Kas nepatīk ?

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Domāju, ka katrai ir kaut kāda lieta, kas nepatīk/ tracina make-up jomā ikdienā uz ielas sastaptajās dāmās /meitenēs. Kāda tā būtu?
Personīgi man ļoti nepatīk uzkrāsotas lūpas ar perlamutra spīdumu , īpaši bāli rozīgajos toņos.Vienmēr kā redzu tādu meiteni, pie sevis nodomāju -‘nu kāpēc viņa ko tādu ir izvēlējusies.’
Otrā lieta ir uzacis, kuras sākas nevis no acs iekšējā kaktiņa, bet ir garākas, tuvāk deguna sākumam. Vienmēr pie sevis noskurinos redzot ko tādu.
Kā ir jums, meitenes?
23.10.2018 22:25 |
 
Reitings 151
Reģ: 22.08.2015
Nepatīk, kā ir dažām meitenēm, ka seja visu laiku izskatās dusmīga. Nezinu, vai tas ir neprasmīgs meikaps vai kaut kas cits, bet dusmīga sejas izteiksme, kas nekad nemainās, mazliet atbaida.
Nepatīk, kā izskatās sievietes pēc daudziem filleriem/botoksiem. Izskatās sakopti, bet pazūd individuālā sejas izteiksme, visas sāk līdzināties viena otrai.
Vēl viena lieta, kas nepatīk, ka daudzas staigā salīkušas, sēž sakņupušas. Meikapa un apģērba skaistums pazūd uz līkas muguras fona. Un otrādi, ja sieviete ir ar skaistu stāju, sportiska, smaidīga, tad meikapa nianses nav tik svarīgas.
25.10.2018 21:47 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
nerātnā
pirms neapdomīgi mētājies ar idiotiskiem izteicieniem, painteresējies par vēsturi.
Vienīgā kas te mētājas ar idiotiskiem izteicieniem esi Tu. Ar manām vēstures zināšanām viss ir vislabākajā kartībā, ja tavas balstās tikai uz to ko esi lasījusi grāmatās, tad tev vēl ir kur tiekties! Ja Tu citiem kategoriski norādi ko viņi drīkst un nedrīkst, tad arī citi tieši tāpat drīkst norādīt Tev!
25.10.2018 22:00 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Izskatās, ka nerātnā nav noskatījusies otru Ali video, kurā viņa atvainojas citām, ja ir aizvainojusi sakot, ja tu jūties tā skaisti, ok, you go girl, bet viņa tikai grib parādīt kā to darīt pareizi. Kaut vai tas otrajā video par to konturēšanu vai ko tur, kur taisa zivs feisu ieraujot vaigus bučiņā un tad krāso. Taisnība jau Ali ir - tas tieši pazemina vaigus, viņa tikai paskaidro tehniku.
Ok, aizrāvos ar Ali aizstāvēšanu, bet, ja pieseko viņai arī Instagram, tad caur storijiem var redzēt, ka viņa ir sakarīgs cilvēks.
Man tieši nepatīkami skatīties video par make-up, ja tā demonstrētāja klāj bezgaumīgi vai, ja video ir izkārti pupi, kur komentāros veči siekalojas.
Atgriežoties pie sadzīvē novērotā, pievienojos pie tā, ka nepatīk, ja ir uzlikts meikaps, bet mati speķaini. Bordo tumša lūpu krāsa, bet dzelteni zobi. Mākslīgie vēdekļi. Vaigu sārtums kā klaunam. Tonālā toņa neatbilstība. Godīgi sakot nepatīk arī, ja ievēro visu to komplektu, kas būtu jādara pēc tonālā uzlikšanas (visi bronzeri, konturēšanas, hailaiteri, konsīleri). Konsīleris vispār ir bomba, ja tas ir redzams pa gabalu. Vai hailaiteris tik ļoti uzlikts, ka esi redzama jau no kosmosa. Arī tonālais full coverage, bet tuvumā stāvot redz daudzas pinnes izciļņus.

25.10.2018 22:08 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
25.10.2018 22:11 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Tas, ka nerātnā ir trollis (vienalga, bezdarbieks, kam nav ko darīt, vai kā), nav vairs šaubu.
~
Par tēmu: kas vienam piestāv, tas citam nepiestāv. Protams, ja tās nav pārmērības vai galīga neprasme, less is more. Nemēdzu arī vērot tik cieši visus cilvēkus, kur nu vēl uz ielas, lai baigi pie sevis domātu, kas katram, manuprāt, nav foršs. Un lai to vēl atcerētos ilgi pēc tam.
25.10.2018 22:27 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015

Man nepatiik ,ka visi redz,ka nav savilkts pareizi kopaa apgeerbs,bet pats cilveeks neredz,varbuut nesaprot?!:-D
25.10.2018 22:38 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ledussirds, nu, lai jau būtu, ka esmu tā vienīgā sliktā Tavās acīs, kas te mētājas ar idiotiskiem izteicieniem, jo, ah, vai, cosmolilit klaču tantuku un onkuļu patruļa 'Baba i Dzeda Zina' ir balti un pūkaini nevainīgi jēriņi, kas nu it nemaz nemētājas ar idiotiskiem izteicieniem par citu ļautiņu grima kļūdām vai vēl kaut ko, kur nu labpaticies ziņkārīgi bāzt tos garos degunus.
25.10.2018 22:38 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ka nu kaaa vispar var pamacosi make up video, kur censas iemacit uzklat gaumigi make up, var skist aizvainojosi. Es tiesi priecajos, ka tadi ir. Jo biezi kaut ko neiedomajos ka pareizi vai labak darit un tad nu skatos, ko profini iesaka. Un ari par to, ka daudzas meitenes dara ta vai sa, nuuu ta tak ari ir, daudzas pielauj lidzigas make up kludas, tapec tas ir aktuali, un tiek veidots video.
Man vispar patik runat un plapat ari par vienkarsam un it ka nenozimigam lietam, ne tikai par arkartigi svarigam, patik atslabinat pratu un parunat par niekiem, tas, ja kaut kas nepatik, ta uzreiz nav kaut kada agresija vai velns vin zin kas vel:-D
26.10.2018 01:08 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Vispār paldies par to video ar Ali Andreea - man ļoti patika! (l)
26.10.2018 09:37 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
haha, Baba Zina vismaz nebrauc kosmosā, aizvelkot no cilvēku uzskatiem par kosmetoloģijas un friziermākslas šedevriem līdz siwviešu apspiešanai un Staļinam. Lūk tā ir māksla. Izklaidējoši piedalīties un vērot - kas sekos? Cik tālu iespējams aiziet? |-)
odetta, šo stiliņu pieminēju citā diskusijā, par to, kas nepatīk apģērbā (ak dievs, atkal kāds apvainosies!) - izrādās, ka tā ir subkultūra, ko dēvē par normcore. Šie cilvēki ļoti labi apzinās, ko velk un savā starpā to baigi novērtē. Tāds paradoksu pilns stiliņš, kas veidojās kā protests modei, bet nonāca līdz tam, ka drēbes šiem jauniešiem kļuva par vienu no galvenajiem izteiksmes veidiem. Izskatās, ka šī jaunā dāma arī ir normcore pārstāve ;-)
26.10.2018 10:32 |
 
Reitings 270
Reģ: 28.06.2013
* uzmālētās uzacis - reti kurai tās izskatās ok. Tāpāt, kā cilvēki nemāk nepārdozēt ar garšvielām - tā nemāk arī ieturēti tās uzkrāsot.
* pārakcentētās piepumpētās lūpas - neptiek ar to, ka tās ir sašpricētas kādā no cetrāltirgus tuneļiem, jo kvalitāte ir zem katras kritikas, tad nemāk arī to knābi skaisti sakrāsot, nepadarot to meistardarbu par vēl lielāku ērmu
Kaut kad izdodas uzmest aci latviešu video blogerēm un tās špakteļa kārtas jau no tīņa vecuma uzdzen šermuļus, bet nu pati biju tāda pati :-D
26.10.2018 10:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.pinterest.com/pin/646125877766168727/ 30+ Excellent Outfit Ideas From the Streets of New York Fashion Week:-D
26.10.2018 12:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://femmesdetunisie.com/streetstyle-le-meilleur-de-la-fashion-week-printemps-ete-2019-de-new-york/
Streetstyle : le meilleur de la Fashion Week printemps-été 2019 de New York:-D
26.10.2018 12:35 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Zinas tante-paldies ,ka pateici.Manaa pausee tas nav tik speeciigi redzams,taapeec laikam nemaz nezinaaju,bet nu es to ieliku kaa piemeeru.Taada veida salikumus jau var redzeet arii gados vecaakiem cilveekiem-nu doma skaidra.
Es ieveeroju veel vienu "aktivitaati"-to dizaineru vaardu kroplosanu uz krekliniem,cepureem,kas man liekaas loti netaktiski.Kaut kas taads arii nepatiik.
Runaajot par kosmeetiku-nepatiik paarspiileejumi,skats peec plastiskajaam operaacijaam,ja arii ir izdevusaas OK-nepatiik tas nedabiigais skats!Nepatiik paarsaulojusies cilveeki.
26.10.2018 15:45 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Nepatīk highlighters un uzkrītoši bronzeri dienas laikā. Konturēšanas ideja nav slikta, bet tā spīdīgā, uzzīmētā seja gaišā dienas laikā izskatās ļoti interesanti. Tas vairāk piestāvētu kluba apmeklējumam. Nepatīk permanentās uzacis, tumšas lūpukrāsa (it īpaši uz plānam lūpām). Pieaudzētās skropstas ir smukas, ja nedaudz garākas par dabiskajām. Dažkārt liekas, ka sievietes vienkārši izvēlas visgarākās iespējamās. Par netīriem šausminos, ja ir speķainas melnas saknes kombinācijā ar dzelteniem matiem (t) Košs grims man patīk, bet neredzu bieži.
26.10.2018 16:12 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
:-D
26.10.2018 20:53 |
 
Reitings 31
Reģ: 20.10.2018
Ko jūs teiktu par blondīni, kurai ir dabīgi melnas uzacis? Yeah, that's me
27.10.2018 21:57 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Man jūsu nosauktas lietas ir diezgan vienaldzīgas.. Bet, kas man tiešām nepatīk, ja ir uzkrāsotas acu ēnas, bet nav tušas. Ļoti neglīti, manuprāt. Tās acis pilnīgi pazūd, ir sevišķi, ja uzklātas košākas ēnas.
28.10.2018 10:30 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Lielaakaa patiesiiba ir taa,ka visi par visiem runaa!Vai tas ir draugs,koleegis,pazina,kaimins utt
Arii laba aprunaasana ir aprunaasana.
Man visvairaak nepatiik pie cilveekiem tiesi tas,ka uzsver-es nekad nevienu neaprunaaju!

Tā tas ir! Bet problēma ir, ka savelk paralēles ar sevi, t.i., teikto attiecina, - a ha, to par mani teica. Reāli cilvēki mīl visu saasināt, štrunts, ka izteiktais ir attiecināms vēl uz simtpadsmit cilvēkiem, bet nē, tas noteikti bija par mani, jo es dzirdēju vai izlasīju un tomēr negribu atzīt savu problēmu, bet re - te kāda to pasaka, akcentē.
Dāmas, atcerieties, - vienmēr sakiet, kas nepatīk un piebilstiet - BET nē, nē, tas noteikti nav par Tevi :-D tikai.. atkal jau būs problēma.. jo tā nu gan ir tieša norāde :-/ Trakums!
28.10.2018 11:23 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Scandinavian-vai ne?Tad veel tas-es negribu tevi apvainot,bet...un saakaas vesela juura tas negatiivais.Tad jau labaak neteikt to-es negribu tevi apvainot,tev tas nepatiks ,ko teiksu utt,bet spert aaraa...nu varbuut lamu vaardus izlaizot!:-D
28.10.2018 14:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits