Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fiziskā veselība

 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Es jūtos labi, bet ir momenti, kad prātā iezogas sliktas domas un es domāju, ka iemesls ir tam, ka pārāk daudz savas uzmanības es veltu garīgajai veselībai un gandrīz necik fiziskajai.
Nesen man atkal bija savilkts plecs/kakls. Pirmo dienu dzēru pretsāpju tabletes, tad pierakstījos pie fizioterapeites, kuru atradu caur kolēģi un pēc pirmās reizes sapratu, ka labāku fizioterapeiti /masieri savā mūžā neesmu satikusi (es gadu dzīvoju ārzemēs, tāpēc viņas kontaktu nav jēga prasīt). Taču vingrinājumus, ko viņa man ieteica veikt, es izdarīju tieši 2 dienas, lai gan viņa teica, ka manā gadījumā, man tie jātaisa savādāk man šī problēma būs atkal un atkal (pēdējos gados tā ir mana biezākā tā teikt ķermeņa saslimšana).
Man ir apņemšanās atsākt iet uz baseinu un/vai trenažieru zāli.
Parasti cilvēki pievērš uzmanību savai fiziskajai veselībai un tad uzlabojas arī garīgā veselība.
Jebkādi veselīgi ieteikumi šeit komentāros vai PM, ja tev gribas ko pateikt?
29.10.2018 04:36 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
29.10.2018 04:42 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Man arī ir šī problēma, apmeklēju tagad gan masāžas, gan ārstniecisko vingrošanu, tas gan sālīti maksā, un šķiet, ka tas ir tikai plāksteris uz problēmas, jāmaina pilnībā dzīvesveids. Ļoti grūti mainīt savus paradumus... un savilkta spranda mēdz būt arī no stresa, kas manā gadījumā ir viens no fakturiem. Bet iešana uz zāli arī to stresu kaut kā samazina.
29.10.2018 07:30 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Nekas nekad nepalīdzēs labāk kā ikvakara/ikrīta vingrinājumu ieviešana savā dzīves ritmā - muguras stiprināšanai! Ja vien protams neesi miljonārs ar pietiekamiem līdzekļiem, lai izsauktu masieri katru reizi, vai izmantotu personīgā fizioterapeita pakalpojumus :) Visas problēmas ir no tā, ka mugurai ir pārāk liela slodze, tā ir vāja un sākas sāpju sajūtas. Nostiprināsiet muguru un būs labi.
29.10.2018 07:59 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Nu savilktu sprandu daudz kas ietekmē - sēdošs darbs, telefona izmantošana, stress, nepareiza gulēšana, spilvens, matracis utt.
P. S. Pirms veikt kaut kādas manipulācijas ar kaklu (sprandu) ieteiktu tomēr vispirms pārbaudīt arī kakla asinsvadus, it sevišķi, ja ir kaut kādas papildus sūdzības - reibonis, galvas sāpes, slikta dūša u.c.
29.10.2018 14:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)