Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dāvanas ar piegādi

 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
sveikas, meitenes!
kādam ļoti īpašam cilvēkam tuvojas jubileja, diemžēl nav iespējas šobrīd viņu apsveikt personīgi, tāpēc radās ideja iepriecināt ar kurjera starpniecību.
jau vairākas dienas čekoju dažādus piedāvājumus internetā, jubilārei patīk skaistas, gaumīgas lietas, pamanīju skaistu variantu - ziedu kastes ar makarūniem. šobrīd sliecos uz šo ideju.
lieta tāda, ka nekad neesmu izmantojusi šādus dāvanu kurjera pakalpojumus un esmu apmulsusi no milzīgā piedāvājuma! gribētos dzirdēt pieredzi ar dāvanu/ziedu kurjeriem, gan labas, gan sliktas atsauksmes.
skatos, daudz arī tādu kādreizējā “pērkamkopā” tipa pakalpojumu, izklausās forši uzdāvināt kādu procedūru vai aktivitāti, tomēr raisa šaubas, cik svinīgi būtu vnk tādu čeku uzdāvināt. gribas jau kaut ko skaistu un acis priecējošu šajā drūmajā laikā (e)
priecāšos, ja padalīsieties ar ieteikumiem un pieredzi, piegādājot dāvanas ar kurjeru. :-)
lai forša diena!
25.10.2018 15:52 |
 
Reitings 230
Reģ: 02.10.2018
Es esmu izmantojusi šo: http://www.interflora.lv/Default.aspx
Lai gan sūtīju uz Lietuvu un Igauniju, bet ir iespējas nosūtīt dāvanu arī uz citām valstīm!
Pasūtīju līdz 12iem dienā, nosūtīju maksājuma uzdevumu un uzņēmums piegādāja tajā paša dienā dāvanu! ;-)
Ļoti laipna apkalpošana un pušķi ļoti skaisti, vari pačekot piedāvājumu pats, varbūt saistoši, varbūt nē! :-)
25.10.2018 16:35 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Mums meitenēm kolēģi uz 8.martu atsūtīja tās BloomBox uz ofisu. Godīgi sakot, makarūni man negaršoja (gaumes jautājums?) un ziedi turējās max nedēļu. Forši tikai, lai tajā brīdī ieliktu Instagram :-D
25.10.2018 16:30 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
lol, dusmīgā smaidiņa vietā bija domāts tas ar sirsniņām (l) smieklīgi izskatās :-D
25.10.2018 15:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits