Kas nepatīk ?

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Domāju, ka katrai ir kaut kāda lieta, kas nepatīk/ tracina make-up jomā ikdienā uz ielas sastaptajās dāmās /meitenēs. Kāda tā būtu?
Personīgi man ļoti nepatīk uzkrāsotas lūpas ar perlamutra spīdumu , īpaši bāli rozīgajos toņos.Vienmēr kā redzu tādu meiteni, pie sevis nodomāju -‘nu kāpēc viņa ko tādu ir izvēlējusies.’
Otrā lieta ir uzacis, kuras sākas nevis no acs iekšējā kaktiņa, bet ir garākas, tuvāk deguna sākumam. Vienmēr pie sevis noskurinos redzot ko tādu.
Kā ir jums, meitenes?
23.10.2018 22:25 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Domāju, ka pilnīgi normāla diskusija. Neticu, ka eksistē kaut viena sieviete, kura izlasīs šīs 6 lpp un neieraudzīs te kaut ko tādu, kas viņai ir, bet kādai citai nepatīk. Piemēram, kam te nepatika permanentais make-up - man arī bija bail no permanentā, jo tiešām bija redzēti neglīti varianti, bet pirms gada uztaisīju permanentās uzacis. Viens no labākajiem lēmumiem manā dzīvē! Viennozīmīgi turpināšu taisīt. Un man vienalga, ka kādai nepatīk, man varbūt nepatīk kādas šķidrās un neizraustītās uzacis, un?
25.10.2018 10:12 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Man gan šī diskusija liekas pilnīgi normāla, jo atšķirībā no daudzām citām diskusijām - te neviena viena otrai nebrauc virsū personīgi. Katra dalās ar savu subjektīvo gaumi - kas patīk, nepatīk. Apvainoties, ka kādai nepatīk tas, kas pašai patīk, ir muļķīgi un nevajadzīgi.
Man nepatīk melnās, tumšās, biezās uzacis. Nav tā, ka man kaut kas baigi nepatiktu - ja cilvēkam koptēls izskatās labi, tad man nav iebildumu. Īstenībā pat tā jāpiedomā, bet tas, ko ievēroju un nepatīk - ja sievietēm paduses nav noskūtas vai novaksētas, bet nēsā krekliņu, kur to var redzēt. Vai svārkus, bet zem zeķubiksēm neskūtas, ar tumšiem matiņiem klātas kājas. Jā, nu to es ievēroju un tas ir nepievilcīgi. :-D
Āā, nu vīriešiem. Vīriešiem man nepatīk ūsas. :-D Tas ir interesanti, jo pret bārdām man nav iebildumi - tās smuki uzaudzē vai uztaisa tā, nu ka izskatās ļoti labi. Bārdas pat drīzāk patīk, bet ūsas gan liekas tizlas. :-D Āā, nu vīriešiem nepatīk auskari (tuneļi vienīgie dažiem labi izskatās), bet visi tie akmentiņi un riņķi - nepatīk. :-D
25.10.2018 10:49 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Vakardienas grims, omg :D
Turpinot tēmu, man ļoti patika grima mākslinieces Ali Andrea video par kļūdām make-up. Pēc pirmā video par nepareizu make-up uzklāšanu pār viņu gāzās aizvainoto dvēseļu apvainojumu lavīna, bet tas viņai netraucēja uztaisīt otru video par nepareizajām krāsām make-up izvēlē. Ja kādai interesē, šeit ir pirmais video, tālāk pašas atradīsiet:
https://youtu.be/m0daIFQjLIc
25.10.2018 10:55 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Ari nesaprotu sasutumu! Ja kada pateiktu, ka sarkana lupukrasa ir pretiga, tas mani neatturetu no tas turpmakas lietosanas. Man ari patik noverot cilvekus ikdiena, vairak gan apgerba zina.
Principa man nepatik, ka jaunas meitenes saskatas makeup pamacibas youtube un bez jebkadas kritikas male to uz savas sejas. Loti daudzas lietas izskatas labi tikai kameras prieksa un uz perfektas (simetriskas) sejas. Kopuma patik dabisks skats, neskaitot pieaudzetas skropstas un kosas lupas.
25.10.2018 10:58 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Donata, iemetu aci tajā video - izskatās tā, it kā viņa būtu nogurusi skaidrot pusaudzēm, kā krāsoties ir nepareizi. It kā stāstītu to 20x reizi. :-D
25.10.2018 11:11 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Man vīriešos šausmīgi nepatīk gari mati, ūsas un bārdas, un man ir pilnīgi vienalga, ka tagad tāda mode. :-D Manam vīrietim tā nebūs, vai arī viņš nebūs mans vīrietis. Atzīstu tikai īsus matus vīriešiem. Jā, labāk cietumnieka nullīte, nekā eņģeļu cirtas, ja jāiet galējībās.
25.10.2018 11:46 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
ak dievs, es ari daru kaut ko vai esmu darijusi make up/matu zina, kas kadai nepatik, nu un? :-D piemeram, man loooti vienu bridi patika tumsas lupenes, tumsi lilla, bordo utt, es vareju ari dienas laika tadas krasot, zinu, ka citiem tadas neptika, bet man tik loti patika, ka es nopirku veselu paleti un laimiga krasoju :-D tagad vel sad tad uzkrasoju, galvenais, lai ir rupigi uzkrasotas
25.10.2018 11:58 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es biežāk pamanu pārāk gaišas lūpas, t.i. nepareizi izvēlēti nude toņi, kas liek izskatīties pēc līķa, un jā, arī gaiši rozā perlamutrs, kas "izdevīgi" izceļas uz iesauļotas vai dabīgi tumsnējas ādas. Ne Bārbija, ne Dženifera Lopesa tur parasti nesanāk :-D
Zinu, ka tagad ir modē arī "līķu toņu" zilganas un zaļganas lūpukrāsas, bet tur vismaz var saprast, ka tā ir apzināta izvēle, nevis kaut kas nav, kā vajag.
25.10.2018 12:30 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nebija smuki likt tās meitenes bildi ar tām skropstām.
25.10.2018 13:56 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Riebjas kā izskatās meitenes ar nokrāsotiem, piemēram, melniem matiem, bet lien ārā blondas saknes. Kā arī, uzacis, kuras ir pārspīlēti uzmālētas vai tieši otrādi, izskatās pēc diegiem.
Taukaini mati mani atbaida, nezinu, man ir kolēģe, kurai vienmēr ļoti taukaini, pilnīgi negribu ar viņu runāt. :D
25.10.2018 14:22 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
besame, pie bildes nonācu, googlē ierakstot "pieaudzētās skropstas", ja nemaldos bilde delfos stāvēja. Ne no viena personīgās galerijas neesmu ņēmusi. Kas tur nesmuks? Tas, ka kāds atpazīs? Nu bet ieies delfos un arī atpazīs.
25.10.2018 14:54 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
Man izteikti neglītas šķiet tās pārforsēti fitnesīgās figūras, kuras meitenes tā cenšas tagad uztaisīt. Milzīgas dirsas kā no cita ķermeņa, tik neproporcionāli, galvenais, ka pašas domā ka agrāk ar normālu figūru bija sliktāk un lepni rāda visiem "pirms" un "pēc".
25.10.2018 15:02 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nez, kuram no iesaistītajiem ir tas lielākais labums, ja ikdienā sastapto dāmu grimam (vai tā neesamībai) cosmolilit klaču stūrītī karina birkas 'patīk vs nepatīk' stilā, m? Aprunātās sievietes, šķiet, tās nebūs gan, ja glaimojošās vai nosodošās replikas nav konkrētām grima kļūdām vai veiksmēm adresētas (līdz ar to dāmas nav uzzinājušas vai un kas (ne)iederas kopējā ainavā) un nav apspriestas makeup klāšanas tehnikas, grima materiālu īpašības, sastāvs uc, ne, ko? Tukšie ļurinājumi 'tracina vs sajūsmina' stiliņā vairāk pastāsta par to autorēm, ne viņu aprunātajām personām.
.
Ja ir vēlēšanās, laiks, pacietība un attiecīgie instrumenti, šīs diskusijas vērtīgākais materiāls, ko izmēģināt dzīvē kādai iesācējai vai ap*irstajai makeup neprašai, ir cat eye klāšanas tehnika.
Video materiāla 'Makeup Mistakes to Avoid | Ali Andrea' lielais pluss ir makeup tehniku apspriešana, un mīnuss ir tas aizvainojošais 'a lot of women doing wrong' pārmetumu stils, tā ka pār video autores galvu birstošo apvainojumu lavīna ir likumsakarīga , jo - labrīt! - viņa ar pārmetumiem un apvainojumiem iesāka pirmā. Ali Andrea lieliski pārzina grima klāšanas tehnikas, bet šajā video cieņpilnu komunikāciju ar savām klausītājām nedemonstrē.
25.10.2018 15:07 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tukšie ļurinājumi 'tracina vs sajūsmina' stiliņā vairāk pastāsta par to autorēm, ne viņu aprunātajām personām.

Forums. Gribu un ļurinu. Ja klāt nevienai neeju bakstīdama ar spoguli sejā un kliegdama "Paskaties uz savām nolāpītajām lūpām!", tas nenozīmē, ka man nav viedokļa par to, ko redzu apkārt. ;-)
25.10.2018 15:11 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Tukšie ļurinājumi 'tracina vs sajūsmina' stiliņā

Un kas kaiš tukšiem ļurinājumiem? Kāpēc cilvēki nevar tukši paļurināt par triviālām tēmām? Vo, blakus diskusijā meitenes apspriež to, kādi vīni katrai garšo/negaršo. Tā vietā lai diskutētu par to, kā baltvīnā sagaršot persiku nianses vai arī kā darināt vīnu, viņas tukši ļurina par patīk/nepatīk! Šausmas! :D
25.10.2018 15:18 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Mūsdienās vispār ir modē apvainoties par katru sīkumu. Pat, ja profesionāla grima māksliniece, ne pret vienu konkrēti nevēršoties, parāda izplatītākās grima kļūdas un frāze "a lot of women doing wrong" ir objektīva. Man viņas pasniegšanas stils patika, mudina uz pašironiju un veselīgu paškritiku, kuras daudziem pietrūkst pārāk zemās pašapziņas dēļ.
25.10.2018 15:20 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Un cik zema pašapziņa ir Ali Andrea, ja atļaujas sava dzimuma personas augstprātīgi uzrunāt 'a lot of women doing wrong' stiliņā, ko, m?
.
Kur veselīga paškritika pašai Ali Andrea, ko, a?
25.10.2018 15:31 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Aprunātās sievietes, šķiet, tās nebūs gan, ja glaimojošās vai nosodošās replikas nav konkrētām grima kļūdām vai veiksmēm adresētas (līdz ar to dāmas nav uzzinājušas vai un kas (ne)iederas kopējā ainavā) un nav apspriestas makeup klāšanas tehnikas, grima materiālu īpašības, sastāvs uc, ne, ko? Tukšie ļurinājumi 'tracina vs sajūsmina' stiliņā vairāk pastāsta par to autorēm, ne viņu aprunātajām personām.

Šeit runa ir par patīk/nepatīk, nevis to, kā izglābt katru makeup un hvz vēl kā neveiksmi. "Kas nepatīk?" Tik ļoti vienkāršs ir jautājums. Punkts.
Vislielākā ļurinātāja šeit esi Tu. Kaut kā nemanu, ka Tava gudrā vervelēšana būtu izglābusi pasauli, vai vismaz kādai makeup. :D
25.10.2018 15:34 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Un cik zema pašapziņa ir Ali Andrea, ja atļaujas sava dzimuma personas augstprātīgi uzrunāt 'a lot of women doing wrong' stiliņā, ko, m?
.
Kur veselīga paškritika pašai Ali Andrea, ko, a?

Tu nomaini vienreiz plati, citādi katrā diskusijā, kurā piedalies, +/- viens un tas pats. :D
25.10.2018 15:36 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tukši ļurināt par sevi - aber lūdzu, veselīga pašironija nav aizliegta, kam ir luste, lai ļurina par savu grimu, cik uziet.
Tukši ļurināt par citu dāmu makeup 'patīk vs nepatīk' cosmo klaču stūrītī - nu, ok, lai jau arī lilit būtu sava klaču tantuku patruļa 'Baba Zina'.
Nez, cik daudz baumotāju ir izglābuši pasauli - šķiet, mītu radītāji bijuši tie lielākie naida un nesaskaņu kurinātāji, ne, ko?
25.10.2018 15:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits