Kas nepatīk ?

 
Reitings 239
Reģ: 16.03.2015
Domāju, ka katrai ir kaut kāda lieta, kas nepatīk/ tracina make-up jomā ikdienā uz ielas sastaptajās dāmās /meitenēs. Kāda tā būtu?
Personīgi man ļoti nepatīk uzkrāsotas lūpas ar perlamutra spīdumu , īpaši bāli rozīgajos toņos.Vienmēr kā redzu tādu meiteni, pie sevis nodomāju -‘nu kāpēc viņa ko tādu ir izvēlējusies.’
Otrā lieta ir uzacis, kuras sākas nevis no acs iekšējā kaktiņa, bet ir garākas, tuvāk deguna sākumam. Vienmēr pie sevis noskurinos redzot ko tādu.
Kā ir jums, meitenes?
23.10.2018 22:25 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015

Šeit arī izskatās episki uz hooded eyes. :-D Man pat vizāžiste teica, ka priekš tādiem plakstiņiem laineris ir tabu - labāk iekrāsot ar parasto līniju caur pašām skropstām.
24.10.2018 16:31 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
24.10.2018 16:36 |
 
Reitings 139
Reģ: 08.08.2018
Bordo manuprāt vispār neatbilstošs piemērs . Aziāte + vēl savāds cateye.. tā jau cita tehnika, pirmo reizi redzu, a par cateyes sauktu make-up, kur virs skropstām būtu gaišas ēnas un tikai augšā eyeliner (t)
24.10.2018 16:37 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Nevaru pievienot bildi tāpēc lai iet video :-D
24.10.2018 16:42 |
 
Reitings 2042
Reģ: 21.02.2015
Piemērs bija par laineri acīm, kur ir nokarens plakstiņš, t.i. plakstiņš tā kā aizsedz aci - sauc ari par hooded eyes. Aziātēm tā ir (un diezgan izteikti). Manas bildes ir kā piemērs. :-) Jo tiešām ir tā, ka tām meitenēm laineri teju neredzētu, ja acis būtu vaļā (plakstiņš nosedz). Tā, kurām tā ir, saprot, ko es ar to domāju.
24.10.2018 16:44 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Mani vienmēr pārsteidz dāmas, kuras uzskata, ka milzīgi vēdekļi skropstu vietā izskatās pievilcīgi un sievišķīgi. Nu tipa:

Dzīvē parasti izskatās vēl briesmīgāk un ļoti mākslīgi.
Otra lieta, šeit sūdzējās par to, ka daudzām uzacis sākas "pārāk tuvu" viena otrai. Es visbiežāk novēroju otru galējību - uzacis ir aizstumtas katra uz savu pusi :D Nav traģiski, bet paskats mazliet tizls.
24.10.2018 18:22 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Vot vot par tām skropstām arī piekrītu un vēl nepatīk, kad solārijs ir bijis par daudz un izskatās pēc zivju pirkstiņa vai kūpinātas vistas.:-D
24.10.2018 18:41 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.01.2018
mauwi, labs salīdzinājums :-D
24.10.2018 19:09 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Ne visai pievilcīgas šķiet vairums te jau nosaukto lietu. Laikam tas ir viss, kas ir izteikti un uzkrītoši attāls no dabīgā.
- Pamanāmi garas un kuplas skropstas gaišā tipa sievietēm vai arī tagad aktuālā 3D/4D/5D mākslīgo skropstu mode. Nav gadījies redzēt pat aicinošas reklāmbildes. Tagad skropstu pieaudzētāju tik daudz, ka mierīgi var atrast tādas, kuras kvalitatīvi uzliek smalkas un ne tik garas 1:1 klasiskās skropstas.
- Izteikti tumšas vai gaišas lūpukrāsas - gaiši rozā, vairums nude toņu, melnas un tumši violetas.
- Spilgts make-up, košas acu ēnas. Skaists šķiet būtībā tāds nepamanāms ikdienas vai arī meistarīgi un ar labu, ādas tipam atbilstošu kosmētiku uzklāts nude.
- Sejas uzbūvei neatbilstošas formas un toņa smagnējas uzacis.
- Nedabīgu krāsu mati. Zili/zaļi/rozā/violeti/sarkani/platīnblondi, utt.
Teorētiski pieļauju, ka šīs lietas var gaumīgi iekombinēt kopējā tēlā, bet praktiski tie ir tikai izņēmumi atsevišķās pinterest bildēs. Reālajā dzīvē ne par vienu nešausminos, bet šad tad redzot šīs lietas pie sevis nodomāju, ka dabīgi būtu bijis daudz skaistāk un meitene sevi pilnīgi lieki sačakarējusi. :-)
24.10.2018 19:13 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man laikam tracina pie visām nosauktajām lietam nekopti nagi, nolupusi parastā nagulaka. Mūsdienās tik daudz iespēju, lai nagus sakoptu, tas neprasa ilgu laiku. Ja nav laika tā rūpēties par nagiem, tad labākais variants, manuprāt, ir nogriezt īsus un nekrāsot. Ļoti sakopts un labs skats tādiem. Man draudzene ir skolotāja un mūžīgi staigā ar tādiem. Esmu pat nogurusi jau aizrādīt, ka neizskatās īsti labi.
Man patīk jebkura nestandarta matu krāsa, kuru nosauca jēga, ja vien tie ir kopti. Manuprāt jebkas praktiski, kas ir kopts izskatās labi, arī nestandarta.
Piemēram šeit man patīk pirmās meitenes mati. Otrajā bildē ir tādi pelēkrozā. Nesmuki. Šis ir no sērijas expectation vs reality
24.10.2018 19:53 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.01.2018
Acīs krīt uzkrītoša kosmētika, pārspīlētas skropstas un uzacis. Vai tonālais, kas nesader ar ādas toni. Citiem liekas, ka to nevar tā pamanīt, bet labā dienasgaismā tas dikti krīt acīs:-D
Un, protams, dažādas smaržas. Nevaru izturēt, ja blakus, piemēram, nostājas sieviete, kura riktīgi sapūtusies ar smaržām..brrr:-D
24.10.2018 20:45 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Vēl nepatīk šādi ļoti asimetriskie mati. Izskatās, ka cilvēks grib bobu, bet slinkums vienā pusē matus likt aiz auss, tāpēc nogriezti vispār nafig nost :-D
24.10.2018 20:52 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
-tās šķidrās ūsas, ko daži ataudzē....brrrrrr

Šis man arī šermuļus uzdzen.
24.10.2018 21:54 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Grūti pateikt, kas nepatīk, jo vienam cilvēkam tas var izskatīties ok, bet citam vispār ne pēc kā.
_
Nepatīk, ka uzkrāsojas neakurāti. Piemēram, nevienādas uzacis, arī krāsa nepiemērota, forma pārspīlēta. Vai acu ēnas nevienādi uzklātas, arī laineris. Nekopts kopskats.
_
Ļoti krīt acīs mazās/jaunās meitenītes, kas uzlikušas sev uz sejas pamatīgu špakteļa kārtu un izskatās tā, ka gribas pajautāt "Meitenīt, Tev tikko nakts maiņa beidzās?" :D
_
Vispār, ar gadiem laikam vislabāk patīk dabisks izskats, ar attiecīgu kosmētiku. Tāds, kas izceļ dabīgo skaistumu, nevis izmaina seju tik ļoti, ka pēc kosmētikas noņemšanas cilvēku neatpazīt. :D
_
Vispār nepatīk arī "oranžs" iedegums - kad ir par daudz. Un, ja vēl tas ir paštonējošais, tad plankumi un svītras :D
_
Ja runājam par matiem, tad nesmuki izskatās ataugušas saknes un izbalējušas spilgtas krāsas (visbiežāk tie ir sārtie toņi). Protams, arī mati, kuri savu dzīvību atdevuši jau pagājušajā gadsimtā, ir ievērības cienīgi. Visbiežāk jau tie ir blondie visās savās 50 dzeltenā nokrāsās. Kronis visam ir tad, ja tam salmu kušķim pieaudzē dzīvelīgus mākslīgos matus, kas, nu, ļoooti izceļas kaut vai pēc struktūras.
_
Makeup krāsas, protams, ir gaumes jautājums, un noteikti katram tas viss piestāv citādāk, bet man nešķiet smuki, kad ir kaut kādi zili toņi+sarkans, oranžs, rozā.
24.10.2018 22:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
No ikdienā sastopamā, reizem aiskatos un aizdomājos uz/par uzacīm. Nu nepatīk man tas uzzīmejums, kas šobrīd joprojām ir modē.
24.10.2018 22:42 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Būšu godīga un teikšu - cik gan nepatīkama diskusija... (t) Likt vēl iekšā citu, reālu meiteņu bildes un teikt "vot rekur šitā man nepatīk, šitā nesmuki".
Viss, kas man nepatīk make-up jomā ir tas,ka citiem šķiet, ka liela viņu daļa par to, kas otram uz sejas/matos/nagos. Ka pilnīgi ok komentēt par to, cik "nesmuki šitajai mati" vai "kāds tai špaktelis virsū ikdienā, galīgi neatbilstoši".
24.10.2018 23:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mincis, diskusija varbūt nepatīkama, jā, bet nu... Es sevi (varbūt nepatiesi) uzskatu par diezgan tolerantu un ne visai nosodošu, bet man arī, skatoties uz citām, brīžam ienāk prātā - nu ko tu, meitene, domāji??? Es gan šajos gadījumos uzreiz atceros reizes, kad pati esmu izspērusies no mājas drausmīgā paskatā, bet tomēr.
.
Ar to, ka pat tavu foršo stilu dažas tantes pašausmināsies, ir jārēķinās, un uzaudzēta bieza āda šajos jautajumos noder. Lietotāja 57days nespēj sagremot tavas uzacis? F#$k her!
24.10.2018 23:23 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Mincis, es gribēju rakstīt to pašu, kad jau sāku lasīt diskusiju, bet paklusēju, pa cik zinu, ka šajā forumā nereti notiek tā, ka cilvēku, kurš diskusijā izsaka pretēju viedokli, noēd bez sāls. Bet jā, diskusija tiešām ļoti nepatīkama. Man arī ir bijuši mati nedabīgās krāsās, es joprojām ikdienā uzkasu matus, jo man ir tuvs tas 80.gadu stiliņš par ko citi iesmej, ikdienā lietoju melnas acu ēnas un tumšas lūpu krāsas. Un tagad zinu, ka gan jau, kad eju pa ielu, uz mani skatās un pie sevis domā "ak šaumas, šausmas!". Nu, pa lielam, jau man vienalga ko kāds domā, jo izskatos tā, kā vēlos izskatīties, taču, kad sanāk palasīt diskusijas līdzīgas šīm, gribot negribot sajūties kaut kā... nu, ne pārāk labi. Aptuveni kā tāds apsmiekla objekts.
24.10.2018 23:26 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Nu, kāpēc tad lasījāt diskusiju, ja tas rada nepatīkamas emocijas? Der atcerēties, ka tas ir katra cilvēka subjektīvais viedoklis, kas vispār nevienam nebūtu jāņem vērā un jāuztver personiski :-) Cik cilvēku, tik viedokļu, un nav teikts, kas ir pareizi un kas nav. :-)
24.10.2018 23:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits