tiešām esmu dilemmas priekšā, vai pieteikties vai nē, jo pieteikšanās līdz 1.novembrim. 55 eiro..Hmm...
Tu ņēmi arī vingrojumu kompleksu? Nav tā, ka tām receptēm ir katru reizi nepieciešami daudzi jauni produkti? Vai, piemēram, vakariņas var gatavot arī citiem ģimenes locekļiem?
30.10.2018 15:06 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Vingrojumus neņēmu.
Vajag gan daudz jaunu produktu. Ēdienkarte veidota tā, lai nebūtu apnicīgi un garlaicīgi. Bet tas arī ir dārgāk nekā es ēdu ikdienā. Produkti tiek izlietoti, bet ilgākā laikā. Ģimenei noteikti var gatavot ar nelielām modifikācijām (vīriešiem klāt graudaugus vakariņās, piemēram). Bet ēdieni ir vienkārši un gatavošana daudz laika neaizņem. Kaut kāda šmorēšana tur noteikti nav. Ilgākais ir cepenē pusstundu.
30.10.2018 15:11 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Labi, paldies.
Vēl jautājums par šo te:
Prasības:
Lai sasniegtu lielisku rezultātu, katrai dalībniecei ir aktīvi jāiesaistās izaicinājumā un jāseko līdzi norādījumiem! Norādījumi par programmas gaitu un uzdevumiem tiek sniegti slēgtajā grupā internetā īsi pirms izaicinājuma sākuma.
Muļķīgi šķiest piekrist prasībām un samaksāt naudu, pirmstam par tām neko neuzzinot.
Vai tur tiešām ir katru dienu jāfotogrāfē un jāliek iekšā tas, ko tu pagatavo?
30.10.2018 15:14 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Atsauksmes izklausās pārāk labas lai būtu realitāte. Kāda varbūt var padalīties ar piemēriem ēdienkartei? Nu tīri lai saprastu vai mani pa 55 eur netaisās turēt badā, to es varu arī par brīvu darīt.:-D Šobrīd mani mulsina, ka tevi var izmest no grupas par negatīvu feedback, kādā sakarā, ja esmu jau samaksājusi naudu. Kaut kā mani māc aizdomas, ka tieši cenzūras dēļ izskatās tik labs piedāvājums...
30.10.2018 15:14 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Nu tīri lai saprastu vai mani pa 55 eur netaisās turēt badā

Pat, ja tur badā, vnk pieej pie ledusskapja, atver un nevienam nesaki :-D:-D:-D
30.10.2018 15:25 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Iedomājies, Tu ej pa taciņu, ej savā nodabā, tāda smuka meitene ar lieko kilogramu un prāto, ka varētu kļūt par tiesu vieglāka un te pēkšņi taka sazarojas divos virzienos, kur katram virzienam ir savs ceļš ejams. Iesi pa labi, badā dzīvosi. Nedēļu, divas, varbūt trīs, katra diena kā mocības būs, vakarā sajūta, ka nu trūkst vēl kaloriju tev līdz savai laimei, bet nedrīkst un nedod neviens. Pēc laika tev kuņģis stresot jau sāk - šķiet sabeigts. Svars ar dubultā būs klāt, kad pie ēdiena tiksi, jo muskuļu ta nav, kam to ēdienu dot, tos noēda bads. Atliek vien rezervēs ēdienu likt - ap cisku, pa vēderu, zem zoda ar kādu risu.
Bet pa gabalu Tu paraugies, Tur redzi otru taku. Ja pa to ietu, tur ēdiens ik uz stūra būtu, ēd cik gribi, cik nepieciešams tev. Un nosacījums tikai viens - tas viss jānopelnī Tev, jo vairāk pelni, jo vairāk dabūn. Nedz svars tev problēma, nedz kuņģis sabeigts. Tik jāpastrādā pie tā. Un tas arī viss.
30.10.2018 15:33 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Theresa, ēdienkartes piemēru nedošu, nebūs ētiski no manas puses. Nekādi īpaši noteikumi nav - ēdienkarti publicē reizi nedēļā. Vairāk kā puse dalībnieču noteikti bija klusās - neko nefotografēja un neatskaitījās, bet varbūt visu darīja klusībā mājās. Reizi nedēļā jāsveras, jāmērās.
Kopumā - es iesaku ,ja esi tāds cilvēks, kam vajag mazliet kontroles, grožus utt. Daudzas meotenes piedalās ,jo ir tik forši nedomāt, ko un kad ēst, viss melns uz balta pasniegts un uzrakstīts. Daudzas piedalās atkārtoti un uztur svaru, palielinot porcijas. Bāze ir uz 1200 kcal.
Es iesaku pamēģināt, neskatoties uz dažām lietām, kas man varbūt tur līdz galam nepatika. Es uzskatu, ka 55 eur, tās ir kā 2-3 vizītes pie dietologa. Turklāt, vismaz kad es biju pie dietologa, man neiedeva detalizētu ēdienkarti, vien galvenās līnijas. Pēc 6 nedēļu ēdienkartes visi principi pašam paliek prātā un tos var mierīgi ieviest ikdienā.
30.10.2018 15:44 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
virdzinija, paldies par viedokli! :-)
30.10.2018 16:29 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
1200kcal ? pēc kā viņi izvērtē ka šāds daudzums ir norma? tā var tikai veselības problēmās sevi ieraut, jo 1200kcal neizvērtējot katru individuāli ir ļoti maz un diezgan drastiski.
kā tas ietekmēt var nākotni? Ēdiena uztvere, badinoties var pačakarēt hormonālo sistēmu, nerunāju par cikla pabojāšanu, sliktu miegu, bet par to kas atbild par sāta sajūtu. Bieži vien pēc tādām diētām rodas konvulsīvās ēšanas, jo hormoni ir tie kas dod signālu ka ir pietiekoši uzņemta pārtika.
Manuprāt 6 nedēļu challengi ar ātru efektu ir tikai pakalpojuma piedāvātaju guvums, jo redz ĀTRI vari notievēt, tikt pie smukā vēdera, mazākām ciskām, BET ātri nenozīmē labi.
30.10.2018 19:51 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Un daudzas uz tā uzķerās, jo kura gan grib strādāt ar sevi pus gadu, kura grib ieviest kā normu savā dzīvesveidā sportu un fiziskas kustības ikdienu mūža garumā, kura grib skaitīt kalorijas lai nedod dievs neuzēstu 1700kcal kas būtu
vidēji apmēram tas ko organisms patērē bez fiziskām aktivitātēm, tas ir pamaz
Jādomā ilgtermiņā!
30.10.2018 19:56 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Man vienmēr šiem izaicinājumiem gribas pajautāt- parādoet tās sievietes pēc gada, cik % no viņām izskatās tikpat slaidas, jo nomest ir viegli ja ir mērķis un gribasspēks un drastiskās pieejās ļoti ātri viss zūd, bet NOTURĒT tas ir visgrūtākais
30.10.2018 20:00 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja man būtu gribasspēks neēst tad, kad gribas ēst, tad gan būtu labi. Ja piedāvātais ēšanas plāns sāta sajūtu pie 1200 kcal nenodrošina, tad neredzu jēgu.
30.10.2018 20:08 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Nu, es uzskatu, ka tievēt ar 1200 kcal ir ok. 1200 kcal var uzņemt ļoti dažādi. Veselīgi un neveselīgi. Sātīgi un nesātīgi. Redzēju gana daudz sieviešu, kam ir izdevies daudz kg nomest un noturēt.
Un tā NAV individuāla programma! Pielāgot var pats sev. Es, piemēram, ēdu vairāk, jo zīdu bēbi. Un tāpat svars krīt. Sāls ir tajā, ka netiek rīts nekas pa vidam (jo ēdienreižu ir vairāk par 3), ir disciplīna, nav nekādu pēdējā brīža veikalā pirktu uzkodu, kad izsalkums jau pa acīm spraucas laukā un esi gatavs apēst ziloni, jo ja zini, ka būsi prom no mājām, tad ēdienu ņem līdzi. Ļoti skrupuloza plānošana. Izslēgti veikala saldumi. Vielmaiņas iekustināšana, jo ēst reti nedrīkst.
30.10.2018 20:16 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Maija - nē, nomest nav viegli! Ja nav motivācijas, gribasspēka, disciplīnas utt, tad nomest nav viegli! Es nespēju nomest gandrīz 10 gadus! Beidzot esmu tikusi tālāk - pēc otrā bērna, kā arī citu apstākļu ietekmē beidzot spēju to izdarīt, un esmu tur, kur nekādi pati saviem spēkiem nevarēju tikt ilgus gadus. Tagad ir azarts iet vēl tālāk. Protams, laiks rādīs, kas un kā būs pēc tam.
30.10.2018 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Varu par saprātīgākām naudām to visu piedāvāt !
30.10.2018 21:54 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Kabans, cik ir saprātīgāka nauda un kāds tieši ir tavs piedāvājums? 6 nedēļu ēdienkarte ar receptēm, gramiem utt.?
30.10.2018 22:18 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Ēdienkarte uz visu laiku kamēr ej uz konkrēto mērķi...
Plānā katrā ēdienreizē salikti vairāki produktu varianti ko ēst un katrs produkts ar vēlamo svaru .. tātad nav tā ak jāmeklē ik dienu vieni konkrēti produkti . pats vari kā vēlies variēt ar minētajiem produktiem...ēdienreižu skaits un laiki arī plānoti ņemot vērā konkrētā individuālā cilvēka iesējas tās uzņemt un laiki kad tas ir visērtāk...
Plānam klāt plašs info par niansēm un daži ieteikumi kā ekonomēt laiku gatavojot un ja vēlas vari piemest pāris pats savas receptes.
Turklāt plānu katram cilvēkam veidoju dziļi individuāli nevis pēc viena šablona visiem kā tas nereti novērojams visādos citos piedāvājumos.
Varu piedāvāt atsevi''ski arī progresa monitoringu - sekot līdzi progresam kas daudzus vairāk motivē ..
Uztura plāns - 30 eur
Progresa monitorings - 20 eur / mēnesī
Treniņprogramma - 20 Eur
Privāts treniņš (80-90min) - 20 eur
30.10.2018 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Katrai ēdienrezie arī norādu kopējo uzturvielu apjomu vēlamo. janu gadījumā ēd ko ārpus minētā lai ir ar ko pielīdzināt
30.10.2018 22:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits