Kas nepatīk ?

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Domāju, ka katrai ir kaut kāda lieta, kas nepatīk/ tracina make-up jomā ikdienā uz ielas sastaptajās dāmās /meitenēs. Kāda tā būtu?
Personīgi man ļoti nepatīk uzkrāsotas lūpas ar perlamutra spīdumu , īpaši bāli rozīgajos toņos.Vienmēr kā redzu tādu meiteni, pie sevis nodomāju -‘nu kāpēc viņa ko tādu ir izvēlējusies.’
Otrā lieta ir uzacis, kuras sākas nevis no acs iekšējā kaktiņa, bet ir garākas, tuvāk deguna sākumam. Vienmēr pie sevis noskurinos redzot ko tādu.
Kā ir jums, meitenes?
23.10.2018 22:25 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
gribot negribot sajūties kaut kā... nu, ne pārāk labi. Aptuveni kā tāds apsmiekla objekts.

Tā globāli runājot, tu vienmēr kādam būsi "apsmiekla objekts". Štrunts par kosmētiku, bet kādam tu būsi apsmiekls, jo tev nav KARJERA, kādam citam - jo neesi precējusies, vēl kādam - jo gatavo vīram vakariņas, vēl citam- jo esi skolotāja, vēl kādam, jo tev nav bērnu, vēl citam vēl kāda iemesla dēļ. Tu NEKAD neizpatiksi (un nepatiksi) visiem. Jautājums, cik ļoti tu to a) apzinies un b) cik tevi tas krata.
24.10.2018 23:39 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Manuprāt, šī ir retā šāda tipa diskusija, kurā tiek nosauktas lietas, kas nepatīk, diezgan saudzējošā veidā - neviena nav aizrāvusies ar krāšņiem epitetiem vai salīdzinājumiem. Nav personīgu 'uzbraucienu'. Man noteikti negribētos nevienu tīši aizvainot, un žēl, ja tā sanāca, pieļauju, ka arī pārējām meitenēm tāds mērķis šeit nebija.
24.10.2018 23:44 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Tu NEKAD neizpatiksi (un nepatiksi) visiem. Jautājums, cik ļoti tu to a) apzinies un b) cik tevi tas krata.

+++
24.10.2018 23:47 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
P.S. Atvainojos, ja kādu aizvainoju.
24.10.2018 23:48 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
57days, protams, to apzinos. Un arī atzīstu, ka pati jau vien esmu vainīga, jo diezgan bieži ņemu pie sirds lietas, kuras pat nav tēmētas personīgi uz mani. Izlasu, pati uztaisu problēmu, pati sabēdājos. Tie ir mani tarakāni galvā. Ja godīgi, gribētos iemācīties dzīvot bez nepārtrauktas sajūtas, ka nedzīvoju pareizi, un bez sajūtas "ko par mani padomās?". Vēl neesmu iemācījusies, bet cerības neatmetu. :)
24.10.2018 23:48 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Da neko par tevi nepadomās. Precīzāk, neko tādu, par ko vērts iespringt. Man 90o beigās nāca apskaidrība, pēc tam, kad iepazinos ar Mērfija likumiem:
Neraizējies par to, ko citi cilvēki domā par tevi. Viņi ir pārāk aizņemti raizējoties par to, ko tu domā par viņiem.
24.10.2018 23:57 |
 
Reitings 245
Reģ: 29.05.2018
Jā, piekrītu, ka nepatīkama diskusija. Atvainojiet, dāmas, ja kādu aizvainoju.
25.10.2018 00:01 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Mincis neņem galvā. Visiem nekad nepatiksi un nevajag jau arī ;-)
Man tieši jautri palasit, ka es ar purpurkrāsas matiem un asimetrisku griezumu, ar krāsainu acu makeup un rozā lūpām, laineri uz hooded eyelid, pārāk garām uzacīm un tt. esmu cosmo antitrendu karaliene :-D Galvenais, ka pats jūties labi savā tēlā. Arī pie katras nosauktas lietas katrs bieži vien iedomājas ko citādāku. Galvenais kopsaucējs drīzāk te ir nevīžība (netīri mati, ataugušas saknes, atauguši gela nagi un tt). Pārjais viss ir gaums lieta (l)
25.10.2018 00:01 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man visstulbākais šajā liekas pats tēmas pieteikums :D
Domāju, ka katrai ir kaut kāda lieta, kas nepatīk/ tracina make-up jomā ikdienā uz ielas sastaptajās dāmās /meitenēs.

Kurš ellē vispār pēta uz ielas cilvēkus plus tik smalki ka pamana makeup nianses..pieturā gaidot sabiedrisko nav ko darīt?
Personīgi man ļoti nepatīk uzkrāsotas lūpas ar perlamutra spīdumu , īpaši bāli rozīgajos toņos.Vienmēr kā redzu tādu meiteni, pie sevis nodomāju -‘nu kāpēc viņa ko tādu ir izvēlējusies.’

Kas tieši krāsas izvēlē vainas? Tas ka tu tādas nekrāsotu nozīmē ka citas arī nedrīkst un viņu izvēle ir nepareiza? Kāpec vispār ko tādu ir jādoma? Kāda tev daļa ko kāda ir izvēlējusies??
...
Var piekrist sugar, nevīžība izskatā ir fuj, pārējais gaumes jautājums, kam sarkana kam rozā lūpukrāsa, kam pieaudzētas skropstas kam ar tušu uzkrāsotas....
25.10.2018 00:17 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Šo, jā, diezgan netīkamo diskusiju (tiesa, ir arī komentāru autores, kas pratušas par citu dāmu vizuālo izskatu runāt cieņpilni, bez aizvainošanas un prastas aprunāšanas) aizsāka autore, kurai labpatika bez it neviena izņēmuma nosodīt 'lūpas ar perlamutra spīdumu , īpaši bāli rozīgajos toņos' un 'uzacis, kuras sākas nevis no acs iekšējā kaktiņa, bet ir garākas, tuvāk deguna sākumam' bez paskaidrojuma un pamatojuma, kāpēc tā, vai ieteikumiem, ko un kā darīt, lai šo viņai netīkamo trendu aizstātu ar kaut ko citu, piemērotāku un apkārtējai ainavai tīkamāku, ne tikai uzspiežot štampogu 'nepatīk/ tracina'.
Vai Džūdija paskaidros savas nepatikas iemeslus, ja jau tēmas autores galvu tik ļoti nodarbina citu sieviešu kosmētikas izvēle un lietošanas paradumi, teju profesionāli nopētot ikdienā sastapto daiļā dzimuma pārstāvju lūpukrāsas toni un uzacu novietojumu/garumu, pie sevis nodomājot ‘nu kāpēc viņa ko tādu ir izvēlējusies.’ vai pie sevis noskurinoties 'redzot ko tādu', ko, m?
25.10.2018 00:44 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Man gan patīk gan garās skropstas, gan uzkasītie ķieģeļkrāsas mati, gan nenoskūtas kājas, gan meitenes ar pārmērīgu makeup, gan tādas, kas nekrāsojas vispār, gan tumšas uzacis blondīnei, gan baltas, izrakstītas tumšmatei, gan tās, kas mazgā matus katru dienu, gan tās, kuras uz to neiespringst, gan tās kuras visiem pārdevējiem uzkrītoši saka “paldies, lūdzu, visu labu un lai jums jauka diena!”, gan tās, kuras iet pa ielu ar dusmīgu seju. Meitenes, Jūs esat burvīgas tieši tāpēc, ka esat tādas kā esat!! Lūdzu, neļaujiet šai diskusijai ieviest kaut mazākas šaubas par sevi un savu izskatu! You go girls!!!!!! :-D(l)
25.10.2018 03:12 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Ak Dievs, aizejiet vēl kabatlakatiņu paturiet tām čīkstētājām :-D nu goda vārds! Tagad vēl visas atvainojas tā kā nez kas būtu nodarīts. Kāds sakars vispār ar nepatīkamu diskusiju. Cilvēki izsaka viedokļus. Nepatīkama diskusija būtu, ja mēs diskutētu par lietām ko atsevišķi cilvēki nevar mainīt, piemēram par invalīdiem vai kādām citām nepieņemamām tēmām, runājot par viņu ķermeņiem. Šis manuprāt ir naptīkami un ārpus jebkādas kritikas. Tas, ka dažas te pačīkstēja, ka nepatīkama diskusija nemainīs to, ka kāda redzot uz ielas tās viņuprāt šausmīgas uzacis, tumšās lūpas vai ko tur vēl, tagad pieņems un nepievērsīs uzmanību. Galvenais ir patikt sev un viss. Pārējais ir otršķirīgi! Cilvēki izsacīja viedokli, kas nepatīk. Bet es uzskatu, ka nevajag nekad mainīties, ja otrs to grib. Ar visiem vienāda izskata cilvēkiem būtu garlaicīgi. Tā, ka turpiniet krāsot tumšas uzacis, nestandarta matus un visu pārējo :-)
25.10.2018 07:39 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es laikam ikdienā pievēršu pārāk maz uzmanības garāmejošiem cilvēkiem. Pēdējā laikā vienīgais, kas iekrita acīs, ir viena pārtikas veikala, kur regulāri iepērkamies, pārdevējas make-up, un arī tikai tādēļ, ka draugs par to šausminājās. Tur reāli visa ir par daudz, ogļmelnas uzacis ar pārbalinātiem matiem, spilgtas lūpas, puscentimetru platais acu laineris ar zilām acu ēnām. Tas make-up nemainās. Un man nav kauns teikt, ka tas izskatās slikti, neteiktu to viņai sejā, jo svešs cilvēks, bet tuvam cilvēkam pateiktu. Ir gadījumi, ka cilvēks pats neapzinās, cik slikti izskatās, un paskatīties uz sevi paškritiski dažreiz noder dzīvē.
25.10.2018 08:03 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Uzskatu, ka šajā diskusijā nav par ko apvainoties. Neviens ar pirkstu nebakstīja konkrētam cilvēkam un neteica- man nepatīk, ka tev ir tas un tas! Mums katram ir savs viedoklis un sava gaume! Citam garšo sīpoli, citam nē un abi to drīkst pateikt- ka man garšo sīpoli vai man negaršo sīpoli! Un tad ēdāji apvainosies uz neēdājiem un otrādāk. Ja ņem tādu variantu, tad izklausās muļķīgi vai ne?
Diskusijā tika nosauktas lietas, kuras es daru..un? Tā it kā bez šīs diskusijas nebūtu skaidrs, ka ir cilvēki, kas tā domā! :-/
25.10.2018 08:20 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
viena pārtikas veikala, kur regulāri iepērkamies, pārdevējas make-up, un arī tikai tādēļ, ka draugs par to šausminājās. Tur reāli visa ir par daudz, ogļmelnas uzacis ar pārbalinātiem matiem, spilgtas lūpas, puscentimetru platais acu laineris ar zilām acu ēnām. Tas make-up nemainās.

++ Pirmo reizi, kad viņu redzēju, žoklis mēreni atkārās :D Bet nu jau esmu pieradusi :D Un izskatās, ka viņa savā tēlā ļoti labi jūtas. Tas ir smagākais make-up, kādu esmu dzīvē redzējusi.
Īsti nav tādas lietas, kas man nepatiktu/tracinātu. Uz ielas gandrīz nekad cilvēkiem skatu neuzmetu (gadās bieži neapzināti kādu paziņu noignorēt :D ).
Pie veikalu kasēm gan iznāk vairāk garlaikoties un laist skatu riņķī. Tieši vakar redzēju meiteni ar ogļmelnām vidēji platām permanentām uzacīm, bet - viņai ļooooti labi izskatījās un piestāvēja. Tāpēc nevaru kaut ko ierindot kategorijā - nepatīk, jo vienmēr būs pozitīvi izņēmumi. Tas pats arī ar smaržu pudelītes izpūšanu uz galvas - esmu pret tādu rīcību, bet, ja aromāts man patiks, tad nekāda bēda tā nebūs :D
Pieaudzētās skropstas patīk kā izskatās. Ja nu izdomāšu uzlikt un no malas saņemšu šķību skatienu, zināšu - šī meitene ir no foruma :D :D
25.10.2018 08:26 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Cilvēki izsaka viedokļus

Dreambig, bet es izdarīju tieši to pašu - izteicu savu subjektīvo viedokli. ;) Laikam neesmu cilvēks, tikai cilvēki te drīkst izteikt savu viedokli :D
25.10.2018 09:04 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Manī nevar izraisīt nepatiku citu cilvēku make up vai kas tāds, man vienaldzīgi ir svešinieki. Bet ir lietas ko es vienkārši pamanu, piemēram, ja sievietei ir 0 kosmētikas, tas pievērš uzmanību, un krīt acīs nekopti nagi
25.10.2018 09:13 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Es tā arī nesapratu, par ko te dažas apvainojās un sacepās. Par to, ka kāda nosauca jūsu makeup/matu paradumus kā neglītus? Nu un? Visiem nekad neizpatiksi. Un kā jau minēja, šajā diskusijā apspriež lietas, kuras var mainīt. Es saprastu, ja tiktu ķengāts tas, ko nevar saviem spēkiem mainīt - lieli deguni, plāni mati, strijainas kājas un šķības mutes, bet speķaini mati? Nekopti nagi? Neprasmīgi uzķellēts tonālais? Tie taču ir sīkumi.
Es pusaudžu gados krāsojos maigi sakot briesmīgi, lepni staigāju apkārt gan ar tumšu seju un baltu kaklu, gan puscentimetra biezu lainera kārtu, gan citiem šeit pieminētajiem nesmukumiem. Un ziniet, man ir žēl, ka neviens mani toreiz nepaņēma aiz rokas, nepavilka malā un nepateica, ka izskatos tizli :D
25.10.2018 09:37 |
 
Reitings 2037
Reģ: 21.02.2015
Manuprāt, pilnīgi normāla diskusija. Ja jau varam izteikties par to, kas patīk, kāpēc nevaram par to, kas nepatīk? :-D
Un reizēm ir pat ļoti veselīgi uz sevi paskatīties no malas. Jā, kritika ir vajadzīga. Piemēram, tai pārdevējai, par ko rakstāt...:-D Es labāk gribētu, lai man skaidri pasaka - eu, tev tās uzacis kā ķēmam, nevis tiešām staigāt apkārt kā ķēmam. :-|
25.10.2018 09:37 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vienīgais ko es nevaru saprast ir uzacu krāsošana ar visu ādu , nu kad virs acīm ir 2 kommati :-D, pārējais viss man šķiet ok , pati kādreiz krāsoju zili lillā acis līdz uzacīm, tā kā mani ir grūti pārsteigt, galvenais , lai grims ir svaigs , neviss vakardienas.
25.10.2018 10:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits