Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai principiāli?

 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Labs vakars, dāmas :-)
Jautājums varbūt nedaudz muļķīgs, bet tomēr :-D
Ja Jums ir vīrietis, kuram ir mašīna, vai jums tajā mašīnā ir principiāli sēdēt priekšā blakus šoferim?
Piemēram, situācija - vīrietis pa ceļam uz un no darba dažreiz paķer līdz kolēģi, kura dzīvo viņam tieši blakus mājā. Dažas reizes ir sanācis ar to kolēģi saskrieties, viss ok, labs neitrāls kontakts no sērijas, kad var par laikapstākļiem parunāt. Un vienu vakaru, braucot no darba mājās vīrietis iebrauc pakaļ paķert arī jūs no darba. Kolēģe sēž priekšā blakus šoferim, jums jāsēžās aizmugurē. Vai tas vispār izraisītu kaut kādu reakciju vai pilnīgi vienalga? Ja izraisītu, vai jūs kaut ko teiktu uzreiz - palūgtu samainīties vietām ar viņu, norādītu ka tā ir jūsu vieta? :-D:-D Vai teiktu kaut ko vīrietim pēc tam mājās, kurš noteikti tad pateiktu kolēģei - klau, nākamreiz sēdies aizmugurē? :-D
Man kaut ka ir gadījies, ka puiši šādās situācijās visu saprot - līdz šim visi paši ir pārcēlušies uz aizmugurējo sēdekli :-D
24.10.2018 18:51 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Nekas jau tāds traks nav, bet man nepatiktu, ka kolēģe sēž priekšā. :D Tas šķiet kaut kā tā... Pat nemāku noformulēt. Mana vieta ir priekšā, un punkts. :D Es gan jau pateiktu savai otrai pusei, lai nākamreiz sēdina kolēģi aizmugurē. Kaut kā tā neitrāli, lai pasaka, ka brauks arī pēc manis, tāpēc viņai jāsēžas aizmugurējā sēdeklī.
Nav bijusi tāda situācija. :D
24.10.2018 18:59 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Es neesmu privatizējusi priekšējo beņķi. Kurš pirmais iekāpj, tas sēž priekšā. Man nav problēmas sēdēt aizmugurē.
24.10.2018 18:59 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Es mašīnās nekad nesēžu priekšējā sēdeklī, ja ir izvēle, man nepatīk. Par vietu traci neceltu un prātā nenāktu cilvēkam pieprasīt, lai izvācas, jo tā redz, ir mana vieta. Šķiet kaut kā bērnišķīgi.
24.10.2018 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Cik mani ir veduši, es vienmēr pārsēšos aizmugurē ja ir tāda iespēja. Ja es sēžu priekšā blakus un draugs pa ceļam grib paķert kādu līdzi es ļautu tam cilvēkam sēdēt priekša(ja gribētu), lai tad var parunāties savā starpā.
Ja būtu tavā situācijā, tad tam nepievērstu uzmanību un neko neteiktu. Bet kolēģe gan varēja pieklājības pēc piedāvāties pārsēsties aizmugurē.
24.10.2018 19:00 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man nav principiāli sēdēt priekšā. Ja vīrs kādu jau paņēmis līdzi mašīnā, man nav problēmu apsēsties aizmugurē. Es nekad neprasītu, lai cilvēks, kurš tur jau apsēdies, pārsēstos uz aizmuguri.
24.10.2018 19:09 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es tur problēmu vispār neredzu. Varu pasēdēt arī aizmugurē. Laigan kolēģes vietā man būtu neērti un uzreiz sēdetu aizmugurē vai vienkārši pārsēstos kad piebrauc pie draudzenes...
24.10.2018 19:24 |
 
Reitings 405
Reģ: 11.03.2014
Man būtu svarīgi sēdēt priekšā un ne tikai tāpēc ka mana vieta, bet gan tāpēc ka aizmugurē sēžot paliek slikta dūša. Un vienalga cik lielu gabalu braucot. Man ir jāredz ceļš un jāsēž taisni. (t)
Bet ja gadītos sēdēt aizmugurē nu nekas kādu laiku pēc brauciena būtu slikta dūša un no tā jau nenomirtu ;-)
24.10.2018 20:27 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Priekšā no laba prāta laižu tikai vecākus un vecvecākus, kam grūtāk iekāpt, kā arī topošās māmiņas.
Citus nē - vieta mana :-P Lūgtu, lai kolēģi sēdina aizmugurē, bet pati neskrietu prasīt, ka tagad nu ir jāmainās.
24.10.2018 20:43 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Dotu priekšroku sēdēt priekšā, jo A) patīk sēdēt blakus vīram B) dažreiz, ja ceļi ir līkumaini, priekšā sēdot ir mazāka sliktas dūšas sajūta. BET dotajā situācijā neko neteiktu, jo iepriekš minētie iemesli nav TIK svarīgi, lai speciāli radītu visiem neveiklu situāciju. Laikam sliecos piekrist arī 7heaven attiecībā uz "Es neesmu privatizējusi priekšējo beņķi."
24.10.2018 21:01 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Es nekad neprasītu, lai cilvēks, kurš tur jau apsēdies, pārsēstos uz aizmuguri.

es arī nē, tas liktos pat rupji.
24.10.2018 21:07 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Man vienkārši patīk redzēt visu no priekšas ,nepatīk aizmugurē sēdēt :-D Tāpēc jā,ir svarīgi priekš manis, vienmēr sēžu priekšā! :-D
24.10.2018 21:22 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tikko atcerējos dīvainu dzirdētu stāstu no bērnības, kurā viena sieviete un viņas paziņa mēdza kopīgi braukt ar vilcienu mājās no darba vai kursiem (kaut kas tāds, jo ne katru darba dienu viņas kopā brauca mājās) un stacijā abas parasti ar mašīnu sagaidīja sievietes virs, kurš aizveda arī paziņu mājās. Tad sievietes sastrīdējās par kaut ko līdz tādam līmenim, ka nerunāja viena ar otru, pat nesveicināja. Tas gan neliedza paziņai, tiklīdz vilciens ieripoja stacijā un izlaida pasažierus, pa galvu un kaklu skriet uz mašīnu, ātrāk par sievu, un iesēsties priekšējā sēdeklī, blakus otras sievietes vīram, ne vārda nesakot Gan vīrs, gan sieva bija tik apstulbuši, ka sieva vienkārši iesēdās aizmugurē un abi aizveda paziņu mājās, kas tā arī ne vārda nepateica. Jocīgākais ir tas, ka, cik sapratu, šis scenārijs atkārtojās ne reizi vien, vienīgi vīrs un sieva vairs gan nebija apstulbuši.
24.10.2018 21:26 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Manuprāt būtu muļķīgi likt sievietei pārsēsties aizmugurē. Es tam nepievērstu uzmanību.
24.10.2018 21:26 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Tikko atcerējos dīvainu dzirdētu stāstu no bērnības, kurā viena sieviete un viņas paziņa mēdza kopīgi braukt ar vilcienu mājās no darba vai kursiem (kaut kas tāds, jo ne katru darba dienu viņas kopā brauca mājās) un stacijā abas parasti ar mašīnu sagaidīja sievietes virs, kurš aizveda arī paziņu mājās. Tad sievietes sastrīdējās par kaut ko līdz tādam līmenim, ka nerunāja viena ar otru, pat nesveicināja. Tas gan neliedza paziņai, tiklīdz vilciens ieripoja stacijā un izlaida pasažierus, pa galvu un kaklu skriet uz mašīnu, ātrāk par sievu, un iesēsties priekšējā sēdeklī, blakus otras sievietes vīram, ne vārda nesakot Gan vīrs, gan sieva bija tik apstulbuši, ka sieva vienkārši iesēdās aizmugurē un abi aizveda paziņu mājās, kas tā arī ne vārda nepateica. Jocīgākais ir tas, ka, cik sapratu, šis scenārijs atkārtojās ne reizi vien, vienīgi vīrs un sieva vairs gan nebija apstulbuši.

A ko viņi darīja? Kā ūdeni mutē ieņēmuši sēdēja un veda? :D Baigā māksla atvērt muti un pateikt, lai tin miglu :D (šajā gadījumā es tiešām tā darītu).
Par autores situāciju - ja vienreiz, divreiz tā gadās, laikam nieks, bišķiņ pie sevis papukotos un viss. Ja tas sāktu notikt tā kā jau ierasts, tad gan laikam pastāstītu, kas un kā :D
24.10.2018 21:29 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Man drīzāk neliekas ok, ka tik bieži tiek pārvadāta kolēģe tikai tādēļ, ka dzīvo blakus. Jo, ja netiek prasīta arī atlīdzība par vešanu, tad drīzāk uzskatu, ka tas nav pareizi. Es autores vietā principiāli prasītu vīram, lai prasa viņai naudu par nobraukto benzīnu (1/2), jeb lūgtu, lai nevestu vispār, jo tomēr arī darbā starp darba kolēģiem ir jāietur koleģiālas nevis draudzīgas attiecības.
24.10.2018 21:33 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Nav man principiāli sēdēt priekšā. Vispār labprātāk sēžu aizmugurē, jo braucošos transportlīdzekļos man vienmēr stipri uznāk miegs, ka grūti noturēties :-D un liekas neforši būtu gulēt blakus šoferim, tad labāk lai priekšā sēž kāds, ar ko šoferim parunāt :)
Protams, ja esmu vienīgā braucēja, tad gan sēžu priekšā.
24.10.2018 21:34 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Mans vīrs un arī agrākie pavadoņi zināja, ka man ir būtiski būt pirmajai par kuras labsajūtu rūpēties. Tātad, ja arī kāds tiek vests, tad tikai aizmugurē, ja ir zināms, ka es (vai viņš) iekāps pēc brīža. Tāda ir mūsu kārtība dabiski izstrādājusies.
Protams, Zinas tantes minētās grupas - grūtnieces, omes, vecāki - sēž priekšā, ja uzskata to par ērtāko sēdvietu automašīnā.
Šādu situāciju es neesmu piedzīvojusi, ja piedzīvotu... Nezinu, palūgtu pārsēsties (ja uzņemšanas vieta pieļautu), jo man nepatīk sēdēt aizmugurē. Mans auto, mani noteikumi - nepatīk, sauc taksi. :D
24.10.2018 21:42 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Nopietni? Man būtu kauns prasīt kolēģei naudu par to, ka paķeru viņu līdzi uz darbu.
24.10.2018 21:42 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man vispār tā liekas tāda neliela nekaunība no pasažiera puses nepiedāvāt pārsēsties zinot, ka tiek uzņemts ģimenes loceklis.
Tātad, laboju - ja gadītos situācija un pasažieris pats teiktu, ka pārsēdīsies, es miera vējos atteiktu un sēdētu aizmugurē. Ja nē, tad lūgtu pārsēsties, lai nākotnē šāda situācija neatkārtotos. Lūk, tā. :D
24.10.2018 21:45 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
A ko viņi darīja? Kā ūdeni mutē ieņēmuši sēdēja un veda?
Cik sapratu, tad pirmajā reizē viņi bija pārāk apstulbuši, lai ko teiktu, un pēc tam esot skatījušies, cik ilgi cirks turpināsies. Es gan nezinu, cik ilgi tas turpinājās un kā tas beidzās - kā jau teicu dzirdēju šo stāstu ļoti sen. Iekomentēju šajā diskusijā, ka neko neteiktu, un tad atcerējos šo stāstu :-D. Njā, situācijas var atšķirties :-D.
24.10.2018 21:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits