Kas nepatīk ?

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Domāju, ka katrai ir kaut kāda lieta, kas nepatīk/ tracina make-up jomā ikdienā uz ielas sastaptajās dāmās /meitenēs. Kāda tā būtu?
Personīgi man ļoti nepatīk uzkrāsotas lūpas ar perlamutra spīdumu , īpaši bāli rozīgajos toņos.Vienmēr kā redzu tādu meiteni, pie sevis nodomāju -‘nu kāpēc viņa ko tādu ir izvēlējusies.’
Otrā lieta ir uzacis, kuras sākas nevis no acs iekšējā kaktiņa, bet ir garākas, tuvāk deguna sākumam. Vienmēr pie sevis noskurinos redzot ko tādu.
Kā ir jums, meitenes?
23.10.2018 22:25 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
Un vēl - aprunāšana nozīmē komentēt KONKRĒTA cilvēka dzīvi, izskatu utt. Bet NE vispārīgā veidā izteikt to, kas nepatīk.
25.10.2018 16:46 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
labāk zema pašapziņa un labs meikaps, nekā zema pašapziņa un čābīgi sakrāsots ģīmis
+:-D
Nē, nu tas ir jauns līmenis - apvainoties, jo kāds pasaka, ka a lot of women are doing wrong. Nopietni? Kā vispār var kāds aizdomāties apvainoties par tādu frāzi? It īpaši, ja tā patiešām arī ir. Nu tiešām, cik ļoti švaki ir jābūt ar pašvērtējumu, lai tāda internetā izteikta nekonkrēta frāze tik dziļi ievainotu?
+++
Ļoti tumšas uzacis ar gaišiem matiem vienmēr iekrīt acīs
Nu iekrīt gan, bet ja daba apveltījusi ar tumšām uzacīm un gaišiem matiem, tad ko?! Balināt uzacis, vai krāsot tumšus matus?! :-D:-D:-D Man ir šis komplekts, bet vai tad es raudu, ka kādam tas iekrīt acīs. Es matus vēl pabalinu, lai riktīgi krīt acīs. :-D
.
Takš atslābstat, normāla diskusija.8-)
25.10.2018 17:00 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Lielaakaa patiesiiba ir taa,ka visi par visiem runaa!Vai tas ir draugs,koleegis,pazina,kaimins utt
Arii laba aprunaasana ir aprunaasana.
Man visvairaak nepatiik pie cilveekiem tiesi tas,ka uzsver-es nekad nevienu neaprunaaju!
Un kaapec arii nevareetu pateikt to,kas nepatiik?Prieksaa vai aizmuguras-nekas patiikams tas nav,bet mees tomeer ieklausamies.Esmu dzirdeejusi loti daudz negatiiva par sevi-esmu ieklausijusies,paardomaajusi un loti biezi ir pateikts pareizi-negribaas jau atziit,bet ir bijis tomeer pareizi,ja arii pateikts parupji.
25.10.2018 17:01 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
besame, pie bildes nonācu, googlē ierakstot "pieaudzētās skropstas", ja nemaldos bilde delfos stāvēja. Ne no viena personīgās galerijas neesmu ņēmusi. Kas tur nesmuks? Tas, ka kāds atpazīs? Nu bet ieies delfos un arī atpazīs.

Es domāju tai meitenei nebūs diez ko patīkami. Mēs jau te runājam par lietām, kas nepatīk, bet te jau konkrēta latviešu meitene ir likta priekšā ( un ne ar tām trakākajām skropstām), bet nu tas tā, atbildot uz to, ka uz nevienu konkrēti jau nenorāda.
25.10.2018 17:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
pie bildes nonācu, googlē ierakstot "pieaudzētās skropstas"
:-D:-D:-Dnemelo
https://www.google.lv/search?q=%22pieaudz%C4%93t%C4%81s+skropstas%22,&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi3pb344qHeAhXnsIsKHdjFAgEQ_AUIDigB&biw=1517&bih=695 citām ar iesaku pārbaudīt...
25.10.2018 17:13 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
https://www.google.lv/search?q=%22pieaudz%C4%93t%C4%81s+skropstas%22,&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi3pb344qHeAhXnsIsKHdjFAgEQ_AUIDigB&biw=1517&bih=695 citām ar iesaku pārbaudīt...

Tu patin uz leju - tur ir tā bilde. Nav jau vienmēr jāliek pati pirmā :-P
25.10.2018 17:17 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ir atšķirība, vai saka/domā/raksta:
'man nepatīk, kā man izskatās perlamutra lūpukrāsas tonis'
vai
'man nepatīk, kā citām dāmām izskatās perlamutra lūpukrāsas tonis'
vai
'perlamutra lūpukrāsas tonis izceļ to, noslēpj šito'.
.
'a lot of women doing wrong' ir komunikācijas kļūda, kas aizvainoši izsakās par personām, kas identificējas ar sieviešu dzimumu, tā ka likumsakarīgi, ka daļa video skatītāju Ali Andrea teikto uztvēra ar nepatiku un raidīja viņas virzienā sašutuma lavīnu.
25.10.2018 17:23 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Neraatnaa-bet kaapeec arii nevareetu teikt to,ka man nepatiik kaa izskataas taa luupu kraasa tai dotajai personai?Man kraasa varbuut patiik pati par sevi,bet tiesi dotajai personai ,man liekaas nepiestaav.To pasu var teikt par kaadu apgeerbu uttPats par sevi apgeerbs nav slikts,bet tam cilveekam,kuru mees aprunaajam-nepiestaav.Kaapeec buutu jaamelo un jaasaka,cik skaisti,ja taa nav?
Nu protams ,ir veel tas-kas vienam skaitaas smuki,otram negliiti.Galvenais tas jaamaak pateikt peec iespeejas taktiskaak.
25.10.2018 17:31 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
'a lot of women doing wrong' ir komunikācijas kļūda, kas aizvainoši izsakās par personām, kas identificējas ar sieviešu dzimumu, tā ka likumsakarīgi, ka daļa video skatītāju Ali Andrea teikto uztvēra ar nepatiku un raidīja viņas virzienā sašutuma lavīnu
Bet (šādi gramatiski skaitās slikti sākt teikumu :-D), vai tad viņai nav taisnība, daudz sievietes patiešām izvēlas nepareizo tehniku, kā uzklāt kosmētiku, paldies viņai, ka viņa caur humoru, pastāsta kā darīt pareizāk!8-)
Labāk jau, lai sieviete (un tāda, kas par to kaut ko saprot) pasaka, ka šodien tu izskaties, tā, ka viss mājā pieejamais arsenāls sagāzts uz sejas, nevis to izdara vīrietis :-D
25.10.2018 17:35 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
odetta, par to jau arī te runāju - prasmi taktiski pateikt par stila/grima kļūdām citām personām. Ledussirds, Ali Andrea ar savu 'a lot of women doing wrong' takta izjūtu nedemonstrē, bet var pateikt i ar humoru, i taktiski, bez aizvainojošām replikām, vai ne?
25.10.2018 17:40 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Kaadreiz dzirdam to-kas tu kaada stila eksperte?!Bet kaapeec jaabuut ekspertam,lai pateiktu savu viedokli?Man ,klausoties to stilu ekspertu domas,reizeem viedoklis nesakriit.
Taapec mees diskuteejam,dalamies ar savaam domaaam,bet nu nav obligaati tas jaapasaka,kaa to biezi dara Die Kleine Hexe!Var buut mazliet miiliigaaks tas tonis!:-D
25.10.2018 17:46 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Man aciis ljoti kriit sievietes ar botoksa luupaam. it iipashi no profila, shausmigi nepatiik tas ''piiliskais'' skats.
Kaa arii uzacis - Nepatiik taas super tievaas , melnaas uztetoveetaas liinijas kas bija modee pirms 10 gadiem , kaa arii otra galeejiiba - uzziimeetie biezie brezhnjeva bloki.
25.10.2018 17:46 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
nerātnā, kas apgalvojumā a lot of women doing wrong' ir aizvainojošs?! Reizēm jau vajag tā - ar mietu pa galvu, lai skaidrs ar pirmo reizi! ;-):-D
25.10.2018 17:52 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Ledussirds-piekriitu,ka dazreiz vajag teikt tiesi,ne aplinkus.Tas "aplinkus "var radiit tomeer to-bet varbuut nemaz tik slikti nav?Ja pasaka tiesi,tad cilveeks tomeer aizdomaajaas nopietnaak.
To var teikt arii par sarunaam.Nesen izgaaju cauri nepatiikamai situaacijai,kad cilveeks gribeeja man pateikt aplinkus,ko domaa par mani-es neieklausijos,bet kad pateica,kaa ar "bomi pa galvu"-dzirdeeju to loti labi!Protams ,ka neesmu sajuusmaa,bet nu neko-jaadziivo taalaak.
25.10.2018 18:02 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Nerātnā, iedomājies, lai kā tev nepatiktu, cilvēkiem ir tiesības uz viedokli, kas nesakrit ar tavējo, tai skaitā par to, kas izskatās labi un kas izskatās slikti. Ja tev ir ar to problēmas un katru reizi, kad kāds kaut ko pasaka jāapvainojās, jo īpaši, ja kāds pasaka tik vispārīgu frāzi kā "daudzi to dara nepareizi", tad tā ir tava problēma, kas risināma psihologa kabinetā, nevis aizliedzot visiem pārējiem izteikt savu viedokli. Ko tad, tagad vairs nevarēs konstatēt faktu, jo cilvēki palikuši tik trausli? (un jā, "a lot of women doing it wrong" IR FAKTA KONSTATĒŠANA starp citu)
25.10.2018 18:04 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
odetta, precīzi manas domas, labāk tiešums un atklātums! Cilvēki jebkuru kritiku, sev adresētu, uztver saasināti, bet labāk izvēlos skarbu patiesību, ne korektumu, kur nu vēl saltus melus! Reizēm ar taktisku uzvedību var panākt pretēju efektu.
25.10.2018 18:10 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Ledussirds es to domāju par tām meitenēm,kuras krāso speciāli tumšas . :-) Iedzimtas tumšas vēl ir nekas ,ja blondīnes uzkrāso melnas kā ogles :-O
25.10.2018 18:12 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Miss_E, es tādas meitenes sen neesmu redzējusi :-D, jāatzīst, ka speciāli melnas krāsotas uzacis nevienai tā īsti nepiestāv, nu tādas kārtīgi aizpildītas :-O:-D
25.10.2018 18:20 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Reizēm jau vajag tā - ar mietu pa galvu, lai skaidrs ar pirmo reizi! 
ko, lūdzu? Kas tas tagad bija.
.
miegalācis, Tavam faktam 'a lot of women doing wrong' būtu statistiski izmērāmi pierādījumi, ko, a? Un, pat ja būtu, kas liek domāt, ka rīt 'a lot of women doing wrong' nevarētu būt citādi, ko, m?
25.10.2018 18:25 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
:D:D:D es nevaru vairāk.
Pamet tik nerātnai kādu random izteicienu, tādu problēmu uzburs, tādu skandālu uzpūtīs, ka varēsi visu dienu klausīties to, cik briesmīgs un bezjūtīgs seksists esi :D
25.10.2018 18:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits