Skumjas

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Sveikas!
Man pēdējas dienas paiet nu tik ļoti skumju ieskautas. Valtera aiziešana mani ļoti ir paķērusi personīgi. Nepazinu viņu, bet tik ļoti sāp sirds. It kā tuvs cilvēks būtu. Tik gaišs, labsirdīgs, simpātisks..Un tie visi atceres sižeti.. Asaras līst jau kuro dienu. Sāp...
Skumst visa Latvija. Bet varbūt kādu arī tas viss ir paķēris pārāk personīgi kā mani? :-/
28.10.2018 20:27 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Nu pēc šī raksta, man, kurai patīk tomēr visu novērtēt no kristīgā redzējuma, šis diezgan šokēja.

Es, ja godīgi, nesapratu ko Tu ar šo vēlies pateikt. Kāds cilvēka seksuālajai dzīvei sakars ar to, ka jauns cilvēks nomira no vēža? Kā vispār kas tāds kā cita cilvēka intīmā dzīve var šokēt? Katrs dzīvo tā kā jūt un uzskata par vajadzīgu, un konkrētajam skumjajam notikumam nav nekāda sakara ar šī cilvēka dzīvi un, atvainojos, seksa regularitāti.
31.10.2018 13:55 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Protams, kad uzzināju skumjās ziņas, saskrēja asaras acīs, jo žēl, ka tik jaunam cilvēkam ir nācies aiziet un vēl pēc tik smagas cīņas. Liels, liels gribasspēks cilvēkam bija!
Bet kopš tā laika palasīju vairākas intervijas ar Valteru. http://m.delfi.lv/izklaide/article.php?id=42063510
Nu pēc šī raksta, man, kurai patīk tomēr visu novērtēt no kristīgā redzējuma, šis diezgan šokēja. Jā, jā sāksies atkal pārmetumi no mūsdienīgajām, modernajām dāmām...(t) Bet domāju, ka profesija, laikmets vai vecums to neattaisno.
Un tad manas emocijas pēc šī notrulinas. Kaut vai par to pašu līgavu... rakstīts jau, ka mūža mīlestība, bet, šķiet, varbūt ja Valteru nebūtu skārusi slimība, šis "rokenrola" dzīvesveids būtu turpinājies. Slimība varbūt nāca kā mācība, lai mainītu savu pasaules redzējumu dzīves pēdējos gados.
Un vēl viena lieta - kas tad īsti bija ar Valtera vecākiem? Kādēļ viņi neuzturēja kontaktu? Viss kā miglā tīts, vai nu arī ko palaidu garām...
31.10.2018 11:31 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
t nepazinu, kā par to, kas notiek pēc viņa nāves. Viņa brālēnu FB ar ajautājumiem bombardē žurnālisti, vispār bez nekāda respekta, ka ģimenei ir sēras. 

Tas nav nekāds izņēmums , man bija ļoti līdzīgi. Tikai jautājumi gan jau bija netaktiskāki.
Es pat aizdomājos vai tas nav kāds ētikas kodeksa pārkāpums no viņu puses.
31.10.2018 10:21 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ja Valtera vēlme bija (kā minēja raidījumā) lai viņa pelnus izkaisa okeānā, tad tā tam arī jābūt. Bet, lai cilvēku pieminētu un atcerētos, nevajag kapu kopiņu pie kuras iet, sēdēt un ziedus likt. Atcerēties var caur viņa dziesmām, caur visu to, ko viņš pēc sevis šajā dzīvē atstājis.
30.10.2018 23:11 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Vai tev pašai nešķiet nedaudz absurdi domāt par to, kur labāk apglabāt šo cilvēku? Wtf vienkārši. Ja gribi atcerēties, atceries savās mājās, uz ielas, mašīnā, jebkur.
30.10.2018 19:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Pašu Valteru es nepazinu. Es pazīstu viņa brālēnu jau sen. Man ir skumji ne tik ļoti par Valtera nāvi, jo es viņu pat nepazinu, kā par to, kas notiek pēc viņa nāves. Viņa brālēnu FB ar ajautājumiem bombardē žurnālisti, vispār bez nekāda respekta, ka ģimenei ir sēras. Valters ar brālēnu bija ļoti tuvi un es vnk knapi iedomājos, kādai bezkaunībai būtu jābūt, lai cilvēkiem tikko pēc tuva cilvēka zaudējuma uzbāztos ar visādiem jautājumiem. Arī es uzbāzos ar jautājumu. Es viņam pajautāju, vai es varu kā palīdzēt. Viņš pateica, ka tas ir pirmais sakarīgais jautājums, ko viņš ir saņēmis.
Jā, Valters bija publiska persona. Bet, attopieties cilvēki!!! Ja dzīves laikā katra viņa dzīves detaļa nebija svarīga, kāpēc tagad no tā šovu taisīt (Zinu, kuras te ir žurnālistes). Tas attiecas ne tikai uz Valteru, bet uz jebkuru publisku personu. Kāpēc pēc nāves līst dzīvē dziļāk, nekā dzīves laikā interesēja? (t)
30.10.2018 18:29 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Sognare
Jā, Portugāle tika izvēlēta tāpēc, jo viņš nepaspēja turp aizbraukt, ko ļoti bija vēlējies izdarīt šoruden. Bet nu, labāk būtu gribējies , lai apbedī Latvijā, pie saviem mīļajiem. Kur jebkurš , kurš vēlas pieminēt Valteru , var aiziet pie viņa un nolikt ziedus. Bet nu, tādas vietas nebūs. :-/ Būs tikai Portugālē..
30.10.2018 17:37 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Amii es iespējams kļūdos,bet kad skatījos aculiecinieks raidījumu, šķiet ka minēja , neatceros kurš tieši,vai viņa līgava,,Kaža vai Mareks,ka viņš gribēja paspēt uz kādu valsti,vai tik tā nebija Portugāle, kur diemžēl arī tā nepaspēja, vai kautkas bij' saistīts ar Portugāli.
Par skumjām, savā ziņā var piekrist,ka kā var raudāt par nepazīstamu cilvēku,bet bieži vien cilvēks nespēj valdīt pār savām emocijām, jo vai Jums nekad nav bijis, ka sākat raudāt par neko, vienkārši pēkšņi sāk tecēt asaras un iemesls tam pat nav īsti nekāds, tieši tāpēc arī daudzi cilvēki raud arī par nepazīstamiem cilvēkiem, jo ir emocionāli vājāki.
Jā arī es nobirdinaju asaras, bet zinu kas tas vairāk bija emociju iespaidā, ,ne tādēļ,ka viņs būtu bijis tuvs , pazīstams cilvēks,jo nu es nepazinu viņu, taču emocijas ņēma virsroku, un kāds tās spēj savaldīt, kāds ne. Tāpat kaut skatoties kādu filmu, mēdzam raudāt un?? Tas jau vispār tad šķiet dīvaini,jo tak tā tikai filma, bet re ,ir cilvēki kas pat tad ir emocionāli.
Piemēram mans Freimaņa aiziešana nepaķēra,tik ļoti kā Valtera, bet pat es nezinu kādēļ tā , iespējams emocijas bija spēcīgākas, tāpat kad Mumiņš gāja bojā, nepazinu, bet nu nespēju neraudat, ļoti pārdzīvoju , bieži vien cilvēks pat nespēj iedomāties kā reaģēs kādā konkrētā brīdī. Un reakcija var būt ne tāda kādu bij' gaidījis.
Man gan par Valteru vēl pieminot, šķiet dīvaini,ka nu pēkšņi viņam ir tēvs i brālis ir uzradies! Kur tad bij' agrāk?:-|
30.10.2018 13:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Es uzrakstīju to, cik lielā amplitūdā katru var ietekmēt ziņas - un tas nav nekas baigi nenormāls. Kāds raud, kāds noliek svecīti, kāds nopūšas un viss.
30.10.2018 13:03 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ja neraudi par katru pasaules nelaimi esi bezjūtīgs akmens :D
30.10.2018 12:17 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Katram savs empātijas līmenis.
Šeit pilnīgi nav sakara ar empātiju. Daļai vnk jau tāpat ir depresīvs stāvoklis un problēmas ar emocijām (minēja pašas) un pašas sevi vēl turpina noskaņot uz negatīvām emocijām.
30.10.2018 12:05 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nesaskatu nekādu liekulību. Ir jūtīgi cilvēki, kas raud par kaķu patversmes reklāmu, ir bezjūtīgi akmens krami. Katram savs empātijas līmenis.
30.10.2018 11:59 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Mani arī ļoti paķēra Valtera aiziešana, jo burtiski uzaugu, skatoties Valteru uz skatuves. 10. klasē priekš skolas bija jātaisa tāds kā makets, kur par tēmu jāņem sirdij tuvākā dziesma, es izvēlējos Spārni un vējš, uztaisot divus eņģeļus uz jumta ar dāvanām rokās :'-(
Jā, daudzas raksta, ka pasaulē katru sekundi mirst nez cik cilvēki un kāpēc tad neraud par katru..bet nu ir liela atšķirība, vai cilvēku zini jau no bērnības un seko līdzi viņa gaitām vai pirmo reizi dzīvē izlasi viņa vārdu, redzot ziņu virsrakstu, ka viņš nomiris.
30.10.2018 11:52 |
 
Reitings 2044
Reģ: 21.02.2015
Darbā neraudāju, svecītes nededzināju, bet, protams, ka skumji, ka aiziet jauns, talantīgs, gudrs cilvēks, kurš vēl varēja dzīvot un dzīvot. Žēl Valtera un viņa tuviniekus, jo jauniem cilvēkiem nevajadzētu mirt, bet tāda tiešām ir dzīve. :-/
Visiem tiem lielajiem žēlotājiem un asaru lējējiem gribas pajautāt - kam no jūsu asarām paliek labāk? Valteram, viņa tuviniekiem? Ceru, ka arī bijāt atvadīties uz kapliču ar lielu puķu pušķi vai vismaz izteicāt līdzjūtību viņa tuviniekiem personīgi, citādi tāda tukša zīmēšanās "Ai, cik es labs uz žēlsirdīgs". :-| Neticu, manuprāt, tā ir liekulība. :-)
30.10.2018 10:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vispār jau sen ir - pote pret rota vīrusu, ko potē zīdaiņiem

:-D:-D:-D:-D
Es neaizdomājos tik tālu. :))
30.10.2018 10:04 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Jā, to, kāpēc tik daudziem pēkšņi vēzis, nevar izskaidrot.
Tāpēc, ka par to tiek vairāk runāts un rakstīts, vākti ziedojumi, iespējas konstatēt precīzu diagnozi, jo agrāk nebija tik precīzu izmeklēšanas metožu, līdz ar to arī daudz ko nepamanīja līdz pēdējam.
30.10.2018 09:59 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Jaunā potēšanās mode , pret visu , drīz laikam būs pote arī pret caureju.
Vispār jau sen ir - pote pret rota vīrusu, ko potē zīdaiņiem. :-D
Un nevajag jau pārspīlēt. Ir potes, kas tiešām ir diezgan bezjēdzīgas un paša cilvēka izvēle (gripas, piemēram), bet nopietnās potes ir vajadzīgas - tuberkuloze, difterija utt. Par dažu lietderību varētu padiskutēt, piemēram, B hepatīta - nu nav nemaz tik vienkārši šito draņķību saķert, tāpēc vai tā ir vajadzīga visiem - šaubos.
30.10.2018 09:54 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Detaļām vairs nav nozīmes, es atceros, ka lasīju, ka viņi iepazinās krietni senāk nekā sagāja kopā.
Jā, to, kāpēc tik daudziem pēkšņi vēzis, nevar izskaidrot. Droši vien viss minētais, sākot ar černobiļu, beidzot ar ēdienu un ierīču starojumu.
30.10.2018 09:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vai ir tiešām zināms kāds vēža gadījums, kur vāktie līdzekļi rezultējās? Cilvēks tiešām nenomira?

Es tam nesekoju baigi līdzi , bet pirmais , kas nāk prātā ir Zane , kurai 2014 gadā vāca naudu plaušu transplantācijai ( ok , nav vēzis, bet vākšana vainagojās ar panākumiem).
Daudzi vēža tipi ir ārstējami, manas omes māsai bija krūts vēzis, vēl padomju laikos, krūti nogrieza un mira viņa sirmā vecumā. Pazīstamai bija olnīcu vēzis , tika izoperēta un vēl bērnu piedzemdēja.
Manuprāt, galvenie iemesli saslimšanai ir tas ko mēs ēdam, mendeļējeva tabula ēdienkartē , manuprāt, rada sekas. Gan jau , ka visas elektroierīces arī ir ar to saistītas, hormonālās tabletes n-to gadu garumā ,gan jau arī nav baigi veselīgi. Jaunā potēšanās mode , pret visu , drīz laikam būs pote arī pret caureju. Kāda vispār ir lasījusi vakcīnas sastāvu? Ieteiktu palasīt ;) tas viss savācas kopā , audzējus atklāj ar vien jaunākiem cilvēkiem un kā saka ārsti vēža formas paliekot agresīvākas.
30.10.2018 09:38 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
virdzinija, "Aculiecinieks" sižetā viņa līgava stāsta, ka abi iepazinušies 2012.gada decembrī. Tā ka šogad būtu apritējuši 6 gadi kopā. Pēc viņas stāstītā par to, kādus tekstus abi bija gribējuši iegravēt savos gredzenos, var just, ka tā bija patiesa mīlestība, kurai būtu bijis jāvainagojas ar kāzām. Diemžēl, diemžēl... nepaspēja.
30.10.2018 00:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits